SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#4176 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by O'zone »

Pucnjava u Buća Potoku, jedna osoba povrijeđena
Sarajevska policija je u 21:20 sati obaviještena o pucnjavi u naselju Buća Potok, u ulici Sulje Jahića, potvrđeno je za Klix.ba u Operativnom centru MUP-a Kantona Sarajevo.

U policiji, međutim, nisu ni sat poslije događaja imali sve informacije o ovom incidentu.

"Mi smo obaviješteni o pucnjavi, kao i da je jedna osoba odvezena u CUM bolnice Koševo. Istraga je u toku, zasad nemamo informacije ni o povrijeđenoj osobi, kao ni da li je povrijeđena u pucnjavi ili na drugi način. Također, nije nam zasad poznato ko je pucao", rekao je dežurni operativni.

Istraga o ovom slučaju je u toku.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi znamo da ništa ne znamo ali istražujemo.
User avatar
Hajlac
Posts: 3843
Joined: 15/02/2012 15:08
Location: Chris Hedges!

#4177 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Hajlac »

drndalo wrote:
Hajlac wrote:
drndalo wrote:Ja ti rekoh sta je u tom objektu, i to hangaru, a ti vjeruj ili ne... I to leti vise manje svakodnevno... Pa ako truju svoje prvo, nek udare i na nas ostale...

Sto se snimanja tice, sad tehnologija ima i za nocko snimanje video, pa nam snimi video, klix ce ga vjerovatno rado exkluzivno objaviti...

Pored ovoliko vukoFUCKovina sirom BiH u kojima nema ni 0.5 stanovnika na km2, oni, levati jedni, nasli bas u glavnom gradu, bas u medjunarodnoj zracnoj luci praviti spalionicu svekolikog otpada, i to podzemnu... Aferim ti teorija...
Po ovome se vidi da si k'o s Marsa pao na temu ove emisije :D

Grizeljova spalionica na Stupu je jedan set a ovo prekopavanje i pretumbavanje necega bagerima je drugi set lonaca :wink:
Takvi pokusaji diskreditacije sugovornika pripisivanjem apsurdnih tvrdnji istom su pravo nizak nacin komunikacije.
Nista ja ne spustam na nizak nivo, ja ti samo kazem da si malo previse dosjea-X gledao... Sad ih vidis i u parovima, ali ako je tako, zasto ne u setovima od po 18 komada ? Pa je treca ispod zgrade na Malti, kad pomaknu avio-bombu, kja mozda i nije bomba, nego kotao za spaljivanje... 4-ta na Marijin dvoru, ko fol stambeni objekat sa luksuznim stanovima uz tramvaj... 5-a u parkicu u Cobaniji, 6-a ispod ceste u Buca potoku, 7-18 slobodno sam upisi... :-)
Hajlac wrote: Takvi pokusaji diskreditacije sugovornika pripisivanjem apsurdnih tvrdnji istom su pravo nizak nacin komunikacije.
User avatar
drndalo
Posts: 22825
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#4178 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by drndalo »

Ja i dalje nikoga, pa ni tebe ne diskreditujem, pokusavam ti sarkazmom ukazati da je vjerovatnoca i logika za to sto ti tvrdis jako mala... Kao sto sam rekao, ne znam sta su radili, ali znam da sam vidio cijevi nedavno, i bagere... Ako ti znas bolje, svaka cast, nego eto, volio bih vidjeti i koji dokaz za te stvari koje tvrdis, a po mojoj racunici su jako malo statisticki moguce...
gidra
Posts: 3576
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#4179 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by gidra »

Tuča na Ilidži u Lužanima povodom izgradnje džamije, ono što smo već pričali, al' evo video sada :D

User avatar
snaga_znanja
Posts: 3385
Joined: 05/10/2009 22:03

#4180 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by snaga_znanja »

gidra wrote:Tuča na Ilidži u Lužanima povodom izgradnje džamije, ono što smo već pričali, al' evo video sada :D


Ovaj u kolicima ocigledan narkoman...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72893
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#4181 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Velkoski »

Ćelo je kralj inače. :thumbup:

A divi ovog delegata u kolicima :-)
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#4182 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by un1ted »

Inace, nevezano za ovu temu vidjeh dobar natpis:

"Policija radi svoj posao i sklanja kriminalce s ulica, no u sudnici je mjesto gdje se zakon provodi".
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#4183 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by gnjev »

``Alija mi rahmetli ostavio `` HAHAHAHAH :mrgreen:
User avatar
matsuda
Posts: 484
Joined: 13/07/2011 18:55

#4184 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by matsuda »

gidra wrote:Tuča na Ilidži u Lužanima povodom izgradnje džamije, ono što smo već pričali, al' evo video sada :D



Nisam u toku... Ko? Koga? Šta? Četnici otvaraju džamiju? Na čemu je ovaj?
racionalista
Posts: 1475
Joined: 20/07/2012 20:40

#4185 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by racionalista »

lici na onog lika sto je drzo jedno vrijeme kafic Rio na Grbavici
User avatar
Truba
Posts: 81796
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4186 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

udri miću po glaviću
zaima po jajima :lol: :lol: :lol: :lol:
shandrprcSA
Posts: 9797
Joined: 23/02/2013 08:16

#4187 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by shandrprcSA »

racionalista wrote:lici na onog lika sto je drzo jedno vrijeme kafic Rio na Grbavici
jeste, Faco ili Fačo cini mi se...
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#4188 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Havatar »

elma89_ wrote:Bosnjak moze biti SDA,SDP,SBIH,SBB,panker,gay,vehabija,jehovin svjedok,mudzahedin
:thumbup:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#4189 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Havatar »

gidra wrote:Tuča na Ilidži u Lužanima povodom izgradnje džamije, ono što smo već pričali, al' evo video sada :D

Sramota napadaju invalidae u kolicima i jos oni ugrozeni
muniza
Posts: 889
Joined: 02/02/2009 14:45

#4190 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by muniza »

Havatar wrote:
gidra wrote:Tuča na Ilidži u Lužanima povodom izgradnje džamije, ono što smo već pričali, al' evo video sada :D

Sramota napadaju invalidae u kolicima i jos oni ugrozeni
Ovaj s kolicima i jest uletio s namjerom da tako ispadne a da li je uspio, pogledaj video još jednom pa javi?
biturbo
Posts: 156
Joined: 28/12/2012 23:25

#4191 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by biturbo »

matsuda wrote:
gidra wrote:Tuča na Ilidži u Lužanima povodom izgradnje džamije, ono što smo već pričali, al' evo video sada :D



Nisam u toku... Ko? Koga? Šta? Četnici otvaraju džamiju? Na čemu je ovaj?
Dosli nekakvi ublehari iz nevladinih organizacija sa parolama protiv izgradnje dzamije , a za zastitu pascadi!
Ovaj lik u invalidskim kolicima im rekao da su mu takvi brata ubili ,majku u logor zatvorili ...
Nesto se ne sjecam da su se nekad ovi ublehari iz NO skupili u dvoristu Fate O. da joj daju podrsku u borbi protiv izgradnje crkve u njenom dvoristu ...
Last edited by biturbo on 12/09/2013 13:31, edited 2 times in total.
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4192 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Logovan »

Havatar wrote: Sramota napadaju invalidae u kolicima i jos oni ugrozeni
Ko je njega napao? :-)
User avatar
forest gump
Posts: 861
Joined: 14/06/2012 23:19

#4193 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by forest gump »

Svaka čast liku u kolicima.

Trebo im se mame nahebat svima.
muniza
Posts: 889
Joined: 02/02/2009 14:45

#4194 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by muniza »

biturbo wrote: Dosli nekakvi ublehari iz nevladinih organizacija sa parolama protiv izgradnje dzamije , a za zastitu pascadi!
Ovaj lik u invalidskim kolicima im rekao da su mu takvi brata ubili ,majku u logor zatvorili ...
Nesto se ne sjecam da su nekad ovi ublehari iz NO skupili u dvoristu Fate O. da joj daju podrsku u borbi protiv izgradnje crkve u njenom dvoristu ...
Ali zato se ovaj u kolicima i njegova klika slomiše pomažući nani Fati i svim povratnicima tako što na svakih 100 metara prave džamije, valjda čuli negdje ako naprave dovoljno džamija crkva će sama od sebe nestati :-?
Last edited by muniza on 12/09/2013 13:34, edited 1 time in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 50612
Joined: 16/07/2012 16:00

#4195 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by drug_profi »

Kad vas citam ne cudi me vise nista u ovoj zemlji.
Tolika kolicina bezobrazluka da to vec postaje cisti fasizam.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#4196 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by uglavnomja »

O'zone wrote:
U sarajevskom naselju Lužani
Žestoka tuča na polaganju kamena temeljca za izgradnju džamije


Na svečanom polaganju kamena temeljca za izgradnju džamije u Lužanima na Ilidži danas oko 14 sati, došlo je do tuče između trojice mladića zbog transparenta koji je bio postavljen u blizini mjesta gdje će se graditi džamija.

Naime, na transparentu je nekolicina građana koji žive u Lužanima napisala "Haram vam bilo, djeca Lužana". Oni su to uradili u znak protesta jer se na lokaciji gdje će se graditi džamija nalazi trenutno jedino dječje igralište u Lužanima te kažu da se djeca nakon igradnje džamije više neće imati gdje igrati.

Tučnjava je upravo izbila kada su pristalice izgradnje džamije nasilno uklonili transparent, nakon čega je došlo do fizičkog obračuna između dvije suprotstavljene strane.

Policija je intervenirala te razdvojila učesnike obračuna.

Kako nam je kazao jedan od mještana, Fadil Softić, okupili su se kako bi vlastima pokazali da se ne slažu sa izgradnjom džamije u blizini njihovih kuća.

- Gradnjom ove džamije se uzima jedini zeleni dječiji prostor u Lužanima, a u isto vrijeme se, samo 150 metara dalje, gradi još jedna nova džamija. Također je tu i mesdžid koji je udaljen svega 50 metara od ovog igrališta - rekao nam je Softić.

Načelnik Općine Ilidža Senaid Memić (SDA) obratio se nakon incidenta medijima i izjavio da je mjesto na kojem je predviđena gradnja džamije općinsko i da niko nema prava da Općini određuje gdje će graditi džamije.

- Ovdje će biti džamija i onaj ko hoće da pravimo crkvu, napravićemo i nju. Sve je po zakonu, sve je pošteno. Oni koji pokreću bune i štrajkove i drže paščad nama ne smetaju, ali nećemo im dozvoliti da im smeta i naša džamija - izjavio je Memić.

Ramiz Alajbegović, član glavnog odbora za izgradnju džamije, pozvao je sve građane dobre volje da doprinosu izgradnji džamije, na bilo koji način.
Više slika na http://www.avaz.ba/vijesti/sarajevo/zes ... ju-dzamije
dje ti pascad iskopa???? sapnuo ti memic :roll:
biturbo wrote: Dosli nekakvi ublehari iz nevladinih organizacija sa parolama protiv izgradnje dzamije , a za zastitu pascadi!
Ovaj lik u invalidskim kolicima im rekao da su mu takvi brata ubili ,majku u logor zatvorili ...
Nesto se ne sjecam da su se nekad ovi ublehari iz NO skupili u dvoristu Fate O. da joj daju podrsku u borbi protiv izgradnje crkve u njenom dvoristu ...
BadBoy
Posts: 8088
Joined: 01/11/2005 21:55

#4197 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by BadBoy »

muniza wrote:
biturbo wrote: Dosli nekakvi ublehari iz nevladinih organizacija sa parolama protiv izgradnje dzamije , a za zastitu pascadi!
Ovaj lik u invalidskim kolicima im rekao da su mu takvi brata ubili ,majku u logor zatvorili ...
Nesto se ne sjecam da su nekad ovi ublehari iz NO skupili u dvoristu Fate O. da joj daju podrsku u borbi protiv izgradnje crkve u njenom dvoristu ...
Ali zato se ovaj u kolicima i njegova klika slomiše pomažući nani Fati i svim povratnicima tako što na svakih 100 metara prave džamije, valjda čuli negdje ako naprave dovoljno džamija crkva će sama od sebe nestati :-?
Klasični primjer Bošnjaka. Ovakvi Bajram čestitaju samo sa BSMO :D
smijesni_ste
Posts: 5979
Joined: 09/10/2009 16:46

#4198 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by smijesni_ste »

Havatar wrote: Sramota napadaju invalidae u kolicima i jos oni ugrozeni
Zašto lažeš??
User avatar
drug_profi
Posts: 50612
Joined: 16/07/2012 16:00

#4199 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by drug_profi »

smijesni_ste wrote:
Havatar wrote: Sramota napadaju invalidae u kolicima i jos oni ugrozeni
Zašto lažeš??
Zato sto drukcije ne znaju.
User avatar
karanana
Posts: 47258
Joined: 26/02/2004 00:00

#4200 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by karanana »

pa ja sam konto da je ovaj frajer u kolicima protiv izgradnje.

btw....ovaj frajer, da li mu se rahmetli brat zvao rusmir? iz hrasnog?
Locked