Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19134
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#1851 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by teskeredzic_22 »

laik1981 wrote: 22/05/2022 17:32
teskeredzic_22 wrote: 22/05/2022 17:20

Slažem se.
Samo poreze rokati SVE MOGUĆE TAKSE , PRIREZE , DOZVOLE , uzeti mu pola dobiti.

Da i sirotinja kroz budžet vidi koristi od njegove " lokacije" i ideje.
Od budzeta samo uhljebi mogu vidjeti neku korist.. Svim privrednicima treba maksimalno olaksati kada su nameti u pitanju, a u isto vrijeme ih natjerati da radnicima daju znatno visocije plate.. I da si ziv i zdrav vec drzava uzima i vise od pola dobiti kada ti naplate sve silne zajebancije..
Ma nije tačno.
Okaci macku o rep tu teoriju.
Plate radniku 800 - 1000 KM , svaka druga nedelja slobodna a vozaju se auta od 100.000 KM i vise...

Mrkva je valjda jedini ugostitelj u Evropi s Vatrom s milionskom utajom poreza a normalno radi svo vrijeme nakon otkrića utaja...

Samo POREZI , DERANJE GUZOVA , revizije i 50 % dobiti državi.

Lako ćemo naći sirotinju.
laik1981
Posts: 12923
Joined: 05/12/2012 13:04

#1852 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by laik1981 »

Definitivno imas like od Fadila :thumbup:
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19134
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#1853 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by teskeredzic_22 »

laik1981 wrote: 22/05/2022 18:07 Definitivno imas like od Fadila :thumbup:
Ma ko šiša Fadila bolan ?

Pun je više k.... "uglednih sarajevskih biznismena" , da mogu materi svojoj ne bi porez platili a kamo li doprinos radniku.

Kaže kafa i kisela 6 KM jer je "na lokaciji".

PLATI POREZ LOKACIJO , DODATNI ZBOG LOKACIJE.

Kladionice , 80% poreza državi , sve legalno.
Za tili čas ostanu samo one kojima se isplati.
laik1981
Posts: 12923
Joined: 05/12/2012 13:04

#1854 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by laik1981 »

Mijesas jare i pare.. Utaja poreza, varanje drzave i radnika nema nista sa cijenom hamburgera od 12-15KM.. Sve prevare mozes vrsiti i ako ti je cijena 2KM..
Bosnianwarrior22
Posts: 80
Joined: 22/04/2022 23:33

#1855 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Bosnianwarrior22 »

laik1981 wrote: 22/05/2022 18:41 Mijesas jare i pare.. Utaja poreza, varanje drzave i radnika nema nista sa cijenom hamburgera od 12-15KM.. Sve prevare mozes vrsiti i ako ti je cijena 2KM..
Pa ja mislim da i jest u tome stos, sto hamburger kosta 15KM a radnici ne vide od tih para nista kao ni drzava. Jos kad skontas da se vecinom jeftino argentinsko meso koristi onda se i ja zapitam kako dodju do takvih cijena?
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#1856 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by spinel_ »

Ma hajde nek je i 15 ali kako ga nije stid ono prodavati sto moze u oko da stane?
S jednim zalogajem bih to pojeo a naravno necu jer nisam budala da placam za nesto od cega cu biti i ostati gladan.
Samo kompleksasi daju im za to pare i peljaju u ustima pola sata da budu vidjeni.
Iako kazem opet iz jednog zalogaja se moze progutati.
Last edited by spinel_ on 22/05/2022 18:53, edited 1 time in total.
Karikaturist
Posts: 3644
Joined: 20/12/2020 10:03

#1857 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Karikaturist »

Ako sam dobro skontao nidje pojesti kvalitetan burgic..
zijancer
Posts: 4749
Joined: 03/08/2004 20:52
Location: 39

#1858 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by zijancer »

Kod kućeeee :P
laik1981
Posts: 12923
Joined: 05/12/2012 13:04

#1859 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by laik1981 »

Bosnianwarrior22 wrote: 22/05/2022 18:48
laik1981 wrote: 22/05/2022 18:41 Mijesas jare i pare.. Utaja poreza, varanje drzave i radnika nema nista sa cijenom hamburgera od 12-15KM.. Sve prevare mozes vrsiti i ako ti je cijena 2KM..
Pa ja mislim da i jest u tome stos, sto hamburger kosta 15KM a radnici ne vide od tih para nista kao ni drzava. Jos kad skontas da se vecinom jeftino argentinsko meso koristi onda se i ja zapitam kako dodju do takvih cijena?
Ne znam kolike su plate u tim skupim fast foodovima.. Ne obilazim takva mjesta, niti znam nekoga ko radi u njima.. Ako placa poreze onda drzava ima vise koristi od tih 15KM nego od 3KM po hamburgeru.. Ako ne placa porez, to opet nema veze sa cijenom..

Ako covjek ima svoje musterije koje su spremne toliko platiti onda ne razumijem zasto to nekome smeta.. Ja ga ne bi platio toliko sa ovom pamecu taman da milione imam na racunu, ali isto tako svako ima svoj novcanik i pravo izbora..
User avatar
Pandakonda
Posts: 4367
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1860 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Pandakonda »

Bosnianwarrior22 wrote: 22/05/2022 18:48
laik1981 wrote: 22/05/2022 18:41 Mijesas jare i pare.. Utaja poreza, varanje drzave i radnika nema nista sa cijenom hamburgera od 12-15KM.. Sve prevare mozes vrsiti i ako ti je cijena 2KM..
Pa ja mislim da i jest u tome stos, sto hamburger kosta 15KM a radnici ne vide od tih para nista kao ni drzava. Jos kad skontas da se vecinom jeftino argentinsko meso koristi onda se i ja zapitam kako dodju do takvih cijena?
Sto bi drzava imala koristi od toga ? Ja svojim parama kupim/rentam prostor, svojim parama placam struju koja je skuplja od one koju imas kuci jer je "industrijska", svojim parama placam ciscenje objekta i ostale troskove odrzavanja. Da ne nabrajam od nabavke robe i svega ostalog. I gdje meni tu drzava konkretno pomaze da bi ja njoj sa osmijehom na licu dao tolike namete ? Nema sta vise nisu izmislili, od ekoloskog pa do vodenog poreza. Uzmi svojih 17% i razguli mi iz dzepa kad mi nista ne donosis zauzvrat a samo me gusis administracijom i nametima.

Radnik dobije onoliko koliko trziste vrednuje njegov rad, onaj koji snosi rizik snosi i profit i suludo je pricati o tome koliko radnik dobije od tog burgera. Imamo ogromne poreze i namete a ubjedljivo najgore usluge dobijamo kao građani. Pa ja bi prvi radio utaju poreza da mi drzava samo jos zrak nije pocela oporezivati a zauzvrat dobijam da izvinete polni organ od neke zivotinje. Hvala Bogu pa i njihove plate rastu sto je i bilo za ocekivati rastom novih industrija (IT npr.) sto dovodi do toga da nas narod ima para da sebe nekada pocasti tim stvarima.

A ovi sto kukaju za cijenu hamburgera, pa sto gospodo onda vi niste nesto slicno napravili ? Pricate ovdje kao da sada nas narod svaki dan daje po 10km za burger a ustvari realnost je takva da mnogi ljudi mozda 2-3 puta max u mjesecu se pocaste radi licnog cejfa u sta nema poente da ulazimo u raspravu jer svako ima neki svoj guilty pleasure na koji mu nije zao baciti pare. Također zanemarujete cinjenicu da ti lokali ne prave hranu samo za nas domace, nego i za turiste koji itekako to mogu priustiti. Konkretno ja sam ispred sah mata vise viđao arapa i turista nego nasih ljudi. Kolegica iz Frankfurta dolazila i za sah mat govori da je jeftin kada se uzme u obzir da je kod nje mnogo gori burger nekih 8-9 eura. A na kraju krajeva kao sto kolega gore rece, zakon ekonomije je vrlo jednostavan, dokle god ima ljudi da placaju onda ce biti i takvih skupih jela. Sva sreca pa imamo opciju birati, idi u toto ili tale ili sah mat, niko ti ne brani.

U Bosni ce ti sve oprostiti osim uspjeha, i zasto uvijek kukaju oni koji nisu ni 5% ostvarili onoga sto su ti isti ugostitelji ? Drzava smo sa najmanje privatnih firmi po glavi stanovnika u evropi i ovaj bi gore lupao neke poreze i harace :-) Izvoli brate zalozi se smisli ideju, digni kredit i stavi sve na kocku i kreni u realizaciju. Pa cu onda vidjeti tu pricu koliko bi ko sta trebao naplacivati
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#1861 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by spinel_ »

Za njemacku platu burger taj sto navodis jeste jeftin.
Ako taj sahmatovac cilja na turiste onda treba dici na 20 maraka najmanje. Naravno nek mu je i dalja porcija ko prcija.
User avatar
konektovan
Posts: 40061
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1862 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by konektovan »

Pandakonda wrote: 23/05/2022 16:37
Bosnianwarrior22 wrote: 22/05/2022 18:48

Pa ja mislim da i jest u tome stos, sto hamburger kosta 15KM a radnici ne vide od tih para nista kao ni drzava. Jos kad skontas da se vecinom jeftino argentinsko meso koristi onda se i ja zapitam kako dodju do takvih cijena?
Sto bi drzava imala koristi od toga ? Ja svojim parama kupim/rentam prostor, svojim parama placam struju koja je skuplja od one koju imas kuci jer je "industrijska", svojim parama placam ciscenje objekta i ostale troskove odrzavanja. Da ne nabrajam od nabavke robe i svega ostalog. I gdje meni tu drzava konkretno pomaze da bi ja njoj sa osmijehom na licu dao tolike namete ? Nema sta vise nisu izmislili, od ekoloskog pa do vodenog poreza. Uzmi svojih 17% i razguli mi iz dzepa kad mi nista ne donosis zauzvrat a samo me gusis administracijom i nametima.

Radnik dobije onoliko koliko trziste vrednuje njegov rad, onaj koji snosi rizik snosi i profit i suludo je pricati o tome koliko radnik dobije od tog burgera. Imamo ogromne poreze i namete a ubjedljivo najgore usluge dobijamo kao građani. Pa ja bi prvi radio utaju poreza da mi drzava samo jos zrak nije pocela oporezivati a zauzvrat dobijam da izvinete polni organ od neke zivotinje. Hvala Bogu pa i njihove plate rastu sto je i bilo za ocekivati rastom novih industrija (IT npr.) sto dovodi do toga da nas narod ima para da sebe nekada pocasti tim stvarima.

A ovi sto kukaju za cijenu hamburgera, pa sto gospodo onda vi niste nesto slicno napravili ? Pricate ovdje kao da sada nas narod svaki dan daje po 10km za burger a ustvari realnost je takva da mnogi ljudi mozda 2-3 puta max u mjesecu se pocaste radi licnog cejfa u sta nema poente da ulazimo u raspravu jer svako ima neki svoj guilty pleasure na koji mu nije zao baciti pare. Također zanemarujete cinjenicu da ti lokali ne prave hranu samo za nas domace, nego i za turiste koji itekako to mogu priustiti. Konkretno ja sam ispred sah mata vise viđao arapa i turista nego nasih ljudi. Kolegica iz Frankfurta dolazila i za sah mat govori da je jeftin kada se uzme u obzir da je kod nje mnogo gori burger nekih 8-9 eura. A na kraju krajeva kao sto kolega gore rece, zakon ekonomije je vrlo jednostavan, dokle god ima ljudi da placaju onda ce biti i takvih skupih jela. Sva sreca pa imamo opciju birati, idi u toto ili tale ili sah mat, niko ti ne brani.

U Bosni ce ti sve oprostiti osim uspjeha, i zasto uvijek kukaju oni koji nisu ni 5% ostvarili onoga sto su ti isti ugostitelji ? Drzava smo sa najmanje privatnih firmi po glavi stanovnika u evropi i ovaj bi gore lupao neke poreze i harace :-) Izvoli brate zalozi se smisli ideju, digni kredit i stavi sve na kocku i kreni u realizaciju. Pa cu onda vidjeti tu pricu koliko bi ko sta trebao naplacivati
Đesi gazda.....ima li fiskalnog. :-)
Uspjeh tako što zakidaš državu...aferim,..
User avatar
Pandakonda
Posts: 4367
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#1863 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Pandakonda »

spinel_ wrote: 23/05/2022 16:42 Za njemacku platu burger taj sto navodis jeste jeftin.
Ako taj sahmatovac cilja na turiste onda treba dici na 20 maraka najmanje. Naravno nek mu je i dalja porcija ko prcija.
Porcije mu jesu uzasne i za te pare bi mogao barem pomfrit davati uz hamburger da se barem osrednje mozes najesti. Mislim da su oni jedini koji za te pare ne daju nista dodatno. Gdje god da sam jeo hamburger koji je 7+ maraka sam dobio pomfrit/krompirice i dodatni sos pa covjek lakse halali pare :skoljka:
konektovan wrote: 23/05/2022 16:43
Pandakonda wrote: 23/05/2022 16:37

Sto bi drzava imala koristi od toga ? Ja svojim parama kupim/rentam prostor, svojim parama placam struju koja je skuplja od one koju imas kuci jer je "industrijska", svojim parama placam ciscenje objekta i ostale troskove odrzavanja. Da ne nabrajam od nabavke robe i svega ostalog. I gdje meni tu drzava konkretno pomaze da bi ja njoj sa osmijehom na licu dao tolike namete ? Nema sta vise nisu izmislili, od ekoloskog pa do vodenog poreza. Uzmi svojih 17% i razguli mi iz dzepa kad mi nista ne donosis zauzvrat a samo me gusis administracijom i nametima.

Radnik dobije onoliko koliko trziste vrednuje njegov rad, onaj koji snosi rizik snosi i profit i suludo je pricati o tome koliko radnik dobije od tog burgera. Imamo ogromne poreze i namete a ubjedljivo najgore usluge dobijamo kao građani. Pa ja bi prvi radio utaju poreza da mi drzava samo jos zrak nije pocela oporezivati a zauzvrat dobijam da izvinete polni organ od neke zivotinje. Hvala Bogu pa i njihove plate rastu sto je i bilo za ocekivati rastom novih industrija (IT npr.) sto dovodi do toga da nas narod ima para da sebe nekada pocasti tim stvarima.

A ovi sto kukaju za cijenu hamburgera, pa sto gospodo onda vi niste nesto slicno napravili ? Pricate ovdje kao da sada nas narod svaki dan daje po 10km za burger a ustvari realnost je takva da mnogi ljudi mozda 2-3 puta max u mjesecu se pocaste radi licnog cejfa u sta nema poente da ulazimo u raspravu jer svako ima neki svoj guilty pleasure na koji mu nije zao baciti pare. Također zanemarujete cinjenicu da ti lokali ne prave hranu samo za nas domace, nego i za turiste koji itekako to mogu priustiti. Konkretno ja sam ispred sah mata vise viđao arapa i turista nego nasih ljudi. Kolegica iz Frankfurta dolazila i za sah mat govori da je jeftin kada se uzme u obzir da je kod nje mnogo gori burger nekih 8-9 eura. A na kraju krajeva kao sto kolega gore rece, zakon ekonomije je vrlo jednostavan, dokle god ima ljudi da placaju onda ce biti i takvih skupih jela. Sva sreca pa imamo opciju birati, idi u toto ili tale ili sah mat, niko ti ne brani.

U Bosni ce ti sve oprostiti osim uspjeha, i zasto uvijek kukaju oni koji nisu ni 5% ostvarili onoga sto su ti isti ugostitelji ? Drzava smo sa najmanje privatnih firmi po glavi stanovnika u evropi i ovaj bi gore lupao neke poreze i harace :-) Izvoli brate zalozi se smisli ideju, digni kredit i stavi sve na kocku i kreni u realizaciju. Pa cu onda vidjeti tu pricu koliko bi ko sta trebao naplacivati
Đesi gazda.....ima li fiskalnog. :-)
Uspjeh tako što zakidaš državu...aferim,..
Nisam ja druze nikakav gazda niti imam bilo kakvu privatnu firmu. I sam radim u privatnom sektoru. Ali sam kroz razne projekte imao priliku pricati sa sasvim normalnim poslodavcima gdje smo razgovarali o problemima sa kojima se susrecu i kakvih sam se prica naslusao i prepreka halalim im svaku marku sto su zakinuli drzavne uhljebe. Ovo se naravno ne odnosi na radnicka prava i doprinose. Samo se odnosi taj ogromni administracijski apart koji je svrha samom sebi i tek mi je nakon tih razgovora bilo jasnije zasto niko nece da investira kod nas i zasto recimo tek u 2022 godini mi tek dobijamo prvi kfc, a Mcdonalds 2011 :-)

Mrak mi na oci padne kad pogledam platnu listu i koliko uhljebi sebi uzimaju a ja opet sve na kraju privatno moram zavrsavati...
User avatar
sime_cipol
Posts: 15969
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#1864 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by sime_cipol »

Pa i Švabo, Englez, Amer bi zavrnuli na porezu, ali ne smiju. Ili ide kazna u desetinama hiljada € ili ides u przun na par godina ili oboje.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19134
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#1865 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by teskeredzic_22 »

laik1981 wrote: 22/05/2022 18:41 Mijesas jare i pare.. Utaja poreza, varanje drzave i radnika nema nista sa cijenom hamburgera od 12-15KM.. Sve prevare mozes vrsiti i ako ti je cijena 2KM..
Ne.

Nek stavi cvaju ako će državi dati 8 KM.

Ovako svi hoće da imaju cvaju po hambašu a neće obaveza prema državi ako može nikakvih.

Nije lijepo , jel' da ?
User avatar
Dr Kova
Posts: 14576
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#1866 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Dr Kova »

Danas jeo u Kingu na Č Vili, gurmanski burger, 6 keka, raznio se. Fenomalan okus mesa i pecivo, topla preporuka.
challmander
Posts: 341
Joined: 09/01/2022 11:42

#1867 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by challmander »

Buckethead wrote: 25/05/2022 17:01 Danas jeo u Kingu na Č Vili, gurmanski burger, 6 keka, raznio se. Fenomalan okus mesa i pecivo, topla preporuka.
Jeo sam jednom, doduse ne gurmanski, ali nije mi se svidjelo pretjerano. Meso okej, ali pecivo je bilo nekakvo prepeceno, hrskavo s vanjske strane sto mi se nije svidjelo. Takodjer brzo se raspao kad sam poceo jest.

Vidim prica se o Sah Matu puno pa reko da bacim brzi komentar. Narucio sam par puta Petkom preko Korpe, sa snizenom cijenom, i sa pomfritom bude okej. Prije poskupljenja burger + pomfrit za cenera i nije toliko lose bilo, ali sad je na "akciji" burger 8-9KM i sa pomfritom izadje 12KM sto je stvarno previse. Ukusno stvarno jeste, ali ne za tu cijenu.

Njihovo je da nas pokusaju zajebat, nase je hocemo li popusiti foru ili ne.
Naslovnica
Posts: 27645
Joined: 20/03/2013 15:38

#1868 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Naslovnica »

Smlatih hambaš "Zlatno Zrno" u piceriji Zlatno Zrno u I.Sarajevu.
6 KM sa pomfritom.
Nije za one koji ne jedu metinukr.
O'lićan! Nisam mi našao mahane, svaka preporuka.
User avatar
hopi
Posts: 5626
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#1869 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by hopi »

Dobar sam sa šatrovačkim ali nisam te odmah Skontao hah
Ma bolji su hambaši kada je miks miješano meso, u zg sam dobar jeo, još kada ima slanine preko uh 8-)
Naslovnica
Posts: 27645
Joined: 20/03/2013 15:38

#1870 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Naslovnica »

hopi wrote: 25/05/2022 18:41 Dobar sam sa šatrovačkim ali nisam te odmah Skontao hah
Ma bolji su hambaši kada je miks miješano meso, u zg sam dobar jeo, :bih: još kada ima slanine preko uh 8-)
Ima. 8-)
Probaj pa javi.
:thumbup:
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#1871 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by DEMONIKA »

ne izgleda loše ni ostala hrana u tom zlatnom zrnu

meni je burger bar extra - teleći i dry juneći burgeri vrh
i mama burgers u scc

a i u banjalučkoj na č.vili mi je super :D
User avatar
thekupus
Posts: 6786
Joined: 25/06/2011 22:38

#1872 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by thekupus »

Naslovnica wrote: 25/05/2022 18:28 Smlatih hambaš "Zlatno Zrno" u piceriji Zlatno Zrno u I.Sarajevu.
6 KM sa pomfritom.
Nije za one koji ne jedu metinukr.
O'lićan! Nisam mi našao mahane, svaka preporuka.
ima sad zlatno zrno i u štrosmajerovoj, ne znam imaju li burgere
imaju palačinke sigurno
Naslovnica
Posts: 27645
Joined: 20/03/2013 15:38

#1873 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Naslovnica »

thekupus wrote: 25/05/2022 19:56
Naslovnica wrote: 25/05/2022 18:28 Smlatih hambaš "Zlatno Zrno" u piceriji Zlatno Zrno u I.Sarajevu.
6 KM sa pomfritom.
Nije za one koji ne jedu metinukr.
O'lićan! Nisam mi našao mahane, svaka preporuka.
ima sad zlatno zrno i u štrosmajerovoj, ne znam imaju li burgere
imaju palačinke sigurno
Ja znam često svratiti u Zlatno Zrno palačinkarnicu u Istočnom Sarajevu, usput mi je, a baš kada sam joj blizu opadne mi šećer.
Imaju odlične palačinke, i slane i slatke.
:thumbup:
User avatar
reboot
Posts: 505
Joined: 08/05/2018 18:03

#1874 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by reboot »

Naslovnica wrote: 25/05/2022 20:02
thekupus wrote: 25/05/2022 19:56

ima sad zlatno zrno i u štrosmajerovoj, ne znam imaju li burgere
imaju palačinke sigurno
Ja znam često svratiti u Zlatno Zrno palačinkarnicu u Istočnom Sarajevu, usput mi je, a baš kada sam joj blizu opadne mi šećer.
Imaju odlične palačinke, i slane i slatke.
:thumbup:
Slani sa sirom i drugi sa piletinom beton. :D
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1447
Joined: 09/09/2019 10:05

#1875 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Mate_Miso_Kovac »

Zlatno zrno je imalo i dobre pice, nekad. Madjaricu sam tukao i bila je odlicna, sa budimskom kobajom. E sad, to je bilo prije par godina, ne znam jesul propali ko što svi propadnu :D
Post Reply