Pušač u poseti kod nepušača

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Saian
Posts: 15346
Joined: 08/04/2004 21:50

#51

Post by Saian »

Bosanac hajmo malo raschlaniti neke stvari, uzmimo prosjechnog vlasnika koji psa drzi u stanu i stanovnika prosjechnog sarajevskog nebodera. Prvi se moze pohvaliti, pored sve prljavstine (nazovimo to tako, ne govorm da ti je stan prljav) koju sam napravis i koju napravi i onaj stanovnik prosjechnog nebodera i prljavstinom koju iza sebe ostavi pas. Eh sad imamo cetiri slucaja, posto ste oba prosjechni (prosjek je jako vazan u ovom slucaju jer se tvoja tvrdnja od maloprije upravo na generalizaciji "odrzava"). Ako su oba peksini prvi stan ce biti gori od drugog zbog faktora psa, ako si samo ti peksin, a on pocisti tu i tamo nesto onda je neprevidivo da ce stan vlasnika psa biti prljaviji, sad dolazi onaj sluchaj u kojem je vlasnik psa pchelica maja, a drugi gura prazne vrechice od chipsa pod fotelju, ovdje pobjedu odnosi vlasnik i na kraju tricky sluchaj, oba ste prosjechni i u higijenskim naporima dovodjenja svog stana u red. Chinjenica je da prvi ima vishe posla i to sto ima psa ga ne chini mnogo osvjeshtenijim u dotichnim radnjama, (ne vjerujem u pozitivnu korelaciju izmedju ljubavi prema zivotinjama i slabosti svinje (neuredne zivotinje) u nama) dakle kako su obojica prosjechni, obojica ulazhu jednako energije u dovodjenje stana u red. Sad chistom logikom ovaj drugi bez psa ima manje posla, i s tom energijom uspije vishe obaviti nego onaj koji ima psa (ovdje je opet naglashavam vazno gledati prosjechni sluchaj. Dakle generalizirajuci reci, vlasnici pasa su u pravili uredniji i cisci od nevlasnika je neodrzivo jer rezultat stoji 1:3 za chovjeka bez psa. Dakle u pravilu je tvoja tvrdnja neodrziva.
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#52

Post by Drumer »

I ako nisi znao najveci broj lutalica bas i postoji zbog ljudi koji misle da je super drzati psa ili macku u stanu pa se kasnije predomisle i puste jadne zivotinje na ulicu, ili nemaju sredstava da jadne zivotinje uzdrzavaju.. I tako dobijes milion lutalica kao kod nas..
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#53

Post by BHG »

_BosanaC wrote:
S jedne strane, ako se toliko boji da ne vjeruje ni meni ni psu koji lezi pet metara od njega i ne ferma ga ni pet posto jer spava - onda neka slobodno ne dolazi.

S druge strane, ja psu nikada, ali bas nikada, ne dozvoljavam da maltretira u kuci prvo mene, a posebno goste. Postar dolazi regularno, inkasatori za kablovsku. Ljudi udju u hodnik - njegovo se zna.

S trece strane, stanovi ljudi koji drze zivotinje obicno su (kazem obicno) cisci i uredniji od samoproklamisanih cistunaca. A ti razmisli sam zasto.
pa fobija je fobija...nema tu veze povjerenje...moj prijatelj ima aviofobiu...strah od letenja...a vjeruje mi recimo svojim zivotom...dokazano davno...ko i ja njemu ali nece u avion uci ni da je drogiran...nema sanse da taj covjek udje u avion...psihicki poremecaj...mozda je tebi to glupo ali ti ljudi dobiju panicne napada kad se nadju u takvoj situaciji..i ti ces nekog otjerati od sebe zato sto ima, pa nazoviga tako, zdravstveni problem...
a sto se tice "samoproklamisanih cistunaca" (neznam sto ce ti samoproklamisanih, nadam se da nije radi toga da mislimo kako imas bogat rjecnik) kakve to veze ima sa temom i valjda cistis kucu radi sebe a ne radi ljudi da te hvale kako si cist...
rumenko
Posts: 1482
Joined: 24/07/2002 00:00

#54

Post by rumenko »

pa Anka bre lepo su ti ljudi rekli da se kod njih ne pusi...on bi ti mozda i dao da popusis ali nije bre mogao od supruge....najbolje ti je bre popusi kod kuce...pa onda u goste...
array
Posts: 379
Joined: 21/10/2005 19:44

#55

Post by array »

Ja sam bio dugogodišnji pušač (2 kutije dnevno) i jedva sam se nekako uspio riješiti tih govana. Sad kad nepušim mogu namirisati pušača kad prođe kraj mene i kad nema cigare u ustima.

Ljudi, da samo znate koliko to smrdi nepušačima nikad više nebi stavili cigaretu u usta. Smrdi odjeća, kosa, zadah iz usta, namještaj, auto, ama baš sve.

Kad meni neko dođe u kuću ja ne zabranjujem pušenje upravo zbog ovih reakcija kao u ove što započe temu iako su pušači ti koji iniciraju problem. Morate shvatiti da cigara užasno SMRDI osim što je opasna po zdravlje. Kad pušači odu iz moje kuće nakon nekoliko sati sjedenja, cijela kuća užasno smrdi najmanje 3 dana a nekad i po cijelu sedmicu pa i više. Duhanski smrad se uvuče u sve pa čak i u odjeću u klozetima.

Grozna stvar, nikad nepušite u kućama nepušača, nemojte čekati da vam oni to kažu.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#56

Post by _BosanaC »

Saian wrote:Bosanac hajmo malo raschlaniti neke stvari, uzmimo prosjechnog vlasnika koji psa drzi u stanu i stanovnika prosjechnog sarajevskog nebodera. Prvi se moze pohvaliti, pored sve prljavstine (nazovimo to tako, ne govorm da ti je stan prljav) koju sam napravis i koju napravi i onaj stanovnik prosjechnog nebodera i prljavstinom koju iza sebe ostavi pas. Eh sad imamo cetiri slucaja, posto ste oba prosjechni (prosjek je jako vazan u ovom slucaju jer se tvoja tvrdnja od maloprije upravo na generalizaciji "odrzava"). Ako su oba peksini prvi stan ce biti gori od drugog zbog faktora psa, ako si samo ti peksin, a on pocisti tu i tamo nesto onda je neprevidivo da ce stan vlasnika psa biti prljaviji, sad dolazi onaj sluchaj u kojem je vlasnik psa pchelica maja, a drugi gura prazne vrechice od chipsa pod fotelju, ovdje pobjedu odnosi vlasnik i na kraju tricky sluchaj, oba ste prosjechni i u higijenskim naporima dovodjenja svog stana u red. Chinjenica je da prvi ima vishe posla i to sto ima psa ga ne chini mnogo osvjeshtenijim u dotichnim radnjama, (ne vjerujem u pozitivnu korelaciju izmedju ljubavi prema zivotinjama i slabosti svinje (neuredne zivotinje) u nama) dakle kako su obojica prosjechni, obojica ulazhu jednako energije u dovodjenje stana u red. Sad chistom logikom ovaj drugi bez psa ima manje posla, i s tom energijom uspije vishe obaviti nego onaj koji ima psa (ovdje je opet naglashavam vazno gledati prosjechni sluchaj. Dakle generalizirajuci reci, vlasnici pasa su u pravili uredniji i cisci od nevlasnika je neodrzivo jer rezultat stoji 1:3 za chovjeka bez psa. Dakle u pravilu je tvoja tvrdnja neodrziva.
Ja pricam o SVOM slucaju, i pricam o praksi te ljudima koje poznajem i koji imaju pse.

I ja radim, puno vise nego mnogi sto naprdjuju da rade, imam vremena za psa jer da nemam ne bih ga nabavljao, i to puno vise nego sto sam pas trazi. Nikada, ali bas nikada, ne prodje dan da se stan ne usisa, da se prasina ne obrise, da se dlake ne pociste. S obzirom da to radim svaki dan oduzme mi 15-20 minuta posla kada sve saberem. Kada sam to pokusao uraditi jednom prilikom nakon sedam dana od zadnjeg ciscenja oduzelo mi je vise od tri sata, skoro puna cetiri. Dodaj sada malo i taj faktor u svoju racunicu.

@Drumer, pricu o psima, avliji, sajli od pet metara itd. mislim da pokusavas plasirati pogresnoj osobi. Ja ne mogu pricati o efektima droge ako je nikada nisam probao. Zato ako nikada nisi imao psa u kuci i ako mu nisi posvecivao vremena i paznje koliko mu posvecujem ja i velika vecina ljudi koja drzi zivotinje mislim da se obracas na pogresnu adresu.
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#57

Post by Drumer »

Ne pokusavam ja plasirati nikome nista. Ja samo govorim iz licnih iskustava i onome sto gledam skoro svaki dan. Nisam spomenuo sajlu nikakvu. A po tebi izgleda je sasvim normalno provesti sa psom nekoliko sati dnevno, malo ga prosetati pa opet u kavez(stan). Moje licno misljenje je da se varas. Svaki pas trazi puno vise paznje i puno vise aktivnosti svakodnevno i najpozeljnije je drzati psa vani gdje on moze imati svoju slobodu. Jer ne kazu ljudi bezze i ja se slazem s tim da se o psima treba brinuti kao o djetetu manje vise. A ti ako mislis da mozes svoje dijete ako ga imas paziti i maziti nekolijko sati dnevno pa ga zatvoriti u kavez onda mislim da se grdno varas. Dijete trazi brigu i paznju 24/7 pa tako i psi. Znam iz bogatog iskustva sa vise vrsta pasa....
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#58

Post by _BosanaC »

BHG wrote:
_BosanaC wrote:
S jedne strane, ako se toliko boji da ne vjeruje ni meni ni psu koji lezi pet metara od njega i ne ferma ga ni pet posto jer spava - onda neka slobodno ne dolazi.

S druge strane, ja psu nikada, ali bas nikada, ne dozvoljavam da maltretira u kuci prvo mene, a posebno goste. Postar dolazi regularno, inkasatori za kablovsku. Ljudi udju u hodnik - njegovo se zna.

S trece strane, stanovi ljudi koji drze zivotinje obicno su (kazem obicno) cisci i uredniji od samoproklamisanih cistunaca. A ti razmisli sam zasto.
pa fobija je fobija...nema tu veze povjerenje...moj prijatelj ima aviofobiu...strah od letenja...a vjeruje mi recimo svojim zivotom...dokazano davno...ko i ja njemu ali nece u avion uci ni da je drogiran...nema sanse da taj covjek udje u avion...psihicki poremecaj...mozda je tebi to glupo ali ti ljudi dobiju panicne napada kad se nadju u takvoj situaciji..i ti ces nekog otjerati od sebe zato sto ima, pa nazoviga tako, zdravstveni problem...
a sto se tice "samoproklamisanih cistunaca" (neznam sto ce ti samoproklamisanih, nadam se da nije radi toga da mislimo kako imas bogat rjecnik) kakve to veze ima sa temom i valjda cistis kucu radi sebe a ne radi ljudi da te hvale kako si cist...
Pod samoproklamovanim cistuncima smatram one koji razlog za nedrzanje zivotinje u stanu smatraju nekakvu nehigijenu na koju se oni ne bi mogli navici... Zato sto ni bez toga nemaju neku higijenu, te bi to stvorilo pravi svinjac na mjestu gdje zive.

A da, cistim jer se ja zelim osjecati cisto i uredno. Neces vjerovati ali iz istog razloga i perem zube, perem sudje, garderobu, kupam se. A sta ce ko reci...

Takodje, prvi put kada sam se popeo na stijenu ljudi su poceli da se hibrete. Kada sam poceo hodati po jamama i pecinama - isto tako. I sta sada? Da uzmem da se bavim fudbalom koji me ne interesuje ni 1% zato sto je neko klaustrofobican ili aerofobican?
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#59

Post by _BosanaC »

Drumer wrote:Ne pokusavam ja plasirati nikome nista. Ja samo govorim iz licnih iskustava i onome sto gledam skoro svaki dan. Nisam spomenuo sajlu nikakvu. A po tebi izgleda je sasvim normalno provesti sa psom nekoliko sati dnevno, malo ga prosetati pa opet u kavez(stan). Moje licno misljenje je da se varas. Svaki pas trazi puno vise paznje i puno vise aktivnosti svakodnevno i najpozeljnije je drzati psa vani gdje on moze imati svoju slobodu. Jer ne kazu ljudi bezze i ja se slazem s tim da se o psima treba brinuti kao o djetetu manje vise. A ti ako mislis da mozes svoje dijete ako ga imas paziti i maziti nekolijko sati dnevno pa ga zatvoriti u kavez onda mislim da se grdno varas. Dijete trazi brigu i paznju 24/7 pa tako i psi. Znam iz bogatog iskustva sa vise vrsta pasa....
Takodje pricam iz vlastitog bogatog iskustva. Svjestan sam da se najvise lutalica nakoti za vrijeme godisnjih odmora, ali svjestan sam i da ljudi pod pojmom pas i dvoriste rade upravo to protiv cega ti pricas - zatvore psa u dvoriste, kada im je ceif (ako je, izuzev kada je vrijeme za hranjenje) izadju u to isto dvoriste, pomaze ga, poigraju se, i odu u kucu da se odmore od svega. A jos bolje od svega toga je da ga zatvore u kakav boks ili svezu na sajlu... Nidje veze.

Mogu slobodno reci, a i onaj ko me poznaje, da se o psu brinem ni manje ni vise nego kao sto se mnogi o vlastitoj djeci ne brinu. S tim sto sami roditelji dodju u situaciju da moraju dijete ostaviti u vrticu, pa ne kaze niko da ga manje vole ili u situaciju da dijete ostane samo kod kuce, sto je psu potpuno isto, zivjeo on u boksu, avliji ili kuci. Ako je sam sam je.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#60 Re: Pušač u poseti kod nepušača

Post by mIRCerka »

Drumer wrote:Ne bih se slozio da macka nije stetna kao i cigare. Zavisi od osobe do osobe. Nekome cigare manje skode a nekome vise, zavisno od metabolizma i gena generalno. A isto tako macke, ti mozda mozes nesvjesno progutati milion dlacica od macke i da ti nista ne bude a bilo je zilion slucajeva gdje su djeca i odrasli zestoko najebali kad progutaju macju dlaku pa cak i smrtno stradalih nakon komplikacija. Generalno misljenja sam da zivotinjama nije mjesto u stanu ili kuci. Ko nema uslove da drzi zivotinje ne treba ih maltretirati drzanjem u kuci. Zna se gdje je mjesto zivotinjama...Toliko
Cici, ti se onda zatvori u plasticni baloncic i tako provedi ostatak yivota :D:D

ko je alergican na macke meni svakako i ne dolazi kuci... :D
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#61

Post by Drumer »

Ne bih dalje da zachatavam temu, a i vidim da nema svrhe s tobom raspravljati. Al samo jos jednom da ti kazem da nisi u pravu sto se tice lutalica. Najveci broj ih je zato sto ljudi rijese da odustanu od svojih pasa pa im najlakse pustiti ih na ulicu.. Haj uzdravlje...
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#62

Post by Edit »

Saian wrote:Bosanac hajmo malo raschlaniti neke stvari, uzmimo prosjechnog vlasnika koji psa drzi u stanu i stanovnika prosjechnog sarajevskog nebodera. Prvi se moze pohvaliti, pored sve prljavstine (nazovimo to tako, ne govorm da ti je stan prljav) koju sam napravis i koju napravi i onaj stanovnik prosjechnog nebodera i prljavstinom koju iza sebe ostavi pas. Eh sad imamo cetiri slucaja, posto ste oba prosjechni (prosjek je jako vazan u ovom slucaju jer se tvoja tvrdnja od maloprije upravo na generalizaciji "odrzava"). Ako su oba peksini prvi stan ce biti gori od drugog zbog faktora psa, ako si samo ti peksin, a on pocisti tu i tamo nesto onda je neprevidivo da ce stan vlasnika psa biti prljaviji, sad dolazi onaj sluchaj u kojem je vlasnik psa pchelica maja, a drugi gura prazne vrechice od chipsa pod fotelju, ovdje pobjedu odnosi vlasnik i na kraju tricky sluchaj, oba ste prosjechni i u higijenskim naporima dovodjenja svog stana u red. Chinjenica je da prvi ima vishe posla i to sto ima psa ga ne chini mnogo osvjeshtenijim u dotichnim radnjama, (ne vjerujem u pozitivnu korelaciju izmedju ljubavi prema zivotinjama i slabosti svinje (neuredne zivotinje) u nama) dakle kako su obojica prosjechni, obojica ulazhu jednako energije u dovodjenje stana u red. Sad chistom logikom ovaj drugi bez psa ima manje posla, i s tom energijom uspije vishe obaviti nego onaj koji ima psa (ovdje je opet naglashavam vazno gledati prosjechni sluchaj. Dakle generalizirajuci reci, vlasnici pasa su u pravili uredniji i cisci od nevlasnika je neodrzivo jer rezultat stoji 1:3 za chovjeka bez psa. Dakle u pravilu je tvoja tvrdnja neodrziva.
Izvini, koju to prljavstinu iza sebe ostavi pas?
Blato na sapama = blato na tvojim cipelama.
Neki ljudi ne peru psima sape prilikom ulaska u kucu, a neki ljudi ne skidaju cipele... neki ne cetkaju psa i ne odrzavaju mu higijenu, a neki ne odrzavaju ni vlastitu...

Sigurno je da manje posla u odrzavanju cistoce stana imaju oni koji imaju manje ukucana. Ko nema psa, ima clana porodice manje :)
Teorija da su vlasnici zivotinja koje drze u kuci cisci od nevlasnika mozda teoretski nije odrziva, ali ima iskustvenu potvrdu ;)
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#63

Post by _BosanaC »

Drumer wrote:Ne bih dalje da zachatavam temu, a i vidim da nema svrhe s tobom raspravljati. Al samo jos jednom da ti kazem da nisi u pravu sto se tice lutalica. Najveci broj ih je zato sto ljudi rijese da odustanu od svojih pasa pa im najlakse pustiti ih na ulicu.. Haj uzdravlje...
Slazem se. Ali za te ljude ne da nisu psi nego sutra ni djeca. Uzdravlje...
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#64 Re: Pušač u poseti kod nepušača

Post by Drumer »

mIRCerka wrote:
Drumer wrote:Ne bih se slozio da macka nije stetna kao i cigare. Zavisi od osobe do osobe. Nekome cigare manje skode a nekome vise, zavisno od metabolizma i gena generalno. A isto tako macke, ti mozda mozes nesvjesno progutati milion dlacica od macke i da ti nista ne bude a bilo je zilion slucajeva gdje su djeca i odrasli zestoko najebali kad progutaju macju dlaku pa cak i smrtno stradalih nakon komplikacija. Generalno misljenja sam da zivotinjama nije mjesto u stanu ili kuci. Ko nema uslove da drzi zivotinje ne treba ih maltretirati drzanjem u kuci. Zna se gdje je mjesto zivotinjama...Toliko
Cici, ti se onda zatvori u plasticni baloncic i tako provedi ostatak yivota :D:D

ko je alergican na macke meni svakako i ne dolazi kuci... :D
Nije rijec samo a alergicnosti, vec i o tome da u macjoj dlaci a posebno macjoj zivi veliki broj bakterija koje su stetne kao i sama dlaka po pojedine unutrasnje organe.
Drumer
Posts: 886
Joined: 12/04/2005 09:41
Location: Bikodze, (gornje)

#65

Post by Drumer »

_BosanaC wrote:
Drumer wrote:Ne bih dalje da zachatavam temu, a i vidim da nema svrhe s tobom raspravljati. Al samo jos jednom da ti kazem da nisi u pravu sto se tice lutalica. Najveci broj ih je zato sto ljudi rijese da odustanu od svojih pasa pa im najlakse pustiti ih na ulicu.. Haj uzdravlje...
Slazem se. Ali za te ljude ne da nisu psi nego sutra ni djeca. Uzdravlje...
Nazalost takva je vecina..
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#66

Post by mIRCerka »

Edit wrote:
Sigurno je da manje posla u odrzavanju cistoce stana imaju oni koji imaju manje ukucana. Ko nema psa, ima clana porodice manje :)
Teorija da su vlasnici zivotinja koje drze u kuci cisci od nevlasnika mozda teoretski nije odrziva, ali ima iskustvenu potvrdu ;)
sa onolikim mackama, vidi moj parket:

Image
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#67

Post by Edit »

A i ucevna, mashala :)
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#68 Re: Pušač u poseti kod nepušača

Post by mIRCerka »

Drumer wrote:
mIRCerka wrote:
Drumer wrote:Ne bih se slozio da macka nije stetna kao i cigare. Zavisi od osobe do osobe. Nekome cigare manje skode a nekome vise, zavisno od metabolizma i gena generalno. A isto tako macke, ti mozda mozes nesvjesno progutati milion dlacica od macke i da ti nista ne bude a bilo je zilion slucajeva gdje su djeca i odrasli zestoko najebali kad progutaju macju dlaku pa cak i smrtno stradalih nakon komplikacija. Generalno misljenja sam da zivotinjama nije mjesto u stanu ili kuci. Ko nema uslove da drzi zivotinje ne treba ih maltretirati drzanjem u kuci. Zna se gdje je mjesto zivotinjama...Toliko
Cici, ti se onda zatvori u plasticni baloncic i tako provedi ostatak yivota :D:D

ko je alergican na macke meni svakako i ne dolazi kuci... :D
Nije rijec samo a alergicnosti, vec i o tome da u macjoj dlaci a posebno macjoj zivi veliki broj bakterija koje su stetne kao i sama dlaka po pojedine unutrasnje organe.
a voda iz cesme je puna bakterija, pogotovo eserihije koli, da ne pricam o "organskoj" hrani koja se radi stajskog djubriva dodatno obogacuje sa E.coli, pa i jedes i pijes...


cosmo, sad si mi jos drazi cak i kad ti smudi iz usta...
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#69

Post by ztluhcs »

mIRCerka wrote:
Edit wrote:
Sigurno je da manje posla u odrzavanju cistoce stana imaju oni koji imaju manje ukucana. Ko nema psa, ima clana porodice manje :)
Teorija da su vlasnici zivotinja koje drze u kuci cisci od nevlasnika mozda teoretski nije odrziva, ali ima iskustvenu potvrdu ;)
sa onolikim mackama, vidi moj parket:

Image
Mirci ne ka¾e da koristi mrtve maèke kao krpu da s njima glaèa pod... Topljene maèke i sl... visoki sjaj...

Broj maèaka je oko 30ak, dok je ¾ivih 20-25 u zavisnosti od broja pitova i rotova u mahali...

:lol:
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#70

Post by BHG »

mIRCerka wrote:
Edit wrote:
sa onolikim mackama, vidi moj parket:

Image
sto nenosis pape po kuci??? :D
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#71

Post by Vingo »

Pa il one il Mirci. Tj. iz slike se vidi da se Mirci klize po parketu u carapama. Finalna glazura nakon tretmana krznom.
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#72

Post by ztluhcs »

Vingo wrote:Pa il one il Mirci. Tj. iz slike se vidi da se Mirci klize po parketu u carapama. Finalna glazura nakon tretmana krznom.
Èarape bolje kupe dlake... Nek poka¾e tabane... :lol: :lol: :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#73

Post by danas »

ne kontam sta se raspravljate... jer ko je peksin po prirodi, taj je peksin -- jal' imao jal' nemao macaka ili cuka u stanu... :roll:
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#74

Post by Vingo »

A prave pusacice postuju domacina ma ko on bio... :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#75

Post by ztluhcs »

Vingo wrote:A prave pusacice postuju domacina ma ko on bio... :D
Ako èovjek ka¾e da ne mo¾e, onda nema sile da se pu¹i...

:lol: :lol:
Last edited by ztluhcs on 03/10/2006 15:40, edited 1 time in total.
Post Reply