Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisati??

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#451 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by goran16v »

mahalas505 wrote: Kako mislis mozda nije namjerno prosao kroz crveno? Pa valjda onaj za volan odlucuje hoce li izmjedu ostalog(brzina, uslovi puta, itd) proci kroz raskrsnicu.
Jednostavno sam ostavio malo prostora iz obazrivosti i predostroznosti, cisto da ne gledamo na sve crno - bijelo i da je mozda htio stati na crveno, moda cak i pokusao prikociti ali zbog toga sto je namjerno vozio 150 jednostavno nije mogao. Sve naravno sa velikim i boldiranim "mozda"
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#452 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by Muhamed Đakmić »

Ovo je tipičan način djelovanja sarajevske zlatne mladeži. Gorane, tako su ih prozvali ovi portali tipa ekskluzive i ostalog smeća. Djeca su oni i političara, i dobrih i loših ljudi uslovno rečeno, i svima im je zajednička crta da nisu prstom mrdnuli da bi stekli to što imaju, već sve uzimaju od roditelja, a roditelju dosta njegovih problema, pa jedva čeka da skine vlastito dijete s vrata. Evo ti 500 KM, evo ti auto, idi se zajebavaj. A ima i među tim roditeljima kompleksaša što neće da im se dijete bruka i da pješači ili da vozi kakvog polovnog golfa, mora samo najbolje. Ovakvih je pun grad, i biće ih još puniji, sve dok se njihovi vršnjaci prema njima budu odnosili kao prema jet setu i uzvišenim bićima, i dok im ovo kurčenje budu priznavali kao kvalitet, a ne kao nedostatak. U društvu, govorim onako generalno, će sigurno uvijek više biti cijenjen jedan Aljević koji vozi babinog Mercedesa, nego xy koji vozi Golf dvicu koju je sam zaradio. Mislite da ovaj Aljević nije bio jedno od najpopularnije djece u svojoj generaciji?

Tako da, koliko god mi išli na neku stvar svi ovakvi tipovi, oni su samo produkt moralne dekadencije kompletnog društva i krivi smo svi. Ako ne svi, onda barem jedan jako dobar procenat građana Sarajeva.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#453 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by JThomas »

tačno.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#454 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by Ripicipi »

goran16v wrote:
Emir33 wrote:
Ja stvarno ne zelim ni da zamisljam kako je sada Tarikovoj porodici, roditeljima.. Sin im je ispao ubica zbog saobracajne nesrece, koju nije namjerno skrivio.
Strasno je ovo sve, ne poznajem ni Ajlu ni Tarika, mislim da ce momak sada nauciti dozivotnu lekciju, a samo se nadajmo da ce ta djevojka biti dobro.
Tarkovoj porodici je upravo onako kako su zasluzili. Nije namjerno skrivio saobr. nesrecu, mozda nije najmerno prosao kroz crveno (sa velikim "mozda"), ali je namjerno vozio 150 na sat! To je dovoljno da vrlo brzo, nadam se, u Zenici postane necija djevojka koja ce cijeli zivot imati traume od tudjih sudzuka, kobasica, a bogami i cevapa
:roll:
Sta, porodica ga je natjerela da vozi "100" kroz crveno ili su krivi jer su mu kupili mercedesa?
Mali je 100% kriv, ali kriviti cijelu porodicu za ovo je bolesno.
Hajd da vas preduhitrim, pored lutrije, radim i u Zmaju :oops:
User avatar
sary
Posts: 178
Joined: 07/04/2011 14:26

#455 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by sary »

Porodica je kriva sto je balavcu dala mercedes nakon deset dana, mogli su ocekivati da ce on u navali hormona pozeljeti da se malo"pokaze "pred rajom,imam-mogu-znam :x

Zbog takvih malih kretena i njihovih neodgovornih porodica jadna djevojka lezi u komi a mi se bojimo hodati ulicom.
User avatar
drndalo
Posts: 22808
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#456 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by drndalo »

Mali nije mentalno bolestan, ili zaostao, dakle porodica JESTE KRIVA sto ga je odgojila kao KRETENA, a sto je svojim ponasanjem za volanom eksplicitno dokazao...! Na zalost... :x
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#457 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by Ripicipi »

sary wrote:Porodica je kriva sto je balavcu dala mercedes nakon deset dana, mogli su ocekivati da ce on u navali hormona pozeljeti da se malo"pokaze "pred rajom,imam-mogu-znam :x

Zbog takvih malih kretena i njihovih neodgovornih porodica jadna djevojka lezi u komi a mi se bojimo hodati ulicom.
A sta mu je trebala kupiti pa da ne budu kriva? Yugu? Golfa dvicu?
User avatar
sary
Posts: 178
Joined: 07/04/2011 14:26

#458 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by sary »

potres_mozga wrote:
sary wrote:Porodica je kriva sto je balavcu dala mercedes nakon deset dana, mogli su ocekivati da ce on u navali hormona pozeljeti da se malo"pokaze "pred rajom,imam-mogu-znam :x

Zbog takvih malih kretena i njihovih neodgovornih porodica jadna djevojka lezi u komi a mi se bojimo hodati ulicom.
A sta mu je trebala kupiti pa da ne budu kriva? Yugu? Golfa dvicu?
E ti bas imas potres_mozga :skoljka:
User avatar
joint union
Posts: 2842
Joined: 31/01/2006 09:54

#459 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by joint union »

potres_mozga wrote:
sary wrote:Porodica je kriva sto je balavcu dala mercedes nakon deset dana, mogli su ocekivati da ce on u navali hormona pozeljeti da se malo"pokaze "pred rajom,imam-mogu-znam :x

Zbog takvih malih kretena i njihovih neodgovornih porodica jadna djevojka lezi u komi a mi se bojimo hodati ulicom.
A sta mu je trebala kupiti pa da ne budu kriva? Yugu? Golfa dvicu?

A morala mu je nesto kupiti?
User avatar
drndalo
Posts: 22808
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#460 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by drndalo »

Ocito su mu trebali kupiti trotinet, jer za vise od toga jos nije... :-?
User avatar
nidokralj
Posts: 319
Joined: 27/10/2008 14:01

#461 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by nidokralj »

dupli
Last edited by nidokralj on 28/06/2012 13:56, edited 1 time in total.
User avatar
nidokralj
Posts: 319
Joined: 27/10/2008 14:01

#462 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by nidokralj »

covjek pokusava reci to da je Golf dvica napravila ovakav sudar porodica ne bi bila kriva i ova tema ne bi imala 20 stranica.Pa ljudi moji, sirom svijeta se desavaju jos gore saobracajne nesrece i toga je uvijek bilo i bice.Neke stvari se ne mogu sprijeciti.Uvijek ce se naci delegat koji ce proletjeti glavnom 100 na sat kroz crveno i pokupiti nekog neduznog.Ohladite malo.Ima li iko kakvih informacija o stanju djevojke? :cry:
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#463 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by johntra »

je li tačno utvrđena brzina Mercedesa?
je li otac dao Mečku sinu ili je ovaj maznuo, bez znanja roditelja?
User avatar
Admiral Fox
Posts: 26
Joined: 27/06/2012 17:43

#464 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by Admiral Fox »

Svemu ovome je uzrok bezobrazluk u nepostovanje bilo cega i bilo koga. Postavio se k'o neka faca i prob'o pobjediti crveno svjetlo, neki nadzor koji sputava takve da rade po gradu sta hoce i kako hoce.
User avatar
sary
Posts: 178
Joined: 07/04/2011 14:26

#465 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by sary »

drndalo wrote:Ocito su mu trebali kupiti trotinet, jer za vise od toga jos nije... :-?

:thumbup: :thumbup:
User avatar
Dr.Mr.Fr.
Posts: 1235
Joined: 29/12/2010 12:41

#466 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by Dr.Mr.Fr. »

potres_mozga wrote:
sary wrote:Porodica je kriva sto je balavcu dala mercedes nakon deset dana, mogli su ocekivati da ce on u navali hormona pozeljeti da se malo"pokaze "pred rajom,imam-mogu-znam :x

Zbog takvih malih kretena i njihovih neodgovornih porodica jadna djevojka lezi u komi a mi se bojimo hodati ulicom.
A sta mu je trebala kupiti pa da ne budu kriva? Yugu? Golfa dvicu?

sa 18 godina bicikl jedino...
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#467 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by Pasiflora »

potres_mozga wrote::roll:
Sta, porodica ga je natjerela da vozi "100" kroz crveno ili su krivi jer su mu kupili mercedesa?
Mali je 100% kriv, ali kriviti cijelu porodicu za ovo je bolesno.
Hajd da vas preduhitrim, pored lutrije, radim i u Zmaju :oops:
Da, porodica je kriva! Kad su moja djeca polozila vozacke ispite, muz je sa njima svaki dan radio krugove po gradu – zapravo, gdje god bi neko trebao ici, isao je sa tatom.
Kad je moj muz utvrdio (uz upozoravanje i skretanje paznje sve vrijeme voznje) da su sposobni i dovoljno odgovorni da sami voze, dobili su kljuceve od auta.
Ne kazem da im se saobracajne ne moze desiti (ne daj Boze), ali sigurno nece nikoga pomesti sa 150km/h prosavsi kroz crveno!
nedo_a
Posts: 148
Joined: 13/05/2012 15:45

#468 Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisati??

Post by nedo_a »

Ja sam prije 5 godina udario zenu sa autom i zena je imala tedke tjelesne povrede, i odmah nakon udesa je dosao moj rahmetli otac i vjerujte nije se puno zanimao za mene nego za tu zenu. Tu istu noc je otisao kod porodice od te zene,a kada se vratio imao sam zesce predavanje koje sam na srecu i razumio. Od policije sam dobio poveliku kaznu zahvaljujuci u jednu ruku i mom ocu jer je njegov prijatelj vodio uvidjaj i odmah mu je rekao da nema neke milosti prema meni,nego da me nauci pameti. Zahvaljujem obojici nakon toga jer sada sam za volanom sasvim drugciji nego prije udesa. I da, u trenutku nesrece sam imao vozacku nekih 8 mjeseci i auto koje sam posudio od oca. Vjerujte kada sam ja od svojih para kupio auto druga je prica bila. Sto se tice ove djevojke nadam se da ce se oporaviti i da ce moci da normalno zivi poslije. A za ovog sto ju je udario nadam se da ce dobiti najatroziju kaznu. Sada da li je porodica kriva ili ne,mislim da je suvisno komentarisati jer pocetniku dati bijesno auto da vozi je ludost. Ko ima polozen vozacki ce i da razumije jer svi novopeceni vozaci vole da se pokazu pred rajom. Kako sam ja volio to tako su i ostali sigurno.
kojeime
Posts: 3624
Joined: 11/11/2010 13:03

#469 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by kojeime »

"A sta mu je trebala kupiti pa da ne budu kriva? Yugu? Golfa dvicu?"

Od mnogih kurseva, obuka, skolovanja, preko razne opreme za sport, umjetnost, preko putovanja i upoznavanja svijeta, moglo se kupiti svasta korisnog. Je li morao auto? Ma kada znas da si odgojio razumno i odgovorno dijete, ni auto nije problem. Zato je porodica kriva sto nisu znali kakvo dijete su odgojili. Pa mu jos dali sredstvo (moguceg) ubistva u ruke.

Gdje su ona dobra stara vremena kada su ovakvi likovi nailazili na reakcije "divi papka sto se folira". Pa kada ga nijedna curica ne pogleda (ne zato sto ne bi jadna vec sto kada bi pogledala foliranta raja bi i nju zajebavala) ne bi imao razloga da jurca meckom (ili kawasakijem) po gradu.
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#470 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by Ripicipi »

kojeime wrote:"A sta mu je trebala kupiti pa da ne budu kriva? Yugu? Golfa dvicu?"

Od mnogih kurseva, obuka, skolovanja, preko razne opreme za sport, umjetnost, preko putovanja i upoznavanja svijeta, moglo se kupiti svasta korisnog. Je li morao auto? Ma kada znas da si odgojio razumno i odgovorno dijete, ni auto nije problem. Zato je porodica kriva sto nisu znali kakvo dijete su odgojili. Pa mu jos dali sredstvo (moguceg) ubistva u ruke.

Gdje su ona dobra stara vremena kada su ovakvi likovi nailazili na reakcije "divi papka sto se folira". Pa kada ga nijedna curica ne pogleda (ne zato sto ne bi jadna vec sto kada bi pogledala foliranta raja bi i nju zajebavala) ne bi imao razloga da jurca meckom (ili kawasakijem) po gradu.
Mislis ista ona vremena kada se dobacivalo "Pisac, napise l' se sta". :roll:
Cuj co'ek polozi vozacki, a ti kazes sto ce mu auto :lol:
Sad je i imati auto problem? Sto ce ti, bolje idi na putovanje, sviraj gitaru itd !? :lol:

Kad ste to vi polozili i imali auto?

Da se razumijemo, mali je 100% kriv i ne branim ga uopste, ali se sva prica svela na "jo' on ima merecedesa, sta ce mu" .
Last edited by Ripicipi on 28/06/2012 14:16, edited 3 times in total.
Pacificgirl
Posts: 346
Joined: 11/04/2009 00:02

#471 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by Pacificgirl »

johntra wrote:je li tačno utvrđena brzina Mercedesa?
je li otac dao Mečku sinu ili je ovaj maznuo, bez znanja roditelja?
Otac je sinu kupio Mecku :)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#472 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by Ambrozija »

Ne znam koliko se o tome pisalo ovdje, ali sam cula da je djevojka u tkz "namjernoj" komi, koju su izazvali sami ljekari, te ce je za oko 15 dana pobuditi iz iste. Nazalost, sanse da ce djevojka prezivjeti su doslovno na minimumu, odnosno svi su vec spremni na najgore jer se stanje, doslovno, iz sata u sat pogorsava :(
User avatar
sary
Posts: 178
Joined: 07/04/2011 14:26

#473 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by sary »

potres_mozga wrote:
kojeime wrote:"A sta mu je trebala kupiti pa da ne budu kriva? Yugu? Golfa dvicu?"

Od mnogih kurseva, obuka, skolovanja, preko razne opreme za sport, umjetnost, preko putovanja i upoznavanja svijeta, moglo se kupiti svasta korisnog. Je li morao auto? Ma kada znas da si odgojio razumno i odgovorno dijete, ni auto nije problem. Zato je porodica kriva sto nisu znali kakvo dijete su odgojili. Pa mu jos dali sredstvo (moguceg) ubistva u ruke.

Gdje su ona dobra stara vremena kada su ovakvi likovi nailazili na reakcije "divi papka sto se folira". Pa kada ga nijedna curica ne pogleda (ne zato sto ne bi jadna vec sto kada bi pogledala foliranta raja bi i nju zajebavala) ne bi imao razloga da jurca meckom (ili kawasakijem) po gradu.
Mislis ista ona vremena kada se dobacivalo "Pisac, napise l' se sta". :roll:
Cuj co'ek polozi vozacki, a ti kazes sto ce mu auto :lol:
Sad je i imati auto problem? Sto ce ti, bolje idi na putovanje, sviraj gitaru itd !? :lol:

Kad ste to vi polozili i imali auto?

Da se razumijemo, mali je 100% kriv i ne branim ga uopste, ali se sva prica svela na "jo' on ima merecedesa, sta ce mu" .

Sto je ovaj POTRES MOZGA inteligentan cudo jedno :roll: :roll: :roll:
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#474 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by johntra »

Pacificgirl wrote: Otac je sinu kupio Mecku :)
Je li to sigurno?..Pošto ima informacija da je zavrnuo auto od starog, dok ovaj nije bio ovdje...
Nešto sumnjam da stari može priuštiti da mu odmah kupi mečku od 20 milja, nije ni Zmaj sad McDonalds... :D
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#475 Re: Zašto se članak o udesu kod Narodnog ne može komentarisa

Post by Ripicipi »

sary wrote:
potres_mozga wrote:
kojeime wrote:"A sta mu je trebala kupiti pa da ne budu kriva? Yugu? Golfa dvicu?"

Od mnogih kurseva, obuka, skolovanja, preko razne opreme za sport, umjetnost, preko putovanja i upoznavanja svijeta, moglo se kupiti svasta korisnog. Je li morao auto? Ma kada znas da si odgojio razumno i odgovorno dijete, ni auto nije problem. Zato je porodica kriva sto nisu znali kakvo dijete su odgojili. Pa mu jos dali sredstvo (moguceg) ubistva u ruke.

Gdje su ona dobra stara vremena kada su ovakvi likovi nailazili na reakcije "divi papka sto se folira". Pa kada ga nijedna curica ne pogleda (ne zato sto ne bi jadna vec sto kada bi pogledala foliranta raja bi i nju zajebavala) ne bi imao razloga da jurca meckom (ili kawasakijem) po gradu.
Mislis ista ona vremena kada se dobacivalo "Pisac, napise l' se sta". :roll:
Cuj co'ek polozi vozacki, a ti kazes sto ce mu auto :lol:
Sad je i imati auto problem? Sto ce ti, bolje idi na putovanje, sviraj gitaru itd !? :lol:

Kad ste to vi polozili i imali auto?

Da se razumijemo, mali je 100% kriv i ne branim ga uopste, ali se sva prica svela na "jo' on ima merecedesa, sta ce mu" .

Sto je ovaj POTRES MOZGA inteligentan cudo jedno :roll: :roll: :roll:
Ako tebi ovo boldirano nije dovoljno, nego se i dalje drzis "sta ce mu mecka", onda imas veliki problem.
Zaobidji me ubuduce ;-)
Locked