SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Rilkoni
Posts: 847
Joined: 07/08/2015 23:01

#45176 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Rilkoni »

invincible1921 wrote: 21/04/2021 19:26 Dajte ba ljudi pa nije valjda da ne znate ko je Chip :D makar ova "mladja raja" :D
https://m.youtube.com/watch?v=nV8aLpJeCes

:D :lol:
Last edited by Rilkoni on 21/04/2021 20:23, edited 1 time in total.
smijesni_ste
Posts: 5974
Joined: 09/10/2009 16:46

#45177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by smijesni_ste »

Ovo su neki novi momenti... :lol: :lol:
Last edited by smijesni_ste on 21/04/2021 20:23, edited 1 time in total.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#45178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by 90minut »

Taman krenuo postaviti klip :lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#45179 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by foxlife »

90minut wrote: 21/04/2021 20:17
foxlife wrote: 21/04/2021 20:12 ne govorim ovdje o ozbiljnosti nego ta cijela furka na to nebitno je li zajebancija ili nije
ova citava furka na kriminal je meni i smijesna i zalosna u isto vrijeme
ne samo on nego svi kompletno racunajuci citav balkan
mi smo izgleda toliko zaostali glupi i sl da se jos palimo na kriminal kriminalce i sl


naravno ima toga svuda al kod nas je to level ili mozda i vise levela iznad
O tome smo vec pricali ko je kakav level i da smo kurčina u poređenju s ubistvima i to, al' da vjeruj da jeste zajebancija konkretno ova slika.

A da rastura i živi taj život živi.

I da Tarik ima muda s utokom i bez nje pošto vidim da si pisao iznad da se može slabijim kurcit nije istina i sigurno da nema ni petorice u svakoj mahali poput njega da ne pricamo više od toga.

Samo razumijem ja vas koji ga nikad niste vidjeli i to i onda dođe ovaj clanak i postavite slike da sam na vašem mjestu imao bi istu reakciju urnebesno smiješno realno. :lol:
pa ja kazem da nebitno je li zajebancija ili nije to je i smijesno i zalosno da se s celom neko ili ponosi ili zajebaje

ja prvi put cujem za ovog tarika tako da ne znam bas da ima muda i sl
opet vjerovatno ima muda na takvim kakav je on sto opet vraca na pricu kakvi su to kreteni
kao sto onaj smrk udara onog svog na snimku a on sjeo i ne uzvraca

ok moguce da ja to malo drugacije gledam jer nisam direktno u tim krugovima i sl
za mene jedini koji ima muda je onaj serak sto je u zenici ostali su svi picke ako gledamo na kriminal i te stvari
kazu da je ovaj prejak fizicki i mozda jedino zbog toga mu sve prolazi

al svejedno ponositi se takvima je za mene glupost bolestan um itd
al kao sto rekoh mi kao narod imamo to nesto usadjeno da uzdizemo kriminalce prevarante i sl nebitno je li u pitanju srbija bih pa i hrvatska djelom
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#45180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by 90minut »

foxlife wrote: 21/04/2021 20:24
90minut wrote: 21/04/2021 20:17
foxlife wrote: 21/04/2021 20:12 ne govorim ovdje o ozbiljnosti nego ta cijela furka na to nebitno je li zajebancija ili nije
ova citava furka na kriminal je meni i smijesna i zalosna u isto vrijeme
ne samo on nego svi kompletno racunajuci citav balkan
mi smo izgleda toliko zaostali glupi i sl da se jos palimo na kriminal kriminalce i sl


naravno ima toga svuda al kod nas je to level ili mozda i vise levela iznad
O tome smo vec pricali ko je kakav level i da smo kurčina u poređenju s ubistvima i to, al' da vjeruj da jeste zajebancija konkretno ova slika.

A da rastura i živi taj život živi.

I da Tarik ima muda s utokom i bez nje pošto vidim da si pisao iznad da se može slabijim kurcit nije istina i sigurno da nema ni petorice u svakoj mahali poput njega da ne pricamo više od toga.

Samo razumijem ja vas koji ga nikad niste vidjeli i to i onda dođe ovaj clanak i postavite slike da sam na vašem mjestu imao bi istu reakciju urnebesno smiješno realno. :lol:
pa ja kazem da nebitno je li zajebancija ili nije to je i smijesno i zalosno da se s celom neko ili ponosi ili zajebaje

ja prvi put cujem za ovog tarika tako da ne znam bas da ima muda i sl
opet vjerovatno ima muda na takvim kakav je on sto opet vraca na pricu kakvi su to kreteni
kao sto onaj smrk udara onog svog na snimku a on sjeo i ne uzvraca

ok moguce da ja to malo drugacije gledam jer nisam direktno u tim krugovima i sl
za mene jedini koji ima muda je onaj serak sto je u zenici ostali su svi picke ako gledamo na kriminal i te stvari
kazu da je ovaj prejak fizicki i mozda jedino zbog toga mu sve prolazi

al svejedno ponositi se takvima je za mene glupost bolestan um itd
al kao sto rekoh mi kao narod imamo to nesto usadjeno da uzdizemo kriminalce prevarante i sl nebitno je li u pitanju srbija bih pa i hrvatska djelom
Evo ti mene konkretno proveo sam u busu s njim sate i sate pratio Sarajevo na mnogim gostovanjima ucestvovao u dosta stvari na koje bi se zgražali ljudi poput tebe i slicni..

Pa opet pišem da koliko god ovo meni urnebesno smiješno bilo svjestan sam da je spidar da truje raju redom i da on više nije klasicni navijac vec klasicni kriminalac i vecina grupe mu je okrenula leđa, al' necemo o tome ovdje..

Ne znam gdje tebi pade na pamet da se neko ponosi s njim ne sumnjam da ima, al' to su pojedinci. :D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#45181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by foxlife »

90minut wrote: 21/04/2021 20:29
foxlife wrote: 21/04/2021 20:24
90minut wrote: 21/04/2021 20:17

O tome smo vec pricali ko je kakav level i da smo kurčina u poređenju s ubistvima i to, al' da vjeruj da jeste zajebancija konkretno ova slika.

A da rastura i živi taj život živi.

I da Tarik ima muda s utokom i bez nje pošto vidim da si pisao iznad da se može slabijim kurcit nije istina i sigurno da nema ni petorice u svakoj mahali poput njega da ne pricamo više od toga.

Samo razumijem ja vas koji ga nikad niste vidjeli i to i onda dođe ovaj clanak i postavite slike da sam na vašem mjestu imao bi istu reakciju urnebesno smiješno realno. :lol:
pa ja kazem da nebitno je li zajebancija ili nije to je i smijesno i zalosno da se s celom neko ili ponosi ili zajebaje

ja prvi put cujem za ovog tarika tako da ne znam bas da ima muda i sl
opet vjerovatno ima muda na takvim kakav je on sto opet vraca na pricu kakvi su to kreteni
kao sto onaj smrk udara onog svog na snimku a on sjeo i ne uzvraca

ok moguce da ja to malo drugacije gledam jer nisam direktno u tim krugovima i sl
za mene jedini koji ima muda je onaj serak sto je u zenici ostali su svi picke ako gledamo na kriminal i te stvari
kazu da je ovaj prejak fizicki i mozda jedino zbog toga mu sve prolazi

al svejedno ponositi se takvima je za mene glupost bolestan um itd
al kao sto rekoh mi kao narod imamo to nesto usadjeno da uzdizemo kriminalce prevarante i sl nebitno je li u pitanju srbija bih pa i hrvatska djelom
Evo ti mene konkretno proveo sam u busu s njim sate i sate pratio Sarajevo na mnogim gostovanjima ucestvovao u dosta stvari na koje bi se zgražali ljudi poput tebe i slicni..

Pa opet pišem da koliko god ovo meni urnebesno smiješno bilo svjestan sam da je spidar da truje raju redom i da on više nije klasicni navijac vec klasicni kriminalac i vecina grupe mu je okrenula leđa, al' necemo o tome ovdje..

Ne znam gdje tebi pade na pamet da se neko ponosi s njim ne sumnjam da ima, al' to su pojedinci. :D
nisam nigdje rekao da se ti ponosis
to sto si proveo u busu s njim na navijackim gostovanjima samo potvrdjuje ono sto pisem da nemaju muda
pravljenje belaja iz grupe je jedno i to vecinom i jeste cilj tih jajara da kazem
navijacke grupe kod nas su uglavnom skup tih likova u sukobu sa zakonom gdje ne smiju nista uraditi sami nego samo kad su zasticeni od grupe
isao sam i ja nekad na gostovanja i radio neke kretenizme sto ne bih nikad sam uradio
sa 16-17 godina kad mi neko kaze joj jesi lud sta si uradio na neki nacin ti imponuje
sada se stidim tih stvari i srecom da sam se rano izvukao iz toga i nije me previse zanimalo to
da sam ostao vjerovatno bih i ja bio po novinama i sl droga kriminal itd

ovo sve sto si napisao je samo dokaz onome sto ja pisem
sakib_jebivjetric
Posts: 338
Joined: 09/02/2021 18:52

#45182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sakib_jebivjetric »

Panjeta je zajeban, jedan od viđenijih momaka na Sjeveru i HZ, moglo bi se reći vođa ili jedan od njih.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#45183 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by 90minut »

foxlife wrote: 21/04/2021 20:35
90minut wrote: 21/04/2021 20:29
foxlife wrote: 21/04/2021 20:24

pa ja kazem da nebitno je li zajebancija ili nije to je i smijesno i zalosno da se s celom neko ili ponosi ili zajebaje

ja prvi put cujem za ovog tarika tako da ne znam bas da ima muda i sl
opet vjerovatno ima muda na takvim kakav je on sto opet vraca na pricu kakvi su to kreteni
kao sto onaj smrk udara onog svog na snimku a on sjeo i ne uzvraca

ok moguce da ja to malo drugacije gledam jer nisam direktno u tim krugovima i sl
za mene jedini koji ima muda je onaj serak sto je u zenici ostali su svi picke ako gledamo na kriminal i te stvari
kazu da je ovaj prejak fizicki i mozda jedino zbog toga mu sve prolazi

al svejedno ponositi se takvima je za mene glupost bolestan um itd
al kao sto rekoh mi kao narod imamo to nesto usadjeno da uzdizemo kriminalce prevarante i sl nebitno je li u pitanju srbija bih pa i hrvatska djelom
Evo ti mene konkretno proveo sam u busu s njim sate i sate pratio Sarajevo na mnogim gostovanjima ucestvovao u dosta stvari na koje bi se zgražali ljudi poput tebe i slicni..

Pa opet pišem da koliko god ovo meni urnebesno smiješno bilo svjestan sam da je spidar da truje raju redom i da on više nije klasicni navijac vec klasicni kriminalac i vecina grupe mu je okrenula leđa, al' necemo o tome ovdje..

Ne znam gdje tebi pade na pamet da se neko ponosi s njim ne sumnjam da ima, al' to su pojedinci. :D
nisam nigdje rekao da se ti ponosis
to sto si proveo u busu s njim na navijackim gostovanjima samo potvrdjuje ono sto pisem da nemaju muda
pravljenje belaja iz grupe je jedno i to vecinom i jeste cilj tih jajara da kazem
navijacke grupe kod nas su uglavnom skup tih likova u sukobu sa zakonom gdje ne smiju nista uraditi sami nego samo kad su zasticeni od grupe
isao sam i ja nekad na gostovanja i radio neke kretenizme sto ne bih nikad sam uradio
sa 16-17 godina kad mi neko kaze joj jesi lud sta si uradio na neki nacin ti imponuje
sada se stidim tih stvari i srecom da sam se rano izvukao iz toga i nije me previse zanimalo to
da sam ostao vjerovatno bih i ja bio po novinama i sl droga kriminal itd

ovo sve sto si napisao je samo dokaz onome sto ja pisem
Bolan dokazao se lik bez grupe o tome ti pricam zar ti moram napisati 15 puta da shvatiš.

Ljudi koji pišu takve stvari poput tebe ovdje u pravom zivotu kad neko poput njega prolazi pored vas vi spustite glavu i ne krivim vas što radite, al' malo realnosti nije na odmet.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#45184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by 90minut »

sakib_jebivjetric wrote: 21/04/2021 20:37 Panjeta je zajeban, jedan od viđenijih momaka na Sjeveru i HZ, moglo bi se reći vođa ili jedan od njih.
ne postoji vođa kod navijaca viđeniji jeste, al' nije ni to vec dugo vremena bio je i po zatvoru i izvan stadiona i svašta nešto.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#45185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by spinel_ »

Na goli otok da 24/7 onom glavurdom tuca kamen.
Ne bi naumpalo da smrce.
Bolesnik.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#45186 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by foxlife »

90minut wrote: 21/04/2021 20:39
foxlife wrote: 21/04/2021 20:35
90minut wrote: 21/04/2021 20:29

Evo ti mene konkretno proveo sam u busu s njim sate i sate pratio Sarajevo na mnogim gostovanjima ucestvovao u dosta stvari na koje bi se zgražali ljudi poput tebe i slicni..

Pa opet pišem da koliko god ovo meni urnebesno smiješno bilo svjestan sam da je spidar da truje raju redom i da on više nije klasicni navijac vec klasicni kriminalac i vecina grupe mu je okrenula leđa, al' necemo o tome ovdje..

Ne znam gdje tebi pade na pamet da se neko ponosi s njim ne sumnjam da ima, al' to su pojedinci. :D
nisam nigdje rekao da se ti ponosis
to sto si proveo u busu s njim na navijackim gostovanjima samo potvrdjuje ono sto pisem da nemaju muda
pravljenje belaja iz grupe je jedno i to vecinom i jeste cilj tih jajara da kazem
navijacke grupe kod nas su uglavnom skup tih likova u sukobu sa zakonom gdje ne smiju nista uraditi sami nego samo kad su zasticeni od grupe
isao sam i ja nekad na gostovanja i radio neke kretenizme sto ne bih nikad sam uradio
sa 16-17 godina kad mi neko kaze joj jesi lud sta si uradio na neki nacin ti imponuje
sada se stidim tih stvari i srecom da sam se rano izvukao iz toga i nije me previse zanimalo to
da sam ostao vjerovatno bih i ja bio po novinama i sl droga kriminal itd

ovo sve sto si napisao je samo dokaz onome sto ja pisem
Bolan dokazao se lik bez grupe o tome ti pricam zar ti moram napisati 15 puta da shvatiš.

Ljudi koji pišu takve stvari poput tebe ovdje u pravom zivotu kad neko poput njega prolazi pored vas vi spustite glavu i ne krivim vas što radite, al' malo realnosti nije na odmet.
ja ti opet pisem dokazao se bez grupe gdje?
medju navijacima?
ljudi koji pisu konkretno ja kad prodjem pored njega i ne registrujem ga jer ga nisam ni znao do sada niti moram spustati glavu kao sto pises
jednostavno nemamo dodirnih tacaka da bih od njega nesto strahovao
al takvi se inace niti kurce niti kace sa nekim koga ne znaju
bez ikakve misli da sam ja nesto zajeban i sl nego jednostavno kurce se samo onima za koje znaju da im prolazi
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#45187 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by 90minut »

Dobro sve je kako ti kazes jebo mene sto ti pricam sve iz prve ruke.
caros
Posts: 1356
Joined: 16/03/2012 19:05

#45188 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by caros »

Chip je puno prije nego je postao viđeniji bio budaletina svoje klase, pravio je on belaje i bez grupe. Ne znam ni šta očekujete od omladine danas u ovoj državi bez perspektive? Svi koji žele da imaju više para i da rade što manje dilaju, on nije ni prvi ni zadnji.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#45189 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by foxlife »

90minut wrote: 21/04/2021 20:47 Dobro sve je kako ti kazes jebo mene sto ti pricam sve iz prve ruke.
pa sta je to iz prve ruke znacajno da kazemo da je ovo neki zajeban tip?
napredniji oblik klosara koji je dosao do para prodajom droge
to ga uopste ne izdvaja od ostalih klosara osim po kolicini novca
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#45190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by 90minut »

foxlife wrote: 21/04/2021 21:00
90minut wrote: 21/04/2021 20:47 Dobro sve je kako ti kazes jebo mene sto ti pricam sve iz prve ruke.
pa sta je to iz prve ruke znacajno da kazemo da je ovo neki zajeban tip?
napredniji oblik klosara koji je dosao do para prodajom droge
to ga uopste ne izdvaja od ostalih klosara osim po kolicini novca
Meni su klošari oni što obijaju supermarkete i slicno i zna se da te hoce ubost i slicno, on je ipak nivo iznad toga eh sad ostaje samo to kako ko gleda na to..

Nije ti on neke pare uzeo to ti garantujem sve ti on to potroši ne investira ih niti ih sklanja ispod jastuka.

Suma sumarum jedan od otrova Sarajeva sigurno.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#45191 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by foxlife »

90minut wrote: 21/04/2021 21:12
foxlife wrote: 21/04/2021 21:00
90minut wrote: 21/04/2021 20:47 Dobro sve je kako ti kazes jebo mene sto ti pricam sve iz prve ruke.
pa sta je to iz prve ruke znacajno da kazemo da je ovo neki zajeban tip?
napredniji oblik klosara koji je dosao do para prodajom droge
to ga uopste ne izdvaja od ostalih klosara osim po kolicini novca
Meni su klošari oni što obijaju supermarkete i slicno i zna se da te hoce ubost i slicno, on je ipak nivo iznad toga eh sad ostaje samo to kako ko gleda na to..

Nije ti on neke pare uzeo to ti garantujem sve ti on to potroši ne investira ih niti ih sklanja ispod jastuka.

Suma sumarum jedan od otrova Sarajeva sigurno.
pa nisam ni rekao da je uzeo neke pare nego za razilku od klosara ima u dzepu vise od petaka koje trosi
posto ga znas iz prve ruke i sve oko njega
jel on ikad opljackao nesto?
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#45192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by 90minut »

Eh na to pitanje neces dobiti odgovor inspektore. :wink:
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#45193 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

E kad procitam "dokazao se". Za sta se dokazao? Da je luzer, drogalj i diler? Mozak spaljen, ima samo steroidne misice.
To samo u ovakvim banana drzavama dobija respekt.
User avatar
konektovan
Posts: 40550
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#45194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

drug_profi wrote: 21/04/2021 21:19 E kad procitam "dokazao se". Za sta se dokazao? Da je luzer, drogalj i diler? Mozak spaljen, ima samo steroidne misice.
To samo u ovakvim banana drzavama dobija respekt.
:thumbup:
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2593
Joined: 16/05/2015 12:49

#45195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SpecialOffer »

drug_profi wrote: 21/04/2021 21:19 E kad procitam "dokazao se". Za sta se dokazao? Da je luzer, drogalj i diler? Mozak spaljen, ima samo steroidne misice.
To samo u ovakvim banana drzavama dobija respekt.
Bravo :thumbup:
I ja kad cujem oco dokazao se povraca mi se. Cuj dokazao se :lol:
U cemu se dokazao, drogiranju, dilanju...?
Gori su ovi sto misle da su se ovakvi nesto dokazali jbt. :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 40550
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#45196 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

SpecialOffer wrote: 21/04/2021 21:29
drug_profi wrote: 21/04/2021 21:19 E kad procitam "dokazao se". Za sta se dokazao? Da je luzer, drogalj i diler? Mozak spaljen, ima samo steroidne misice.
To samo u ovakvim banana drzavama dobija respekt.
Bravo :thumbup:
I ja kad cujem oco dokazao se povraca mi se. Cuj dokazao se :lol:
U cemu se dokazao, drogiranju, dilanju...?
Gori su ovi sto misle da su se ovakvi nesto dokazali jbt. :lol:
Samo isti profil ljudi kao što je on, misli, da su se nekome dokazali.. :-)
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#45197 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by spinel_ »

Dokazao se zato trune u prdekani.
U kpz smjestiti, ovakve glavurde su gore delicija.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#45198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by foxlife »

90minut wrote: 21/04/2021 21:18 Eh na to pitanje neces dobiti odgovor inspektore. :wink:
znaci jeste sto i dalje samo potvrdjuje ono sto citavo vrijeme pisem
nisam pitao sta i kad je opljackao nego je li al nebitno hoces odgovoriti
opet ponavljam izdigao se od ostalih klosara samo sa kolicinom novca koju trosi i to je sva razlika izmedju onih frontalnih kokuza klosara koji bi babi ukrali mindjuse zbog droge i njega
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#45199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by 90minut »

spinel_ wrote: 21/04/2021 21:31 Dokazao se zato trune u prdekani.
U kpz smjestiti, ovakve glavurde su gore delicija.
On ti je imao " pokušaj ubistva " isto i još neke stvari i mislim da je odlezao popišane 3 godine evo sad nakon ovoga i kad skontaš pored toga šta je imao da je u Americi ležao bi ravno 10 godina minimum ovdje ce izaci opet nakon dvije..

Ne znaci to da jeste vec znaci da neces dobiti odgovor na takva pitanja to što sam ga znao tad nema veze s onim ko je lik danas.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#45200 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by spinel_ »

I sto ja najzalosnije opet kad izadje za koju godinu nastavice po starom.
Takvi nikad ne dolaze do tobe. Dok ga neko jos ludji ne rokne ili se sam unisti od droge.
Post Reply