SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
kolegione
Posts: 1267
Joined: 28/09/2013 02:29

#29726 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by kolegione »

radiša wrote:Odakle vam to uopste da je policajac?Ako je nekad to reko sigurno se zajebavo,ovako policajci ne komuniciraju a kamo li da odaju preko foruma da se tim bave.Ne nasjedajte na svakakve suplje...
Ma klasicni drot, ima taj smek
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#29727 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by radiša »

Ne znam sta je tad bilo ali 100% od pravog policajca neces saznat da je to, preko foruma.Mozda je nekad radio poslove neke pri policiji ali i to je pitanje.Ne vjerujte svakom,ljudi svasta pisu...
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#29728 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

da ne idemo u off samo ću još ovo reci...ima sve predispozicije, zelen, odmah bi da čeke pravi sa rajom iz mahale (njih peterica na jednog), vješto se koristi google-om kada treba potražiti kakav Zakon, poznaje rad u wordu i na pisacoj masini, moram još napomenuti da u 5 klikova zna uci na youtube i gledati klipove specijalne jedinice itd... pozz :izet:
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#29729 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by radiša »

Otislo se u off davno...
Na internetu mozes naci sta hoces,mozda zavrsava pravo ili je zavrsio pa se razumije u neke tematike ali sve u svemu cinjenica je svako moze pisat sta hoce.Ja mogu reci da sam Barak Obama i da koristim gugl translate kako bi komunicirao sa vama. :D
Ja ovo ja ono,ovaj ovakav ovaj onakav,manite se toga....
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#29730 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

i ta ti je na mjestu.. :thumbup: :bih:
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#29731 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tercius »

kolegione wrote:
Tercius wrote:Kad suzu nepustih sad bem ti zivot.
Dragi forumski auditorijume nas policajac zeli da se bije sa, forumasima kada mu ljudi odgovore da ipak ne bi to radili onda im se izruguje, vrlo poznati diskurs i patern ponasanja (šta me gledaš?) Sarajevskih kapadahija u skladu sa tim ja mislim da nam je dobro kurac dobro odlicno, kakvi nam ljudi cuvaju pravni poredak, kriminalci su za njih gospoda eklatantan dokaz toga je nas dragi Tercius :)
Ti i ovaj ti gore guzni jaran ste eklatantni primjerci nekih ulicara u pokusaju ( sto je evidentno iz pisanja po ovom forumu obzirom da vam p...., i k... ne izlaze iz usta ), i sto dijaloge i monologe serije "Vidimo se u citulji" znaju napamet.

A sto se tice COD-a jbg.ne lozim se na te igrice, mada bi mogli baciti neki Rome Total war, kec dvica svejedno, da vas podavim ko macice ;)
kolegione
Posts: 1267
Joined: 28/09/2013 02:29

#29732 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by kolegione »

Tercius wrote:
Ti i ovaj ti gore guzni jaran ste eklatantni primjerci nekih ulicara u pokusaju ( sto je evidentno iz pisanja po ovom forumu obzirom da vam p...., i k... ne izlaze iz usta ), i sto dijaloge i monologe serije "Vidimo se u citulji" znaju napamet.

A sto se tice COD-a jbg.ne lozim se na te igrice, mada bi mogli baciti neki Rome Total war, kec dvica svejedno, da vas podavim ko macice ;)
Nemam pojma šta pričaš ne igram igrice totalno, ja sam ulicar a ti pišeš kako pišeš, polupismen si i pričaš kao da kradeš po Europi brendiranu garderobu, jos usput i prijetiš. :)

samo bih volio da te pitam bi li nas podavio ocat* hahahahahahahah
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#29733 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by ganjeta »

Ovom bi i drot iz Vojkovića pozavidio, đesi ti prije davio ? :zoka:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#29734 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

Image
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#29735 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

ganjeta wrote:Ovom bi i drot iz Vojkovića pozavidio, đesi ti prije davio ? :zoka:
on i guzni mu haver Veselin Vlahović zvani Batko.
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#29736 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by gnjev »

Prvo te ponudi cigarom, pa te onda razbije
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#29737 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tercius »

Daryl Dixon wrote:
ganjeta wrote:Ovom bi i drot iz Vojkovića pozavidio, đesi ti prije davio ? :zoka:
on i guzni mu haver Veselin Vlahović zvani Batko.
Bas sam poceo kucati pohvale za simpatican post prije ovoga, ali picuni balavi pretjerali ste svaku granicu neukusa, bilo sta komentarisati na ovo bi za vas bila nagrada.Duboko vjerujem da su roditelji jako ponosni na vas. :jbt:
User avatar
gnjev
Posts: 3357
Joined: 02/04/2013 11:56
Location: Sarajevo
Contact:

#29738 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by gnjev »

Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#29739 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tercius »

gnjev wrote:Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..
:okac: :okac: :okac: :pusi2: :pusi2: :pusi2: .
kolegione
Posts: 1267
Joined: 28/09/2013 02:29

#29740 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by kolegione »

Tercius wrote:
gnjev wrote:Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..
:okac: :okac: :okac: :pusi2: :pusi2: :pusi2: .
HAHAAHAHA pa ko ce ga sankcionisati, kad su ograniceni i nepisemni ko i on :) jelle da sam upravu lave ocat? hahahaha koliko si nepismen
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6466
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#29741 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Daryl Dixon »

kolegione wrote:
Tercius wrote:
gnjev wrote:Pa moze neko prijaviti Tercius tebe i ovog iz Vojkovica da putem elektronskih medija narusavate ugled MUP-a svojim ponasanjem, stavovima i ko zna mozda laznim predstavljanjem jel . Jer jbg koliko sam ja uvidio kod 90% forumasa vasi postovi izazivaju dodatnu averziju prema policiji . Samo kazem ..
:okac: :okac: :okac: :pusi2: :pusi2: :pusi2: .
HAHAAHAHA pa ko ce ga sankcionisati, kad su ograniceni i nepisemni ko i on :) jelle da sam upravu lave ocat? hahahaha koliko si nepismen
ma pusti ga brate nije vrijedam slova na tastaturi.. ima ljudi koji odgovorno rade svoj posao ali ovaj je očigledno il' ostao bez dilera il' bez lijekova za ptsp.. ovo samo pokazuje koliko smo oboljeli kao društvo, koliko je prisutno mito i korupcija, nepotizam itd.. izjednačava nas sa ološem što se vrti po crnoj hronici a ubijeđen sam da se ne zna pisanim slovima potpisati.. na šta i na koga smo spali, dobro smo živi još.. ubijeđen sam znači 100% sam siguran da su moji roditelji ponosni na moje uspjehe što u sportu što u školi što na poslu i privatnom životu za razliku od tvojih roditelja, a vjeruj mi na riječ dokučio sam vrh u svakom segmentu... ma sta ja bolan imam tebi ista objasnjavati za tebe je uspjeh misaona imenica, dobro priznajem nije jednostavno prekucati COD i dobiti ta silna odlikovanja. ;-) ... svaki dalji komentar je suvišan, svaka slijedeca provokacija ide na report da te malo ohlade neće ti biti prvi put, možda za to vrijeme i uradiš nešto korisno za naše društvo.. osjecaj se pozdravljenim.. #addfoe :kiss: :bih: :run:
User avatar
Truba
Posts: 81645
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#29742 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Truba »

nije vrijedan slova na tastaturi a trola vas ovdje i vi se natezete ovdje s njime...

poziva na "dvoboje" kao da je divlji zapad i to iz svoga faha i zanata
sto ge neko s pmfa ne pozove na dvoboj u integralnom racunu :lol:
mali_balon
Posts: 11366
Joined: 12/09/2012 09:57

#29743 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mali_balon »

Pogodi tko

Image
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#29744 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by Tercius »

Black swan wrote:nije vrijedan slova na tastaturi a trola vas ovdje i vi se natezete ovdje s njime...

poziva na "dvoboje" kao da je divlji zapad i to iz svoga faha i zanata
sto ge neko s pmfa ne pozove na dvoboj u integralnom racunu :lol:
Vas nekolicina ste od ove teme i napravili divlji zapad, samo pogledas kako komunicirate jedni prema drugima puni nekakvog bijesa i verbalne agresivnosti, nekog lokalnog sovinizma i averzije prema svemu sto se ne uklapa u vas patern vrednovanja .Ali opet niste ni vi krivi za sve, ljubav niste mogli naci tamo gdje vam je trebala biti pruzena ali zato bijes iskaljujete tamo gdje to mozete i bez ikakvog straha od sankcije.Za takva ponasnaja, opravdanje nalazite u greskama i nemaru drzave i sitema a da pri tome ste toliko letargicni da cak i ne zelite da vam bude bolje, jer lakse je na forumu naci neku imaginarnu osobu na kojoj ce se istresti svi kompleksi i sranja nego se pokrenuti u zivotu.Subotu za subotom ogrebete se od staraca ubodete koji tiket, izvarate nekog levata na piku, odete u onu smrdljivu slogu nagledate se papaka dobijete po usima od missica iz Ilijasa, masete nekakvim diplomama a da ni sami ne znate kad ste zadnji put otislu u kamerni ili uradili neki duhovno-kulturni update, a ovdje glumite neke kvazi intelekte.Znaci labudane divlji zapad nego sta.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#29745 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by JThomas »

patern vrednovanja. ovo ni progi ne bi napisao...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#29746 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by ultima_palabra »

JThomas wrote:patern vrednovanja. ovo ni progi ne bi napisao...
A duhovno-kulturni update?
User avatar
muha_sa
Posts: 128607
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#29747 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by muha_sa »

prije 5 minutakod "MB" slasticarne u Gradačačkoj momak motorom prešo na kontra stranu i drito u golfa :-)
evo hitna došla--valjda je dobro
kolegione
Posts: 1267
Joined: 28/09/2013 02:29

#29748 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by kolegione »

Tercius wrote:
Vas nekolicina ste od ove teme i napravili divlji zapad, samo pogledas kako komunicirate jedni prema drugima puni nekakvog bijesa i verbalne agresivnosti, nekog lokalnog sovinizma i averzije prema svemu sto se ne uklapa u vas patern vrednovanja .Ali opet niste ni vi krivi za sve, ljubav niste mogli naci tamo gdje vam je trebala biti pruzena ali zato bijes iskaljujete tamo gdje to mozete i bez ikakvog straha od sankcije.Za takva ponasnaja, opravdanje nalazite u greskama i nemaru drzave i sitema a da pri tome ste toliko letargicni da cak i ne zelite da vam bude bolje, jer lakse je na forumu naci neku imaginarnu osobu na kojoj ce se istresti svi kompleksi i sranja nego se pokrenuti u zivotu.Subotu za subotom ogrebete se od staraca ubodete koji tiket, izvarate nekog levata na piku, odete u onu smrdljivu slogu nagledate se papaka dobijete po usima od missica iz Ilijasa, masete nekakvim diplomama a da ni sami ne znate kad ste zadnji put otislu u kamerni ili uradili neki duhovno-kulturni update, a ovdje glumite neke kvazi intelekte.Znaci labudane divlji zapad nego sta.
Hahaha, ti si prijetio ovdje pozivao ljude na fizicki obracun, pri tom si pokazao svoju kulturu, (ocam) (os se pobit) (suza mi kanula), i usput duhovno-kulturni update hahahahhha
mco
Posts: 234
Joined: 20/06/2012 09:56

#29749 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mco »

Sto me oraspolozi ovaj tekst, koju si ti skolu zavrsio?
mali_balon
Posts: 11366
Joined: 12/09/2012 09:57

#29750 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol.4

Post by mali_balon »

Cuj koju skolu je zavrsio, pa drotovsku, valjda
Locked