Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
ciki4
Posts: 316
Joined: 04/09/2011 14:42

#1026 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by ciki4 »

Najaviti se moraš u svim boljim salonima. Osim papirnih peškira, ostalo zadovoljava Image na socijalnom, ispod zgrade šibica
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1027 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Nisrin »

.
Last edited by Nisrin on 18/12/2017 15:32, edited 1 time in total.
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1028 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

En studio breka ili scc, papirne peskire ne koriste jer ih peru poslije svake musterije. I obavezno zakazivanje termina jer su uvijek puni
User avatar
dita von teese
Posts: 623
Joined: 19/07/2012 10:14

#1029 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by dita von teese »

Hvala semmi, konacno neko konstruktivan post poslije reda naklapanja, reda pausalnog ocjenjivanja mog karaktera, i reda mijesanja u stvari koje se nedovoljno poznaju s komentarima koji ne doprinose nicemu.

Sada mogu izvagati i probati, ili jednostavno kako-tako doci do Tuzle, i ovaj put dati mojoj frizerki jos vecu napojnicu, jer je fakat zasluzila.
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1030 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

dita von teese wrote:Hvala semmi, konacno neko konstruktivan post poslije reda naklapanja, reda pausalnog ocjenjivanja mog karaktera, i reda mijesanja u stvari koje se nedovoljno poznaju s komentarima koji ne doprinose nicemu.

Sada mogu izvagati i probati, ili jednostavno kako-tako doci do Tuzle, i ovaj put dati mojoj frizerki jos vecu napojnicu, jer je fakat zasluzila.
neces imati potrebe da ides u tuzlu, ko god da te radi odlican je zato nebrini. rade sa odlicnim brandom La Biosthetique ( sve na prirodnoj bazi pa i boje za kosu ) i stvarno vode brigu o zdravoj kosi..ako sama kuci peres kosu dobit ces preporuku sta da koristis kao kucnu njegu..ja sam kod njih bar jednom sedmicno ( po potrebi i 2 puta )na feniranju i tretmanima njege kose :-D , mjesecno na farbanju..
evo ti broj na breki 033/209 733. u scc nemaju fiksni ali evo ti br.frizera emsela 061/511 071

javi utiske...
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#1031 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Mogy87 »

semmy wrote:
dita von teese wrote:Hvala semmi, konacno neko konstruktivan post poslije reda naklapanja, reda pausalnog ocjenjivanja mog karaktera, i reda mijesanja u stvari koje se nedovoljno poznaju s komentarima koji ne doprinose nicemu.

Sada mogu izvagati i probati, ili jednostavno kako-tako doci do Tuzle, i ovaj put dati mojoj frizerki jos vecu napojnicu, jer je fakat zasluzila.
neces imati potrebe da ides u tuzlu, ko god da te radi odlican je zato nebrini. rade sa odlicnim brandom La Biosthetique ( sve na prirodnoj bazi pa i boje za kosu ) i stvarno vode brigu o zdravoj kosi..ako sama kuci peres kosu dobit ces preporuku sta da koristis kao kucnu njegu..ja sam kod njih bar jednom sedmicno ( po potrebi i 2 puta )na feniranju i tretmanima njege kose :-D , mjesecno na farbanju..
evo ti broj na breki 033/209 733. u scc nemaju fiksni ali evo ti br.frizera emsela 061/511 071

javi utiske...
kako im se kreću cijene?
User avatar
Čudna sorta
Posts: 3231
Joined: 30/03/2008 11:56

#1032 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Čudna sorta »

Mogy87 wrote:kako im se kreću cijene?
Ovo i mene zanima.
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#1033 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by sha_ba »

Čudna sorta wrote:
Mogy87 wrote:kako im se kreću cijene?
Ovo i mene zanima.
i mene :D
User avatar
Čudna sorta
Posts: 3231
Joined: 30/03/2008 11:56

#1034 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Čudna sorta »

:-D

Zanima me posebno cijena farbanja... do sad sam stavljala samo preliv, međutim kako se brzo ispere kontala sam se ofarbati. Ja se u posljednje vrijeme šišam u Image-u, i čini mi se da sam vidjela da je kod njih farbanje 60 KM za srednju dužinu... ako nisam šta pobrkala.
bigbangxxx
Posts: 1
Joined: 29/04/2014 14:32

#1035 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by bigbangxxx »

Zna li neko gdje u Sarajevu rade dobre balayage pramenove? Ne mogu ništa da nađem na Internet stranicama... Hvala
MrsJ
Posts: 419
Joined: 28/03/2012 17:48

#1036 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by MrsJ »

Ne znam, nego me samo interesuje kakvi su to pramenovi? :)
User avatar
LisaSimpson
Posts: 32
Joined: 19/03/2010 09:28

#1037 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by LisaSimpson »

I ja sad tražim dobrog frizera, da mi popravi frizuru :(...

Često sam se šišala u Imageu u Robotu, ali evo od juče neću više. Dok sam se šišala čak sam ja frizerki davala savjete kako će i šta će :/


Pokušat ću ovaj EN studio pa javim svoje utiske :)

malo sam čitala i vidim ljudi nisu zadovljni ni KS-om više...
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1038 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

bigbangxxx wrote:Zna li neko gdje u Sarajevu rade dobre balayage pramenove? Ne mogu ništa da nađem na Internet stranicama... Hvala
en studio breka ili scc..meni radili u februaru ja prezadovoljna
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1039 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

LisaSimpson wrote:I ja sad tražim dobrog frizera, da mi popravi frizuru :(...

Često sam se šišala u Imageu u Robotu, ali evo od juče neću više. Dok sam se šišala čak sam ja frizerki davala savjete kako će i šta će :/


Pokušat ću ovaj EN studio pa javim svoje utiske :)

malo sam čitala i vidim ljudi nisu zadovljni ni KS-om više...
sa en studiom neces pogrijesiti u koji god da odes
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1040 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

sha_ba wrote:
Čudna sorta wrote:
Mogy87 wrote:kako im se kreću cijene?
Ovo i mene zanima.
i mene :D
sve zavisi sta radis, da li je bojenje izrastka, preliv ili nesto drugo... meni su cijene ok ali neznam ko kako gleda na cijene..mislim da treba otic, biti usluzen na visokom nivou i izaci iz salona sa velikim osmjehom na licu
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#1041 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by sha_ba »

pa dobro semmy moze li malo konkretnije oko cijena? ok moze biti ok, ali ne mora...

hvala
User avatar
badalpur
Posts: 589
Joined: 08/10/2009 15:50

#1042 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by badalpur »

Ja razmišljam da probam ovaj EN studio, također. Godinama idem u Image u Robotu na Socijalnom, ali moram malo promijeniti, jer smo se već previše upoznale i frizerka mi se poprilično opustila :sad: ...Jel' mi može neko reći je li EN jedan od onih salona u kojima je sve uštogljeno i ako nisi neka mušterija s duboookim džepom, gledaju te kao nižu vrstu. Ježim se od takvih da su ne znam kako dobri.
lolol
Posts: 278
Joined: 18/09/2012 16:29

#1043 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by lolol »

Gdje su ti frizeri sarajevski Edo, Stefan, Sejo ...? Moze li br od nekog ili ime i mjesto salona gdje rade? Moze i inbox

Pun je grad nekih frizerki koje rade taj posao a ni same ne znaju iz kojeg razloga, sad nekako kontam da je tajna u frizerima :-)
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1044 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

lolol wrote:Gdje su ti frizeri sarajevski Edo, Stefan, Sejo ...? Moze li br od nekog ili ime i mjesto salona gdje rade? Moze i inbox

Pun je grad nekih frizerki koje rade taj posao a ni same ne znaju iz kojeg razloga, sad nekako kontam da je tajna u frizerima :-)

evo ti broj na breki 033/209 733 neznam tacan naziv ulice ali je pored kafica lora.
u scc nemaju fiksni ali evo ti br.frizera emsela 061/511 071
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#1045 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by šatirana_ljubičica »

badalpur wrote:Ja razmišljam da probam ovaj EN studio, također. Godinama idem u Image u Robotu na Socijalnom, ali moram malo promijeniti, jer smo se već previše upoznale i frizerka mi se poprilično opustila :sad: ...Jel' mi može neko reći je li EN jedan od onih salona u kojima je sve uštogljeno i ako nisi neka mušterija s duboookim džepom, gledaju te kao nižu vrstu. Ježim se od takvih da su ne znam kako dobri.

Baš kako si rekla.Osjetila sam to u par salona.Nije mi prije bilo bitno gdje ću se šišati jer su to uvijek samo vrhovi, tako da bih išla u bilo koji pristojni salon koji mi je u tom trenutku bio usput.Međutim, imala sam svakakvih iskustava.U jednom mi naplatili 34 marke za šišanje vrhova, bez feniranja.
Biba kod Katedrale nije loša, mada mi smeta onaj prevelik mahalski štih ali je zato Lorenzo kod Estrade taman, malo opuštena atmosfera ali ne previše, taman da se osjećaš fino.
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#1046 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Angel_of... »

Je li neko bio u ovom EN studiu?:) dajte nam informacije iz prve ruke

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
crni-vrapcic
Posts: 4
Joined: 21/04/2014 00:01

#1047 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by crni-vrapcic »

Je li neko bio u La Fleur frizersko kozmetickom salonu na Bascarsiji ?
nadia11
Posts: 1
Joined: 29/05/2014 13:50

#1048 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by nadia11 »

Možete li mi preporučiti u kojem salonu da uradim ombre, nisam se prije farbala, pa mi je bitno da mi to neko uradi kvalitetno :)
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#1049 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Afanasi_94 »

Angel_of... wrote:Je li neko bio u ovom EN studiu?:) dajte nam informacije iz prve ruke

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
Gdje se nalazi?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72897
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1050 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Velkoski »

Karišik me najbolje ošiša, poz.
Post Reply