Grčka, ljetovanje?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#76 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mig »

.
Last edited by mig on 24/02/2012 20:11, edited 1 time in total.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#77 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Gospoda Ministarka »

Nadinka wrote:Evo mi smo ipak se olducili za Santorini ove godine, ako do sutra se sta ne zezne kad planirmao uplatiti :) idemo preko lastminute.si , pa mozete tu pogledati neke aranzmane ko trazi za sebe, oni imaju sve otoke u ponudi

A bas sam stekla i sama ovaj utiska, sto Mig kaze, da stvarno svako ostrvo vrijedi obici i ljetovati na njemu, pa polako jedno po jedno :)

Nego pls, gdje nam je X generation, kakvo je stanje u Grckoj? Kazu da otoci nemaju veze s ovim sto se desava u atini, ali eto..opet :)
Sretno Nadi. Fino se provedi.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#78 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mO k3 »

ja preprucujem u ovome trenutku atinu-.. :)
User avatar
Bratov brat
Posts: 631
Joined: 06/07/2011 09:23
Location: ja sam samo prolazio i nemam pojmaaaa...

#79 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Bratov brat »

Ženski Dr.Med wrote:ja preprucujem u ovome trenutku atinu-.. :)
U normalnim okolnostima svakako da. Moze i Paralija jos od kontinentalnog dela.Na ostrvskim delovima je voda previse hladna za moj ukus.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#80 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Nadinka »

Nadinka wrote:Evo mi smo ipak se olducili za Santorini ove godine, ako do sutra se sta ne zezne kad planirmao uplatiti :) idemo preko lastminute.si , pa mozete tu pogledati neke aranzmane ko trazi za sebe, oni imaju sve otoke u ponudi

A bas sam stekla i sama ovaj utiska, sto Mig kaze, da stvarno svako ostrvo vrijedi obici i ljetovati na njemu, pa polako jedno po jedno :)

Nego pls, gdje nam je X generation, kakvo je stanje u Grckoj? Kazu da otoci nemaju veze s ovim sto se desava u atini, ali eto..opet :)
Evo i mog putopisa sa ovog putovanja na Santorini

http://malezensketeme.com/post/3167

i btw, na ostrvu nije niko spomenuo krizu a ne da se nije osjetila, zato nema razloga da se plasite
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#81 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mig »

.
Last edited by mig on 24/02/2012 20:11, edited 1 time in total.
User avatar
str8
Posts: 42
Joined: 21/05/2008 14:04

#82 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by str8 »

Da ne bih ovdje bio napadan da ja nekome branim da ide u Grckoj ili da ga ponizavam zbog njegovog izbora odmah cu na pocetku reci da svakome ko hoce da ide prizeljkujem sretan put. Razlog zbog kojeg postavljam ovaj link je za one koji mozda ne znaju sta se desavalo, za one koji su zaboravili a mozda i za one koji hoce da se osvijeste.
Ima dosta vas na forumu koji su vjerovatno za vrijeme agresije na BIH bili u Njemackoj, USA ili nekih od skandinavskih zemalja pa kroz to gleda cijelu agresiju. Meni, zlo i steta koja je nanesena za vrijeme rata je nepovratna tako da cu zadrzati pravo da dok ne umrem nikad ne zaboravim agresiju na samostalnu i medjunarodno priznatu drzavu Bosnu i Hercegovinu.

Necu dalje nista komentarisati. Sve mozete pogledati ovdje i na osnovu toga sami odluciti hocete li ici u Grckoj i ostaviti pare onima koji su podrzavali krvopije i koji se dan danas nisu od toga distancirali.

http://www.youtube.com/watch?v=1IOej4tmosM
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#83 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mrtva kokoš »


dodji u grcku dodji dodji u grcku, dodji u opanak!! :lol: :lol:
grci su opasni podsjecaju me na turci :lol: :lol:
a vi fejkeri sto me mrzite gledajte kako plivam na moru a vi se kuci kupajte :oops: :D :lol:

mor`o sam , izvinite. jace je od mene, ovome se evo 7 dana smijem :lol:

nakon ovoga ko pozeli doci u grcku ja mu platim put :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#84 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mig »

.
Last edited by mig on 24/02/2012 20:11, edited 1 time in total.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#85 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mrtva kokoš »

mig wrote: Da posaljem broj ziro racuna? :D
ne pika se, ti si vec bila :lol: :lol: :lol: :D
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#86 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mig »

.
Last edited by mig on 24/02/2012 20:11, edited 1 time in total.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#87 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mrtva kokoš »

mig wrote: Cuj ne pika se :? :lol: Folirantu, nisam bila u "Опанак" :lol:
isto kao da nigdje nisi ni bila, oпaнak se ne propusta :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mig
Posts: 6934
Joined: 18/05/2010 10:37

#88 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by mig »

.
Gandra_1
Posts: 622
Joined: 10/05/2013 10:03

#89 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Gandra_1 »

Ima li kod da ide ovo ljeto u Grčku ili je bio, da cujem utiske?
Ana Maria
Posts: 267
Joined: 13/11/2013 15:28

#90 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Ana Maria »

Koje agencije imaju u ponudi ljetovanje u Grckoj i po kojim cijenama, a da je polazak iz Sarajeva? Cula sam da Beogradske agencije imaju sjajne ponude...
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#91 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by agent_zero »

Ima solazur, kao i svake godine. Ali ne znam koliko je pametno ići sada tamo zbog ove situacije.
User avatar
Reisova
Posts: 1008
Joined: 15/08/2011 16:28

#92 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Reisova »

Ide li ko u Grcku ove godine ? Ovaj direktni let Sarajevo Atina zvuci primaljivo.
Ima li ko iskustva gdje iz Atine ...koji je najblizi otok kako se.prebaciti I sl...a da je normalna cijena.. ?
bumboo
Posts: 269
Joined: 15/01/2010 23:47

#93 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by bumboo »

Gledala sam i ja Grčku ove godine pogotovo otkako se uvodi let Aegan Airlinesa Sarajevo - Atina od juna ove godine. I mene zanima neka kombinacija ljetovanja i razgledanja. Po onom što sam gledala, let + hotel 8 noćenja s polupansionom u Glifadi, to je pored Atine, može se naći za oko 2800 KM za četvoročlanu porodicu. Ako se uzme apartman, iziđe još jeftinije.
Raspitala sam se i preko Kontiki Banja Luka, oni će imati charter letove za Grčku ove godine iz BL, ali iziđe preskupo, poslali su mi ponudu za neko mjesto Anavisos, hotel ništa posebno, isto polupansion, za 10 noći - 5200 KM! Znači, isplatilo bi se samostalno organizirati.
Je li ko bio u Glifadi? Imate li još prijedloga u okolici Atine?
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#94 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by agent_zero »

To oko Atine ne valja ništa, od kopnenog dijela jedino Halidiki i Jonska obala.
User avatar
shalla
Posts: 9328
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#95 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by shalla »

Ja sam bio 2x u zadnjih 5 godina, prošle godine bili u jednom malom mjestu na Halkidikiju (Possidi, sahatak od Soluna) i oduševili se čistoćom mora, hotelčićem, ma ljepota, isti smo već rezervisali i za ovu godinu aBd... Prošle godine nas je 8 noćenja na bazi polupansiona izašlo cca 1300 KM, sa benzinom i troškovima dole potrošili malo jače od 2000 KM za 9 dana, tročlana porodica, meni je to sasvim ok 8-)
P.S. Ovo mjesto zaista nije za neki provod, ko to očekuje nek ganja one Mikonose i sl, ovo gdje sam ja bio je malo mjesto idealno za odmor sa malim djetetom...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#96 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Tomahawk11 »

shalla wrote:Ja sam bio 2x u zadnjih 5 godina, prošle godine bili u jednom malom mjestu na Halkidikiju (Possidi, sahatak od Soluna) i oduševili se čistoćom mora, hotelčićem, ma ljepota, isti smo već rezervisali i za ovu godinu aBd... Prošle godine nas je 8 noćenja na bazi polupansiona izašlo cca 1300 KM, sa benzinom i troškovima dole potrošili malo jače od 2000 KM za 9 dana, tročlana porodica, meni je to sasvim ok 8-)
P.S. Ovo mjesto zaista nije za neki provod, ko to očekuje nek ganja one Mikonose i sl, ovo gdje sam ja bio je malo mjesto idealno za odmor sa malim djetetom...
Kakva je klopa u Grčkoj?
sumirprimus
Posts: 81696
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#97 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by sumirprimus »

kakva ce bit, vrh brate. :D
User avatar
shalla
Posts: 9328
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#98 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by shalla »

Tomahawk11 wrote:
shalla wrote:Ja sam bio 2x u zadnjih 5 godina, prošle godine bili u jednom malom mjestu na Halkidikiju (Possidi, sahatak od Soluna) i oduševili se čistoćom mora, hotelčićem, ma ljepota, isti smo već rezervisali i za ovu godinu aBd... Prošle godine nas je 8 noćenja na bazi polupansiona izašlo cca 1300 KM, sa benzinom i troškovima dole potrošili malo jače od 2000 KM za 9 dana, tročlana porodica, meni je to sasvim ok 8-)
P.S. Ovo mjesto zaista nije za neki provod, ko to očekuje nek ganja one Mikonose i sl, ovo gdje sam ja bio je malo mjesto idealno za odmor sa malim djetetom...
Kakva je klopa u Grčkoj?
Ma meni sasvim ok, ono, nije ništa neobična da je ono sad nešto na šta nisi naviknut a i ne kombinuju puno ko recimo španci pa da se neko ko recimo ne jede svinjetinu mora razmišljati...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#99 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by Tomahawk11 »

shalla wrote: Ma meni sasvim ok, ono, nije ništa neobična da je ono sad nešto na šta nisi naviknut a i ne kombinuju puno ko recimo španci pa da se neko ko recimo ne jede svinjetinu mora razmišljati...
:thumbup:
bumboo
Posts: 269
Joined: 15/01/2010 23:47

#100 Re: Grčka, ljetovanje?

Post by bumboo »

agent_zero wrote:To oko Atine ne valja ništa, od kopnenog dijela jedino Halidiki i Jonska obala.
Ozbiljno? A po slikama ova mjesta izgledaju lijepo, još i Atina blizu pa bi se moglo nešto i obići. Ne znam, ako bi se odlučili, išli bi avionom pa mi se ta kopnena mjesta čine najjednostavnijim za smjestiti se, pogotovo s djecom. Kasnije bi se možda mogao napraviti izlet do nekog bližeg otoka. Vidjeću još, uglavnom razmatramo Grčku i Tursku, Turska ove godine preskupa i preko agencija i u samostalnom aranžmanu...
Post Reply