Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4851 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

VenomousV wrote:manekenko, ja joj rekoh da ne spava sa trakom nego da drzi samo 3 sahata :D

Pokusat cu, s tim da meni lokne popuste nakon nekoliko sati i kad ih navijem na brenser i stavim lak...teska mi i duga kosa i nece da drzi :D
Za svadbu sam iz salona izasla ko ovcica, presmijesno je bilo, u roku 2h mi se dosta ispravila, do kraja veceri pojedine lokne su bile skroz ravne, jos mi je frizerka stavila lak, kvalitetniji Goldwell :D
Do kose je :D
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#4852 Re: Sarajevo shoping

Post by manekenka u penziji »

Pretvorismo temu o sopingu u temu o frizurama :D
Ima li iko predstavu gdje da uzmem svečanu bijelu haljinu za trudnice. (Ne bih naručivala sa interneta) Može i neka sira tunika a da je svečana.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#4853 Re: Sarajevo shoping

Post by JanuaryJones »

manekenka u penziji wrote:Pretvorismo temu o sopingu u temu o frizurama :D
Ima li iko predstavu gdje da uzmem svečanu bijelu haljinu za trudnice. (Ne bih naručivala sa interneta) Može i neka sira tunika a da je svečana.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Ja sam tražila, ne nađoh jer nema. Sašila mi šnajderica za 4 dana baby doll svečanu haljinu ;)


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#4854 Re: Sarajevo shoping

Post by manekenka u penziji »

Slutila sam da cu dobiti takav odgovor. Moja January, pa gdje to mi živimo :lol:

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4193
Joined: 25/08/2013 13:31

#4855 Re: Sarajevo shoping

Post by JanuaryJones »

manekenka u penziji wrote:Slutila sam da cu dobiti takav odgovor. Moja January, pa gdje to mi živimo :lol:

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Rek'o bi jedan poznati kantautor - u šupku svemira. Da izvinete.


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#4856 Re: Sarajevo shoping

Post by manekenka u penziji »

:lol:

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4857 Re: Sarajevo shoping

Post by VenomousV »

kolege forumasi molim za pomoc :D

sta kupiti djevojcici od 2 godine?
dragi su nam prijatelji ali se dugo nismo vidjeli, nismo cak isli ni na babine (znam, znam, grozni smo), ne znamo sta ima i nemamo ideje sta da kupimo a da bezveze ne skuplja prasinu
do nekih 80-100 KM

danke :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4858 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

VenomousV wrote:kolege forumasi molim za pomoc :D

sta kupiti djevojcici od 2 godine?
dragi su nam prijatelji ali se dugo nismo vidjeli, nismo cak isli ni na babine (znam, znam, grozni smo), ne znamo sta ima i nemamo ideje sta da kupimo a da bezveze ne skuplja prasinu
do nekih 80-100 KM

danke :D

U One2play imas kupiti kanticu koja ima poklopac sa geometrijskim figuricama, to je extra poklkon za dijete od godinu.dvije...:D 20 i 30 KM kosta...i koristit ce godinama!
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4859 Re: Sarajevo shoping

Post by VenomousV »

hvala na prijedlozima :D

jos neko, nesto? :D
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4860 Re: Sarajevo shoping

Post by WildRedRose »

za dijete od dvije godine najbolje su igracke. Imas onih plasticnih romobila (koje moze i po kuci sada vozati), biciklo, autic (sva djeca to danas imaju)..

a ima i onaj cool plasticni laptop sa kojeg uci i brojeve, slova i sl.. oko 100KM je .. ali odlican poklon :)
blugirl
Posts: 284
Joined: 07/08/2012 02:36

#4861 Re: Sarajevo shoping

Post by blugirl »

VenomousV wrote:kolege forumasi molim za pomoc :D

sta kupiti djevojcici od 2 godine?
dragi su nam prijatelji ali se dugo nismo vidjeli, nismo cak isli ni na babine (znam, znam, grozni smo), ne znamo sta ima i nemamo ideje sta da kupimo a da bezveze ne skuplja prasinu
do nekih 80-100 KM

danke :D
Dijete se uvijek najvise obraduje igrackici. Otidji u radnju i pitaj sta imaju za taj uzrast, jer nije isto za 1 i za 2 godine. Neko gore spomenu geometrijske figurice. Zavisi kakve su. Moje dijete to je sa 2 godine vec bilo preraslo. Bitno je da se drzis proizvodjackih uputa i nikako ne kupis nesto sto je 3+ jer to onda sadrzi male dijelove koje dijete moze progutat. Mislim da su kreativne igracke najbolje, ali mozes kupit i bebu :-D

A posto je curica, haljinica isto uvijek ide :) . Ja preporucujem Bimbus u BBI-ju. Oviesse uzasno nekvalitetan, Iana onako, krpa na krpu. Imas i u Acessorizeu svakakvih dzidza koje curice obozavaju

Moja curica je sa 2 godine ucila pjesmice pa ako nadjes neki djecji cd (gdje djeca pjevaju), to nije los poklon. I naravno slikovnica. Bojice. Bojanke. Plastelin...mah, mogla bih nabrajati :-D
dorkcic
Posts: 753
Joined: 19/12/2008 20:26

#4862 Re: Sarajevo shoping

Post by dorkcic »

WildRedRose wrote:a ima i onaj cool plasticni laptop sa kojeg uci i brojeve, slova i sl.. oko 100KM je .. ali odlican poklon :)
Ima li taj laptop za učenje engleskog?
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4863 Re: Sarajevo shoping

Post by P308 »

blugirl wrote:
VenomousV wrote:kolege forumasi molim za pomoc :D

sta kupiti djevojcici od 2 godine?
dragi su nam prijatelji ali se dugo nismo vidjeli, nismo cak isli ni na babine (znam, znam, grozni smo), ne znamo sta ima i nemamo ideje sta da kupimo a da bezveze ne skuplja prasinu
do nekih 80-100 KM

danke :D
Dijete se uvijek najvise obraduje igrackici. Otidji u radnju i pitaj sta imaju za taj uzrast, jer nije isto za 1 i za 2 godine. Neko gore spomenu geometrijske figurice. Zavisi kakve su. Moje dijete to je sa 2 godine vec bilo preraslo. Bitno je da se drzis proizvodjackih uputa i nikako ne kupis nesto sto je 3+ jer to onda sadrzi male dijelove koje dijete moze progutat. Mislim da su kreativne igracke najbolje, ali mozes kupit i bebu :-D

A posto je curica, haljinica isto uvijek ide :) . Ja preporucujem Bimbus u BBI-ju. Oviesse uzasno nekvalitetan, Iana onako, krpa na krpu. Imas i u Acessorizeu svakakvih dzidza koje curice obozavaju

Moja curica je sa 2 godine ucila pjesmice pa ako nadjes neki djecji cd (gdje djeca pjevaju), to nije los poklon. I naravno slikovnica. Bojice. Bojanke. Plastelin...mah, mogla bih nabrajati :-D
Oviesse uopce nije nekvalitetan :? Samo nemaju sirok izbor....A sta to u Ascessorizeu ima za dijete od 2 godine :shock:

Najbolji prijedlog je za ovaj laptop - korisno i zabavno!
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4864 Re: Sarajevo shoping

Post by WildRedRose »

dorkcic wrote:
WildRedRose wrote:a ima i onaj cool plasticni laptop sa kojeg uci i brojeve, slova i sl.. oko 100KM je .. ali odlican poklon :)
Ima li taj laptop za učenje engleskog?
Nisam sad tacno sigurna sta sve ima na njemu, ali ima nekih dosta opcija :)
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#4865 Re: Sarajevo shoping

Post by otherside »

VenomousV wrote:hvala na prijedlozima :D

jos neko, nesto? :D
imas u baby center BBI kuhinje za djevojcice. ne znam kako i zasto ali vecina curica uzrasta 2-4 godine (odokativno) se zalijepi u igraonicama bas za te kuhinje sa veeelikim sporetom, rernom, mikrovalnom, serpicama, tanjirima, plasticnim vocem i povrcem i ostalim zarzevatima :D
cijena tih kuhinja zavisi od njihove velicine ali su u rangu 60-100 KM.
znam ti sve ove informacije jer sam svojoj curici kupila bas kuhinju (nana dala pare i odredila sta da kupim) i jedva cekam da joj vidim izraz lica kad sutra otvori poklon.
ps. kutija je ogroooomnaaaa i s velikom masnom - to je bonus odusevljenje u tim godinama ( a Boga mi i kasnije) :D
Nihead
Posts: 1
Joined: 30/11/2013 17:13

#4866 Polo i tommy hilfiger dzemperi

Post by Nihead »

Pozdrav zelio bih znati gdje ima kupit orginal Polo i Tommy Hilfiger dzempere u Sarajevu il odakle ima narucit a da nisu cijene previse napucane :D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4867 Re: Polo i tommy hilfiger dzemperi

Post by KatarinaKosaca »

Nihead wrote:Pozdrav zelio bih znati gdje ima kupit orginal Polo i Tommy Hilfiger dzempere u Sarajevu il odakle ima narucit a da nisu cijene previse napucane :D
Ovo i mene zanima, s tim da TH ako nije dupljak, mora biti napucana cijena :D . Hajd, i ja čekam odgovore. :roll:
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#4868 Re: Polo i tommy hilfiger dzemperi

Post by Gojeni H »

Ja za Sarajevo ne znam, ali to sto se tice narucivanja tesko.
U Americi su mi govorili da TH nije tako skup.
U Dubaiju TH ...moram napraviti pauzu ... probija oblake cijenom.
Prije jedno 6 mjeseci sam bio dole i uzeo sam djeci nesto na snizenju. Van toga, za mene i moj dzep, ludjacke cijene.
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#4869 Re: Polo i tommy hilfiger dzemperi

Post by Afanasi_94 »

Nihead wrote:Pozdrav zelio bih znati gdje ima kupit orginal Polo i Tommy Hilfiger dzempere u Sarajevu il odakle ima narucit a da nisu cijene previse napucane :D
Imaš u BBI Centru i Polo i Tommy Hilfiger :D
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4870 Re: Polo i tommy hilfiger dzemperi

Post by P308 »

Afanasi_94 wrote:
Nihead wrote:Pozdrav zelio bih znati gdje ima kupit orginal Polo i Tommy Hilfiger dzempere u Sarajevu il odakle ima narucit a da nisu cijene previse napucane :D
Imaš u BBI Centru i Polo i Tommy Hilfiger :D
I u Modiani u Mercatoru se prodaju Tommy Hilfiger stvari, ali najbolje je otici u BBI
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#4871 Re: Sarajevo shoping

Post by P308 »

otherside wrote:
VenomousV wrote:hvala na prijedlozima :D

jos neko, nesto? :D
imas u baby center BBI kuhinje za djevojcice. ne znam kako i zasto ali vecina curica uzrasta 2-4 godine (odokativno) se zalijepi u igraonicama bas za te kuhinje sa veeelikim sporetom, rernom, mikrovalnom, serpicama, tanjirima, plasticnim vocem i povrcem i ostalim zarzevatima :D
cijena tih kuhinja zavisi od njihove velicine ali su u rangu 60-100 KM.
znam ti sve ove informacije jer sam svojoj curici kupila bas kuhinju (nana dala pare i odredila sta da kupim) i jedva cekam da joj vidim izraz lica kad sutra otvori poklon.
ps. kutija je ogroooomnaaaa i s velikom masnom - to je bonus odusevljenje u tim godinama ( a Boga mi i kasnije) :D
Ovo odmah pripreme za ono sto je ceka u zivotu, je li? :P Salim se, naravno :D
User avatar
otherside
Posts: 4917
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#4872 Re: Sarajevo shoping

Post by otherside »

ne znam....mozda ces se razocarati ali i djecaci lete za kuhinjom u igraonicama :D
emancipacija, sta li? :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4873 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

E da, posto u svojoj blizoj okolini imam viseeee curica, sve su posebnooo odusevljene KUHINJAMA i BARBIE KUCAMA :D
A bili smo i mi kao djeca, samo sto nismo imali "danasnje moderne kuhinje" :)
Nasa curica se sa kuhinjom igra sigurno od 2.godine, a danas ima 6. godina :D
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#4874 Re: Sarajevo shoping

Post by opa22 »

gdje kupiti ovakve??? vascili grad sam obisao i nasao samo jedan u "sportina" u Mercatoru al nije to to :)

Image

Image

Image

Image
User avatar
kurty
Posts: 45058
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#4875 Re: Sarajevo shoping

Post by kurty »

Nisrin wrote:
VenomousV wrote:kolege forumasi molim za pomoc :D

sta kupiti djevojcici od 2 godine?
dragi su nam prijatelji ali se dugo nismo vidjeli, nismo cak isli ni na babine (znam, znam, grozni smo), ne znamo sta ima i nemamo ideje sta da kupimo a da bezveze ne skuplja prasinu
do nekih 80-100 KM

danke :D

U One2play imas kupiti kanticu koja ima poklopac sa geometrijskim figuricama, to je extra poklkon za dijete od godinu.dvije...:D 20 i 30 KM kosta...i koristit ce godinama!
u drugim radnjama mimo limaca i one2playa je ovo oko 11KM...
mada mislim je ovaj tim zanimacije dijete od 2 godine preraslo
Post Reply