Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#1051 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Angel_of... »

Afanasi, pa ovaj valjda sto ima na Breki i u SCC-u :-) Svi ga nesto hvale, a evo niko da napise iz prve ruke kako je, kakve su cijene, itd... Glupo mi uci u salon i gledati malo kako rade, koje farbe koriste, pa traziti da vidim cjenovnik ... a jos gluplje sjesti na slijepo, pa da mi neko naplati nenormalnu cijenu, i da jos ne budem zadovoljna:thumbup:
User avatar
badalpur
Posts: 589
Joined: 08/10/2009 15:50

#1052 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by badalpur »

Angel_of... wrote:Afanasi, pa ovaj valjda sto ima na Breki i u SCC-u :-) Svi ga nesto hvale, a evo niko da napise iz prve ruke kako je, kakve su cijene, itd... Glupo mi uci u salon i gledati malo kako rade, koje farbe koriste, pa traziti da vidim cjenovnik ... a jos gluplje sjesti na slijepo, pa da mi neko naplati nenormalnu cijenu, i da jos ne budem zadovoljna:thumbup:
Fakat. I ja sam očekivala malo više iskustava iz prve ruke, pa da odlučim da li da odem ili ne. Radim prekoputa SCC-a, pa bi mi bash bilo zgodno. No, kako više nisam mogla čekati uletim u jedan, naizgled sasvim bezvezni, salon na Dobrinji i super sam zadovoljna :-D..a cijena prava sitnica
User avatar
Kona__
Posts: 666
Joined: 10/07/2006 13:55

#1053 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Kona__ »

Šišala se ja nedavno, 35 KM šišanje (maksuz tražim afrikate da ne bude sisanje :D ), lijepo sam ošišana, znaju sta rade, imaju čak kartone, k'o u ambulanti, ako radiš neke tretmane periodično, pa te napomenu za termin, dobila sam i neki tretman hidratantni pride jer sam prvi put tu. Sve u svemu zadovoljavajuće iskustvo.
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#1054 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Angel_of... »

Hvala Kono:D

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1055 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

A što se boja tice rade s La Biosthetique kao i tretmani za svaki top kose. boje na prirodnoj bazi sa malim postotkom amonijaka i cini mi se kaktusovim uljem. meni se kosa s ovim bojama i samponima sjaji i nakon 3 sedmice. da imaju kartone i nemoram ja nista pamtiti kad sta trebam raditi. Profesionalnost na nivou.
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#1056 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Angel_of... »

Aha superrr:) I koja je cijena farbanja semmy?:)

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
User avatar
BadSanta
Posts: 387
Joined: 30/11/2011 22:43
Location: Sarajevo

#1057 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by BadSanta »

Žene gdje dođe otprilike ovaj salon Mango na Malti?
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#1058 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by manekenka u penziji »

Zgrada koja ima reklamu helios na sebi. Blizu je i DP i Konzum.
Mislim da pise Elgon na frizerskom a ne Mango
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1059 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by VenomousV »

pise i mango pored :D
stometarka, 10tak metara od konzuma

idem i ja u pon da se sisam za 10 KM :lol:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#1060 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by sha_ba »

semy zar ne mislis da je vrijeme da nam i cijene javis, posto sve ostalo je receno?!
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1061 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

sha_ba wrote:semy zar ne mislis da je vrijeme da nam i cijene javis, posto sve ostalo je receno?!
ne mislim jer ti nemogu reci koje su cijene samo sisanja ili samo feniranja jer samo to nisam nikad radila u salonu. radim uvijek tretmane kose uz feniranje, sisanje ili uz farbanje. farbanje nije samo izrast nego i pramenovi ili totalna promjena boje skoro pa svaki mjesec i tretman naravno. meni su cijene ok za ono sto ja radim s kosom. svrati, pogledaj pitaj nece te niko ujesti ako udjes u salon, rekoh vec jako su ljubazni i svaka musterija im je jednaka koliko god imala novca u novcaniku, svakoj ce se posvetiti jednako
_spring_
Posts: 34
Joined: 11/05/2007 20:37

#1062 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by _spring_ »

sha_ba wrote:semy zar ne mislis da je vrijeme da nam i cijene javis, posto sve ostalo je receno?!
Iskustvo iz prve ruke
farbanje sisanje feniranje duga kosa cca 90km kod Ede ( En studio)
Ranije su radili sa Joico farbama i meni su bile mnogo bolje od trenutnih koje koriste
User avatar
Čudna sorta
Posts: 3231
Joined: 30/03/2008 11:56

#1063 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Čudna sorta »

semmy wrote:
sha_ba wrote:semy zar ne mislis da je vrijeme da nam i cijene javis, posto sve ostalo je receno?!
ne mislim jer ti nemogu reci koje su cijene samo sisanja ili samo feniranja jer samo to nisam nikad radila u salonu. radim uvijek tretmane kose uz feniranje, sisanje ili uz farbanje. farbanje nije samo izrast nego i pramenovi ili totalna promjena boje skoro pa svaki mjesec i tretman naravno. meni su cijene ok za ono sto ja radim s kosom. svrati, pogledaj pitaj nece te niko ujesti ako udjes u salon, rekoh vec jako su ljubazni i svaka musterija im je jednaka koliko god imala novca u novcaniku, svakoj ce se posvetiti jednako
:-)

Jao komplikacija oko obične cijene, k'o da trebaš napisati ne znam ni ja šta :-) ... pa možda bi još neko radio tretmane, šišanje, feniranje... ili samo orijentaciono da vidimo koliko se cijenu kreću. Ali nebitno... :roll:
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1064 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

Farbanje od 40-100 km zavisi od duzine kose, pramenovi isto cini mi se ili od 45-120 km zaboravih, tretmani kose od 10- 50 ovisno koji se tretman radi. Meni da ovo neko kaze nista mi nebi znacilo al eto trazili ste okvirno cijene. Bila danas na feniranju a tretman dobih gratis jer su imali dan la biosthetique sa njihovom edukatoricom i pitah za vas za cjene i zamisli cuda niko me nije pojeo :-D
User avatar
Armadilo
Posts: 178
Joined: 13/08/2011 16:48

#1065 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Armadilo »

VenomousV wrote:pise i mango pored :D
stometarka, 10tak metara od konzuma

idem i ja u pon da se sisam za 10 KM :lol:
Mango seljakluk teski.. Sve radnice zajedno imaju 6 zuba u glavi, jeftino i prosjecno.

Vidim spominje se En studio.. Za njega sve pohvale, pogotovo za Edu koji je vrhunski frizer... Mislim da radi u SCC..
User avatar
Goldyna
Posts: 458
Joined: 11/06/2010 00:20

#1066 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Goldyna »

Može li mi neko preporučiti frizera/ku u Sarajevu koji zna sa kovrdžavom kosom, treba mi dobro šišanje.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#1067 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by sha_ba »

semmy eto vidis da nije bilo tesko, ne ujedamo ni mi na forumu :D

hvala :thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1068 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by StupskaBitanga »

Svaki dan u svakom pogledu mislim da živim u Beču a ne u Sarajevu
Zbog cijena naravno
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#1069 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by sha_ba »

:mrgreen: :kiss:
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#1070 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by lolita_xx »

Isla sam u En studio u SCC i platila sam sisanje i feniranje 35 km (duga kosa). Vidjela sam da je srednja duzina 30, a ekstra duga 40 km. Cijene farbanja nisam vidjela.

Iskreno za tu cijenu uopste nisam zadovoljna, feniranje ocajno, jutros sva kosa prelomljena, morala sam preci peglom, a inace kad se dobro isfenira traje nekoliko dana. mnogo mnogo bolje me feniraju u mom mahalskom salonu.

Plus frizerka je svo vrijeme smarala o kvaliteti neke linije proizvoda koju imaju. Meni su na pocetku stavili tretman za suhu kosu, kao gratis, medjutim bezveze je, kosa ista kao sto je i bila.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1071 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Not My Idea »

E cuj 35 km :lol:
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1072 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Nisrin »

.
Last edited by Nisrin on 18/12/2017 15:36, edited 1 time in total.
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1073 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

Nisrin wrote:
lolita_xx wrote:Isla sam u En studio u SCC i platila sam sisanje i feniranje 35 km (duga kosa). Vidjela sam da je srednja duzina 30, a ekstra duga 40 km. Cijene farbanja nisam vidjela.

Iskreno za tu cijenu uopste nisam zadovoljna, feniranje ocajno, jutros sva kosa prelomljena, morala sam preci peglom, a inace kad se dobro isfenira traje nekoliko dana. mnogo mnogo bolje me feniraju u mom mahalskom salonu.

Plus frizerka je svo vrijeme smarala o kvaliteti neke linije proizvoda koju imaju. Meni su na pocetku stavili tretman za suhu kosu, kao gratis, medjutim bezveze je, kosa ista kao sto je i bila.

Pa ne moze tretman odmah djelovati, nije carobni stapic! A sto se tice izvikanih salona- NISTA NOVO!
ja sam prezadovoljna i feniranjem i bojom i tretmanima, meni frizura traje cijelu sedmicu, ja sam kod njih svake sedmice i jos nijednom nisam izasla nezadovoljna...koliko sam upratila imaju jako puno redovnih zenica sedmicno na feniranju..a sto se tice tretmana odlicni su jer je moja kosa zdrava i svilenkasta, boja ima jos uvijek puni sjaj iako sam se bojila prije 4 sedmice...
kao sto rece Nisrin nije carobni stapic da ostecenu ili suhu kosu jedan tretman vrati u zdravu kosu
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#1074 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by lolita_xx »

Nisam ni ocekivala cudo, ali mi je frizerka rekla da ce se promjena vidjeti odmah, da ce kosa biti drugacija itd.
Nevazno za tretman, nisam ga ni platila, ali feniranje je ocajno. Nista posebno nisu uradili ni drugim zenama koje su bile tu istovremeno. Mozda je do frizerke ili nije bio njen dan, ali ja nisam zadovoljna. Za manje novca na neki drugim mjestima imala sam mnogo mnogo bolju frizuru.
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#1075 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by registrovana onako »

semmy wrote:
ja sam prezadovoljna i feniranjem i bojom i tretmanima, meni frizura traje cijelu sedmicu, ja sam kod njih svake sedmice i jos nijednom nisam izasla nezadovoljna...koliko sam upratila imaju jako puno redovnih zenica sedmicno na feniranju..a sto se tice tretmana odlicni su jer je moja kosa zdrava i svilenkasta, boja ima jos uvijek puni sjaj iako sam se bojila prije 4 sedmice...
kao sto rece Nisrin nije carobni stapic da ostecenu ili suhu kosu jedan tretman vrati u zdravu kosu
ne perete kosu 7 dana radi frizure? :roll:
Post Reply