Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#2126 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by bitanga_sa_otesa »

permanentan wrote: 06/08/2022 20:45
bitanga_sa_otesa wrote: 06/08/2022 20:38 ja jutros smazao čiz u bread&co,standardno dobar :thumbup:
Meni ubjedljivo najbolji hamburger u gradu
i meni od svih koje sam probao,nisam jedino bio u burger baru,moracu otici.i to obavezno da stanem u desnu traku i upalim sva 4 i gledam u auto dok jedem :D
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#2127 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by iceman ze »

Image

Mostarlic, mostarsko :zjev: onako, usput
Naslovnica
Posts: 27928
Joined: 20/03/2013 15:38

#2128 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Naslovnica »

iceman ze wrote: 07/08/2022 15:16 Image

Mostarlic, mostarsko :zjev: onako, usput
Joj sto ne volim ovo kada mi prospe jebeni pomfrit, to ko nesto fensi, ovo, ono...
Ohladi se za tili cas, a na stranu to kada je ova daCka ociscena kako treba zadnji put.
Govana na njoj od prije korone se nakotilo.
Majku im peksinavu...
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#2129 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by guruguru95 »

Naslovnica wrote: 07/08/2022 18:49
iceman ze wrote: 07/08/2022 15:16 Image

Mostarlic, mostarsko :zjev: onako, usput
Joj sto ne volim ovo kada mi prospe jebeni pomfrit, to ko nesto fensi, ovo, ono...
Ohladi se za tili cas, a na stranu to kada je ova daCka ociscena kako treba zadnji put.
Govana na njoj od prije korone se nakotilo.
Majku im peksinavu...
To su te moderne furke :mrgreen:
DonieBrasco
Posts: 15521
Joined: 31/08/2016 16:09

#2130 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by DonieBrasco »

Burger Bar ili Pirpa sta vam je bolje, sta narucujete ?

Vidim da su i jedni i drugi digli cijene po 1-2 KM.
User avatar
nivla
Posts: 4284
Joined: 12/01/2008 23:44

#2131 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by nivla »

guruguru95 wrote: 07/08/2022 19:23
Naslovnica wrote: 07/08/2022 18:49

Joj sto ne volim ovo kada mi prospe jebeni pomfrit, to ko nesto fensi, ovo, ono...
Ohladi se za tili cas, a na stranu to kada je ova daCka ociscena kako treba zadnji put.
Govana na njoj od prije korone se nakotilo.
Majku im peksinavu...
To su te moderne furke :mrgreen:
sta hos za 3.5 ili 4km

dacka je sama po sebi antibakterijska taka samo splakat
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#2132 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by guruguru95 »

DonieBrasco wrote: 07/08/2022 22:14 Burger Bar ili Pirpa sta vam je bolje, sta narucujete ?

Vidim da su i jedni i drugi digli cijene po 1-2 KM.
Burger Bar je bolji imo :thumbup:
User avatar
madesa
Posts: 4216
Joined: 26/07/2013 02:37

#2133 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by madesa »

Onog ciko food Truck na m.dvoru svaki malo inspekcija zatvori. Kazu katastrofa od prljavštine unutra
BadBoy
Posts: 8088
Joined: 01/11/2005 21:55

#2134 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by BadBoy »

DonieBrasco wrote: 07/08/2022 22:14 Burger Bar ili Pirpa sta vam je bolje, sta narucujete ?

Vidim da su i jedni i drugi digli cijene po 1-2 KM.
Burger bar za klasu :thumbup:
Admer12
Posts: 50
Joined: 19/04/2017 19:31

#2135 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Admer12 »

Empire of Meat kod Sutjeske jedan od boljih koje sam probao. S obzirom da su jeftiniji od Burger Bara i Mama Burgera, definitivno prva preporuka ide tu. :thumbup:
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2538
Joined: 16/06/2014 20:33

#2136 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Dosadno mii »

BadBoy wrote: 09/08/2022 17:18
DonieBrasco wrote: 07/08/2022 22:14 Burger Bar ili Pirpa sta vam je bolje, sta narucujete ?

Vidim da su i jedni i drugi digli cijene po 1-2 KM.
Burger bar za klasu :thumbup:
Konacno probala i taj sah mat
Bolji mi je u burger baru
BadBoy
Posts: 8088
Joined: 01/11/2005 21:55

#2137 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by BadBoy »

Dosadno mii wrote: 09/08/2022 18:28
BadBoy wrote: 09/08/2022 17:18

Burger bar za klasu :thumbup:
Konacno probala i taj sah mat
Bolji mi je u burger baru
Šah mat mi je bezveze. Isto kao i Mama Burger. Moram probati još ovaj u Bread & Co ali mi nije usput nikako. Milkman Burgerija u Importanne isto dobar al poskup.
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2538
Joined: 16/06/2014 20:33

#2138 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Dosadno mii »

Milkman je onda iduci na redu da probam
:bih:
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#2139 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by iceman ze »

Malta, mamaburgers :bih:
Image
dassa
Posts: 297
Joined: 13/10/2011 10:59

#2140 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by dassa »

Burgerizam kod Druge gimnazije definitvno najbolji burgeri u gradu trenutno.
User avatar
thekupus
Posts: 6812
Joined: 25/06/2011 22:38

#2141 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by thekupus »

dassa wrote: 01/09/2022 22:37 Burgerizam kod Druge gimnazije definitvno najbolji burgeri u gradu trenutno.
preukusni
onaj osnovni je 9 KM, što je korektno, a odličan je

moram probati onaj fried chicken fazon, to izgleda baš dobro
dassa
Posts: 297
Joined: 13/10/2011 10:59

#2142 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by dassa »

Ja probao onaj sa purecim mesom Dan zahvalnosti se zove :-D Top. 12 KM. Ima i vegetarijanski taj moram probati i taj sa piletinom obavezno.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25809
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2143 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by BHF_Manijak »

Probao, nedavno sam pisao o tome. Ono je pljacka. Za one pare, dakle u rangu cijena sa Sah Matom, Mama's Burgerom i Burger Barom, Burgerizam je ubjedljivo najlosiji.
Previse hljeba osjetis, kifla ne odgovara nikako za burgera, onda sastojci koje stavljaju imam osjesaj da je u svakom burgeru sve isto.

Uglavnom nisam odusevljen. Da je cijena 5-6KM OK, ali da mi ono prodajes za 12-13KM, mozes mami kad kuci dodjes.
User avatar
djugum
Posts: 856
Joined: 12/03/2006 11:26

#2144 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by djugum »

Dobri ljudi, sta je sa karkinom, jel jos radi?
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#2145 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by iceman ze »

Vučko, kod Hitne :mrgreen:

Image
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#2146 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Kaligrafija »

Ima jedan bolji od svih nabrojanih, ali necu da ga reklamiram, poskupit ce mi kad svi navalite... :lol: :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#2147 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by beni-bu-man »

iceman ze wrote: 04/09/2022 21:08 Vučko, kod Hitne :mrgreen:

Image
probaj tu hambas s 4 vste sira :mrgreen:
ZuzuTop
Posts: 445
Joined: 02/03/2022 12:44

#2148 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by ZuzuTop »

Nisam iz Sa,al Vucko hambas je odlican.Nekad bude i pivica gratis uz njega.
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2562
Joined: 28/02/2010 19:25

#2149 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by Plavo-bijeli »

Eh hajde koji review da opalim, pa ću mozda poslije slike postaviti.
U ocjenu je ukljucena sveukupna ocjena hamburgera, peciva, pomfrita/krompirica i cijene.

Burger Bar
uvijek dobar, ništa sad ono da budeš wowow ali vrlo dobar i nakon što pojedeš, ne boli te stomak poslije i ne moras popiti litar cole i 2l mineralne. Pomfrit/krompirici dobri. Cijena dobra. Sveukupna Ocjena 8.5/10

Mamas Burger Malta
Najčešće isto vrlo dobar, kazem najčešće jer se zna desiti lupam u utorak pojedem fantastičan i poletim naredni dan isti uzmem, a ono lošiji za 30,40%. Svi su im dobri i blue cheesburger i onaj sa duplim sirom i sinoć probao i 3 ubrusa, baš dobar.
Jedina veća mana je pomfrit koji uvijek bude ispod prosjecan, ali uvijek svjez. Cijena Ok Da im je pomfrit bolji bila bi i bolja ocjena, pa
8/10

Burger Bar Jedi me
solidan, svega stave i ono više je nekako da se najedeš i prejedeš, ali nije sad neka pljeska da je fantazija. Krompirici /pomfrit isto solidni. Nije nešto gdje bih sad jedva čekao da idem osim ako mi je usput i nemam nekih drugih opcija. Cijena dobra, pogotovo jer imaju ili su imali često neka snizenja preko Glova.
7.5/10


Empire of Meat
hajd reko da probam nešto za promjenu preko Glova i bio sam razočaran. U najboljem slučaju 'solidan.' Pomfrit i to - dobar. Imaju dobar sos od bijelog luka za umakanje kad ne moraš nigdje ići poslije. Cijena dobra.
7/10


Ministry Of Ćejf
probao u domaćem pecivu. Dobar, ali ništa sad posebno. Kad sam vidio koliko je mal hamburger u odnosu na sliku sa Glova, prepao sam se, ali sa kombinacijom pomfrita dobrog i salate i toga, na kraju sam se OK najeo. Znaci ako ste nekad mogli pojesti jumbo pizzu kod Mahira, ovo nije za vas. Cijena Ok.
Ocjena 8/10


Blind Tiger
Hajde reko da probam i uzeo Buđavi hamburger od 12KM i oduševio se mesom. Definitivno najbolji kvalitet mesa kojeg sam jeo u hamburgeru. Doslovno zagrizao i sok izlazio iz njega... Da li me potrefilo, ne znam, ali samo meso čista desetka.
Eh kako me to mozda potrefilo, tako me potrefio losa zemička, koja nije bas bila 100% svjeza pa je to jedina zamjerka.
Pomfrit isto jedan od najboljih sto sam jeo u ovim barovima.
Cjena loša, ali imaju i razlog.
9/10


Charlie Chaplin Malta
Hamburger, dobra veličina i ok je, ali nekako ispod prosječan. Bolji mi je u Mamas Malta. Krompirici dobri, ambijent dobar, znaci moze se pojesti kad si sa rajom i uzmes pivu i uzivas... kod kuce maksuz da nosis ili nesto ipak ne.
Cijena OK.
7/10

Sah Mat
Hajde reko i to da probam, ovaj na Otoci i uzmem najskuplji od 12km ja mislim sa tartufima. Kad sam dosao kuci izgubio se, sta je ovo, pa malo veci od onog u Mcdonaldsu?!?!

Hamburger dobar, ukusan, malo mi se i apetit otvarao, ali dzaba kad ih mozes dva pojesti...
Nisam uzimao pomfrit, pa ne znam, ali za ovu cijenu mora ici pomfrit i dodatna salata.

Mozda da je nekih 6km u vrh glave 7km, pa ono ponekad da prezalogajis,, ovako... da im nije Arapa mislim da bi propali, mislim...
Moze dobar biti i za cure sto ne mogu puno pojesti. Razočaran sam jer sam imao velika ocekivanja, a sve bilo samo 'dobro'.

Cijena UŽAS. Da imas neki ambijent da si na 31om spratu Avaza, da imas ugodjaj i da sjede do tebe sve fina raja, konobari te usluzuju pa hajde.. ovako za ispod prosječne veličine hamburger dati 12km za u najboljem slučaju 'dobru' pljesku i onako dodatke..

7.0/10
User avatar
oldtajmer
Posts: 5050
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey

#2150 Re: Gdje u Sarajevu pojesti dobar hamburger - vaši favoriti

Post by oldtajmer »

Plavo-bijeli wrote: 07/09/2022 12:03 Eh hajde koji review da opalim, pa ću mozda poslije slike postaviti.
U ocjenu je ukljucena sveukupna ocjena hamburgera, peciva, pomfrita/krompirica i cijene.

Burger Bar
uvijek dobar, ništa sad ono da budeš wowow ali vrlo dobar i nakon što pojedeš, ne boli te stomak poslije i ne moras popiti litar cole i 2l mineralne. Pomfrit/krompirici dobri. Cijena dobra. Sveukupna Ocjena 8.5/10

Mamas Burger Malta
Najčešće isto vrlo dobar, kazem najčešće jer se zna desiti lupam u utorak pojedem fantastičan i poletim naredni dan isti uzmem, a ono lošiji za 30,40%. Svi su im dobri i blue cheesburger i onaj sa duplim sirom i sinoć probao i 3 ubrusa, baš dobar.
Jedina veća mana je pomfrit koji uvijek bude ispod prosjecan, ali uvijek svjez. Cijena Ok Da im je pomfrit bolji bila bi i bolja ocjena, pa
8/10

Burger Bar Jedi me
solidan, svega stave i ono više je nekako da se najedeš i prejedeš, ali nije sad neka pljeska da je fantazija. Krompirici /pomfrit isto solidni. Nije nešto gdje bih sad jedva čekao da idem osim ako mi je usput i nemam nekih drugih opcija. Cijena dobra, pogotovo jer imaju ili su imali često neka snizenja preko Glova.
7.5/10


Empire of Meat
hajd reko da probam nešto za promjenu preko Glova i bio sam razočaran. U najboljem slučaju 'solidan.' Pomfrit i to - dobar. Imaju dobar sos od bijelog luka za umakanje kad ne moraš nigdje ići poslije. Cijena dobra.
7/10


Ministry Of Ćejf
probao u domaćem pecivu. Dobar, ali ništa sad posebno. Kad sam vidio koliko je mal hamburger u odnosu na sliku sa Glova, prepao sam se, ali sa kombinacijom pomfrita dobrog i salate i toga, na kraju sam se OK najeo. Znaci ako ste nekad mogli pojesti jumbo pizzu kod Mahira, ovo nije za vas. Cijena Ok.
Ocjena 8/10


Blind Tiger
Hajde reko da probam i uzeo Buđavi hamburger od 12KM i oduševio se mesom. Definitivno najbolji kvalitet mesa kojeg sam jeo u hamburgeru. Doslovno zagrizao i sok izlazio iz njega... Da li me potrefilo, ne znam, ali samo meso čista desetka.
Eh kako me to mozda potrefilo, tako me potrefio losa zemička, koja nije bas bila 100% svjeza pa je to jedina zamjerka.
Pomfrit isto jedan od najboljih sto sam jeo u ovim barovima.
Cjena loša, ali imaju i razlog.
9/10


Charlie Chaplin Malta
Hamburger, dobra veličina i ok je, ali nekako ispod prosječan. Bolji mi je u Mamas Malta. Krompirici dobri, ambijent dobar, znaci moze se pojesti kad si sa rajom i uzmes pivu i uzivas... kod kuce maksuz da nosis ili nesto ipak ne.
Cijena OK.
7/10

Sah Mat
Hajde reko i to da probam, ovaj na Otoci i uzmem najskuplji od 12km ja mislim sa tartufima. Kad sam dosao kuci izgubio se, sta je ovo, pa malo veci od onog u Mcdonaldsu?!?!

Hamburger dobar, ukusan, malo mi se i apetit otvarao, ali dzaba kad ih mozes dva pojesti...
Nisam uzimao pomfrit, pa ne znam, ali za ovu cijenu mora ici pomfrit i dodatna salata.

Mozda da je nekih 6km u vrh glave 7km, pa ono ponekad da prezalogajis,, ovako... da im nije Arapa mislim da bi propali, mislim...
Moze dobar biti i za cure sto ne mogu puno pojesti. Razočaran sam jer sam imao velika ocekivanja, a sve bilo samo 'dobro'.

Cijena UŽAS. Da imas neki ambijent da si na 31om spratu Avaza, da imas ugodjaj i da sjede do tebe sve fina raja, konobari te usluzuju pa hajde.. ovako za ispod prosječne veličine hamburger dati 12km za u najboljem slučaju 'dobru' pljesku i onako dodatke..

7.0/10
pojede li se kad nesto na kasiku :D

svaka cast za recenziju :thumbup:
Post Reply