SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#48276 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirsek »

Chmoljo wrote: 13/09/2021 21:47
mirsek wrote: 13/09/2021 21:43
Ovako kad gledam, u pravu ste, ima kao 5 traka. :D
Ma hiljadu posto pet traka.

Prva je lijevo. Druga je i lijevo i pravo. Treca je pravo. Cetvrta sine i peta izlivna desno.

Svaki dan tu prolazim, a i jednostavno kad vozim imam svoju rutinu: u krajnju lijevo samo ako cu u Valtera Perica nazad. Ako cu u Alilasinu ili do Radiceve, onda druga. Za dalje u grad sam u trecoj.

Od Pozorista na sinama :mrgreen:
Tako i ja. :D Kad hocu na skenderiju desno, vec kod muzeja se prebacujem skroz desno i vozim pored sina i malo poslije SCC-a odem na sine.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45461
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#48277 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

:mrgreen:

Znaci maloprije umalo udes ispred nas.

Idemo ul. Dzemala Bijedica prema Bingu, i od Nove Otoke ukljucuje se fabia ko na reliju.

Ne znam na kakvim je drogama imbecil bio kad nije vidio covjeka koji je pobjegao na prosirenje da ga ne udari.

Jos delegat nesto grana rukama, zasto se covjek stvorio tu i njemu poremetio koncepciju ubacivanja ispred nas.

Ovaj lik sto je bio ispred mene je dobrih 15 sekundi stajao izbezumljen i ja sam stao pored i pustio covjeka naprijed. Kad smo ih prosli vidjeli smo da mu je dijete bilo u autu.

Ne znam bgm, ne kazem da se ne moze svima desiti previd, ali umjesto grananja rukama ja bih stao i izvinio se covjeku. Tacno bih jebo sebi sve kad bih tako udario auto sa djetetom u njemu... Jebo mater, zar je tako tesko reci: do mene je.
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#48278 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

Chmoljo wrote: 13/09/2021 21:47
mirsek wrote: 13/09/2021 21:43
Ovako kad gledam, u pravu ste, ima kao 5 traka. :D
Ma hiljadu posto pet traka.

Prva je lijevo. Druga je i lijevo i pravo. Treca je pravo. Cetvrta sine i peta izlivna desno.

Svaki dan tu prolazim, a i jednostavno kad vozim imam svoju rutinu: u krajnju lijevo samo ako cu u Valtera Perica nazad. Ako cu u Alilasinu ili do Radiceve, onda druga. Za dalje u grad sam u trecoj.

Od Pozorista na sinama :mrgreen:
Image
Blackjack21
Posts: 250
Joined: 05/11/2012 21:35

#48279 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Blackjack21 »

Jučer na Dobrinji stanem pješaku na pješačkom, momak krenu i stade ispred mog auta, kontam šta mu je, što ne prelazi, kad momak skontao da majmun sa njemačkim tablama u traci pored neće stati. Ja mislim da bi ga ubila seljačina džipom.
User avatar
Filter
Posts: 8025
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#48280 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Filter »

Blackjack21 wrote: 14/09/2021 11:02 Jučer na Dobrinji stanem pješaku na pješačkom, momak krenu i stade ispred mog auta, kontam šta mu je, što ne prelazi, kad momak skontao da majmun sa njemačkim tablama u traci pored neće stati. Ja mislim da bi ga ubila seljačina džipom.
desilo mi se x puta na skenderiji kod tete razapete :roll: svaki put mi se stomak okrene kad tako sivonja proleti
User avatar
spree
Posts: 7878
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#48281 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by spree »

ja kontam da je bolje ne stati, jer vrlo cesto tako prolete. do sada uvijek su pjesaci bili oprezni, ali sve kontam nekada ce samo krenuti. cini mi se da bi se osjecao odgovornim.
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#48282 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Ja sam tako jednom nekim curama stao i gledam lijevi retrovizor vidim lik se sa fordom brzo priblizava iza mene i ide me zaobici. Cure ko cure pricaju nesto. Ja kad sam legao na sirenu one se prepale i u to ova budala proleti, a one na mene kao jesam li lud sto ih prepadoh.... :-)

E jebiga reko. Ni svjesne nisu bile da im je dlaka falila.
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#48283 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Gray »

Ma neki vozači su stvarno užas, i sam sam 100 puta vidio da tako prolijeću. Jednom dok se pravio kružni tok kod željinog stadiona i još podhodnici nisu radili, neka žena sa djetetom u kolicima pokušava da pređe ulicu, i niko da joj stane. Fino sam se popriječio preko dvije trake dok nije prošla, inače joj niko ne bi stao.
User avatar
donnie_darko
Posts: 1027
Joined: 11/11/2017 22:49

#48284 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by donnie_darko »

Nedzarici glavna raskrsnica, migranti se izmjesali sa cigama, 6-7 ih stoji NA CESTI dok saobracaj ide, covjek ih mora izbjegavat ko cunjeve... zvao sam im policiju, sumLJam da ce se gospoda policajci i pocesat na to.
User avatar
trambusek88
Posts: 4808
Joined: 03/10/2009 23:51

#48285 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by trambusek88 »

van Basten wrote: 12/09/2021 18:50 Kako za ovaj sudar na Skenderiji odmah dostupan video samog sudara, a za onu vratolomiju i rusenje pjesaka u Titovoj prije neki dan danima nista :izet:
Skenderija je pokrivena strimom na youtubeu sa mogućnosti da se vrati snimak do 12 sati unazad.

Onaj dio u Titovoj pokriva moja tv, ne znam koliko oni mogu vratiti unazad.
Bile su kamere sa moja tv dostupne svima online, ali nedavno su zaključane pa ih samo korisnici moja tv mogu pratiti.
noviclan
Posts: 10885
Joined: 31/10/2013 06:48

#48286 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by noviclan »

konektovan wrote: 13/09/2021 22:41
Chmoljo wrote: 13/09/2021 21:47

Ma hiljadu posto pet traka.

Prva je lijevo. Druga je i lijevo i pravo. Treca je pravo. Cetvrta sine i peta izlivna desno.

Svaki dan tu prolazim, a i jednostavno kad vozim imam svoju rutinu: u krajnju lijevo samo ako cu u Valtera Perica nazad. Ako cu u Alilasinu ili do Radiceve, onda druga. Za dalje u grad sam u trecoj.

Od Pozorista na sinama :mrgreen:
Image
Brojimo do 5 (pet) :sax:
User avatar
Truba
Posts: 81644
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#48288 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

2 losa ubise milosa
Ak je jaci nije brzi
suspect_zero
Posts: 25757
Joined: 11/10/2008 21:45

#48289 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by suspect_zero »

Ovo je čini mi se sin od Dine Magode, mislim na Sedada...svaka čast heroima ovog grada al to potomke ne amnestira da prosipaju silu i zulum čine.
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#48290 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Koshpa »

Da je babo ( Vanja ) a.r ziv pitao bih te ja da li smio da si od sto Magoda ovako dijete maltretirati.
User avatar
drag_gost
Posts: 5530
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#48291 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drag_gost »

    suspect_zero wrote: 14/09/2021 23:15
    Ovo je čini mi se sin od Dine Magode, mislim na Sedada...svaka čast heroima ovog grada al to potomke ne amnestira da prosipaju silu i zulum čine.
    I ovaj mali je sin heroja. Tuga je to...
    User avatar
    Pitar sa Kariba
    Posts: 8573
    Joined: 30/03/2011 15:00
    Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

    #48292 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

    Post by Pitar sa Kariba »

    Je l' to Vanja sto je sa Zulicem hodao?
    E cuj diverzant? Ja ih se sjecam kao zacetnike nasilnika i reketasa!
    Al' eto postoji mogucnost da nesto i ne znam o ratnom putu pokojnika.
    suspect_zero
    Posts: 25757
    Joined: 11/10/2008 21:45

    #48293 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

    Post by suspect_zero »

    Pitar sa Kariba wrote: 15/09/2021 08:40 Je l' to Vanja sto je sa Zulicem hodao?
    E cuj diverzant? Ja ih se sjecam kao zacetnike nasilnika i reketasa!
    Al' eto postoji mogucnost da nesto i ne znam o ratnom putu pokojnika.
    Skontah ko je po slici, dobro si....ni ja se ne sjećam da je taj akcija vidio, možda akcija u BB i na vratima Simpsona.
    topss
    Posts: 368
    Joined: 10/11/2020 02:38

    #48294 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

    Post by topss »

    Ovo je jedna strana price. Ko je koga prvi napadao je tesko saznati. Djeca obicno napadaju slabije, a ako je mali drzavni prvak ne bi trebalo da je slab i da se ne zna zastiti.
    foxlife
    Posts: 9274
    Joined: 17/02/2021 20:34

    #48295 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

    Post by foxlife »

    topss wrote: 15/09/2021 19:08
    Ovo je jedna strana price. Ko je koga prvi napadao je tesko saznati. Djeca obicno napadaju slabije, a ako je mali drzavni prvak ne bi trebalo da je slab i da se ne zna zastiti.
    svejedno ko je koga napao
    to se rijesi na milion drugih nacina a ne da prdonje od 40-50 godina mlate klinca od 15
    User avatar
    thekupus
    Posts: 6808
    Joined: 25/06/2011 22:38

    #48296 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

    Post by thekupus »

    topss wrote: 15/09/2021 19:08
    Ovo je jedna strana price. Ko je koga prvi napadao je tesko saznati. Djeca obicno napadaju slabije, a ako je mali drzavni prvak ne bi trebalo da je slab i da se ne zna zastiti.
    Šta može biti druga strana priče a da opravda dva odrasla čovjeka koji brutalno pretuku tinejdžera? Da je svjetski prvak, sa 15 godina se ne može tuči sa likovima od 35+ godina, i ne mogu da vjerujem da si napisao da se dijete moglo odbraniti od dvojice takvih majmuna. Nikakvog opravdanja ne može biti, sve da mu je jebao mater i sve drugo po spisku.
    made_in_sarajevo
    Posts: 5579
    Joined: 06/05/2013 23:05

    #48297 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

    Post by made_in_sarajevo »

    Zamisli koji jad od covjek moras biti, govno, picka, proljev, cetnik, nacista, fasista ono sve najgore da dodjes sa jaranom, vama u guzici po 40 godina i tucete vas dvojica dijete od 15 godina. Pa vi niste ni za metka, vi ste da vas se objesi ispred katedrale i da vas se muci mjesecima pa onda da zaradite metak.

    Pobio sam se i ja milion puta ko dijete, oko mene pa i ako dodje roditelj naruzi te, kaze te tvojima i haj cao.

    Cisto da podvucemo od ovakvih govana od ljudi i vaspitane djece je Denis ubijen.
    caseytron
    Posts: 2088
    Joined: 01/06/2016 16:42

    #48298 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

    Post by caseytron »

    made_in_sarajevo wrote: 15/09/2021 20:24 Zamisli koji jad od covjek moras biti, govno, picka, proljev, cetnik, nacista, fasista ono sve najgore da dodjes sa jaranom, vama u guzici po 40 godina i tucete vas dvojica dijete od 15 godina. Pa vi niste ni za metka, vi ste da vas se objesi ispred katedrale i da vas se muci mjesecima pa onda da zaradite metak.

    Pobio sam se i ja milion puta ko dijete, oko mene pa i ako dodje roditelj naruzi te, kaze te tvojima i haj cao.

    Cisto da podvucemo od ovakvih govana od ljudi i vaspitane djece je Denis ubijen.
    Ma lijepi mrak i koljena, samo upratit nakon pola godine i nece vise nikada.
    User avatar
    i agree
    Posts: 9853
    Joined: 21/10/2018 10:40
    Location: SaRa Je Vo

    #48299 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

    Post by i agree »

    made_in_sarajevo wrote: 15/09/2021 20:24 Zamisli koji jad od covjek moras biti, govno, picka, proljev, cetnik, nacista, fasista ono sve najgore da dodjes sa jaranom, vama u guzici po 40 godina i tucete vas dvojica dijete od 15 godina. Pa vi niste ni za metka, vi ste da vas se objesi ispred katedrale i da vas se muci mjesecima pa onda da zaradite metak.

    Pobio sam se i ja milion puta ko dijete, oko mene pa i ako dodje roditelj naruzi te, kaze te tvojima i haj cao.

    Cisto da podvucemo od ovakvih govana od ljudi i vaspitane djece je Denis ubijen.
    Ja se 100% slazem sa tvojim misljenjem ali hajmo malo gledat stvari iz drugog ugla,sta ako tako neki deckic od 15 godina koji je prvak maltretira tvog sina konstantno ti ga upozoris a on opet kao da nista nisi rekao?Nebi isao da mu opalis koju vaspitnu da se malo smiri i shvati da je pretjerao?

    Sta je izjavila ova majka da je decka opalio sakom a ovaj pao sa bicikla?Pa tako je mogo past i da se vise ne digne,da je udario glavom od beton.
    foxlife
    Posts: 9274
    Joined: 17/02/2021 20:34

    #48300 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

    Post by foxlife »

    i agree wrote: 15/09/2021 23:25
    made_in_sarajevo wrote: 15/09/2021 20:24 Zamisli koji jad od covjek moras biti, govno, picka, proljev, cetnik, nacista, fasista ono sve najgore da dodjes sa jaranom, vama u guzici po 40 godina i tucete vas dvojica dijete od 15 godina. Pa vi niste ni za metka, vi ste da vas se objesi ispred katedrale i da vas se muci mjesecima pa onda da zaradite metak.

    Pobio sam se i ja milion puta ko dijete, oko mene pa i ako dodje roditelj naruzi te, kaze te tvojima i haj cao.

    Cisto da podvucemo od ovakvih govana od ljudi i vaspitane djece je Denis ubijen.
    Ja se 100% slazem sa tvojim misljenjem ali hajmo malo gledat stvari iz drugog ugla,sta ako tako neki deckic od 15 godina koji je prvak maltretira tvog sina konstantno ti ga upozoris a on opet kao da nista nisi rekao?Nebi isao da mu opalis koju vaspitnu da se malo smiri i shvati da je pretjerao?
    zadrzis ga na mjestu i zovnes policiju?
    a ne da ga mlatis i to ti i jaran

    bar ga mozes zadrzati bez udaranja posto je maloljetnik i ima 50 kila zajedno sa mobitelom i odjecom
    Post Reply