What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
lavv
Posts: 36
Joined: 01/09/2008 11:29

#4901 Re: What to wear???

Post by lavv »

I meni se sviđa ta duga haljina, prekrasna je! Ja nosim broj S i sitna sam, a mogu misliti kako bi me ta haljina poklopila. Trebala bi mozda probati broj XS, mada mislim da bi i ta preduga bila. Za mene su izgleda samo haljinice do koljena :D
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4902 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

poslaću joj i ja svoj.
girl
Posts: 456
Joined: 27/06/2008 10:15

#4903 Re: What to wear???

Post by girl »

volEm ovu suknju, joj bas je super. samo garant nama guzlatim nece dobro stajat, to je za ove vjesalice ala ova na slici. kad je sutra odem probati napuhat ce mi se na gu.ici i nece ni na sta licit :cry:
*mima*

#4904 Re: What to wear???

Post by *mima* »

:cry:
bambi:)
Posts: 133
Joined: 28/04/2010 17:57

#4905 Re: What to wear???

Post by bambi:) »

Ne javlja se Alica ,garant je u Mostaru 8-) Uhhhh...što bi i ja rado...
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4906 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

*mima* wrote::cry:
ništa ne plači, posudiću ti ja malo svoje guze :D
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#4907 Re: What to wear???

Post by wewa »

guzu dijelim, sise primam :oops: :lol:
*mima*

#4908 Re: What to wear???

Post by *mima* »

:lol:
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#4909 Re: What to wear???

Post by ♥ Julianna ♥ »

:lol: :lol: :lol:
Ne dijelim ništa, ali eto ko i primila bih :lol: :lol: :lol:
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#4910 Re: What to wear???

Post by wewa »

i onda se ja cudim sto ne dobijam nikakve ponude na pp :roll: :cry:
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#4911 Re: What to wear???

Post by hadzinicasa »

wewa wrote:i onda se ja cudim sto ne dobijam nikakve ponude na pp :roll: :cry:
što lažeeeeš!?
a onaj - you-know-who

što ti se nudio da te vodi u šoping?
♥ Julianna ♥
Posts: 8314
Joined: 19/06/2008 16:43
Location: U koži krokodila

#4912 Re: What to wear???

Post by ♥ Julianna ♥ »

wewa wrote:i onda se ja cudim sto ne dobijam nikakve ponude na pp :roll: :cry:
:lol: :lol: :lol: tanko, tanko moja wewa, al opet kontam što će nam taj srklet :lol:
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#4913 Re: What to wear???

Post by wewa »

hadzinicasa wrote:
wewa wrote:i onda se ja cudim sto ne dobijam nikakve ponude na pp :roll: :cry:
što lažeeeeš!?
a onaj - you-know-who

što ti se nudio da te vodi u šoping?
vidis ti, bolje da ni ne salju, ja svakako zaboravim :lol: :lol: :lol:
girl
Posts: 456
Joined: 27/06/2008 10:15

#4914 Re: What to wear???

Post by girl »

:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
anoush
Posts: 5164
Joined: 12/11/2009 13:53
Location: A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn, an uben tanatha le faelas.

#4915 Re: What to wear???

Post by anoush »

♥ Julianna ♥ wrote:
wewa wrote:i onda se ja cudim sto ne dobijam nikakve ponude na pp :roll: :cry:
:lol: :lol: :lol: tanko, tanko moja wewa, al opet kontam što će nam taj srklet :lol:
mogu vam garantirati da vam takovi srklet uopće ne treba :D :D ovo iz iskustva, višeslojnog :lol: :lol:
User avatar
anoush
Posts: 5164
Joined: 12/11/2009 13:53
Location: A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn, an uben tanatha le faelas.

#4916 Re: What to wear???

Post by anoush »

girl wrote:volEm ovu suknju, joj bas je super. samo garant nama guzlatim nece dobro stajat, to je za ove vjesalice ala ova na slici. kad je sutra odem probati napuhat ce mi se na gu.ici i nece ni na sta licit :cry:
:shock: :shock: :shock: :shock: ova suknja upravo dobro izgleda kad imaš dupe da je raširi, a ne da ovako bezveze visi
girl
Posts: 456
Joined: 27/06/2008 10:15

#4917 Re: What to wear???

Post by girl »

zavisi, ima nekih plisiranih koje mi stoje ok, ali i nekih koje ne, obzirom da je ova poliesterska vidjet cemo, faltne se rasire i suknja se podigne nazad a to bas i nije sjajno. imam npr onu njihovu haljinu u ovoj boji svijetlog korala, sjecate se garant, sto je gore bez bretela, bez icega, a ispod grudi ima bez traku,
http://www.google.com/imgres?um=1&hl=en ... s:26,i:237

i ne stoji mi lose ali i ona mi se malo razvuce na guzi i podigne, mislim da bi nekom s malo manjom guzom jos bolje stajala.

i ove sitne faltne svakako vizuelno debljaju i bolje stoje malo mrsavijim ljudima (pri tom opet ne mislim na ove bas mrsave sto reklamiraju stvar)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#4918 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

*mima* wrote:aaauuufff....sad vam nadi kriva.......ma pusti to
hvala mimo vec sam se vidjela na giljotini :D
Glorija
Posts: 1
Joined: 13/04/2012 19:25

#4919 Re: What to wear???

Post by Glorija »

zdravo :)
kad se vec prica o Mangu, da li je iko vidio ovu ljepoticu http://shop.mango.com/BA/p/mango/clothi ... ig=catalog u sarajevskom Mangu?
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#4920 Re: What to wear???

Post by Allenass »

Ne vidim neku prikladniju temu pa ću ovdje upitati: gdje i kako vi držite torbe?

Meni ih se skupilo poprilično, držim ih okačene na rubu od dvospratnog kreveta ali mi nije nikako praktično jer da bi došla do one zadnje moram prvo skinuti sve prethodne. U ormaru kad ih poslažem onako prazne, nekako se kao zgužvaju, pogotovo one platnene, a nemam ni prostora da ih tu držim :(. Ima li neko neku praktičnu ideju? :)
User avatar
rinna0304
Posts: 865
Joined: 23/07/2011 13:23
Location: Sarajevo

#4921 Re: What to wear???

Post by rinna0304 »

Allenass wrote:Ne vidim neku prikladniju temu pa ću ovdje upitati: gdje i kako vi držite torbe?

Meni ih se skupilo poprilično, držim ih okačene na rubu od dvospratnog kreveta ali mi nije nikako praktično jer da bi došla do one zadnje moram prvo skinuti sve prethodne. U ormaru kad ih poslažem onako prazne, nekako se kao zgužvaju, pogotovo one platnene, a nemam ni prostora da ih tu držim :(. Ima li neko neku praktičnu ideju? :)
na stepenicama od kreveta drzim salove onako da budu fino i uredno slozeni xD a torbe redam na vjesalicu od vrata, imala sam jedno vrijeme onu sajlu na koju sam ih kacila al pukla od tezine :lol:
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#4922 Re: What to wear???

Post by Allenass »

rinna0304 wrote:
Allenass wrote:Ne vidim neku prikladniju temu pa ću ovdje upitati: gdje i kako vi držite torbe?

Meni ih se skupilo poprilično, držim ih okačene na rubu od dvospratnog kreveta ali mi nije nikako praktično jer da bi došla do one zadnje moram prvo skinuti sve prethodne. U ormaru kad ih poslažem onako prazne, nekako se kao zgužvaju, pogotovo one platnene, a nemam ni prostora da ih tu držim :(. Ima li neko neku praktičnu ideju? :)
na stepenicama od kreveta drzim salove onako da budu fino i uredno slozeni xD a torbe redam na vjesalicu od vrata, imala sam jedno vrijeme onu sajlu na koju sam ih kacila al pukla od tezine :lol:
Spadne li kad ta vješalica sa vrata, ono kad ih u brzini zalupiš? :D
User avatar
rinna0304
Posts: 865
Joined: 23/07/2011 13:23
Location: Sarajevo

#4923 Re: What to wear???

Post by rinna0304 »

Allenass wrote:
rinna0304 wrote:
Allenass wrote:Ne vidim neku prikladniju temu pa ću ovdje upitati: gdje i kako vi držite torbe?

Meni ih se skupilo poprilično, držim ih okačene na rubu od dvospratnog kreveta ali mi nije nikako praktično jer da bi došla do one zadnje moram prvo skinuti sve prethodne. U ormaru kad ih poslažem onako prazne, nekako se kao zgužvaju, pogotovo one platnene, a nemam ni prostora da ih tu držim :(. Ima li neko neku praktičnu ideju? :)
na stepenicama od kreveta drzim salove onako da budu fino i uredno slozeni xD a torbe redam na vjesalicu od vrata, imala sam jedno vrijeme onu sajlu na koju sam ih kacila al pukla od tezine :lol:
Spadne li kad ta vješalica sa vrata, ono kad ih u brzini zalupiš? :D
jos uvijek nije xD hahah ono ima one zakacke na vrhu xD al racunaj da na njoj stoji od jakni do torbi haahha pa nikad vrata ne mogu biti sirom otvorena ....
il nadji prostor u ormaru i onako ih na ofingere pokaci il neku policu oslobodi i samo na nju slozi torbu na torbu :D
User avatar
Allenass
Posts: 1398
Joined: 20/04/2010 01:23

#4924 Re: What to wear???

Post by Allenass »

To na vratima mi se čini najpraktičnije a ne zauzima mi prostor u ormaru kojeg uskoro neću imati ni za odjeću :D .
De mi samo sliku te vješalice, ako ti nije mrsko, znam otprilike kakva je ali da potvrdim :D.
sorei
Posts: 27435
Joined: 03/11/2010 13:38

#4925 Re: What to wear???

Post by sorei »

i ja ih tako držim, vrata se ne mogu otvoriti kako treba i ružno izgleda. jedno vrijeme sam one koje mogu kačila na ofinger pa u ormar ali zauzme previše prostora. rješenje za ovo bi se moglo dobro naplatiti :-)
Post Reply