Pitanje za Bosnjake !!!!!

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Da li steprobali svinjetinu?

Da
25
69%
Ne
11
31%
 
Total votes: 36

El_Comunista
Posts: 223
Joined: 06/07/2005 16:37

#1 Pitanje za Bosnjake !!!!!

Post by El_Comunista »

Da li ste ikada ali budite iskreni probali svinjetinu i da li vam se svidja!
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#2

Post by manijak1 »

Boli te kurac :oops:
rei
Posts: 1101
Joined: 21/02/2005 12:40

#3

Post by rei »

vidi koja hrabrost pozivati jedan narod da pita koje meso
jedu, jaoooo primitivizma :roll:
User avatar
hrasno38
Posts: 31567
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#4 Re: Pitanje za Bosnjake !!!!!

Post by hrasno38 »

El_Comunista wrote:Da li ste ikada ali budite iskreni probali svinjetinu i da li vam se svidja!
Tvoje je pitanje i provokativno i bezobrazno i ulazi u privatnost svakoga clana ovoga foruma. Stvarno nemas potrebe za tim!!!!
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#5

Post by manijak1 »

kako nema potrebe za tim.........svako mu je drugi kriv za vlastite vjekovne komplekse ...........osim njega samog.
El_Comunista
Posts: 223
Joined: 06/07/2005 16:37

#6

Post by El_Comunista »

Pitanje je itekako zanimljivo i ne vidim razlog zasto je toliko provokativno ! Ovo je forum i trebamo dikutovati o svemu i svacemu !
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#7

Post by manijak1 »

Kurca graha je zanimljivo :oops: već je isuviše nepristojno i providno ..............a ti ako si radio u kakvom logoru garant su jeli jel'da ?
Četnik si žešći ........
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#8

Post by manki »

Ja reko bog zna šta će sad pitati.. naravno da jesam,šta tu ima čudno? isto ko i svako drugo meso... :razz:
El_Comunista
Posts: 223
Joined: 06/07/2005 16:37

#9

Post by El_Comunista »

manijak1 wrote:Kurca graha je zanimljivo :oops: već je isuviše nepristojno i providno ..............a ti ako si radio u kakvom logoru garant su jeli jel'da ?
Četnik si žešći ........
ama ne lupaj gluposti kakav logor i picka materna! Znam dosta Bosnjaka koji vole sa mnom sjesti i pojesti kilu praseceg pecenja i sa kojima pijem i kad je srpski i muslimanski post ! Kakav logor,kakav cetnik a tebi i onima kojima je ovo pitanje provokativno ne morate ni postirati na ovu temu !
Prenj
Posts: 7014
Joined: 20/07/2004 08:59

#10

Post by Prenj »

El_"komunisto",

hajde nam objasni kako si izabrao bas ovaj nick
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#11

Post by manijak1 »

Znam dosta Bosnjaka koji vole sa mnom sjesti i pojesti kilu praseceg pecenja i sa kojima pijem i kad je srpski i muslimanski post !
:D :D :D :D kao da gledam ti nisu bili ..........mudžahedini ?
El_Comunista
Posts: 223
Joined: 06/07/2005 16:37

#12

Post by El_Comunista »

Prenj wrote:El_"komunisto",

hajde nam objasni kako si izabrao bas ovaj nick
procitaj moje postove i bice ti jasno ! Sta ne bude PITAJ !
El_Comunista
Posts: 223
Joined: 06/07/2005 16:37

#13

Post by El_Comunista »

manijak1 wrote:
Znam dosta Bosnjaka koji vole sa mnom sjesti i pojesti kilu praseceg pecenja i sa kojima pijem i kad je srpski i muslimanski post !
:D :D :D :D kao da gledam ti nisu bili ..........mudžahedini ?
NISU :D
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#14 Re: Pitanje za Bosnjake !!!!!

Post by Fair Life »

El_Comunista wrote:Da li ste ikada ali budite iskreni probali svinjetinu i da li vam se svidja!
Image
Etra
Posts: 7
Joined: 12/11/2005 21:13
Location: ovde

#15

Post by Etra »

Ne volim svinjece meso zato sto smrdi puno na onaj loj kad se pece al suhovinu volim.Posebno suhi vrat.
A ne znam zasto neko mora odma bit bombardovan zato sto je postavio ovako, za neke izgleda skakljivo pitanje.
Ako je neko vijernik pa se pridrzava svih propisa iz Kur'ana, u redu, ne jede tu svinjetinu al ne jest svinjetinu ili poricat da je jedes samo da bi reko ja sam musliman a s druge strane ubija se od alkohola ili mu je srce puno mrznje prema drugoj vjeri to mi je ono pravi supljak.Et...
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#16

Post by hananah »

Ja sam vegeterijanac ali me ponekad uhvati pa jedem meso sedmicu ili dvije, i naravno da tada jedem i svinjetinu jer mi je izuzetno ukusna, posto inace masno meso jeste neukusno tako jedem samo krtinu bilo da je svinjetina ili govedina. Jagnjetinu i ovcetinu nikad ne jedem niti volim, to meni bas ima jak miris da se neko ne naljuti ali to meni smrdi. Doduse ja se ne deklarisem kao bosnjakinja ali sam bosanka pa ako se ne uklapam kao bosanka u ovu temu zanemarite moj post :D
halo
Posts: 191
Joined: 17/05/2005 02:52

#17

Post by halo »

manki wrote:Ja reko bog zna šta će sad pitati.. naravno da jesam,šta tu ima čudno? isto ko i svako drugo meso... :razz:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cazinjanin
Posts: 243
Joined: 03/02/2003 00:00

#18

Post by Cazinjanin »

Pitanje koje je autor teme postavio je ekstra glupo, jer Bosnjaci su nacija, i nigdje ne pise da jedna nacija nesmije jesti svinjetinu. Hajd da je pitao "muslimani, jestel jeli svinjetinu", razumio bih.

Nadalje, imas medju Bosnjacima i ljudi koji su katolici, pravoslavci, ateisti... i, ne vidim zasto oni nebi jeli svinjetinu sem ako su bolesni ili im religijska uvjerenja to ne dozvoljavaju.
digger
Posts: 2925
Joined: 03/12/2004 02:10
Location: blizina Toronta

#19

Post by digger »

Da nisam sve komentare procitao, ne bih vjerovao. Tema nije uvrijedljiva ili provokativna, a nije na "Religiji" pa ne vidim sto neki ovo smatraju uvredom.

Sada bih ja trebao da se "uvrijedim" sto je neko napao svinjski suhi vrat koja ja obozavam! :-)

C'mon narode...
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#20

Post by Zadig »

Ja se necu ljutiti dok god niko nista lose ne kaze o hemedexu
:D

intimno pitanje,
kada brisete guz, da li idete odozgo nadole, ili odozdno nagore...

pitanje za sve nacije
:D
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9942
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#21

Post by Bosanac sa dna kace »

Ma hrdjavu qrcu i dlake smetaju! :D
Sta ga boli Q!!!!
Cudi me da do sad niko nije postavio pitanje za Bosnjake jel guzicu cistite tariguzom ili je dobro operete vodom! :D
fastclicsz
Posts: 19
Joined: 25/10/2005 20:05
Location: bih

#22 grhhh.......

Post by fastclicsz »

pa kad si vec spomenuo kako muslimani u bih da se ne izrazim bošnjaci (nikad nisam upoznao bošnjaka katolika ili pravoslavca) održavaju higijenu poslije velike nužde.............znam da narod u azerbajđanu niti ne zna za wc papir a kamoli da ga upotrijebi......vjerovatno ima tog i kod nas
dugi
Posts: 476
Joined: 05/09/2004 15:06

#23

Post by dugi »

Bosanac sa dna kace wrote:Ma hrdjavu qrcu i dlake smetaju! :D
Sta ga boli Q!!!!
Cudi me da do sad niko nije postavio pitanje za Bosnjake jel guzicu cistite tariguzom ili je dobro operete vodom! :D
A gdje je tu saFun :D
User avatar
zenny
Posts: 885
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#24

Post by zenny »

muslimanu nije grijeh ako u neznanju jede svinjetinu, tj.ako mu neko"podvali"-gluho bilo, ima i toga.
Isto tako nije grijeh, ustvari, dozvoljno je ukoliko nema NISTA drugo.

A kako vi NEmuslimani dozivljavate obrezivanje, jer vas ima poprilican procenat, zbog zdravlja naravno :sad:
silentbob
Posts: 1295
Joined: 04/10/2005 11:21
Location: sarajevo

#25 Re: Pitanje za Bosnjake !!!!!

Post by silentbob »

El_Comunista wrote:Da li ste ikada ali budite iskreni probali svinjetinu i da li vam se svidja!
jesi li ti probao sam sebi popusit i da li ti se svidja 8-)
Post Reply