SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#30376 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by tempuser »

Pa o tome pisem, ne treba a priori kriviti objekat za nesrecu.
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#30377 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Nisrin »

A toliki pritisak bio da dadne ostavku, da je umijesana u slucaj Memica itd...ma nista vise ne iznenadjuje u Bosni!! :run:

Ovdje nikad nece biti bolje i odavde treba ici, jos da ne komplikuju sa terminima i ljudima ne prisjedaju na muku!
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#30378 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

pa eto nije više na dosadašnjoj funkciji. šta je :mrgreen:

bez šale, moć i opasnost su sigurno veći na dosadašnjoj. bila je razrađena reket šema, ona pritvara a zagondžija brani. a baška značajniji predmeti.

sudiji predmet dođe, i on mora riješiti ovako ili onako. naravno ima i tu igara svih vrsta, ali ne može birati šta će mu doći, i još važnije, ne može ne uraditi. ne može zauvijek biti u ladicama. pa ovako ili onako, moraš uraditi i moraš staviti svoj potpis. dok tužilac odlučuje šta će se uopšte uraditi i predati sudu od beskonačnog mora papira, a šta neće. i ako se predaje, sa kakvim dokazima.
PhilCou
Posts: 141
Joined: 08/04/2018 23:24

#30379 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by PhilCou »

insaneinthebrain wrote:
PhilCou wrote:Jesu li našli Gačića?
sakrio se u raku :oops:
:D
User avatar
braca
Posts: 854
Joined: 08/08/2005 14:56

#30380 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by braca »

https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/45 ... a-uhapseno

Pa koji moras biti idiot da pucas iz vozila u pokretu gasnim pistoljem na policiju, minimum sto mozes ocekivati je odgovor pravim pistoljem!!! Majko moja, kakvih sve idiota, da covjek ne povjeruje......
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#30381 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Thorgerson wrote:Al vi znate palamudit. Jeste li vi roditelji? Jeste li vi bili djeca?

Pa ne mozete djetetu sve zabraniti pobogu. :roll: Naravno da treba paziti i cuvati, ali dovoljan je trenutak nepaznje - sto se svakom covjeku moze desiti i da bude belaj.

Zato vani postoji milion i jedna inspekcija prije nego se uopste moze odrzati neki dogadjaj. I kazne za organizatora su rigorozne. Vi ste ovdje bez ikakve analize, bez ikakvih informacija sve svalili na jadne roditelje.

Kod nas je postalo sasvim normalno da nam djeca ginu po parkovima, po ulici itd. Zasto. Pa zato jer nema nikakvih propisa. Kod mene blizu zgrade u parku, mala klackalica razjebana puno zeljeza koje strsi. Mislite da nekoga zanima da to popravi? A upravo samo zbog brige roditelja i toga jer ganjaju djecu tu, ne desava se da se neko dijete na nabije na to zeljezo. Pisali, slali, mah...jebe se nekom. Na kraju sami sklonili to i cao.

I drugo. Halo ba? Pricamo o Skenderiji. Zastarjeloj dvorani sa izuzetno opasnim tribinama, dvorani kakve se vani ruse i prave nove. Upravo zbog ovakvih stvari.

Mislim pricamo o kompleksu kojem se krov srusio ne tako davno.
Ono sve treba sravnit sa zemljom i napravi arenu kako bog zapovijeda.

Poenta. Nemojte da serete, ako ne znate sta se desilo. Serem i ja. Ali serem objektivno.
Zbog ove seljačke logike se i dešava šta se dešava.

Neoj ga, pusti ga, šta ti smeta...i onda kad dijete opali sa 5 metara visine onda su svi krivi SEM debilskih roditelja kojima je sve bitnije osim bezbjednosti djeteta.
User avatar
Logovan
Posts: 94388
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#30382 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

zateznistub wrote:
Thorgerson wrote:Al vi znate palamudit. Jeste li vi roditelji? Jeste li vi bili djeca?

Pa ne mozete djetetu sve zabraniti pobogu. :roll: Naravno da treba paziti i cuvati, ali dovoljan je trenutak nepaznje - sto se svakom covjeku moze desiti i da bude belaj.

Zato vani postoji milion i jedna inspekcija prije nego se uopste moze odrzati neki dogadjaj. I kazne za organizatora su rigorozne. Vi ste ovdje bez ikakve analize, bez ikakvih informacija sve svalili na jadne roditelje.

Kod nas je postalo sasvim normalno da nam djeca ginu po parkovima, po ulici itd. Zasto. Pa zato jer nema nikakvih propisa. Kod mene blizu zgrade u parku, mala klackalica razjebana puno zeljeza koje strsi. Mislite da nekoga zanima da to popravi? A upravo samo zbog brige roditelja i toga jer ganjaju djecu tu, ne desava se da se neko dijete na nabije na to zeljezo. Pisali, slali, mah...jebe se nekom. Na kraju sami sklonili to i cao.

I drugo. Halo ba? Pricamo o Skenderiji. Zastarjeloj dvorani sa izuzetno opasnim tribinama, dvorani kakve se vani ruse i prave nove. Upravo zbog ovakvih stvari.

Mislim pricamo o kompleksu kojem se krov srusio ne tako davno.
Ono sve treba sravnit sa zemljom i napravi arenu kako bog zapovijeda.

Poenta. Nemojte da serete, ako ne znate sta se desilo. Serem i ja. Ali serem objektivno.
Zbog ove seljačke logike se i dešava šta se dešava.

Neoj ga, pusti ga, šta ti smeta...i onda kad dijete opali sa 5 metara visine onda su svi krivi SEM debilskih roditelja kojima je sve bitnije osim bezbjednosti djeteta.
Pa pročitaj šta piše u nastavku i shvatit ćeš šta je htio reći. :roll:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#30383 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Znamo kakav mentalitet pri vaspitanju je kod nas
Današnjim roditeljima svaka sugestija dobronamjerna kad jenu pitanju dijete je poziv da hanuma uzme sataru i da se razračuna...jebote gdješ ti meni mom djetetu govorit valjda ja znam najbolje.....
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#30384 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Logovan wrote: Pa pročitaj šta piše u nastavku i shvatit ćeš šta je htio reći. :roll:
Upravo i odgovaram onako kako i piše,

Svi krivi, i stara Skenderija i mali zeleni sa Jupitera, svi...

Ali ne roditelji koji ne paze na svoje dijete...dajte boga vam...manire šuplje, može se tespihati na telefon beskonačno dugo, ali ne daj bože paziti šta ti dijete radi...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#30385 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Kad je postao tek aktuelan Centar Safet Zajko, i sad one sprave za vježbanje, lijepo piše da nisu za djecu mlađu od 12 godina ili koliko već
Hamšološije iz velebajnih okolnih naselja (glupače što su naselile Bucha Potock i Boljakhov Potock) pa sjargale u centar,pustile djecu da se vješaju okolo bez ikakve kontrole
Dijete je dijete i ne konta posljedice ako se polomi,ali što matere mogu biti učahurene i samo mlatiti okolo ko je s kim izašao i gdje to je posebna sorta kretena
User avatar
sime_cipol
Posts: 16291
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#30386 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sime_cipol »

Svima nama je dijete ostalo bez nadzora 5s pa je mogao biti belaj. Srećom zavrsi se sve dobro.
Nazalost, ovdje je doslo do tragedije. Ne moze se dijete držati pod staklenim zvonom. Ok, treba se znati red, granica i da postoji disciplina, ali sve može krenuti naopako u sekundi. Ovdje po vama, za 2-3 stranice ce biti da su roditelji namjerno gurnuli rodjeno dijete :-)
Smanjite dozivljaj, ako nista zbog toga maksuma.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#30387 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

sime_cipol wrote:Svima nama je dijete ostalo bez nadzora 5s pa je mogao biti belaj. Srećom zavrsi se sve dobro.
Nazalost, ovdje je doslo do tragedije. Ne moze se dijete držati pod staklenim zvonom. Ok, treba se znati red, granica i da postoji disciplina, ali sve može krenuti naopako u sekundi. Ovdje po vama, za 2-3 stranice ce biti da su roditelji namjerno gurnuli rodjeno dijete :-)
Smanjite dozivljaj, ako nista zbog toga maksuma.
ne treba bit pod staklenim zvonom niti ih treba sputavat i od djece debile pravit :-)
al :-) ne smiješ djetetu pustit da se vere na ogradu sa koje može past :-) pustit djete od 6 godina da se pentra po ogradi a ti to mirno gledat granici se sa idiotizmom :-) nikad za nikad nisam pustio dijete da se onim stepenicama (skalamerijom) penje na tobogan a da nisam bio tik iza njega
samo jedan mali primjer
User avatar
sime_cipol
Posts: 16291
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#30388 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sime_cipol »

muha_sa wrote:
sime_cipol wrote:Svima nama je dijete ostalo bez nadzora 5s pa je mogao biti belaj. Srećom zavrsi se sve dobro.
Nazalost, ovdje je doslo do tragedije. Ne moze se dijete držati pod staklenim zvonom. Ok, treba se znati red, granica i da postoji disciplina, ali sve može krenuti naopako u sekundi. Ovdje po vama, za 2-3 stranice ce biti da su roditelji namjerno gurnuli rodjeno dijete :-)
Smanjite dozivljaj, ako nista zbog toga maksuma.
ne treba bit pod staklenim zvonom niti ih treba sputavat i od djece debile pravit :-)
al :-) ne smiješ djetetu pustit da se vere na ogradu sa koje može past :-) pustit djete od 6 godina da se pentra po ogradi a ti to mirno gledat granici se sa idiotizmom :-) nikad za nikad nisam pustio dijete da se onim stepenicama (skalamerijom) penje na tobogan a da nisam bio tik iza njega
samo jedan mali primjer
Sve ok muha, ali niko ne zna sta se desilo jucer. Možda je dijete lijepo odgojeno, roditelji stalno paze na njega i u sekundi se desi tragedija.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#30389 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

vjerujem da je tako--djevojcici je 6 godina :( ne do mi bog bit u koži roditelja :-) :(

samo sam cesto sa unukom u parku i svega se nagledam :-) :-) zato i kažem da ih je jako mnogo koji ne vode racuna šta im djeca rade i gdje se pentraju dok oni tipkaju iliti što zatezni reko tespihaju :lol: po mobitelu :-)
veze nemam, možda sam ja mahnit :-) al kod mene nema pentranja nit igre sa viljuškama, noževima i nekim drugim rekvizitima od kojih mogu nastradat :-)

al hajd :-) ukljucio sam se na ovu temu jer mi žao djevojcice :( a ona je najmanje kriva :-)
User avatar
sime_cipol
Posts: 16291
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#30390 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sime_cipol »

Ne dao Bog nikome.
Cuvajte i pazite djecu i najvažnije pricajte im sta valja i sta ne valja, upozoravajte, ne mogu djeca biti pod paskom 24h non-stop, a sekunda je dovoljna.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#30391 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Chmoljo »

Ne iščitah sve, ali meni nije jasno kako se usuđujete kritikovati roditelje a imate djecu?!

Pa ja ne bih smio čisto zbog karme.

A baška što ispadoste vi potrešeniji i zabrinutiji od tih roditelja. Niko od vas nikad nije imao trenutak slabosti, nepažnje, smetenosti... Nije al u panjevima, samo je bilo dovoljno sreće da ne čitamo o vama po portalima i gledamo kako vas sluđene cipelare moralne vertikale.
User avatar
Thorgerson
Posts: 8545
Joined: 15/04/2015 11:26

#30392 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Thorgerson »

zateznistub wrote: Zbog ove seljačke logike se i dešava šta se dešava.

Neoj ga, pusti ga, šta ti smeta...i onda kad dijete opali sa 5 metara visine onda su svi krivi SEM debilskih roditelja kojima je sve bitnije osim bezbjednosti djeteta.
Niko nije rekao da su svi krivi? Ja sam samo reagovao na vasa piskaranja da su roditelji krivi, gdje ste ih odmah tako etiketirali, ne znajuci sta se i kako desilo. Ja napisao da je mozda kriv organizator. I onda se upalite ovdje ko kutnjaci. A radim isto sto i vi. Shvatas?

Ja cu ti sad navesti jedno 10 primjera iz parkova gdje nista nije kako treba. Mozda je to proslo neku kontrolu, šturu, ali daleko je od sigurnosti. Naravno, niko za to nece ni cuti - sve dok se nesto ne desi.

Npr. otvori park i napravi onu ogradu sa siljcima gore na vrhu. Dijete se za tren moze popeti na ogradu i nabosti na to. Al jebe se njih. Ogradili parkic ko da je aušvic. Otvori park sa hrpom ivicnjaka od cistog betona. Mali trenutak nepaznje djece, gurkanje dijete sad pa sad moze lupit glavom od to i alahimanet. I milion i milion drugih stvari o kojima niko ne vodi racuna.

Sve dok se ne desi sranje...e onda kad se desi, tad je kasno.

Zato vani, barem u drzavama gdje sam ja bio, postoje rigorozne mjere kako parkic za djecu treba da izgleda, kakve sprave moze da ima itd itd.

Podjimo od pretpostavke da ce svaki roditelj uciniti sve za svoje dijete i da ce ga paziti koliko moze. To je logicno. Opet tu stoji odredjena vjerovatnoca da se nesreca moze desiti. Zbog male nepaznje. Ta vjerovatnoca je kod nas izuzetno visoka upravo zbog gore navedenih primjera.

Pa jbt ja volim svoje dijete vise od sebe. I sve bih dao za njega. Bukvalno sve. Pa i svoj zivot. Odmah. Sad. Ali opet evo ne mogu 100% tvrditi da cu uvijek biti skoncetrisan 100% i da mi nesto nece odvuci paznju. Ali vi ovdje tvrdite da se vama nikakav promasaj, greska ne moze desiti. Ne znam...
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#30393 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

Chmoljo wrote:Ne iščitah sve, ali meni nije jasno kako se usuđujete kritikovati roditelje a imate djecu?!

Pa ja ne bih smio čisto zbog karme.

A baška što ispadoste vi potrešeniji i zabrinutiji od tih roditelja. Niko od vas nikad nije imao trenutak slabosti, nepažnje, smetenosti... Nije al u panjevima, samo je bilo dovoljno sreće da ne čitamo o vama po portalima i gledamo kako vas sluđene cipelare moralne vertikale.
A koga treba kritikovati? Pa nije lutka pala nego dijete. I baš zato što imam dvije mogu kritikovati. Bilo bi ružno da nemam a kritikujem. Slažem se da čovjek ne može biti 100% pažljiv, ali na mjestima gdje postoje veće šanse da se nešto može desiti izvoli biti i 120 % pažljiv.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#30394 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

Chmoljo wrote:Ne iščitah sve, ali meni nije jasno kako se usuđujete kritikovati roditelje a imate djecu?!

Pa ja ne bih smio čisto zbog karme.

A baška što ispadoste vi potrešeniji i zabrinutiji od tih roditelja. Niko od vas nikad nije imao trenutak slabosti, nepažnje, smetenosti... Nije al u panjevima, samo je bilo dovoljno sreće da ne čitamo o vama po portalima i gledamo kako vas sluđene cipelare moralne vertikale.
i ja sam roditelj i vodio svoju djecu svugdje sa sobom, al ih NIKAD iz vidokruga pušto nisam nit su mogli prismrdit ogradi sa koje mogu past a da nisam uz njih.
Bezbroj puta je palo, udarilo se, glavu je znao raskrvarit--dešava se :-) ne mogu ga vezat na lanac :-) al ne smije se verat uz ogradu u mom prisustvu :-)
sad dok unuka cuvam pogotovo mjere predostrožnosti vece neg dok sam mu tatu a mog sina cuvo. Može sse sad okliznut na pod i slomit se :-) al znam da nisam forumo nit na mobitelu poruko dok je on uz mene.

Tako je kod mene i tako ce bit dok ga god ja cuvam
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#30395 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hadzinicasa »

zateznistub wrote:
Chmoljo wrote:Ne iščitah sve, ali meni nije jasno kako se usuđujete kritikovati roditelje a imate djecu?!

Pa ja ne bih smio čisto zbog karme.

A baška što ispadoste vi potrešeniji i zabrinutiji od tih roditelja. Niko od vas nikad nije imao trenutak slabosti, nepažnje, smetenosti... Nije al u panjevima, samo je bilo dovoljno sreće da ne čitamo o vama po portalima i gledamo kako vas sluđene cipelare moralne vertikale.
A koga treba kritikovati? Pa nije lutka pala nego dijete. I baš zato što imam dvije mogu kritikovati. Bilo bi ružno da nemam a kritikujem. Slažem se da čovjek ne može biti 100% pažljiv, ali na mjestima gdje postoje veće šanse da se nešto može desiti izvoli biti i 120 % pažljiv.
zatezni, malo povuci rucnu i reci ne daj mi Boze. zapravo ne daj Boze nikome.

@Chmoljo - hvala. to sam prvo pomislila kad sam procitala komentar.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#30396 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hadzinicasa »

JThomas wrote:pa eto nije više na dosadašnjoj funkciji. šta je :mrgreen:

bez šale, moć i opasnost su sigurno veći na dosadašnjoj. bila je razrađena reket šema, ona pritvara a zagondžija brani. a baška značajniji predmeti.

sudiji predmet dođe, i on mora riješiti ovako ili onako. naravno ima i tu igara svih vrsta, ali ne može birati šta će mu doći, i još važnije, ne može ne uraditi. ne može zauvijek biti u ladicama. pa ovako ili onako, moraš uraditi i moraš staviti svoj potpis. dok tužilac odlučuje šta će se uopšte uraditi i predati sudu od beskonačnog mora papira, a šta neće. i ako se predaje, sa kakvim dokazima.
sve stoji. samo (jos) nisam upratila ko je zagondzija-branilac?

iako, sudija Suda BiH nije sala. bar nekad nije bila. al' pojeftinilo sve. i to bas.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#30397 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

hadzinicasa wrote:
zatezni, malo povuci rucnu i reci ne daj mi Boze. zapravo ne daj Boze nikome.
kad i gdje napisah da nekome želim nešto...gluho bilo. Šta vam je?
Ali mi ide na ganglije da je svako drugi kriv pa čak i stara dvorana samo nije kriv onaj ko je dijete doveo...
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#30398 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hadzinicasa »

zateznistub wrote:
hadzinicasa wrote:
zatezni, malo povuci rucnu i reci ne daj mi Boze. zapravo ne daj Boze nikome.
kad i gdje napisah da nekome želim nešto...gluho bilo. Šta vam je?
Ali mi ide na ganglije da je svako drugi kriv pa čak i stara dvorana samo nije kriv onaj ko je dijete doveo...
najlakse je biti minderkomandant.
niko dijete nije dove s namjerom da ga baci s ograde niti s uvjerenjem da je konstrukcija dotrajala. moze ti se dijete i dok ga drzis za ruku istrgnuti, nije bio jedan slucaj. to kazem(o).
User avatar
arman1
Posts: 5339
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#30399 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by arman1 »

Chmoljo wrote:Ne iščitah sve, ali meni nije jasno kako se usuđujete kritikovati roditelje a imate djecu?!

Pa ja ne bih smio čisto zbog karme.

A baška što ispadoste vi potrešeniji i zabrinutiji od tih roditelja. Niko od vas nikad nije imao trenutak slabosti, nepažnje, smetenosti... Nije al u panjevima, samo je bilo dovoljno sreće da ne čitamo o vama po portalima i gledamo kako vas sluđene cipelare moralne vertikale.
A ti kao ne kontaš da večina nas ponekad ne iskoristi forum da istrese vlastite frustracije ili neznanje. Ima tu ljudi koji i lupe namah.
Budi malo prizeman. Govorim ti kao forumašu i homosapiensu sa Balkana (koji se hepek rodih ovdje).
User avatar
arman1
Posts: 5339
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#30400 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by arman1 »

hadzinicasa wrote:
zateznistub wrote: najlakse je biti minderkomandant.
niko dijete nije dove s namjerom da ga baci s ograde niti s uvjerenjem da je konstrukcija dotrajala. moze ti se dijete i dok ga drzis za ruku istrgnuti, nije bio jedan slucaj. to kazem(o).
U podebljano se nemoj kladiti.
Post Reply