koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Edinz
Posts: 375
Joined: 03/11/2008 15:03

#8926 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Edinz »

whiplasher83 wrote: 13/07/2022 21:06 Neke novine stigle.Image

I ubacene u brlog
Image
Kakav je Jardin u odnosu na Kirke posto ih cesto uporedjuju ? Da li je nosiv za muskarca?
User avatar
konektovan
Posts: 40635
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8927 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

Edinz wrote: 14/07/2022 10:09
whiplasher83 wrote: 13/07/2022 21:06 Neke novine stigle.Image

I ubacene u brlog
Image
Kakav je Jardin u odnosu na Kirke posto ih cesto uporedjuju ? Da li je nosiv za muskarca?
Jardin je zvjerka. Ma može to proći za muško bez problema.
whiplasher83
Posts: 56
Joined: 15/06/2015 08:55

#8928 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by whiplasher83 »

n+1 wrote: 14/07/2022 08:35 Hoš kupiti Joop jeftino. :D
Ako imas nov Joop Femme moze, posto nosim i njega a nemam vise 🙂

Sto se tice Jardin... Meni je stigao malo nezreo, 3m star batch, ali kroz para dana rekao bih da je dostigao neku zrelost da se moze nositi. Skoro sam prskao i Kirke i Jardin. Na +30C oba tako da vjerujem da bi na hladnijem vremenu trajnost bila nesto duza. Oba su pretezno vocna slatka puderasta parfema, osjeti se tu i malo mosusa malo vanile, neka cvjecka itd. U otvaranju je razlika samo u vrsti voca. Kod Kirke na prvu ja osjetim neku tropsku vocku, posle pola sata izbija breskva i tako se redaju vocke. Kod Jardina isto osjetim i breskvu i krusku itd. Ja obozavam voce i miris voca, i oba izgledaju kao da upadnes u zdjelu vocne salate. Posle se smire i ostane nesto slatko, puderasto, blago, njezno. Ja sam prednost dao Jardin, a zasto. Zato sto je na meni Kirke mnogo jako eksplodirao i jako brzo se smirio. To je sad od koze do koze. Ja nijedan od ta dva ne bi prskao po odjeci, pogotovo Kirke jer je ekstrakt sa 30-40% parfema, znaci masno je, mada ni jardin ne zaostaje. Oba na kozi traju isto, samo mi se mozda malo vise svidja miris Jardin u dry nego Kirke. Kirke mi ostane 24h ali bas uz kozu dok Jardin malo jace osjetim i malo mi je ljepsi. Sto se tice musko zenski, ko voli vocne slatke puderaste ni sa jednim od ta dva nema greske. Po meni cist unisex, ali po meni, jer ja nosim i joop femme recimo bez problema 😁 Proljece, jesen i na kraju ljeto, tako bih poredao kada ih nositi.
Ah da i Jardin je 150KM i dodje 120ml parfema. Tako da ja bi Jardin izabrao. I Kirke kupovati samo od 3-4 korisnika na olx, jer ih ima mali milion kopija i sve nose batch kod M143026. I razlikuje se tekst na dnu, kao i slova na bocici. Ako kome bude trebalo mogu slikati kako izgleda dno na Kirke kao i slova na boci.
Last edited by whiplasher83 on 15/07/2022 15:02, edited 13 times in total.
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#8929 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by mirsek »

hali gali halid wrote: 02/07/2022 17:34 Je li ovaj debaparfemi1 na piku regularan?
Jest, ja uzimam od njega.
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#8930 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by n+1 »

whiplasher83 wrote: 15/07/2022 14:04
n+1 wrote: 14/07/2022 08:35 Hoš kupiti Joop jeftino. :D
Ako imas nov Joop Femme moze, posto nosim i njega a nemam vise 🙂
Nou, samo Homme. :D
whiplasher83
Posts: 56
Joined: 15/06/2015 08:55

#8931 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by whiplasher83 »

n+1 wrote: 15/07/2022 14:13
whiplasher83 wrote: 15/07/2022 14:04

Ako imas nov Joop Femme moze, posto nosim i njega a nemam vise 🙂
Nou, samo Homme. :D
Jbg evo imam od 200ml, fali 1ml samo 😁
Kod mene je to obrnuto, zena nosi Homme a ja Femme 🤣
I parfem koji me tako lijepo iznenadio, Armaf Hunter 55KM placen 100ml edp. Prvo prskanje neki cudan miris, nakon 15min pretvara se u fantaziju. Neko drvo, neki cetinar, svjezina, malo zacina, ruzmarin, cvjeca, dima... Na ruci mi je ostao pa preko 18h sigurno. Strogo muski miris.
Pitanje jedno jel ko imao, probao od Franck Boclet Woodstock, Heroes, Icon, Erotic, Cocaine? Ista od ovoga?
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#8932 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Rugafet »

whiplasher83 wrote: 15/07/2022 14:14
n+1 wrote: 15/07/2022 14:13

Nou, samo Homme. :D
Jbg evo imam od 200ml, fali 1ml samo 😁
Kod mene je to obrnuto, zena nosi Homme a ja Femme 🤣
I parfem koji me tako lijepo iznenadio, Armaf Hunter 55KM placen 100ml edp. Prvo prskanje neki cudan miris, nakon 15min pretvara se u fantaziju. Neko drvo, neki cetinar, svjezina, malo zacina, ruzmarin, cvjeca, dima... Na ruci mi je ostao pa preko 18h sigurno. Strogo muski miris.
Pitanje jedno jel ko imao, probao od Franck Boclet Woodstock, Heroes, Icon, Erotic, Cocaine? Ista od ovoga?
Taj armaf je intense ili?
whiplasher83
Posts: 56
Joined: 15/06/2015 08:55

#8933 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by whiplasher83 »

Rugafet wrote: 15/07/2022 15:30
whiplasher83 wrote: 15/07/2022 14:14

Jbg evo imam od 200ml, fali 1ml samo 😁
Kod mene je to obrnuto, zena nosi Homme a ja Femme 🤣
I parfem koji me tako lijepo iznenadio, Armaf Hunter 55KM placen 100ml edp. Prvo prskanje neki cudan miris, nakon 15min pretvara se u fantaziju. Neko drvo, neki cetinar, svjezina, malo zacina, ruzmarin, cvjeca, dima... Na ruci mi je ostao pa preko 18h sigurno. Strogo muski miris.
Pitanje jedno jel ko imao, probao od Franck Boclet Woodstock, Heroes, Icon, Erotic, Cocaine? Ista od ovoga?
Taj armaf je intense ili?
Ne obicni je. U otvaranju mi je bio bas cudan da ne kazem odvratan, ali posle 15min super mirise. Vidjecu posle par koristenja pa cu ostaviti komentar opet sto se tice otvaranja. Intense nisam probao nikada.
Koga zanima Armaf od 40-50KM,
Venetian - odlican zeleni osvjezavajuci parfem, ljeto, proljece. Otvaranje citrusno. Pa lavanda. Miris zelene svjeze sume, mahovina, vetiver... Strogo muski miris, po meni za +30god. Trajnost i projekcija solidni za ljetni parfem.
Odyssey - jak, potentan, ko voli vanilu, otijentalne note, jake zacine, malo koze... Po meni za zimu ko voli ovu vrstu, ja bas i ne, mojoj zeni se svidja mnogo recimo. Projekcija solidna traje dugo.
Le Parfait - On je valjda kopija neka 2 poznata parfema smiksanih u 1. Jako tesko citrusno otvaranje i do kraja ostaje taj citrus dominantan. Bas onako jak vjestacki miris citrusa i nekog voca, limun, ananas, nesto tako uz neku borovnicu. Ima i nekih zacina, malo vanile, neke animalnosti. Medjutim ja volim animalne parfeme ali ovo mi je nekako cudno upakovano sve. Trajnost dobra. Niposto za blind buy iako je 40-50KM. Nosim ga samo u gym.
Hunter - kao sto rekog gore, lijep muski miris, uz cudno otvaranje i traje veoma dugo.
Sve ove osim Venetian sam prskao samo 1-2x, pa ako budem skoro opet prskao javim utiske dodatne.
E da, probao sam i Pride ili kako se vec zove. Kazu da je isti kao neki dizajner poznat dobar, dal je Sauvage, ne znam nisam probao Dior. Blag zaokruzen miris. Nista nisam osjetio da strci, da dominira, blago citrus na otvaranju ali se brzo smirio i zaokruzio nekako. Dosta je blazi od ovih kad se mirise sa koze iz bliza ali sam stalno njegov miris osjecao oko sebe kroz naredna 2h. Iako je blag imao je neku auru oko mene iako je bio samo 1 spric na ruku.
Volio bi jos samo od Armafa da probam Sillage i onog konja crvenog, al nesto mi se ne daje sad 80-90KM za njih i da se ispostavi da lice na CDNI (crveni konj).
Mada na kraju CDNI edp 200ml za 120KM šiša sve 🙂
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#8934 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by Rugafet »

He he samo ću reci da je milina citati to kako pišeš :thumbup:
whiplasher83
Posts: 56
Joined: 15/06/2015 08:55

#8935 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by whiplasher83 »

Pa ako mogu nekome da pomognem barem sa onim sto imam pod nosom zasto da ne 🙂 Povrjedio sam prst, pa se razvlacim po stanu, imam viska vremena 🤣
Malo o Mancerama koje imam trenutno
Instant crush - Podsjeca me kad baka prije otvori rernu u kojoj se pece neki slatki kolac, lijena pita ili kolac sa ribizlama pa pospe mljevenim i vanilin secerom ili tortu jednu sa pudingom sto je pravila. Uzasno sladak parfem. Sladak, zacinjen, orijantalan cvjece nesto mnogo ne osjetim. Ja iskreno osim te slatkoce nista ni ne osjecam u sustini 🤣. U pocetku mnogo safrana i jos nesto dal je djumbir, ispod je gusto, puno, kremasto, slatko slatko slatko gurmansko da ga pojedes. Vanila ali ne ljuta nego neka blaga zaokruzena vanila... On ima uljanu teksturu, izgleda poput zejtina bukvalno. Nije za odjecu nikako. Jednom sam prsnuo na majicu, bio je 9 dana na njoj, nakon toga sam prestao da mirisem. Na kozi 24h ogromna projekcija i radijalnost. Ovo je beast parfem da se razumijemo. Moze ljeti ali ne preporucujem, jer ga temperatura otvori previse. Ja sam ga stavio skoro na posao, citava firma (2 sprata) je mirisala. Ovo je za dzemper, vatru neku, kuvano vino negdje, 2 sprica i to je to.... Za mene must have parfem ali ne za 24/7 svih 7 dana. 10/10
Red tobacco - Takodje jos jedan beast mod parfem. Trajnost 24h, tesko se opere. Nije uljan ko instant crush, ja ga i na odjecu iz daleka nanesem. Slatko, orijentalno zacinjeno, zadimljeno, drvenasto, vocno, jako jako kompleksan parfem. Otvaranje safran, tamjan, neko voce slatko, a ispod istovremeno probija i vanila i mosus i oud... A sve to skupa zadimljeno duvanom i jako jako jako mnogo slatko. Ja sam nepusac i smetaju mi cigare ali volim miris cistog duvana i ovo je parfem 10/10. Ovo je must have. Cak omisljam da uzmem jos jednu bocu na lager 🙂 Kazu da je zimski, ne bih se slozio. Pisao sam mozda ranije, skoro sam pokisnuo na +35C a na meni bio red tobacco. I odem u dm da kupim nesto, par ljudi me pitalo sta nosim, u fazonu jel to neki tester ovdje. Jedna osoba samo mi je ljetos rekla da je mnogo jak, ali ne da joj smeta, nego da je bas bas jak i sladak mnogo. Ali to opet zavisi od koze do koze nekome ce ovo biti ne nosivo ljeti. Na meni ljeti dobije cak i neki fresh vajb, ne znam od cega.
Jardin exclusiff - Kao sto napisah gore, malo slabija varijanta Kirke. Ko voli vocne parfeme nema dalje. Projekcija solidna, trajnost +12h na kozi. Proljece, jesen ljeto, nema greske sa ovim. Voce se smiri i ostaje nesto slatkasto, puderasto, blago animalno, zbog mosusa vjerovatno i to traje i traje.... Za mene 10/10 jer volim vocne slatke parfeme ali nije beast parfem.
Aoud exclusif - oud, safran, ruza, orijentalno, zadimljeno, zacinjeno, biber koji para prostor... Ima i koze. Nista slatko... Ovako zamisljam one ulicne pijace zacina na bliskom istoku, mucni teski mirisi po vrucinama. Jer ovo je izrazito zimski parfem. Ko voli oud ruza fazon mancere/montale to je to. Nisam ga koristio iskreno, ovaj sad, samo sam probao. Ostavio sam ga ga sazri malo, jer nije to to ali vec sada mogu reci da je ovo beast parfem, projekcija i trajanje je u rangu red tobacco. Samo za zimu i jesen, ima mi neki vajb na kuvano vino i kuvanu rakiju, tako da uz demper i hladne dane ide odlicno. Znaci ja licno nisam neki fan oud ruza kombo ali mi se dopada da ga stavim ponekad zimi, 1-2x sedmicno. Ko obozava taj vajb, mislim da nema dalje od ovoga. Ovo na kozi ostaje 24h uz punjenje prostorije mirisom. Evo sad sam ga prsnuo na ruku i muka mi je bukvalno koliko je jaka taj oud ruza kombinacija. Kad se smiri, bude samo blazi intenzitet ali ostaje taj vajb ruza oud i to je to. Mada ovo nikako ljeti raditi, ovo je zesce mucno ljeti probati, izaziva mucninu. Po meni, nije za iznad 10C. Za zimu ovo je lijep, jak i beast parfem.
Mancere inace ne treba mirisati sa koze direktno, nego mirisati auru koju projektuje. Sa koze znaju da budu mucni, a aura im je bozanstvena. Isto vazi i za montale.
Instant crush kad mi je tek stigao i kad sam prsnuo, umalo nisam zaplakao. Odvratan miris necega budjavog, bljutavog, sjebao sam se bio. Toliko sam se sjebao da nisam mogao ni da se iznerviram. 170KM... Ostavim ga 10 tak dana nakon 5-6 prskanja, i stavim opet nakon tih 10 dana...fantazija...sada je svaki dan sve bolji...i sve vise se osjeti sa rasprsivaca. Isto mi se desilo prekuce i sa Franck Boclet Just. Totalno nezreo je stigao. Prsnuo, 30 min smrada i nestao je sa ruke. Sa rasprisivaca se nije osjetilo nista, kao voda. Evo 2 dan i vec pocinje da probija miris i sa rasprsivaca.
Zato dosta ljudi kaze tester je jaci od komercijalnog. Nije, jer je tester vremenom skroz sazrio u parfemeriji, a komercijani pa cak i dizajneri cesto dolaze nezreli. Svaki parfem treba prsnuti 5x, skinuti cep i ostaviti ga minimum 7-10 dana, pa nakon 10 dana prsnuti svakih par dana dok ne bude to to. Nekima je potrebno i po 6m. Parfem mora da odraguje sa kiseonikom kad se pusti u bocicu i treba mu dati vremena.
Last edited by whiplasher83 on 15/07/2022 21:09, edited 2 times in total.
whiplasher83
Posts: 56
Joined: 15/06/2015 08:55

#8936 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by whiplasher83 »

Toy boy - Parfem koji me je odusevio, od bocice do mirisa 🙂 Prezentacija 10/10, cijena ok 90-95KM, tester 75 mozda. Ruza kao i kod Aoud exclusif ali potpuno drugacija ruza. Otvaranje neka tropska vocka, pise bergamont al ja to ne razlikujem, meni su to sve tropske vocke, uz kursku koja se osjeti izdvojeno. Ispod toga je ruza, ali tamna, hladna, mracna ruza, ali svjeza, koja ide uz dizajn boce. Lagano zacinjeno, nista napadno, drvenkasto, svjeze, dominira ta mracna tamna ruza, uz blage zacine i malo jace i agresivnije vocno otvaranje. Ruza je dominantna u cijelom mirisnom trajanju parfema. Mada ja posle par sati nekada osjetim cisti miris kuvanog vina, valjda karanfilic probije, nigdje ruze vise, ali to nije uvijek, nego ponekad. Zna se desiti da citav mirisni vijek bude samo ruza. Ja kad stavim njega djeca znaju doci do mene pitaju jel to baba donjela sok od ruze 🤣 Perfomanse ok, na kozi pa preko 10h, aura solidna, pogotovo prva 2h ali se osjeti i dalje solidno.
User avatar
konektovan
Posts: 40635
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8937 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

Versace eau fraiche..koja divota od mirisa, totalno zaboravio na njega do jučer. :thumbup:
suspect_zero
Posts: 25845
Joined: 11/10/2008 21:45

#8938 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by suspect_zero »

whiplasher83 wrote: 13/07/2022 21:06 Neke novine stigle.Image

I ubacene u brlog
Image
Što si se domaćinski podmirio :thumbup:
User avatar
alijagoro
Posts: 3334
Joined: 06/03/2008 18:02

#8939 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by alijagoro »

Prvi put testiro creed aventus,meni mirise previse slicno losionima poslije brijanja.
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#8940 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by nles »

alijagoro wrote: 22/07/2022 02:55 Prvi put testiro creed aventus,meni mirise previse slicno losionima poslije brijanja.
Ista stvar :thumbup:

Za jedan tako skup parfem bas mirise jeftino.
User avatar
konektovan
Posts: 40635
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8941 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

Miriše lijepo, čisto,..ne bih rekao da je baš jeftino.

Od jučer mancera aoud lemon mint u posjedu, odličan. :thumbup:
User avatar
black
Posts: 17169
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#8942 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by black »

konektovan wrote: 22/07/2022 10:35 Miriše lijepo, čisto,..ne bih rekao da je baš jeftino.

Od jučer mancera aoud lemon mint u posjedu, odličan. :thumbup:
razvikan jeste ali daleko od toga da mirise jeftino
lemon mint dekant ili boca :mrgreen:

juce u CM-u vidim na snizenju nakih parfema i probah po prvi put jaguar for man edt, cini mi se dobar, pogotovu za onu cijenu
Image
User avatar
konektovan
Posts: 40635
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8943 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

black wrote: 22/07/2022 11:01
konektovan wrote: 22/07/2022 10:35 Miriše lijepo, čisto,..ne bih rekao da je baš jeftino.

Od jučer mancera aoud lemon mint u posjedu, odličan. :thumbup:
razvikan jeste ali daleko od toga da mirise jeftino
lemon mint dekant ili boca :mrgreen:

juce u CM-u vidim na snizenju nakih parfema i probah po prvi put jaguar for man edt, cini mi se dobar, pogotovu za onu cijenu
Image
Boca,..boca lemon minta.. :mrgreen:
Moram i ja te jaguare probati,.. :thumbup:
User avatar
alijagoro
Posts: 3334
Joined: 06/03/2008 18:02

#8944 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by alijagoro »

Probo sam jos acqua di gio edp verzija meni mirise ko svjeza pokosena trava i neki dim,bolja mi je original verzija.
Ysl Y edp mirise previse zagusljivo.
Azzaro Chrome edp verzija dobar, Burberry Hero nesto slicno ko creed aventus barem meni,mirise jednostavno ali fino.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#8945 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by channel10 »

konektovan wrote: 22/07/2022 10:35 Miriše lijepo, čisto,..ne bih rekao da je baš jeftino.

Od jučer mancera aoud lemon mint u posjedu, odličan. :thumbup:
Bas ne mirise jeftino. I meni se u pocetku stvorio takav utisak ali s vremenom kad isprobas desetine drugih parfema, tada shvatis koliko je upeglan parfem. Jedino mu zamjerim malo na trajnosti, mada je jos uvijek prihvatljiva.

A sto se tice mancere, meni se onako na prvu svidio, ali ipak traje koliko ne zelis :D.

I aoud mi nesto ne sjeda.
User avatar
konektovan
Posts: 40635
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8946 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

channel10 wrote: 22/07/2022 14:37
konektovan wrote: 22/07/2022 10:35 Miriše lijepo, čisto,..ne bih rekao da je baš jeftino.

Od jučer mancera aoud lemon mint u posjedu, odličan. :thumbup:
Bas ne mirise jeftino. I meni se u pocetku stvorio takav utisak ali s vremenom kad isprobas desetine drugih parfema, tada shvatis koliko je upeglan parfem. Jedino mu zamjerim malo na trajnosti, mada je jos uvijek prihvatljiva.

A sto se tice mancere, meni se onako na prvu svidio, ali ipak traje koliko ne zelis :D.

I aoud mi nesto ne sjeda.
Mancera i oud su standardna kombinacija,....baš su prepoznatljivi, ali imaju dobrih kombinacija, a performanse su im brutalne većinom.
whiplasher83
Posts: 56
Joined: 15/06/2015 08:55

#8947 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by whiplasher83 »

suspect_zero wrote: 20/07/2022 21:37

Što si se domaćinski podmirio :thumbup:
:D :D
Pa da sam miran 2 godine :) Ne volim da uzimam jedan po jedan parfem. Vise volim uzeti nekoliko i onda ih mijenjam stalno tokom par godina.
whiplasher83
Posts: 56
Joined: 15/06/2015 08:55

#8948 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by whiplasher83 »

konektovan wrote: 22/07/2022 10:35 Miriše lijepo, čisto,..ne bih rekao da je baš jeftino.

Od jučer mancera aoud lemon mint u posjedu, odličan. :thumbup:
Jel udara puno oud iz njega? Ima li onu tezinu oud-a?
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#8949 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by bersK »

konektovan wrote: 22/07/2022 10:35 Miriše lijepo, čisto,..ne bih rekao da je baš jeftino.

Od jučer mancera aoud lemon mint u posjedu, odličan. :thumbup:
Jesi u Sa? Možeš li mi dekantovat?
User avatar
konektovan
Posts: 40635
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#8950 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Post by konektovan »

whiplasher83 wrote: 22/07/2022 23:44
konektovan wrote: 22/07/2022 10:35 Miriše lijepo, čisto,..ne bih rekao da je baš jeftino.

Od jučer mancera aoud lemon mint u posjedu, odličan. :thumbup:
Jel udara puno oud iz njega? Ima li onu tezinu oud-a?
Osjeti se oud definitivno,..ali je malo prigušen u odnosu na neke druge mancere. Ne preporučujem ga za preko dana,..možda uvečer u ovim ljetnim toplim noćima, a u proljeće i jesen bi trebao takodjer da radi posao.
Post Reply