Nadogradnja kose?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#1 Nadogradnja kose?

Post by Dori »

Zanima me koji saloni u Sarajevu radi nadogradnju?
Kako se to uopste radi?
Ostecuje li to kosu?
Moze li se, kako i kada "skinuti"?
I najvaznije, koja je cijena?
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#2

Post by Vingo »

Ne mogu odoliti, a da ne pitam...Sta ce ti to, majke ti?
Vjerovatno radi Ado KArisik....KS....Image i ostali estradno orjentisani saloni.
Cijenu ne znam....Ostecuje kosu jer se lemi.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#3

Post by shin »

Ja sam cuo da je to oko 400kmica, jedna profuknjacha odradila :D
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#4

Post by zena21 »

shin wrote:Ja sam cuo da je to oko 400kmica, jedna profuknjacha odradila :D
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#5

Post by Dori »

Ne mogu odoliti, a da ne pitam...Sta ce ti to, majke ti?
Paaaa....malo promjene do ljeta :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#6

Post by shin »

zena21 wrote:
shin wrote:Ja sam cuo da je to oko 400kmica, jedna profuknjacha odradila :D
:lol: :lol: :lol:
Tacnije, dragi je platio.
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#7

Post by zena21 »

Pa sta drugo ocekivati od profuknjache :lol: :lol: :lol:
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#8

Post by semmy »

Vingo wrote:Ne mogu odoliti, a da ne pitam...Sta ce ti to, majke ti?
Vjerovatno radi Ado KArisik....KS....Image i ostali estradno orjentisani saloni.
Cijenu ne znam....Ostecuje kosu jer se lemi.

ne steti kosu, ne lemi se...radi se metoda sivanja kose...kosta 50km po pramenu, e sad koliko ces pramenova toliko i platis...

ado nije bas estradno orijentisani frizer, kod njega u salon dolaze vise normalne, obicne zene a ne estradne licnosti i profuknjace...
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#9

Post by tempora »

Odmah me da prostite, uhvati nekakav svrab pri pomisli da mi na glavi vise tudje dlake.Jedva ove svoje mogu gledat, sto padaju okolo jer mi je gustina grive ko sitno tkan cilim. :shock:
Ima dosta zena u mojoj okolini koje rade te umetke i daju silne novce za to.Jedna od njih je imala takvu jednu blago receno neuspjelu seansu, pa se tacno vidi nesto kao kopca, spajalica ili sta ti ja znam, koji vec metod-pa sve skupa izgleda bas bezveze. :shock:
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#10

Post by Vingo »

semmy wrote:
Vingo wrote:Ne mogu odoliti, a da ne pitam...Sta ce ti to, majke ti?
Vjerovatno radi Ado KArisik....KS....Image i ostali estradno orjentisani saloni.
Cijenu ne znam....Ostecuje kosu jer se lemi.

ne steti kosu, ne lemi se...radi se metoda sivanja kose...kosta 50km po pramenu, e sad koliko ces pramenova toliko i platis...

ado nije bas estradno orijentisani frizer, kod njega u salon dolaze vise normalne, obicne zene a ne estradne licnosti i profuknjace...
Izvini onda Ado!
http://www.slibe.com/publicimage/932e6fe7-gfx_17_jpg/
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#11

Post by zmijaIzmaj »

eh, to je jedina stvar koja mi ne treba :oops: a nadogradnja traje kratko, do slijedeceg pranja, uglavnom...a mozda lazem :D nije mi bitno :D
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#12

Post by semmy »

Vingo wrote:
semmy wrote:
Vingo wrote:Ne mogu odoliti, a da ne pitam...Sta ce ti to, majke ti?
Vjerovatno radi Ado KArisik....KS....Image i ostali estradno orjentisani saloni.
Cijenu ne znam....Ostecuje kosu jer se lemi.

ne steti kosu, ne lemi se...radi se metoda sivanja kose...kosta 50km po pramenu, e sad koliko ces pramenova toliko i platis...

ado nije bas estradno orijentisani frizer, kod njega u salon dolaze vise normalne, obicne zene a ne estradne licnosti i profuknjace...
Izvini onda Ado!
http://www.slibe.com/publicimage/932e6fe7-gfx_17_jpg/
izvini...a da tebi u tvom poslu neka estradna licnost ponudi dobru lovu da uradis svoj posao..da li bi rekao ma jok ne radim ja za velike pare i jos estradna licnost, jeste ludi??? ili objerucke prihvatio posao u ovoj nasoj drzavi u kojoj omladina jedva i da radi ?????

ja jos nisam cula da se ado hvali kako je orjentisan na estradne licnosti...ili sam nesto precula...u salon moze doci ko pozeli...

a sta on u privatnom zivotu radi i ko su mu prijatelji to je njegova briga a ne nasa....ili????
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#13

Post by Dori »

eh, to je jedina stvar koja mi ne treba a nadogradnja traje kratko, do slijedeceg pranja, uglavnom...a mozda lazem nije mi bitno
Samo?! :shock:

Pa sta onda platis 50KM po pramenu? :?
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#14

Post by Vingo »

Sta ti je bona Semmy? Sto se toliko palis oko Ade? Ja se Ade sjecam dok je meo pod u KS-u, a onda u nekoj sljedecoj fazi Ado postaje glavna zvijezda estrade...super za njega! Ja nemam problem s tim. Nego sam mislila da samo pjevacice nadogradjuju kosu....Ne kontam Silvana look, kad su gradske cure u pitanju...
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#15

Post by zmijaIzmaj »

Dena wrote:
eh, to je jedina stvar koja mi ne treba a nadogradnja traje kratko, do slijedeceg pranja, uglavnom...a mozda lazem nije mi bitno
Samo?! :shock:

Pa sta onda platis 50KM po pramenu? :?
zato sto ej kosa skupa :oops: :D
User avatar
new_jazzWa
Posts: 930
Joined: 24/10/2006 20:28
Location: zamalo pa izgubljena

#16

Post by new_jazzWa »

E ja nigdje nisam vidjela da je to na ovim prostorima lijepo uradjeno-uvijek se primjeti,i jako ruzno je. Vidjela sam i to lemljenje,katastrofa,isto ko da su ti bube na glavi,strasno! I onda se ufuraju,lafo to lijepo izgleda,a smijesno do bola...Jos nemaju dovoljno love pa tu visi 10-ak pramencica,pa ofucano izgleda...Bezze...
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#17

Post by mamica papucarka »

tempora wrote:Odmah me da prostite, uhvati nekakav svrab pri pomisli da mi na glavi vise tudje dlake.Jedva ove svoje mogu gledat, sto padaju okolo jer mi je gustina grive ko sitno tkan cilim. :shock:
Ima dosta zena u mojoj okolini koje rade te umetke i daju silne novce za to.Jedna od njih je imala takvu jednu blago receno neuspjelu seansu, pa se tacno vidi nesto kao kopca, spajalica ili sta ti ja znam, koji vec metod-pa sve skupa izgleda bas bezveze. :shock:
nije valjda da tudju kosu leme :shock: :D

ja sam trenutno u fazi pustanja kose. Nista gore. :( Ni kratko ni dugo :D Al, izdrazt ce mamica bez lemenja :oops:
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#18

Post by tempora »

mamica 31 wrote:
tempora wrote:Odmah me da prostite, uhvati nekakav svrab pri pomisli da mi na glavi vise tudje dlake.Jedva ove svoje mogu gledat, sto padaju okolo jer mi je gustina grive ko sitno tkan cilim. :shock:
Ima dosta zena u mojoj okolini koje rade te umetke i daju silne novce za to.Jedna od njih je imala takvu jednu blago receno neuspjelu seansu, pa se tacno vidi nesto kao kopca, spajalica ili sta ti ja znam, koji vec metod-pa sve skupa izgleda bas bezveze. :shock:
nije valjda da tudju kosu leme :shock: :D

ja sam trenutno u fazi pustanja kose. Nista gore. :( Ni kratko ni dugo :D Al, izdrazt ce mamica bez lemenja :oops:
Ma sta znam sta rade, rekoh uhvati me srklet pri samoj pomisli.Ionako ne volim frizere-ama bas nikako! Sve i jedan mi fura pricu kako nije vidio vise kose u zivotu, kako mi je kosa teska i zahtjevna pa me onda pegla satima na stolici.A mahalanja sa strane mi izazovu mucninu u stomaku.

Znam zene koje svake sedmice idu frizeru, kao psihijatru.Samo ne znam sta tamo rade :? Mora da imam neku strasnu devijaciju ispod ove grive. :shock:
Suzdrzana
Posts: 57
Joined: 23/03/2007 23:37

#19

Post by Suzdrzana »

tempora wrote: Ma sta znam sta rade, rekoh uhvati me srklet pri samoj pomisli.Ionako ne volim frizere-ama bas nikako! Sve i jedan mi fura pricu kako nije vidio vise kose u zivotu, kako mi je kosa teska i zahtjevna pa me onda pegla satima na stolici.A mahalanja sa strane mi izazovu mucninu u stomaku.

Znam zene koje svake sedmice idu frizeru, kao psihijatru.Samo ne znam sta tamo rade :? Mora da imam neku strasnu devijaciju ispod ove grive. :shock:
E onda imam i ja devijaciju. Svi bi stomatologa, doktora u porodici, a ja bih frizera/frizerku :D Samo da se ne peglam po salonima :roll: Pa dobro i ja bih i stomatologa :D
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#20

Post by amalka »

Uglavnom, umetci u kosu, iliti extenzije vise nisu u trendu :lol: . Meni se takodjer ne svidjaju umetci, djeluje neprirodno :roll: . Ipak, ko voli....
HiBreeD
Posts: 329
Joined: 23/01/2007 17:05
Location: Travnik

#21

Post by HiBreeD »

negra wrote:E ja nigdje nisam vidjela da je to na ovim prostorima lijepo uradjeno-uvijek se primjeti,i jako ruzno je. Vidjela sam i to lemljenje,katastrofa,isto ko da su ti bube na glavi,strasno! I onda se ufuraju,lafo to lijepo izgleda,a smijesno do bola...Jos nemaju dovoljno love pa tu visi 10-ak pramencica,pa ofucano izgleda...Bezze...

jes vala, u pravu si...ove nase cure bi da nalikuju kokama sa mtv-a, a najblizi opis onoga sto naprave sa svojom glavom lici na one maskote sa bn televizije :D :D

meni neke izgledaju ko gusteri, stave tih nekoliko pramenova i onda im oni vise, nit dobiju na volumenu, nit na bujnosti kose, ma nista.

pretpostavljam ja da to kosta, ali brate, mojne ni pravit gustera od sebe

mozda sam ja primitivni balkano men, ali fakat koji je smisao nosit na glavi par rastrkanih repova....uh, haj zdravo :zzzz:
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#22

Post by Dori »

Ja sam cula da se neki rade silikonskim koncem i na kraju to izgleda nesto ovako:

Image
Image

Meni djeluju skroz prirodno :?
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#23

Post by zena21 »

Izgleda ok, ali kako li se ovo odrzava :?
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#24

Post by semmy »

Dena wrote:Ja sam cula da se neki rade silikonskim koncem i na kraju to izgleda nesto ovako:

Image
Image

Meni djeluju skroz prirodno :?
da..tako se radi vec 2-3 godine..sivanje...samo treba izabrati frizera koji radi kako treba i koji ce ti odrzavati kosu dok imas nadogradnju....
imamo mi i dobrih frizera koji ne zale na materijalu i nabavljaju kvalitet....
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#25

Post by Dori »

Imena semmy, imena?! :D
Post Reply