Tattoo: Gdje kako i koliko?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#26

Post by pitt »

tebi bi ono dajdzince preko cijelih ledja ispalo :D:D:D
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#27

Post by maccarona »

oce dajdzinca da posadi rogove i otpozada :oops: :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#28

Post by danas »

maccarona wrote:oce dajdzinca da posadi rogove i otpozada :oops: :D
da ne bude zabune :lol: :lol: :lol:
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#29

Post by Zox »

cico x wrote:nekad je bilo sidro u modi,pa lice voljene osobe sa njenim imenom,pa su dosli orlovi,pa poslije rata je bilo in onaj crnacki prsten (ako se tako to zvalo) ,pa ornamenti,pa kineska slova,pa hebrejska,pa bar codovi .....sve je to zigosanje mase,sve je to trenutna moda,za 2-3 godine isfura,sve je to "empty"

ja bih volio nesto sto meni znaci,i sto ce mi biti uvijek drago,ali fazon je sto ne znam sta,jedino mi se svida u buducnosti ime djece !
Ja sam sebi nacrtao apstraktni crtez koji samo meni nesto znaci, i ostace kao sjecanje na dati momenat mog zivota, kao crta ispod koje se vise ne smijem vracati. Mislim, ukratko, ne kajem se sekunde, ima veze sa masom onoliko koliko sam prije bio dio NETETOVIRANE mase.
User avatar
fishtrija
Posts: 796
Joined: 13/03/2006 19:16
Location: tamo odakle nisam mak'o...

#30

Post by fishtrija »

Zox wrote:Ja sam sebi nacrtao apstraktni crtez koji samo meni nesto znaci, i ostace kao sjecanje na dati momenat mog zivota, kao crta ispod koje se vise ne smijem vracati. Mislim, ukratko, ne kajem se sekunde, ima veze sa masom onoliko koliko sam prije bio dio NETETOVIRANE mase.
Svaka cast! O ovome sam govorio...
User avatar
fishtrija
Posts: 796
Joined: 13/03/2006 19:16
Location: tamo odakle nisam mak'o...

#31

Post by fishtrija »

Zox wrote: ...i ostace kao sjecanje na dati momenat mog zivota, kao crta ispod koje se vise ne smijem vracati...
Kako je dobro covjek rekao ovo, mor'o sam ga opet citirati.
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#32

Post by anais_nin »

semmy wrote:skenderija, kod paje...covjek zna svoj posao...a cijene zavise sta zelis tetovirati
samo da potpisem :D
User avatar
Gabriela
Posts: 160
Joined: 02/01/2007 19:27
Contact:

#33

Post by Gabriela »

Ima li ovdje koga da je to uradio, gdje i koliko, mozda neka pouzdana preporuka? Covjek vas fino pita kako i sama tema glasi, a i mene zanima, pa ako ima koga da je to uradio gdje u gradu Sarajevu neka nam iznese svoja iskustva pls. Licno, odavno imam zelju to uraditi i napokon mi je sinuo konacni izgled i lokacija, pa sam ljetos otisla do Carbo-a na Carsiji i danas i mislila sam tamo to urditi? Je li ko cuo sta za taj salon?
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#34

Post by Tesssa »

Cula sam da su ok.

Ja sam prije radila kod Seke, bila prezadovoljna i njenim radom i higijenskim uslovima (koji su mi ipak najbitniji). Nazalost, ona vise ne radi...
User avatar
Gabriela
Posts: 160
Joined: 02/01/2007 19:27
Contact:

#35

Post by Gabriela »

Da, da, nema vise Seke. Steta. A ti uslovi su i meni vazni, i strucnost in general, pa mozda je neko radio tamo, da kaze kako je sve proslo i to.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#36

Post by KENJAC »

Zna li ko gdje se Gurovic istetoviro' ?? Bas lepa tetovaza!! :((( A sad ozbiljno, jel ko vidio kad Fabio Canavaro dize pehar Svjetskih sampiona? Zar nije dobar fol ono sa istetoviranim imenom djeteta ! U ovom slucaju Andrea! To mi je dobro i kad skupim hrabrosti i ja cu moga sina da stavim!
P.S. I to cirilicom :)))
User avatar
suncica24
Posts: 4319
Joined: 22/03/2006 21:29
Location: Na vrh brda gdje vrba mrda

#37

Post by suncica24 »

Negdje vec rekoh, ja uradila kod Paje u Skenderiji, nije boljelo, manja tetovaza, kosta 40km, ostale... zavisi od velicine.
Mene je poslije,ne boljelo, vec iritiralo, jer je na prilicno nezgodnom mjestu, ali ako se maze svaki dan, prodje brzo.
Znaci, prva tri dana se maze vazelinom, poslije Bpantenom (ne pantenolom, mora imati ono "b" ispred, razlika je ogromna - osjetih na svojoj kozi) i poslije toga nekih mjesec dana se ne smije izlagati suncu.
I... to je to... Nikakvih posljedica, "griznje savjesti", padanja u nsvjest... :D

PS: Ukoliko je treba popraviti, oni to urade, free... :-D
User avatar
Gabriela
Posts: 160
Joined: 02/01/2007 19:27
Contact:

#38

Post by Gabriela »

Hvala Suncice na odgovoru :) kazu da kvalitetu tetovaze odredjuje pored ostalog i njega nakon samog tetoviranja. Ja cu sutra lagano, malo cu ga ispeglati sa svim mogucim pitanjima, ali sta cu :D ? Ne radi se to bas svaki dan. Nadam se da ce sve proci ok.
User avatar
fishtrija
Posts: 796
Joined: 13/03/2006 19:16
Location: tamo odakle nisam mak'o...

#39

Post by fishtrija »

I, sta bi, jesi ga ispeglala? Ja jos kontam i prekontavam... i crtam ono sto bih htio, ne mogu da nadodjem tacno na graficko rjesenje jasne vizije koju imam u glavi... :roll:
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#40

Post by Prozor »

Mani se bolan toga. :)
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#41

Post by Saian »

fishtrija wrote: i crtam ono sto bih htio, ne mogu da nadodjem tacno na graficko rjesenje jasne vizije koju imam u glavi... :roll:
a sto se satra, reci ne znam crtat i gotovo :D :D :D
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#42

Post by Tesssa »

fishtrija wrote:I, sta bi, jesi ga ispeglala? Ja jos kontam i prekontavam... i crtam ono sto bih htio, ne mogu da nadodjem tacno na graficko rjesenje jasne vizije koju imam u glavi... :roll:
oglas: jeftino oblikujem ideju u sliku :D Informacije na pp :D :D :D
Post Reply