Muske torbice?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#76

Post by danas »

pitt wrote:ne znam......meni je to bas bilo sega vidjeti....man-purses :D:D
ev' ga homo balkanikus :D :D :P
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#77

Post by nebojeplavo »

danas wrote:
pitt wrote:ne znam......meni je to bas bilo sega vidjeti....man-purses :D:D
ev' ga homo balkanikus :D :D :P
Treba mu kupiti jednu za rodjendan :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#78

Post by debela »

danas wrote:
debela wrote:
sta se sad zove pederusama ne bih znala. ali prica da musko ne treba nositi torbe, japanke, garderobu zivih boja je :shock:
jes' ti to pro-pederski raspolozena :D :D
ako treba i tako ali mi je puna kapa nekih ustogljenih, suludih pravila koja vaze samo u bosni :-? :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#79

Post by danas »

nebojeplavo wrote:
danas wrote:
pitt wrote:ne znam......meni je to bas bilo sega vidjeti....man-purses :D:D
ev' ga homo balkanikus :D :D :P
Treba mu kupiti jednu za rodjendan :D
idem danas odabrat jednu za dajdzica, stice mu taman za rodjendan :D :D
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#80

Post by nebojeplavo »

danas wrote:
nebojeplavo wrote:
danas wrote: ev' ga homo balkanikus :D :D :P
Treba mu kupiti jednu za rodjendan :D
idem danas odabrat jednu za dajdzica, stice mu taman za rodjendan :D :D
Od mene mu je roze majica i japanke :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#81

Post by danas »

nebojeplavo wrote:
danas wrote:
nebojeplavo wrote: Treba mu kupiti jednu za rodjendan :D
idem danas odabrat jednu za dajdzica, stice mu taman za rodjendan :D :D
Od mene mu je roze majica i japanke :D
a od dajdze su mu bijele lanene tole, trofrtaljke :lol: :lol: :lol: bice ki upisan :lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#82

Post by pitt »

ccccc sto me u sekundi ocrnishe :D:D Moze li kako ona jedna "nogrlica" za oko clanka. :D :D
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#83

Post by Comrad »

http://www.idijebimater.com/read.php?id=39
Nadam se da ce izaci i modernija verzija ovog teksta :D
Ja mislim da muskarcu ne treba torbica :D Sta to jedan muskarac ima nositi, kljuceve, mobitel (hvala bogu danas mobiteli nisu deblji od 1cm), novcanik (debljina zavisi kako kod koga :D ), kondome i to je to :D znaci 3-4 dzepa su dovoljna, cak i previse. Naocale, koji ce ti qrac ako ces ih nosati po torbicama, valjda se moze skontati jel suncano ili oblacno napolju, i da li ili ne trebaju. E ako ces nosati kreme i slicna sranja, onda se moras priupitati neke stvari :) Ne kazem da ne treba koristiti kreme, i ja sam ocistim lice i gotovo svaki dan se namazem kremom po licu i rukama, ali to uradim prije izlaska i mirna bosna :D
Orbini
Posts: 1100
Joined: 26/07/2003 00:00

#84

Post by Orbini »

Al ga i ti pojednostavi. Gdje mu samo nadje 3, 4 djepa za sve nabrojano, osim ako nisi mislio na neke slampave hlace. Ja samo da svezanj kljuceva(sa privjeskom) stavim u hlace - ima da se napatim. Prije sam ih vjesao na kais, ali je zveketalo do te mjere da sam zaradio par nadimaka koje radije necu spomenuti. :-)

Evo osnovnog pribora: Kljucevi, novcanik, mobitel, kutija cigara, upaljac, licna, nesto sice. A ljetno vrijeme pa hajd to stavi u hlace, cak i one radnicke sa djepovima na koljenima.

A sad u torbici imam pored nabrojanog i rezervnu kutiju cigara, maramicu, bombone koje dizu secer kad spane, mp3, usb, slusalice, suncane, ... a ponekad i par cistih carapa(za svaki slucaj). :D

Kad zahladni i dodje jakna na red - zbogom torbice - ali po ovoj vrucini je spas.
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#85

Post by Comrad »

Orbini wrote:Al ga i ti pojednostavi. Gdje mu samo nadje 3, 4 djepa za sve nabrojano, osim ako nisi mislio na neke slampave hlace. Ja samo da svezanj kljuceva(sa privjeskom) stavim u hlace - ima da se napatim. Prije sam ih vjesao na kais, ali je zveketalo do te mjere da sam zaradio par nadimaka koje radije necu spomenuti. :-)

Evo osnovnog pribora: Kljucevi, novcanik, mobitel, kutija cigara, upaljac, licna, nesto sice. A ljetno vrijeme pa hajd to stavi u hlace, cak i one radnicke sa djepovima na koljenima.

A sad u torbici imam pored nabrojanog i rezervnu kutiju cigara, maramicu, bombone koje dizu secer kad spane, mp3, usb, slusalice, suncane, ... a ponekad i par cistih carapa(za svaki slucaj). :D

Kad zahladni i dodje jakna na red - zbogom torbice - ali po ovoj vrucini je spas.
Pa ako gledamo ljetno doba, ako nosis neke bermude, kupis fino one sto ima na njima barem 3 dzepa.
1 dzep - novcanik (kupis novcanik sa odjeljcima za KL i za sicu)
2 dzep - cigare i upaljac
3 dzep - slusalice, player i usb (sa obzirom na danasnju tehniku, ovo sve je minijaturno).
glava - naocale
Eto ga 3 dzepa su ti potrebna :D
p.s. no, ko hoce da nosi bujrum... :)
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9841
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#86

Post by Bosanac sa dna kace »

pa de nam sliku tog torbaka sto si kupio da vidimo
ja u svoj dzepove svaki dan naguram; ono sice od svoje sirotinje studentske sto imam, novcanik(vazda prazan, ima u njem studentska kartica i mejsecna za bus),2 kljuca i paklo maramica ako prigusti vvani
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#87

Post by RIZVA »

oh sutra je rasprodaja torbica u marketima, mislim da cu se onesvijestiti :lol:
Shamrock
Posts: 380
Joined: 31/10/2006 12:13

#88

Post by Shamrock »

Svijet je davno otisao u kurac, sve sami pederi :D

Kaze prakticno mu nositi kljuceve, novcanik, mobitel i mp3 player u torbici :D
O jebote zar si domar pa da imas 300 kljuceva? :D Nije valjda da su ti u novcaniku sve same kovanice od 5 feninga? :D Jos uvijek koristis onaj prvi mobitel za koji ustvari treba kofer a ne torbica? :D MP3 player ti je ustvari linija? :D

Mislim cemu to otvaranje tema i trazenje odobrenja da nosis tasnu? Ako ga vec volis u guzi zasto se onda sramiti neke tasne? Stavi je i furaj boli te...dupe. :D
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#89

Post by Suicidal Siberian »

sta fali torbicama...i roza kosuljama...ja imam jednu torbicu od samsonita, bas je prakticna, sve strpam u nju...ne po dzepovima jebote..samo jos da stanem kod semafora i da skupljam sicu...heh...a sto se tice roza kosulja, jebiga, ja sam crn pa na meni dobro izgleda :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#90

Post by shin »

Shamrock wrote:Svijet je davno otisao u kurac, sve sami pederi :D

Kaze prakticno mu nositi kljuceve, novcanik, mobitel i mp3 player u torbici :D
O jebote zar si domar pa da imas 300 kljuceva? :D Nije valjda da su ti u novcaniku sve same kovanice od 5 feninga? :D Jos uvijek koristis onaj prvi mobitel za koji ustvari treba kofer a ne torbica? :D MP3 player ti je ustvari linija? :D

Mislim cemu to otvaranje tema i trazenje odobrenja da nosis tasnu? Ako ga vec volis u guzi zasto se onda sramiti neke tasne? Stavi je i furaj boli te...dupe. :D
Pogledaj doticnom otvarachu tema ostale projekte;
-Zasto Bosanci lose izgledaju?
-Muske torbice?
-Kako protiv ove vrucine,...?



Pravi tulipan :lol:
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#91 Re: Muske torbice?

Post by pinkzelena »

Orbini wrote:Vjerovatno je to u Bosni vec stara moda, ali za mene je novo da vidim muske sa malim torbicama preko ramena. Ustvari jako je prakticno, stane mobitel, novcanik, naocare, kljucevi, par ekstra carapa,..... :D

Onako preko ramena pa pod miskom, ne smeta, djeparosi ne mogu neprimjetno zavuci ruku,..

E kupih jednu, ali mi rekose mi rodjaci da je ta tkzv "pederusa". Valjda zato sto se preklapa. Neznam dali je zahebancija.
U principu me briga, ali ipak volio bih da znam,.... :)
Ma sto bi bila pederusa,bas kako si opisao..prakticno,stane novcanik,mobitel,cigare,kljucevi od auta,kljucevi od kuce,kasetofon:)..uh..
za ovo sve treba malo veca torbica:).
Salim se.. svaki momak ima neku torbicu,meni je to super..jer ih ima pravo dobrih,fin izbor bas za muskarce.Bolje torbica,pa kakva god,nego da ko papak trpa sve u dzepove,ili da nosa u ruci.
Fila ima dobre pravo torbice i bubrege za muskarce.Nije pederski,vjeruj mi;)

Image

ovako nesto otprilike
User avatar
Troll_Happens
Posts: 2795
Joined: 25/04/2007 20:04
Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...

#92

Post by Troll_Happens »

danas wrote:
shin wrote:Jos dva nova detalja;

-znojnica na ruci
-labelo

:lol:
a tek slusalice od iPoda, ono hoda jaro strogo zajeban slusa ziku... :roll: zgurala bih mu ih u supak kad to vidim... :roll: :D
Jooj gdje si ti prije gurala... da vidim sto bi meni sta zgurala.... ako bi ko sta gurao onda bi ja tebi nabio u tu prdaru..:D
sta imas majke ti protiv protiv slusalica i protiv nosenja torbice. Pa jer trebam kljuceve kojih ima bas puno... mobitel maramice kremice zvake, ipod novcanik da drzim po dzepovima, pa da mi k.. bude do koljena... samo zato sto se tebi nesvidja?
fakat te ne kontam... :x
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#93

Post by Neelix »

Jedan001 wrote:
danas wrote:
shin wrote:Jos dva nova detalja;

-znojnica na ruci
-labelo

:lol:
a tek slusalice od iPoda, ono hoda jaro strogo zajeban slusa ziku... :roll: zgurala bih mu ih u supak kad to vidim... :roll: :D
Jooj gdje si ti prije gurala... da vidim sto bi meni sta zgurala.... ako bi ko sta gurao onda bi ja tebi nabio u tu prdaru..:D
sta imas majke ti protiv protiv slusalica i protiv nosenja torbice. Pa jer trebam kljuceve kojih ima bas puno... mobitel maramice kremice zvake, ipod novcanik da drzim po dzepovima, pa da mi k.. bude do koljena... samo zato sto se tebi nesvidja?
fakat te ne kontam... :x
nista, zaboravi, sve nam je jasno :lol: :lol:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#94

Post by shin »

Neelix wrote:
Jedan001 wrote:
danas wrote: a tek slusalice od iPoda, ono hoda jaro strogo zajeban slusa ziku... :roll: zgurala bih mu ih u supak kad to vidim... :roll: :D
Jooj gdje si ti prije gurala... da vidim sto bi meni sta zgurala.... ako bi ko sta gurao onda bi ja tebi nabio u tu prdaru..:D
sta imas majke ti protiv protiv slusalica i protiv nosenja torbice. Pa jer trebam kljuceve kojih ima bas puno... mobitel maramice kremice zvake, ipod novcanik da drzim po dzepovima, pa da mi k.. bude do koljena... samo zato sto se tebi nesvidja?
fakat te ne kontam... :x
nista, zaboravi, sve nam je jasno :lol: :lol:
Tajpi ga nosa li flasicu vode (naravno kupljena) kroz Titovu :lol:
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#95

Post by atko »

Ovdje niko nije normalan :lol:
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#96

Post by Pearl »

Minnela wrote:
shin wrote:
Neelix wrote: nista, zaboravi, sve nam je jasno :lol: :lol:
Tajpi ga nosa li flasicu vode (naravno kupljena) kroz Titovu :lol:
pa nece covjek zedan hodati :oops: :D ..kupi i ti sebi flasu vode i to od litre,ako ti je krivo :D :D
ocito je in hodati zedan... ili eventualno nositi flasicu sa naljepnicom: "voda iz cesme iz moje kuce/stana" .. ono, da se ne bude papak, da neko ne pomisli da je ne daj boze kupljena ?! :-)

a sta fali torbicama... pogotovo ako momci moraju da nose pantalone koje nisu baggy na posao, pa bas i ne moze da stane sve u dzepove... meni nema nista gore nego kad suncane natakare na celo.. nek ih radije u torbicu stave :) (a voda svakako ne stane u torbicu, pa je svejedno) :)
User avatar
Dirty Harry
Posts: 1238
Joined: 09/08/2003 00:00

#97

Post by Dirty Harry »

Image
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#98

Post by semmy »

Pearl wrote:
Minnela wrote:
shin wrote: Tajpi ga nosa li flasicu vode (naravno kupljena) kroz Titovu :lol:
pa nece covjek zedan hodati :oops: :D ..kupi i ti sebi flasu vode i to od litre,ako ti je krivo :D :D
ocito je in hodati zedan... ili eventualno nositi flasicu sa naljepnicom: "voda iz cesme iz moje kuce/stana" .. ono, da se ne bude papak, da neko ne pomisli da je ne daj boze kupljena ?! :-)

a sta fali torbicama... pogotovo ako momci moraju da nose pantalone koje nisu baggy na posao, pa bas i ne moze da stane sve u dzepove... meni nema nista gore nego kad suncane natakare na celo.. nek ih radije u torbicu stave :) (a voda svakako ne stane u torbicu, pa je svejedno) :)
@pearl :thumbup:

ne kontam fakat sta imate protiv torbica
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#99

Post by pinkzelena »

semmy wrote:
Pearl wrote:
Minnela wrote: pa nece covjek zedan hodati :oops: :D ..kupi i ti sebi flasu vode i to od litre,ako ti je krivo :D :D
ocito je in hodati zedan... ili eventualno nositi flasicu sa naljepnicom: "voda iz cesme iz moje kuce/stana" .. ono, da se ne bude papak, da neko ne pomisli da je ne daj boze kupljena ?! :-)

a sta fali torbicama... pogotovo ako momci moraju da nose pantalone koje nisu baggy na posao, pa bas i ne moze da stane sve u dzepove... meni nema nista gore nego kad suncane natakare na celo.. nek ih radije u torbicu stave :) (a voda svakako ne stane u torbicu, pa je svejedno) :)
@pearl :thumbup:

ne kontam fakat sta imate protiv torbica
Ma to ti je samo nek se ima oko čega naprđivati 60 stranica.
Btw,potpisujem ono što je @pearl rekla,sad trebamo svi žedni hodati.. ili to što kaže nositi u flaši vodu iz česme,da neko od komplexaša ne bi pomislio da je nedaj Bože kupljena.
Čime se ljudi bave,nekima kupiti sok,ili vodu i nositi kroz grad pretstavlja modu i furku,dok je drugima što i ostalom normalnom svijetu- osvježenje :-)
Ista stvar je sa muškim torbicama.. smeta onima,koji su naviki hodati ko smlate.
Šta je iduće.. nećemo smjeti pričati na mob gradom,slušati mp3 player ulicom... :-) ..tj muškarci..
Last edited by pinkzelena on 22/08/2007 13:59, edited 1 time in total.
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#100

Post by pinkzelena »

semmy wrote:
Pearl wrote:
Minnela wrote: pa nece covjek zedan hodati :oops: :D ..kupi i ti sebi flasu vode i to od litre,ako ti je krivo :D :D
ocito je in hodati zedan... ili eventualno nositi flasicu sa naljepnicom: "voda iz cesme iz moje kuce/stana" .. ono, da se ne bude papak, da neko ne pomisli da je ne daj boze kupljena ?! :-)

a sta fali torbicama... pogotovo ako momci moraju da nose pantalone koje nisu baggy na posao, pa bas i ne moze da stane sve u dzepove... meni nema nista gore nego kad suncane natakare na celo.. nek ih radije u torbicu stave :) (a voda svakako ne stane u torbicu, pa je svejedno) :)
@pearl :thumbup:

ne kontam fakat sta imate protiv torbica
Ma to ti je samo nek se ima oko čega naprđivati 60 stranica.
Btw,potpisujem ono što je @pearl rekla,sad trebamo svi žedni hodati.. ili to što kaže nositi u flaši vodu iz česme,da neko od komplexaša ne bi pomislio da je nedaj Bože kupljena.
Čime se ljudi bave,nekima kupiti sok,ili vodu i nositi kroz grad predstavlja modu i furku,dok je drugima što i ostalom normalnom svijetu- osvježenje :-)
Ista stvar je sa muškim torbicama.. smeta onima,koji su naviki hodati ko smlate.
Post Reply