koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#451

Post by rikardoreis »

danas wrote:
rikardoreis wrote:
danas wrote: zar? :? :? :?

a ne 'vako ko mi, od bajrama do bajrama :roll: :D :D :D
otkad cafiri slave bajram :? :D :D :)
mi smo muslimanski ateisti bolan :D slavimo bajrame i ne jedemo krmetinu,a ne tamo ko neki :oops: :oops: :P
eh, nadje me..jbg :D
al dozv'o sam se tobe, to mi vjerujes valjda :D :) nije suplja...
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#452

Post by zmijaIzmaj »

rikardoreis wrote:
danas wrote:
rikardoreis wrote: otkad cafiri slave bajram :? :D :D :)
mi smo muslimanski ateisti bolan :D slavimo bajrame i ne jedemo krmetinu,a ne tamo ko neki :oops: :oops: :P
eh, nadje me..jbg :D
al dozv'o sam se tobe, to mi vjerujes valjda :D :) nije suplja...
a ne znam..one karlovacke inekako :D :D ali ...klempo :shock: :D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#453

Post by rikardoreis »

danas wrote:
rikardoreis wrote:
necemo se prepucavat vjerski :D , vidim da tamo, na religiji, dobivate utakmicu :D , jaci ste, i vise vas je, a na nasoj strani od normalnih samo Ahmmed i zena :D
ovo je bolan bio :D self-deprecating humour attempt :D :D tipa -- izes bajram kad ga slave vaki ko ja :-) :P
ma imas ti vizu i reference da ga slavis, samo ti mrva fali :) :)

ev, necete vjerovat, odmah 'vamo zagrmilo, moram gasiti, oluja neka naletila...allahimanet :)
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#454

Post by zmijaIzmaj »

rikardoreis wrote:
danas wrote:
rikardoreis wrote:
necemo se prepucavat vjerski :D , vidim da tamo, na religiji, dobivate utakmicu :D , jaci ste, i vise vas je, a na nasoj strani od normalnih samo Ahmmed i zena :D
ovo je bolan bio :D self-deprecating humour attempt :D :D tipa -- izes bajram kad ga slave vaki ko ja :-) :P
ma imas ti vizu i reference da ga slavis, samo ti mrva fali :) :)

ev, necete vjerovat, odmah 'vamo zagrmilo, moram gasiti, oluja neka naletila...allahimanet :)
e ti ces joj reci :D :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#455

Post by danas »

a ja cu jos jednom okacit svoj novi parfem, totalno sam otkacila za njim, kupila sam jos jednu flasu -- potrosila prvu za 3-4 mjeseca :shock: :D :-) :-) :-)

ImageImage
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#456

Post by FFK as Lucy01 »

danas wrote:a ja cu jos jednom okacit svoj novi parfem, totalno sam otkacila za njim, kupila sam jos jednu flasu -- potrosila prvu za 3-4 mjeseca :shock: :D :-) :-) :-)

ImageImage
A ti si od onih sto se polije flasicom ujutro :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#457

Post by danas »

Lucy01 wrote:
danas wrote:a ja cu jos jednom okacit svoj novi parfem, totalno sam otkacila za njim, kupila sam jos jednu flasu -- potrosila prvu za 3-4 mjeseca :shock: :D :-) :-) :-)

ImageImage
A ti si od onih sto se polije flasicom ujutro :lol:
ne poljevam se bona, U nas ima teKnologija -- pa se samo naspricam od glave do pete :D :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
schevar
Posts: 111
Joined: 07/06/2007 12:53

#458

Post by schevar »

danas wrote:a ja cu jos jednom okacit svoj novi parfem, totalno sam otkacila za njim, kupila sam jos jednu flasu -- potrosila prvu za 3-4 mjeseca :shock: :D :-) :-) :-)

ImageImage

hajd mi molim te opisi kako mirise i koliko kosta :shock:
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#459

Post by Bea_Trix »

pridruzujem se molbi :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#460

Post by danas »

mirise super :D :D a kosta ko i svi parfemi :-) :-) :-) :D
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#461

Post by Bea_Trix »

sladak, vocni, cvjetni, gorki ili svjez :D
User avatar
schevar
Posts: 111
Joined: 07/06/2007 12:53

#462

Post by schevar »

danas wrote:mirise super :D :D a kosta ko i svi parfemi :-) :-) :-) :D

hvala na detaljnim informacijama :-) :sad:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#463

Post by danas »

evo pogeldah, veli da je -- woody :lol: :lol: :lol:

u istoj je grupi sa recimo pradom, guerlan-ovom samsarom, ili mugler-ovim angelom (koje isto obozavam)... znaci, malo orijentalan, ono sandalovina, amber... tako nekako... mada malo svjeziji... :-) :-) :-)
User avatar
schevar
Posts: 111
Joined: 07/06/2007 12:53

#464

Post by schevar »

danas wrote:evo pogeldah, veli da je -- woody :lol: :lol: :lol:

u istoj je grupi sa recimo pradom, guerlan-ovom samsarom, ili mugler-ovim angelom (koje isto obozavam)... znaci, malo orijentalan, ono sandalovina, amber... tako nekako... mada malo svjeziji... :-) :-) :-)

cim ga negdje :shock: ,probacu ga.hvala :)
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#465

Post by FFK as Lucy01 »

danas wrote:evo pogeldah, veli da je -- woody :lol: :lol: :lol:

u istoj je grupi sa recimo pradom, guerlan-ovom samsarom, ili mugler-ovim angelom (koje isto obozavam)... znaci, malo orijentalan, ono sandalovina, amber... tako nekako... mada malo svjeziji... :-) :-) :-)
Imam ga, al' samo ga zimi koristim...ne mogu ja ljeti da podnesem ove teze mirise, samo nesto citrusasto :lol: i mediteransko.....more, talasi i karafeke...

A sto voli miris krastavca, to je baska :D jos da me vidis kad pravim salatu, pa se ja to zacas nameljam po faci onom oguljinom :lol: :lol:....tako ja i s limunom ako pravim limunadu, od onog ostatka ja zacas ruke namazem....nema kod mene bacanja :lol:
Zhaba
Posts: 4160
Joined: 18/11/2006 23:24

#466

Post by Zhaba »

danas wrote:a ja cu jos jednom okacit svoj novi parfem, totalno sam otkacila za njim, kupila sam jos jednu flasu -- potrosila prvu za 3-4 mjeseca :shock: :D :-) :-) :-)

ImageImage
aj taj sam sebi skoro kupila super je :DD
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#467

Post by maccarona »

kabas je zakon :D :-)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#468

Post by danas »

Zhaba wrote:
danas wrote:a ja cu jos jednom okacit svoj novi parfem, totalno sam otkacila za njim, kupila sam jos jednu flasu -- potrosila prvu za 3-4 mjeseca :shock: :D :-) :-) :-)

ImageImage
aj taj sam sebi skoro kupila super je :DD
ama ne stoji to bona tebi :D :D vrati :D :D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#469

Post by rikardoreis »

zmijaIzmaj wrote:
rikardoreis wrote:
danas wrote: ovo je bolan bio :D self-deprecating humour attempt :D :D tipa -- izes bajram kad ga slave vaki ko ja :-) :P
ma imas ti vizu i reference da ga slavis, samo ti mrva fali :) :)

ev, necete vjerovat, odmah 'vamo zagrmilo, moram gasiti, oluja neka naletila...allahimanet :)
e ti ces joj reci :D :D
ma ljubnem ja svoje zmijče :kiss: iako me u zadnje vrijeme samo ruži :D
Gazz
Posts: 1779
Joined: 25/05/2004 15:39
Location: Sarajevo

#470

Post by Gazz »

Image
Image
Image
Image
User avatar
van Basten
Posts: 7535
Joined: 21/09/2006 02:59

#471

Post by van Basten »

danas wrote:a ja cu jos jednom okacit svoj novi parfem, totalno sam otkacila za njim, kupila sam jos jednu flasu -- potrosila prvu za 3-4 mjeseca :shock: :D :-) :-) :-)

ImageImage
Ovaj miris hvale na sva zvona... ja ga nisam osjetio (ili bar ne znam da jesam), ne znam ni gdje ga ima u Sarajevu... helem, za sredinu ovog mjeseca najavljen je i prvi muški miris od Narcisa.
Ja sam sebi već našao vodeći miris za nadolazeću kolekciju jesen/zima i skupljam vrijedno kao hrčak lovu za to -
L'Instant od Guerlain... nešto ljepše odavno ne stavih na svoju kožu
User avatar
Edin H.
Posts: 47001
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#472

Post by Edin H. »

Image


Discreet :-) :lol: :lol: :lol:
Lisac
Posts: 1348
Joined: 16/04/2004 09:22

#473

Post by Lisac »

pristao bih do kraja zhivota ne mirisati :D samo da barem nakratko namirishem ljude, vrijeme, (forumske) obichaje i manire sa prve 4 strane ove teme.
ovoj bi temi trebalo zalijepit ne propusti i postaviti je na par podforuma kao uputu kako se kulturno i fino podjebaje i prepucava na vjerskoj, nacionalnoj, politichkoj, privatnoj i inim osnovama :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#474

Post by shin »

Edin H. wrote:Image


Discreet :-) :lol: :lol: :lol:
BETON!

Ovo zadam poslije brijanja :thumbup:

Uz ovo ide i Barry White :-D


A ovi gore lejmeri se ispucavaju sa google images :-)


EDIT:

Ralon :?
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#475

Post by debela »

Lisac wrote:pristao bih do kraja zhivota ne mirisati :D samo da barem nakratko namirishem ljude, vrijeme, (forumske) obichaje i manire sa prve 4 strane ove teme.
ovoj bi temi trebalo zalijepit ne propusti i postaviti je na par podforuma kao uputu kako se kulturno i fino podjebaje i prepucava na vjerskoj, nacionalnoj, politichkoj, privatnoj i inim osnovama :D
sad ce te napasti da se opet prica o forumu iz 2004. i kako je to tad bilo fantasticno mjesto :D
Post Reply