Splavarenje tarom!

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
sarajka37
Posts: 94
Joined: 19/01/2007 11:06

#1 Splavarenje tarom!

Post by sarajka37 »

Potrebne su mi informacije o raftingu na tari ukoliko je neko bio da mi preporuci dobru agenciju preko koje bi isla i eto svi savjeti su dobrodosli.Kolikos am shvatila duzina je od 18 do 75 km pa sad sam nasla neku agenciju oni idu oko 50km?Znaci najbolaj solucija je.....hvalaa
User avatar
sabinaM
Posts: 353
Joined: 20/06/2008 18:37
Location: Croatia

#2 Re: Splavarenje tarom!

Post by sabinaM »

od mene neces dobiti pravu informaciju...ali sam osjetila potrebu oglasiti se, nekada davno...ali stvarno je to bilo davno, pokusali smo u vlastitom aranzmanu stici do rijeke Tare i do splavarenja po njoj....jedino sto smo dobili je bilo to da smo stigli na sam Finish, mjesto gdje se iskrcava...jos negdje imam fotku splavara na iskrcaju...
Vise nismo imali zivaca ni vremena da trazimo Start, ali u svakom slucaju....vjerujem da ces se lijepo provesti....samo nadi agenciju :D
User avatar
Daphna
Posts: 4124
Joined: 20/09/2006 17:18
Location: U njegovom srcu!

#3 Re: Splavarenje tarom!

Post by Daphna »

sarajka37 wrote:Potrebne su mi informacije o raftingu na tari ukoliko je neko bio da mi preporuci dobru agenciju preko koje bi isla i eto svi savjeti su dobrodosli.Kolikos am shvatila duzina je od 18 do 75 km pa sad sam nasla neku agenciju oni idu oko 50km?Znaci najbolaj solucija je.....hvalaa

Foča je puna tih agencija... Možeš malo proguglati pa naći sve potrebene podatke i informacije a ja bih ti preporučila Encijan jer su ipak jedna od agencija koja se duže vrijeme bavi organizacijom i raftinga i splavarenja... A i prijatelj mi se kune u njih!

Lijep provod!
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 3651
Joined: 20/02/2007 13:25
Location: Grad sa željezarom bez dima
Grijem se na: čumur
Vozim: točak skot
Horoskop: imam
Contact:

#4 Re: Splavarenje tarom!

Post by anex »

Bio ja neki dan...ako kome trebaju instrukcije ... molim na broj +387 32 225 883
sarajka37
Posts: 94
Joined: 19/01/2007 11:06

#5 Re: Splavarenje tarom!

Post by sarajka37 »

NEMOGUCE TE JE DOBITI JEL OVO NEKA SALA'???

anex wrote:Bio ja neki dan...ako kome trebaju instrukcije ... molim na broj +387 32 225 883
neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#6 Re: Splavarenje tarom!

Post by neshto »

za koji sat dobiješ broj od čovjeka koji radi rafting na tari a jaran je od mog starog, znači 100% pouzdano...
User avatar
Pietje_Bel
Posts: 1947
Joined: 06/06/2008 23:07
Location: Bobovac

#7 Re: Splavarenje tarom!

Post by Pietje_Bel »

Pitaj onog autora knjige "Bore oko ociju". Nick mu je pospanko. On ovo spominje u svojoj knjizi o ratu u BiH.Posalji mu Privatnu Poruku.
neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#8 Re: Splavarenje tarom!

Post by neshto »

hej sorry, jel ter interesuje samo splavarenje ili rafting?
iz iskustva kažem da je splavarenje mnogo dosadnije, penzionerska verzija znači...
sarajka37
Posts: 94
Joined: 19/01/2007 11:06

#9 Re: Splavarenje tarom!

Post by sarajka37 »

RAFTINGGG GRESKA GLEDALA SAM NA NETI SPALVARENJE I TAKO NAPISALA
ZNACI RAFTING


neshto wrote:hej sorry, jel ter interesuje samo splavarenje ili rafting?
iz iskustva kažem da je splavarenje mnogo dosadnije, penzionerska verzija znači...
neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#10 Re: Splavarenje tarom!

Post by neshto »

PM mi izgleda ne radi iz nekog razloga i nisam siguran jel prošlo?
ako nije pošalji mi mail adresu na PM...
Pospanko
Posts: 206
Joined: 26/01/2005 19:25
Contact:

#11 Re: Splavarenje tarom!

Post by Pospanko »

Pietje_Bel wrote:Pitaj onog autora knjige "Bore oko ociju". Nick mu je pospanko. On ovo spominje u svojoj knjizi o ratu u BiH.Posalji mu Privatnu Poruku.
Slucajno naletjeh na ovo. Svaka cast za detalj koji si procitala u knjizu. Bio sam ljetos, ovdje sam postavio par slika sa putovanja

http://www.focaci.org/photos/thumbnails.php?album=9
Post Reply