Safari Kenija u vlastitoj reziji

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#1 Safari Kenija u vlastitoj reziji

Post by teletrader »

Pozdrav,

Vec neko vrijeme razmisljam o odlasku na u Keniju,pri tome bih rado bukirao safari organizovan od strane nekog lokalnog operatera,let bih organizovao sam.
Razlog zasto ne razmatram neku od "all-in-one" ponuda nekih evropskih turistickih agencija je nedostatak fleksibilnosti, a donekle i cijena,jer bih osim safarija,ostao u Nairobiju neodredjeni broj dana ,eventualno otisao do Mombase i sl.
Pa ukoliko imate nekih iskustava sa nekom lokalnom agencijom specijaliziranom za safarije, podijelite ih sa nama..
blueblue
Posts: 88
Joined: 01/01/2010 19:34

#2 Re: Safari Kenija u vlastitoj reziji

Post by blueblue »

I ja sam kontao da idem, dec/jan sada, avio karta najjeftinija je preko turkish-a, ako nadjes sta povoljnije javi :) Kada si kontao ici?
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#3 Re: Safari Kenija u vlastitoj reziji

Post by Tisina »

Isla prosli decembar :) preko turkisha najjeftinija karta, istocno africka viza 100 dolara vise ulaza,placa se na granici :) inekcija za zutu groznicu se uzme u Vrazovoj :) a tablete za malariju u svakoj apoteci.
toplo preporucjem da s eide preko www.tiasafaris.com :)
blueblue
Posts: 88
Joined: 01/01/2010 19:34

#4 Re: Safari Kenija u vlastitoj reziji

Post by blueblue »

Bio u januaru, toplo preporucujem odlazak, turkish najjeftiniji, imaju letove do Nairobia i Mombase. Ulazna viza na aerodromu 50US.
User avatar
YuGiOhMoDDeR
Posts: 118
Joined: 12/04/2015 16:07
Location: Travnik

#5 Re: Safari Kenija u vlastitoj reziji

Post by YuGiOhMoDDeR »

Koje injekcije su OBAVEZNE da se uzmu prije odlaska u Keniju??

bio u Vrazovoj, samo mi dali injekciju za žutu groznicu, i rekli da nabavim tablete za malariju.. hoce li to biti dovoljno ?? :hitna:
Post Reply