SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Piaty
Posts: 5685
Joined: 01/12/2020 00:58

#59101 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Piaty »

zateznistub wrote: 09/08/2022 12:29
BadBoy wrote: 09/08/2022 12:08

A seljadije ljudi dragi u šta se ovaj "grad" pretvorio. Obavezno nam treba onaj stop papak pokret iz Rusije

https://crna-hronika.info/video-taksita ... uje/397707
Ovo se ne desava ni u Rudom, ni u Foci, ni u Priboju niti Novom Pazaru zato zajebi price o istoku Bosne i Sandzaku. Ni tamosnje selo ne moze izroditi ono sto lici na sarajevskog taksistu
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71758
Joined: 03/10/2011 20:11

#59102 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chloe »

BadBoy wrote: 09/08/2022 12:08
Romeo 80 wrote: 09/08/2022 11:04 https://fb.watch/eNS-BuI3fP/

Jebem li mu familiju seljacku, zatucanu! Nije dovoljno sto pravi sranja u saobracaju, pa jos napada zene na trotoaru :twisted:
A seljadije ljudi dragi u šta se ovaj "grad" pretvorio. Obavezno nam treba onaj stop papak pokret iz Rusije
Može li prevod boldanog. Fala :oops:
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#59103 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Seyfo »

Ima tema na klixu, puna snimaka, clipova, podržavam ih a ako se pojave kod nas i supportiram finansijski !
Ubio se ovaj ljigavac za njih, da mu onu naljepnicu stave preko šajbe
User avatar
Quaresma
Posts: 6690
Joined: 19/07/2010 16:37

#59104 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Quaresma »

Chloe wrote: 09/08/2022 13:45
BadBoy wrote: 09/08/2022 12:08

A seljadije ljudi dragi u šta se ovaj "grad" pretvorio. Obavezno nam treba onaj stop papak pokret iz Rusije
Može li prevod boldanog. Fala :oops:
BadBoy
Posts: 8074
Joined: 01/11/2005 21:55

#59105 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

Chloe wrote: 09/08/2022 13:45
BadBoy wrote: 09/08/2022 12:08

A seljadije ljudi dragi u šta se ovaj "grad" pretvorio. Obavezno nam treba onaj stop papak pokret iz Rusije
Može li prevod boldanog. Fala :oops:
Hahaha jedini što je valjalo iz Rusije, hoda par momaka trotoarom i ne daju papcima da prođu. Ima cijeli serijal klipova na YouTube, pogledaj "stop a douchebag".
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40693
Joined: 29/06/2011 23:39

#59106 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dječak sa šibicama »

Piaty wrote: 09/08/2022 13:39
Ovo se ne desava ni u Rudom, ni u Foci, ni u Priboju niti Novom Pazaru zato zajebi price o istoku Bosne i Sandzaku. Ni tamosnje selo ne moze izroditi ono sto lici na sarajevskog taksistu
Došao sam na autobusku da ispratim rođaka koji je krenuo za Sandžak. Unutra sam pronašao novčanik. Unutra je bila lična karta, karta za gradski prijevoz i novac. Obavijestio sam policiju, te ih pozvao da preuzmu novčanik”, izjavio je tada Kapo za Avaz
smijesni_ste
Posts: 5974
Joined: 09/10/2009 16:46

#59107 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by smijesni_ste »

mali_balon wrote: 09/08/2022 13:30
e sad im zovnut policiju I reci da su maltretirali djecaka....mali nek slaze da su ga dirali po splovoli I po guzici...da su mu prijetili da ce mu pobiti rodtelje....I sve su mu to radili kada je ugasio mobitel.....pa nek se majmuni vade....trebo se bacit na asfalt I histercno se derat ajjjjj nemoj ciko molim teeee necu viseeee :lol:
Dobro se snašao ovaj što je snimao, ali jbg i na njega nasrnuše krkani...fuj stvarno
mali_balon
Posts: 11360
Joined: 12/09/2012 09:57

#59108 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

smijesni_ste wrote: 09/08/2022 14:17
mali_balon wrote: 09/08/2022 13:30
e sad im zovnut policiju I reci da su maltretirali djecaka....mali nek slaze da su ga dirali po splovoli I po guzici...da su mu prijetili da ce mu pobiti rodtelje....I sve su mu to radili kada je ugasio mobitel.....pa nek se majmuni vade....trebo se bacit na asfalt I histercno se derat ajjjjj nemoj ciko molim teeee necu viseeee :lol:
Dobro se snašao ovaj što je snimao, ali jbg i na njega nasrnuše krkani...fuj stvarno
I on mozda 15ak godina.....krkani seljacki....zato kazem sad roditelji prijave protiv njih za zlostavljanje djece
User avatar
vjeshalica
Posts: 17158
Joined: 31/03/2019 14:56

#59109 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

dječak sa šibicama wrote: 09/08/2022 13:55
Piaty wrote: 09/08/2022 13:39

Ovo se ne desava ni u Rudom, ni u Foci, ni u Priboju niti Novom Pazaru zato zajebi price o istoku Bosne i Sandzaku. Ni tamosnje selo ne moze izroditi ono sto lici na sarajevskog taksistu
Došao sam na autobusku da ispratim rođaka koji je krenuo za Sandžak. Unutra sam pronašao novčanik. Unutra je bila lična karta, karta za gradski prijevoz i novac. Obavijestio sam policiju, te ih pozvao da preuzmu novčanik”, izjavio je tada Kapo za Avaz
Za Čelavog rokalja [glava mu ko guma od traktora]-(Avaz ga prezentira kao dobricinu i humanistu) je opcepoznato da je TESKI JEBENI KRIMINALAC.
Sto neko ne radi svoj posao, zna se....prema tome....
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#59110 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Blixen »

mk ultra wrote: 09/08/2022 11:16 Zato sto je MUP KS toliki kurac postao da je to nevjerovatno
Njih ništa osim reketa ne interesuje
Poznajem frajera koji drži kafanu
Stalno dolazi murija kao zovu komšije zbog muzike
A lik dobar sa komšilukom
Zna ih sve
Sjede mu bašti non stop
Kaže muriji vi sami zovete sa lažnih brojeva
Hoću da idem sa vama u stanicu
Hoću unutrašnju kontrolu da me ispita
Hoću advokata prisutnog
Taktika je bila da ga se maltretira dok ne počne plaćati reket
U pitanju je stanica policije Novo Sarajevo
Tražio sastanak sa načelnikom
Svađao se jer fakat niti muzika uživo biti je glasna
Prestali jedno 6 mjeseci
Eto ih opet 🤣
I opet u krug hoću ovo hoću ono

Murija KS uzima reket
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#59111 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by studiorum_tuzlaensis »

Ulica Branilaca Sarajeva od Općinskog Suda do Tužilaštva KS je neprohodna već dvije sedmice... Vozila hladno parkirana u lijevoj i u desnoj traci.

Pa jebemu pleme i policiju više- ISPRED NOSA U STROGOM CENTRU NE MOGU OČISTIT ULICU OD AUTA. MAKAR JEDNA KAZNA, PAUK, BILO ŠTA...
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#59112 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

studiorum_tuzlaensis wrote: 09/08/2022 14:43 Ulica Branilaca Sarajeva od Općinskog Suda do Tužilaštva KS je neprohodna već dvije sedmice... Vozila hladno parkirana u lijevoj i u desnoj traci.

Pa jebemu pleme i policiju više- ISPRED NOSA U STROGOM CENTRU NE MOGU OČISTIT ULICU OD AUTA. MAKAR JEDNA KAZNA, PAUK, BILO ŠTA...
Pa kad centar grada lici na kabul, sa 6 divljih pijaca, 39 prosjaka u 200m, 15 ulicnih sviraca...nez sto bi im auta predstavljala problem

Milion turista a policjaca ne mozes vidjet sve da ga zovnes
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#59113 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by laik1981 »

vjeshalica wrote: 09/08/2022 14:21
dječak sa šibicama wrote: 09/08/2022 13:55

Došao sam na autobusku da ispratim rođaka koji je krenuo za Sandžak. Unutra sam pronašao novčanik. Unutra je bila lična karta, karta za gradski prijevoz i novac. Obavijestio sam policiju, te ih pozvao da preuzmu novčanik”, izjavio je tada Kapo za Avaz
Za Čelavog rokalja [glava mu ko guma od traktora]-(Avaz ga prezentira kao dobricinu i humanistu) je opcepoznato da je TESKI JEBENI KRIMINALAC.
Sto neko ne radi svoj posao, zna se....prema tome....
On je u talu sa murijom.. Sav kriminal sa migrantima ne bi ni u ludilu mogao proci da policija sve to ne aminuje.. Murija je u talu sa dilerima, sa automafijom, sa trgovcima ljudima, sa svim mogucim jacim svercerima i krijumcarima.. Ogromne se pare vrte.. Sto kolega gore rece i reket pucaju ugostiteljima..

Za sve ovo se trebaju prozvati nadlezna ministarstva i glavni odgovorni imenom i prezimenom..
User avatar
mk ultra
Posts: 19464
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#59114 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mk ultra »

upravo ovo što gore napisa

lafo prijavi trgovinu duvanom
jbt jesu li oni ćoravi ili se prave ćoravi?
User avatar
SmokingMan
Posts: 18614
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#59115 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

Teoretski, duhandžije padaju jer se reket ne isplaćuje na vrijeme, ili jednostavno su neki drugi došli na mjesto ovih prvih da pokupe kajmak. A ko se to lihvaru može izvući bez da plati svoje dugove.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#59116 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

Sarajevo Taxi o navodima da je njihov vozač divljao po Sarajevu: "Apsolutna neistina"

Moze li iko u ovoj drzavi stati u kraj seljacima iz ovog udruzenja gradjana...jbt ja im tri puta prijavljivo nepravilnosti u radu taxista...svako put "Ma divljak"...reko al ima TA, ima iskaznicu, pio kafu ma standu sa deugim taksitima, ta i ta tablica..posalju me izmedju redova u pm :-)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40693
Joined: 29/06/2011 23:39

#59117 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dječak sa šibicama »

Ja sam primjetio vise ulica u centru koje su konstantno blokirane parkiranim automobilima, prvo pocne sa onima sto upale 4 zmigavca "samo da nesto pitam" a onda i parkiraju i ostave aute.

Prvenstveno kod ZZO u Hamdije Kresevljakovica, zatim Cobanija duz cijele nove zgrade preko puta Pirpe ukljucujuci i most, shisha bradonje tu vec godinama parkiraju i motaju se oko automobila, nigdje policije.
Mozda je ulica parking, ne znam.
Kod Dadine autopraonice malo uzvodno na Drveniji, nije toliko istina ali parkiraju se cesto na trotoaru ili na sred ulice. Ciglane pijaca, prosirenja ispod mosta, toliko frekfentan problem da su morali autobus stanicu pomaknuti nize niz ulicu, ne vrijedi, proosirenje je uvijek puno automobila, kad nakrcaju onda zahvate i saobracajnicu.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40693
Joined: 29/06/2011 23:39

#59118 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dječak sa šibicama »

Spit_fire wrote: 09/08/2022 15:32 Sarajevo Taxi o navodima da je njihov vozač divljao po Sarajevu: "Apsolutna neistina"

Moze li iko u ovoj drzavi stati u kraj seljacima iz ovog udruzenja gradjana...jbt ja im tri puta prijavljivo nepravilnosti u radu taxista...svako put "Ma divljak"...reko al ima TA, ima iskaznicu, pio kafu ma standu sa deugim taksitima, ta i ta tablica..posalju me izmedju redova u pm :-)
Tu mafiju ne treba ni komentarisati, na standu Latinska godinama divlji taxisti stoje, nemaju ni table ni firmu nista, a niko ih ne dira.

Posebno su aktivni kad je frka pa je manjak taxista. Koliko je realno da taxe ne reaguju na prisustvo divljaka na svom standu, neka svako za sebe zakljuci. Ljudi koji su par puta grad blokirali zbog Zutog i Crvenog, a sad kao ne smetaju im divljaci.

Mozes misliti, nego im divlji placaju reket, 1/1
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#59119 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

dječak sa šibicama wrote: 09/08/2022 15:36
Spit_fire wrote: 09/08/2022 15:32 Sarajevo Taxi o navodima da je njihov vozač divljao po Sarajevu: "Apsolutna neistina"

Moze li iko u ovoj drzavi stati u kraj seljacima iz ovog udruzenja gradjana...jbt ja im tri puta prijavljivo nepravilnosti u radu taxista...svako put "Ma divljak"...reko al ima TA, ima iskaznicu, pio kafu ma standu sa deugim taksitima, ta i ta tablica..posalju me izmedju redova u pm :-)
Tu mafiju ne treba ni komentarisati, na standu Latinska godinama divlji taxisti stoje, nemaju ni table ni firmu nista, a niko ih ne dira.

Posebno su aktivni kad je frka pa je manjak taxista. Koliko je realno da taxe ne reaguju na prisustvo divljaka na svom standu, neka svako za sebe zakljuci. Ljudi koji su par puta grad blokirali zbog Zutog i Crvenog, a sad kao ne smetaju im divljaci.

Mozes misliti, nego im divlji placaju reket, 1/1
Samo njihov rad i nacin naplate je za zatvora zbog poreza..da ne idemo dalje

Al sta god prijavis "Nije to nas clan"...
User avatar
vjeshalica
Posts: 17158
Joined: 31/03/2019 14:56

#59120 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

laik1981 wrote: 09/08/2022 15:03
vjeshalica wrote: 09/08/2022 14:21

Za Čelavog rokalja [glava mu ko guma od traktora]-(Avaz ga prezentira kao dobricinu i humanistu) je opcepoznato da je TESKI JEBENI KRIMINALAC.
Sto neko ne radi svoj posao, zna se....prema tome....
On je u talu sa murijom.. Sav kriminal sa migrantima ne bi ni u ludilu mogao proci da policija sve to ne aminuje.. Murija je u talu sa dilerima, sa automafijom, sa trgovcima ljudima, sa svim mogucim jacim svercerima i krijumcarima.. Ogromne se pare vrte.. Sto kolega gore rece i reket pucaju ugostiteljima..

Za sve ovo se trebaju prozvati nadlezna ministarstva i glavni odgovorni imenom i prezimenom..
Zeljeznicka stanica mu je migos tezga. To vec vise svi znaju u cijeloj BiH sad je nasao da mlavindza neke dvije cure na ulici jer su mu se usprotivile. Inace svaka "zrtva koja se ispovjeda i glumi postenjacinu u Avazu" je TESKI KRIMINALAC,OLOS I DRUSTVENI USRANI TALOG GOVANA.
BadBoy
Posts: 8074
Joined: 01/11/2005 21:55

#59121 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

dječak sa šibicama wrote: 09/08/2022 15:34 Ja sam primjetio vise ulica u centru koje su konstantno blokirane parkiranim automobilima, prvo pocne sa onima sto upale 4 zmigavca "samo da nesto pitam" a onda i parkiraju i ostave aute.

Prvenstveno kod ZZO u Hamdije Kresevljakovica, zatim Cobanija duz cijele nove zgrade preko puta Pirpe ukljucujuci i most, shisha bradonje tu vec godinama parkiraju i motaju se oko automobila, nigdje policije.
Mozda je ulica parking, ne znam.
Kod Dadine autopraonice malo uzvodno na Drveniji, nije toliko istina ali parkiraju se cesto na trotoaru ili na sred ulice. Ciglane pijaca, prosirenja ispod mosta, toliko frekfentan problem da su morali autobus stanicu pomaknuti nize niz ulicu, ne vrijedi, proosirenje je uvijek puno automobila, kad nakrcaju onda zahvate i saobracajnicu.
Grad je K A T A S T R O F A što se tiče tih ostavljenih auta. Neku noć vidim delegata lijepo ostavio golfa na Skenderiji, na šinama na tramvajskoj okretaljci, ispred parkiranih tramvaja. “Snašao se” pašukan. Gradom se bukvalno ne može hodati od nepropisno parkiranih auta a policije ni za lijeka. Nek su zato romobili problem.
dječak sa šibicama wrote: 09/08/2022 15:36
Spit_fire wrote: 09/08/2022 15:32 Sarajevo Taxi o navodima da je njihov vozač divljao po Sarajevu: "Apsolutna neistina"

Moze li iko u ovoj drzavi stati u kraj seljacima iz ovog udruzenja gradjana...jbt ja im tri puta prijavljivo nepravilnosti u radu taxista...svako put "Ma divljak"...reko al ima TA, ima iskaznicu, pio kafu ma standu sa deugim taksitima, ta i ta tablica..posalju me izmedju redova u pm :-)
Tu mafiju ne treba ni komentarisati, na standu Latinska godinama divlji taxisti stoje, nemaju ni table ni firmu nista, a niko ih ne dira.

Posebno su aktivni kad je frka pa je manjak taxista. Koliko je realno da taxe ne reaguju na prisustvo divljaka na svom standu, neka svako za sebe zakljuci. Ljudi koji su par puta grad blokirali zbog Zutog i Crvenog, a sad kao ne smetaju im divljaci.

Mozes misliti, nego im divlji placaju reket, 1/1
Bruka bivših taksista nastavlja taksirati na crno. Jednom me je jedan vozio kući i tako uletimo u priču oko divljih taksista, on psuje sve po spisku a onda za pet minuta kaže ma ja brate samo još dvije-tri godine imam do penzije, onda lagano ostaje firma, ostaje medaljon i oznake, i lagano ću voziti za sebe, ko mi šta može. To je taj mentalni sklop.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#59122 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dzeno123 »

Spit_fire wrote: 09/08/2022 15:32 Sarajevo Taxi o navodima da je njihov vozač divljao po Sarajevu: "Apsolutna neistina"

Moze li iko u ovoj drzavi stati u kraj seljacima iz ovog udruzenja gradjana...jbt ja im tri puta prijavljivo nepravilnosti u radu taxista...svako put "Ma divljak"...reko al ima TA, ima iskaznicu, pio kafu ma standu sa deugim taksitima, ta i ta tablica..posalju me izmedju redova u pm :-)
Pa prijatelju ovaj kapo nije taksista, prozvao se tako. Nema nikakve dodirne tacke osim sto sverca migrante i cini trafiking. :-)
User avatar
nepass1
Posts: 9662
Joined: 06/07/2017 07:35

#59123 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nepass1 »

studiorum_tuzlaensis wrote: 09/08/2022 14:43 Ulica Branilaca Sarajeva od Općinskog Suda do Tužilaštva KS je neprohodna već dvije sedmice... Vozila hladno parkirana u lijevoj i u desnoj traci.

Pa jebemu pleme i policiju više- ISPRED NOSA U STROGOM CENTRU NE MOGU OČISTIT ULICU OD AUTA. MAKAR JEDNA KAZNA, PAUK, BILO ŠTA...
Malo razumjevanja, godisnji odmori, pola ih nema, svakako ih fali 200-300
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#59124 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Baltazar_khan »

Romeo 80 wrote: 09/08/2022 11:04 https://fb.watch/eNS-BuI3fP/

Jebem li mu familiju seljacku, zatucanu! Nije dovoljno sto pravi sranja u saobracaju, pa jos napada zene na trotoaru :twisted:
Prepoznao sam osobe koje je napao. Nisu zene vec momak i cura, momak ima dugu kosu jer fura taj stil rokera. Svaka mu cast branio je svoju djevojku od ove kabadahije. Steta sto nisu izasli ostali vozaci pa da ga zgaze.
BadBoy
Posts: 8074
Joined: 01/11/2005 21:55

#59125 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by BadBoy »

Baltazar_khan wrote: 09/08/2022 18:35
Romeo 80 wrote: 09/08/2022 11:04 https://fb.watch/eNS-BuI3fP/

Jebem li mu familiju seljacku, zatucanu! Nije dovoljno sto pravi sranja u saobracaju, pa jos napada zene na trotoaru :twisted:
Prepoznao sam osobe koje je napao. Nisu zene vec momak i cura, momak ima dugu kosu jer fura taj stil rokera. Svaka mu cast branio je svoju djevojku od ove kabadahije. Steta sto nisu izasli ostali vozaci pa da ga zgaze.
Momak je baš dobro reagovao, nije eskalirao ali nije se ni povukao.
Post Reply