nadogradnja noktiju

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#26 Re: nadogradnja noktiju

Post by Op3r4t0r »

Andjelaa wrote:Drage moje curke vidim da ste imale lose iskustvo bas iz tog razloga sto se ide neprofesionalcima

sad cu vam postavit sliku svojih noktica a radila ih je zena profesionalac ma magistar za nadogradnju i ona mi odrzava nokte vec dvije godine kao sto rekoh zena je zmaj a nije ni skupa nadogradnja sa frencom i svim ukrasima je oko 40 km uz to radi nadogradnju tipsama akril nadogradnju sto je moj slucaj onda izlivanje gelom pa ojacavanje prirodnih itd

Evo pogledajte pa komentarisite Image


musko sam i ovo mi je gadno, fuj :-?
Andjelaa
Posts: 7
Joined: 06/06/2009 23:40

#27 Re: Nadogradnja noktiju

Post by Andjelaa »

hm kozica oko noktiju grozna SVAŠTA a drugo tema prethodna je bas uzas jer se komentarisalo pre dve godine i draga moja ukusi su razliciti jer dugi nokti lijepo oblikovani uredni itd znace i ZENSTVENOST ali i odraz kulture što nije tvoj slucaj...
HiBreeD
Posts: 329
Joined: 23/01/2007 17:05
Location: Travnik

#28 Re: Nadogradnja noktiju

Post by HiBreeD »

evo jedno musko vidjenje, otvorio sam temu,jer se moja bivsa djevojka bavila nadogradnjom noktiju i islo joj je dobro...ja volim vidjeti na djevojci lijepe, njegovane, duge nokte, posebno ako su nokti lakirani nekom tamnijom bojom laka, to mi je ugodno za vidjeti, ali to podrazumijeva pristojnu duzinu...

Na ovoj tvojoj slici vidim da imas malo deblje prste, pa ti valjda ovolikom duzinom ovih plasticnih noktiju nastojis da stvoris opticku varku duzih prstiju...sto izgleda, iskreno receno, jako prosto, vulgarno, ono malogradjanski bas...

Ako vec zelis vjestacke nokte, onda nesto poput ovoga

Image

Image

ovo meni izgleda ijepo
Andjelaa
Posts: 7
Joined: 06/06/2009 23:40

#29 Re: nadogradnja noktiju

Post by Andjelaa »

Preletila gelom, viska gela ajme kod koga ste to vi radili nadogradnju noktiju nije ni cudno sto ste ogorcene zbog toga

to je slika tek uradjenih noktiju, naravno sa uljem za zanoktice, ne sa viskom gela i ajme cudno mozda se kod vas i jede pita rukama ali ima osoba koje za to koriste i escajg...ups..

A za doticnog gospodina pa ovakvi nokti i ne kuhaju pite jer ako ti je do jela koje osim sto deblja vec je i bez ikakvog okusa osim da ima previse tijesta odes lijepo i kupiš si to..a za pranje vesa dali si ikad cuo za veš mašinu....ili mozda ne još...

Hvala na gostoprimstvu i lijepim komentarima koji su uzgred jako dobri jer se od osoba iz provincija i prigradskih naselja koji dalje od pita i tepsija ne vide nije ni ocekivalo...
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#30 Re: nadogradnja noktiju

Post by Op3r4t0r »

Andjelaa wrote:Preletila gelom, viska gela ajme kod koga ste to vi radili nadogradnju noktiju nije ni cudno sto ste ogorcene zbog toga

to je slika tek uradjenih noktiju, naravno sa uljem za zanoktice, ne sa viskom gela i ajme cudno mozda se kod vas i jede pita rukama ali ima osoba koje za to koriste i escajg...ups..

A za doticnog gospodina pa ovakvi nokti i ne kuhaju pite jer ako ti je do jela koje osim sto deblja vec je i bez ikakvog okusa osim da ima previse tijesta odes lijepo i kupiš si to..a za pranje vesa dali si ikad cuo za veš mašinu....ili mozda ne još...

Hvala na gostoprimstvu i lijepim komentarima koji su uzgred jako dobri jer se od osoba iz provincija i prigradskih naselja koji dalje od pita i tepsija ne vide nije ni ocekivalo...
Do maloprije su mi se gadili samo tvoji nokti, sad mi se gadis ti kompletna :run:
Andjelaa
Posts: 7
Joined: 06/06/2009 23:40

#31 Re: Nadogradnja noktiju

Post by Andjelaa »

Bravo musko vidjenje je vazno...Osim da ja nisam mislila nista lose sa ovom temom jer koliko mogu vidjet na profilima svih dama koje su komentarisale su brojke ispred a to je 17, 18, 19 itd pretpostavljam godine i ono sto sam htjela reci je da ne znaci nadogradnja unistavanje noktiju ako to zaista radi strucna osoba ako ti je to radila djevojka pitaj je...
a sliku sam stavila jer sam se potrudila naci sliku kuci da mogu pokazat da zaista mogu izgledati dobro nadogradjeni e sad duzina je diskutabilna jer ukusi su razliciti a meni je eto jednom prilikom skoro trebalo bas takvo nesto za odredjenu prigodu...
a znam ja sto su duzine jer sam sad pronasla jos par slika izrevoltirana komentarima a nista lose nisam mislila osim pomoci mozda u odabiru strucnih osoba jer zaista nemam unistene nokte niti bilo sto slicno...

Image

Image

Image

A da na pitanje kako pišem, tipkam poruke itd e pa drage moje umijece je zeni znati nositi i ljepotu i visak kilograma ali i nadogradjene nokte...jer nokti nisu za kopanje, oranje ili kako ste vec komentarisale
Andjelaa
Posts: 7
Joined: 06/06/2009 23:40

#32 Re: nadogradnja noktiju

Post by Andjelaa »

Hvala, hvala...Lijep komentar jer pokazuje licnost osobe... :-)
Suncica79
Posts: 37
Joined: 07/04/2009 18:37
Location: Boston, MA
Contact:

#33 Re: nadogradnja noktiju

Post by Suncica79 »

Nokti su fakat lijepi Andjela, super uradjeni samo predugi za moj ukus.
Ja radim vec 7 godina akril s french, slicni su ovima samo kraci. Evo da kazem da imam lijepe svoje nokte nikad umjetne ne bi radila ali moji su tanki i mali jednom rijecju uzasni.

Ja sam inace naucila s duzim noktima tako da mogu sve poslove obavljati i ne smetaju mi.
I da, ovo nije gel vec ulje oko noktiju.
Andjelaa
Posts: 7
Joined: 06/06/2009 23:40

#34 Re: nadogradnja noktiju

Post by Andjelaa »

Suncice Hvala ti napokon netko s razumijevanjem jer nista lose nisam mislila ali ipak koliko vidim da sam pogresila vec sam ostavila komentar na drugoj Temi nadogradnje...
Bobi
Forum administrator
Posts: 32126
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#35 Re: nadogradnja noktiju

Post by Bobi »

Zasto ti pises bold i pravis veliki razmak izmedju redova...vidimo mi dobro i obicni font :skoljka: ?
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#36 Re: nadogradnja noktiju

Post by cHupjahalic@ »

..........................................................................................
Last edited by cHupjahalic@ on 11/06/2009 15:09, edited 1 time in total.
Zoya
Posts: 23151
Joined: 09/06/2008 14:54

#37 Re: nadogradnja noktiju

Post by Zoya »

...
Last edited by Zoya on 14/06/2009 06:28, edited 1 time in total.
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#38 Re: nadogradnja noktiju

Post by cHupjahalic@ »

..........................................................................................
Last edited by cHupjahalic@ on 11/06/2009 15:09, edited 1 time in total.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#39 Re: Nadogradnja noktiju

Post by ladyblue18 »

Andjelaa wrote:jer dugi nokti lijepo oblikovani uredni itd znace i ZENSTVENOST ali i odraz kulture što nije tvoj slucaj...
Aha, znaci ove kandje koje ti nama prezentujes su odraz kulture i zenstvenosti?
Ok. :)
Samo brate kada si vec tako zenstvena i kulturna nisi trebala pruzati jezicinu i popljuvati po nama nazivajuci nas kako ti se prohtije, ti gospodjice ili gospodjo iz velegrada.
Jer ako si vec postavila svoje nokte ovdje, ne mozes ocekivati da ce ti svi reci jao divno, bajno, krasno, nauci se nositi sa kritikama bez da vrijedjas i omalovazavas, ako si vec trazila misljenje. :)
I btw rijetko ovdje ko ima 17,18, 19 god. pa tako ni ja. Ah kako volim svoj nick. :mrgreen:
HiBreeD wrote:
Image

Image

ovo meni izgleda ijepo
A ovo je lijepo. ;-)
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#40 Re: nadogradnja noktiju

Post by mostarac »

---
Last edited by mostarac on 14/06/2009 23:06, edited 1 time in total.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#41 Re: nadogradnja noktiju

Post by ladyblue18 »

mostarac wrote: Budi ti iskrena i lijepo reci da u zivotu nisi navikla nista radit pa ti dugi nokti ne smetaju. Fino je kome moze bit da ne radi nista i ko ima para da sebi luksuz nerada dopusti.
Ja bih samo da kazem da moja mati crnci od jutra do mraka, a oduvijek je imala duge nokte, pa i danas.
To nema apsolutno nikakve veze.
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#42 Re: nadogradnja noktiju

Post by cHupjahalic@ »

..........................................................................................
Last edited by cHupjahalic@ on 11/06/2009 15:08, edited 1 time in total.
Zoya
Posts: 23151
Joined: 09/06/2008 14:54

#43 Re: nadogradnja noktiju

Post by Zoya »

......
Last edited by Zoya on 14/06/2009 06:29, edited 1 time in total.
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#44 Re: nadogradnja noktiju

Post by cHupjahalic@ »

..........................................................................................
Last edited by cHupjahalic@ on 11/06/2009 15:08, edited 1 time in total.
Zoya
Posts: 23151
Joined: 09/06/2008 14:54

#45 Re: nadogradnja noktiju

Post by Zoya »

...
Last edited by Zoya on 14/06/2009 06:27, edited 1 time in total.
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#46 Re: nadogradnja noktiju

Post by cHupjahalic@ »

..........................................................................................
Last edited by cHupjahalic@ on 11/06/2009 15:08, edited 1 time in total.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#47 Re: nadogradnja noktiju

Post by mostarac »

gori sam ja sto se petljam u svadju medju zene jebo majku. Ja se umjesam, a one se nakon toga izmire i slozno protiv mene :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gluho bilo :D
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#48 Re: nadogradnja noktiju

Post by cHupjahalic@ »

..........................................................................................
Last edited by cHupjahalic@ on 11/06/2009 15:07, edited 1 time in total.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#49 Re: nadogradnja noktiju

Post by mostarac »

mina-sana wrote:pa ne znam ni sto se petljas medju zene :? jesil' musko ili jok :? :D
a ne znam ni ja sto se petljam vidis :D
S vama se dobro petljat samo na jedan nacin :D
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#50 Re: nadogradnja noktiju

Post by cHupjahalic@ »

..........................................................................................
Last edited by cHupjahalic@ on 11/06/2009 15:07, edited 1 time in total.
Post Reply