iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
zubi
Posts: 5136
Joined: 16/07/2009 00:27

#4226 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by zubi »

popi wrote: 06/03/2022 20:05
zubi wrote: 19/11/2021 16:02 Za njegu koze meni su bez premca ulja, odavno vec ne koristim kreme... Obzirom da su sada snizeni 20%, a pokazali su se odlicnim, preporucujem Life-flo ulja :)

Life-flo, Pure Olive Squalane Oil
https://www.iherb.com/pr/life-flo-pure- ... ode=JGM241

Life-flo, Pure Rosehip Seed Oil
https://www.iherb.com/pr/life-flo-pure- ... ode=JGM241

Life-flo, Pure Camellia Seed Oil
https://www.iherb.com/pr/life-flo-pure- ... ode=JGM241
Hvala za preporuku :izet: i sama sam odavno odustala od krema.
Rosehip sam i ranije koristila i predivno je, a zahvaljujući tebi otkrila sam i Camelia seed ulje. Squalane mi je sljedeći na listi :)
Nema na cemu... Meni su ulja zaista preporodila lice i uvijek ih rado preporucujem ;)

Fazon sa uljima je sto sve treba probati, i onda identifikujes ona koja odgovaraju tvom tipu koze...
Micigen
Posts: 28
Joined: 09/11/2020 15:56

#4227 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Micigen »

Trenutno je popust za digestive health,detox and cleanse,charlie and frank i opet beauty. 😁
Ja sam svoju postarinu spustila na 7 KM uz try it proizvod eucerin plus radiant seoul maske za lice.
Jedva cekam da dodje,narkoman za iherb :lol:
kazo
Posts: 1513
Joined: 08/03/2012 19:57

#4229 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by kazo »

Koliko se ceka narudzba kad se naruci obicnom postom? Ovdje pise ocekivani dolazak u maju :D
Radije cu platiti 30 KM za DHL.
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#4230 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by spinel_ »

kazo wrote: 14/03/2022 08:05 Koliko se ceka narudzba kad se naruci obicnom postom? Ovdje pise ocekivani dolazak u maju :D
Radije cu platiti 30 KM za DHL.
Dodje za 20ak dana.
User avatar
zubi
Posts: 5136
Joined: 16/07/2009 00:27

#4231 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by zubi »

Jutros ubacujem stvari u cart, kad pojavi mi se opcija za shipping

Flat $4.00 shipping for orders over $40.00 za obicnu postu (Delivery by Local Post Plus)

:-D

Trenutno je akcija na K-beauty proizvode, snizenje od 30%, odlicna prigoda da se obnove zalihe :D

Npr. uvijek pouzdana BB krema, must-have u proljetnim i ljetnim mjesecima

Mizon, Snail Repair Intensive BB Cream
https://www.iherb.com/pr/mizon-snail-re ... ode=JGM241

Missha, Perfect Cover B.B. Cream
https://www.iherb.com/pr/missha-perfect ... ode=JGM241

Ove dvije su mi omiljene, oprobane i dokazane, a ova je nova, nisam je jos probala, djeluje zanimljivo

Secret Key, VCC, V Lift Up CC Cream
https://www.iherb.com/pr/secret-key-vcc ... ode=JGM241

:thumbup:
probajmoopet
Posts: 12
Joined: 05/12/2018 12:36

#4232 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by probajmoopet »

Steta samo sto su odmah drasticno povecali cijene za dosta brendova.
Npr ovaj iz korpe odozgo 👆https://www.iherb.com/pr/solaray-immufi ... aps/104357

Sad kosta 41KM a ako se nevaram kostao je 13-14KM.

https://www.iherb.com/pr/natural-factor ... ules/73692

Kostao 11KM a sad 21KM


https://www.iherb.com/pr/natural-factor ... blets/2556

Kostao 18KM a sad 28KM

https://www.iherb.com/pr/natural-factor ... ules/85657

Kostao 45KM a sada 65KM

https://www.iherb.com/pr/natural-factor ... gels/47311

Kostao 60KM sad je 90KM.

Itd. Itd.
Tako da ako narucujete brendove kojima su cijene drasticno otisle gore i nemate neke koristi. Cak sta vise platit ce te vise nego do sada + cekati 20 dana.

Dhl ekspres je nemoguce spustiti na free. Nepostoji ta kombinacija proizvoda!!!
Tako da necemo se lagati.

I bilo bi ljepo ako vec hocete da "pomognete" savjetima da stavljate linkove bez prikacenog vaseg reward koda na kojem zaradujete pare ili barem da napisete ako kliknete na moj link ja cu zaraditi procenat ako nesto narucite.
TheRedhead
Posts: 802
Joined: 09/02/2015 18:27

#4233 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by TheRedhead »

probajmoopet wrote: 26/03/2022 19:53 Steta samo sto su odmah drasticno povecali cijene za dosta brendova.
Npr ovaj iz korpe odozgo 👆https://www.iherb.com/pr/solaray-immufi ... aps/104357

Sad kosta 41KM a ako se nevaram kostao je 13-14KM.

https://www.iherb.com/pr/natural-factor ... ules/73692

Kostao 11KM a sad 21KM


https://www.iherb.com/pr/natural-factor ... blets/2556

Kostao 18KM a sad 28KM

https://www.iherb.com/pr/natural-factor ... ules/85657

Kostao 45KM a sada 65KM

https://www.iherb.com/pr/natural-factor ... gels/47311

Kostao 60KM sad je 90KM.

Itd. Itd.
Tako da ako narucujete brendove kojima su cijene drasticno otisle gore i nemate neke koristi. Cak sta vise platit ce te vise nego do sada + cekati 20 dana.

Dhl ekspres je nemoguce spustiti na free. Nepostoji ta kombinacija proizvoda!!!
Tako da necemo se lagati.

I bilo bi ljepo ako vec hocete da "pomognete" savjetima da stavljate linkove bez prikacenog vaseg reward koda na kojem zaradujete pare ili barem da napisete ako kliknete na moj link ja cu zaraditi procenat ako nesto narucite.
Uvijek mozete potraziti taj isti proizvod i kupiti ga tako a ne preko linka i nece niko "zaraditi".

Evo bez linkova: danas sam narucila i u roku h vremena je narudzba bila shipped - odabrala sam DHL, doci ce od 1-7. 4.

Na pocetku je DHL trebao biti oko 40KM, po savjetu nekoga iz prijasnjih postova za Azelique. dodala sam Azelique, Serumdipity, Age Refining Pycnogenol, Facial Serum, 1 fl oz (30 ml) i nekoliko kbeauty facemasks (Innisfree, Idealove, The Face Shop itd ...) i sada mi je DHL4KM.
Narudzba je trebala biti oko 112KM sa tim velikim shippingom od oko 30KM, sada je 134KM, jeste vise ali ako ista malo je para otislo na shipping.
probajmoopet
Posts: 12
Joined: 05/12/2018 12:36

#4234 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by probajmoopet »

tamaricaaa wrote: 26/03/2022 11:52 I pozdrav za druga koji rece da oni pisu vec 2 godine kako rade na tome da snize shipping, u fazonu supljak, a ocigledno je vrijedilo pisati i pitati za nize cijene shippinga.
Da. Vrijedilo je.
Ekspres DHL ima istu od nove godine PRETJERANU cijenu. 0 bodova!

Sad "spora" postarina nije 20-30KM nego je 7KM "limited time" ako niste procitali taj detalj a dosta brendova sada ima puno vece cijene. Proizvod koji me kostao 15KM sad kosta 40KM ali zato sad ima shipping za 7KM 😅
probajmoopet
Posts: 12
Joined: 05/12/2018 12:36

#4235 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by probajmoopet »

TheRedhead wrote: 26/03/2022 20:12 [
Na pocetku je DHL trebao biti oko 40KM, po savjetu nekoga iz prijasnjih postova za Azelique. dodala sam Azelique, Serumdipity, Age Refining Pycnogenol, Facial Serum, 1 fl oz (30 ml) i nekoliko kbeauty facemasks (Innisfree, Idealove, The Face Shop itd ...) i sada mi je DHL4KM.
Narudzba je trebala biti oko 112KM sa tim velikim shippingom od oko 30KM, sada je 134KM, jeste vise ali ako ista malo je para otislo na shipping.
I sta sad ja treba da narucujem samo njihove brendove i samo sminku da bi dobio shipping za 4KM?
Netreba mi ni jedno ni drugo!

Probajte malo sa ostalim brendovima koji nisu njihovi i bez sminke pa mi javite koliko kosta shipping!
probajmoopet
Posts: 12
Joined: 05/12/2018 12:36

#4236 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by probajmoopet »

TheRedhead wrote: 26/03/2022 20:12
probajmoopet wrote: 26/03/2022 19:53


Uvijek mozete potraziti taj isti proizvod i kupiti ga tako a ne preko linka i nece niko "zaraditi".

Evo bez linkova: danas sam narucila i u roku h vremena je narudzba bila shipped - odabrala sam DHL, doci ce od 1-7. 4.

Kad neko klikne na vas link sa kodom automatski se taj kod zabiljezi u korpi i ako ta osoba koja je kliknula naruci nesto osoba koja je postavila link sa kodom dobiva rewardse (pare).
Mislim da je posteno ako je vec dozvoljeno djeljenje takvih linkova sa licnim kodom na forumu sto nije slucaj na 99,9% foruma kad je u pitanju iherb tema barem stavi napomena "klikom na ovaj link ja cu zaraditi procenat od vase narudjbe".

Ima dosta ljudi koji neznaju nista o iherbu i mislim da je posteno da se to naglasi pa ako neko hoce neka klikce
!
TheRedhead
Posts: 802
Joined: 09/02/2015 18:27

#4237 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by TheRedhead »

probajmoopet wrote: 26/03/2022 20:35
TheRedhead wrote: 26/03/2022 20:12

Kad neko klikne na vas link sa kodom automatski se taj kod zabiljezi u korpi i ako ta osoba koja je kliknula naruci nesto osoba koja je postavila link sa kodom dobiva rewardse (pare).
Mislim da je posteno ako je vec dozvoljeno djeljenje takvih linkova sa licnim kodom na forumu sto nije slucaj na 99,9% foruma kad je u pitanju iherb tema barem stavi napomena "klikom na ovaj link ja cu zaraditi procenat od vase narudjbe".

Ima dosta ljudi koji neznaju nista o iherbu i mislim da je posteno da se to naglasi pa ako neko hoce neka klikce
!
Kod se moze ukinuti u korpi, uostalom druze ako ti se ne svidja, snizi si sam iznos sa nekim proizvodom koji ti odgovara i uzivaj. Ja sam se snasla, treba sjesti i zaroviti se, ne moze na gotovo.
Last edited by TheRedhead on 26/03/2022 22:20, edited 1 time in total.
probajmoopet
Posts: 12
Joined: 05/12/2018 12:36

#4238 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by probajmoopet »

TheRedhead wrote: 26/03/2022 21:41
probajmoopet wrote: 26/03/2022 20:35

Kod se moze ukinuti u korpi, uostalom druze ako ti se ne svidja, snizi si sam iznos sa nekim proizvodom koji ti odgovara i uzivaj. Ja sam se snasla, treba sjesti i zaroviti se, ne moze na gotovo.

Da snasla si se sa necim opste poznatim od kad postoji iherb. Njihovi brendovi i pojedina sminka pogotovo njihova smanjuju postarinu. Svaka cast to si mogla procitati barem u 12000 poruka na ovoj temi!

Ja narucujem sa iherba od 2012 godine tako da mislim da sam dovoljno "rovio".

Sta cu ako mi treba nesto od ostalih 20000 suplemenata koje nude?
Je li se tu moze dobiti snizena postarina bez povecanja iznosa narudjbe?
NEMOZE i morate prestati lagati narodu da moze.

Prije nove godine postojalo je par SUPLEMENATA koji NISU njihovi brendovi koji su smanjivali postarinu i to je sve od nove godine otislo u zaborav! Ljudi su skontali gresku.

I zato posteno je reci ako zelite iherb ili k beauty sminku mozete sniziti postarinu. Ako zelite suplement od bilo kojeg proizvodjaca osim njihovog iherb brenda kad proizvod ubacite u korpu cijena postarine ce samo rasti za svaki proizvod i ako i nadjete neki "shipping saver" (opet njihovi suplementi) postarina ce ostati ista.

Da kod se moze ukinuti u korpi ali mnogi nisu dovoljno upuceni da to urade a da ne govorim o tome da neznaju da neko na taj nacin zaradjuje rewardse (pare).

Opet ponavljam iako se ti jako odupires tome posteno je napisati klikom na ovaj link ja cu zaraditi proviziju od vase narudjbe pa ako nekoko hoce svjesno to da uradi neka uradi nemam nista protiv.
Last edited by probajmoopet on 26/03/2022 22:16, edited 1 time in total.
probajmoopet
Posts: 12
Joined: 05/12/2018 12:36

#4239 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by probajmoopet »

TheRedhead wrote: 26/03/2022 20:12
probajmoopet wrote: 26/03/2022 19:53
Na pocetku je DHL trebao biti oko 40KM, po savjetu nekoga iz prijasnjih postova za Azelique. dodala sam Azelique, Serumdipity, Age Refining Pycnogenol, Facial Serum, 1 fl oz (30 ml) i nekoliko kbeauty facemasks (Innisfree, Idealove, The Face Shop itd ...) i sada mi je DHL4KM.
Narudzba je trebala biti oko 112KM sa tim velikim shippingom od oko 30KM, sada je 134KM, jeste vise ali ako ista malo je para otislo na shipping.

Btw nadam se da za ovu narudjbu nisi koristila neciji licni kod za 5% off jer postoji bolji popust/kod za tvoju narudjbu 😉
Iherbov kod ne licni kod od bilo koga!
TheRedhead
Posts: 802
Joined: 09/02/2015 18:27

#4240 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by TheRedhead »

probajmoopet wrote: 26/03/2022 22:11
TheRedhead wrote: 26/03/2022 20:12


Btw nadam se da za ovu narudjbu nisi koristila neciji licni kod za 5% off jer postoji bolji popust/kod za tvoju narudjbu 😉
Iherbov kod ne licni kod od bilo koga!
Za naruDZbu sam koristila 30% popusta za kbeauty, jer mi je to i trebalo, hvala na dojavi osobi iznad :thumbup:

Uostalom meni ne smeta ako ce neko skupiti reward od moje kupovine, nek i drugima bude dobro.
probajmoopet
Posts: 12
Joined: 05/12/2018 12:36

#4241 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by probajmoopet »

TheRedhead wrote: 26/03/2022 22:20
probajmoopet wrote: 26/03/2022 22:11
Za naruDZbu sam koristila 30% popusta za kbeauty, jer mi je to i trebalo, hvala na dojavi osobi iznad :thumbup:

Uostalom meni ne smeta ako ce neko skupiti reward od moje kupovine, nek i drugima bude dobro.

Kad nebude njihovog popusta od 20-30% trebas znati da postoji iherbov stalni kod koji nudi veci popust od ovih licnih kodova. Ako ti bude trebalo za neku drugu narudjbu, "zarovi se"

Opet po treci put nekontas poentu. Nesmeta ni meni da bilo ko zaradi rewardse (pare) ali mislim da to treba biti transparentno i da osoba koja klikce treba biti informisana o tome.
Sto je problem ako se zeli zaraditi napisati klikom na ovaj link ja zaradjujem proviziju?
Je li taj podatak treba biti skriven ili je posteno da bude transparentno?

Ako se moze ubaciti link moze se kopirati i ovo uz link👇

"Linkovi u ovom postu su affiliate linkovi i ako prođete kroz njih da biste obavili kupovinu, ja ću zaraditi proviziju"
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#4242 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by tamaricaaa »

probajmoopet wrote: 26/03/2022 20:21
tamaricaaa wrote: 26/03/2022 11:52 I pozdrav za druga koji rece da oni pisu vec 2 godine kako rade na tome da snize shipping, u fazonu supljak, a ocigledno je vrijedilo pisati i pitati za nize cijene shippinga.
Da. Vrijedilo je.
Ekspres DHL ima istu od nove godine PRETJERANU cijenu. 0 bodova!

Sad "spora" postarina nije 20-30KM nego je 7KM "limited time" ako niste procitali taj detalj a dosta brendova sada ima puno vece cijene. Proizvod koji me kostao 15KM sad kosta 40KM ali zato sad ima shipping za 7KM 😅

Ne znam kako ti kopiras linkove, ja kad to uradim automatski ide i moj kod. Logika, iHerb je to uradio upravo s namjerom da dobijes rewardse dijeljenjem. O tome da je raja ovdje neinformisana o tome, cisto sumnjam, na kraju krajeva kao sto ti rece drugarica mozes ga ukinuti iz korpe ako ti ne odgovara. O kodu value60 smo isto svi upoznati, ako ti znas jos neki bolji, pa daj nam taj kod, ovo i jeste tema gdje dijelimo jedni s drugima i savjete i iskustva i kodove i linkove. Jos nesto, iako eto odavno koristis iHerb, ne znam da li si shvatio, nebitno koji kod ti ukucas, promo, rewards, ako ukucas neciji kod dodatno ta osoba ce dobiti rewardse za tvoju narudzbu. Uostalom, nisi nista ostecen ako ukucas neciji kod, ne razumijem te.

Za postu. Nije limited time nego limited tracking obicnom postom. Za DHL, mozes ga cak i na free spustiti, zato sam link gore stavila, pa se uvjeri. Al ukini slobodno poslije moj kod, nemoj da te sta ostetim il naljutim.

Savjet, ako si nezadovoljan cijenom proizvoda, pisi im, vidi je li do njih ili do proizvodjaca. A svi smo primijetili da je sve poskupilo svugdje.

Svima onima koji su ikada koristili moj kod sam se vise puta zahvalila. Evo i ovaj put HVALA :) Ako nekome treba moj kod je CEE2441 ili link https://www.iherb.com/?rcode=CEE2441
Snowwhite00
Posts: 6
Joined: 30/11/2021 15:59

#4243 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by Snowwhite00 »

Vjerovatno i ptice na grani znaju, ali hoce li mi molim vas neko ponovo reci, o porucivanju obicnom postom, koliko dugo traje, da li je siguran taj shipping, u smislu ostecenja posiljke i da li cu imati jos neke troskove po dostavi.
A cijene vecine proizvoda su drasticno porasle :(
tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#4244 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by tamaricaaa »

Snowwhite00 wrote: 28/03/2022 14:44 Vjerovatno i ptice na grani znaju, ali hoce li mi molim vas neko ponovo reci, o porucivanju obicnom postom, koliko dugo traje, da li je siguran taj shipping, u smislu ostecenja posiljke i da li cu imati jos neke troskove po dostavi.
A cijene vecine proizvoda su drasticno porasle :(
20ak dana cekas. Nikad mi nije dosla ostecena posiljka, ni pakovanje ni proizvodi. BH posta pri urucenju naplati obicno 3,5, ako je veca posiljka 8,5 KM.
EliasVeskot
Posts: 783
Joined: 16/05/2007 11:02

#4245 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by EliasVeskot »

probajmoopet wrote: 26/03/2022 22:37
TheRedhead wrote: 26/03/2022 22:20

Za naruDZbu sam koristila 30% popusta za kbeauty, jer mi je to i trebalo, hvala na dojavi osobi iznad :thumbup:

Uostalom meni ne smeta ako ce neko skupiti reward od moje kupovine, nek i drugima bude dobro.

Kad nebude njihovog popusta od 20-30% trebas znati da postoji iherbov stalni kod koji nudi veci popust od ovih licnih kodova. Ako ti bude trebalo za neku drugu narudjbu, "zarovi se"

Opet po treci put nekontas poentu. Nesmeta ni meni da bilo ko zaradi rewardse (pare) ali mislim da to treba biti transparentno i da osoba koja klikce treba biti informisana o tome.
Sto je problem ako se zeli zaraditi napisati klikom na ovaj link ja zaradjujem proviziju?
Je li taj podatak treba biti skriven ili je posteno da bude transparentno?

Ako se moze ubaciti link moze se kopirati i ovo uz link👇

"Linkovi u ovom postu su affiliate linkovi i ako prođete kroz njih da biste obavili kupovinu, ja ću zaraditi proviziju"
Zaista ne znam zašto se pališ u vezi affiliste kodova, prvo to je u USA toliko normalno da skoro za sve mozes dobiti taj kod bez potrebe d koga obavjestavas, asa druge strane "zarada " je toliko smiješna da se uopšte ne isoplati spominjati. Treće, odoba se potrudi, napiše review za proizvode, jabi za sniženje, odgovara na pitanja i sad je ti otkrivas ameriku jer ukazujes na to da neko zarađuje. Možemo svi to to raditi ali ne radimojer smo lijeni i mrsko nam je, lakše je pljuvat po svemu.
probajmoopet
Posts: 12
Joined: 05/12/2018 12:36

#4246 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by probajmoopet »

EliasVeskot wrote: 28/03/2022 20:25
probajmoopet wrote: 26/03/2022 22:37


Zaista ne znam zašto se pališ u vezi affiliste kodova, prvo to je u USA toliko normalno da skoro za sve mozes dobiti taj kod bez potrebe d koga obavjestavas, asa druge strane "zarada " je toliko smiješna da se uopšte ne isoplati spominjati. Treće, odoba se potrudi, napiše review za proizvode, jabi za sniženje, odgovara na pitanja i sad je ti otkrivas ameriku jer ukazujes na to da neko zarađuje. Možemo svi to to raditi ali ne radimojer smo lijeni i mrsko nam je, lakše je pljuvat po svemu.

Da vidio sam ovdje dosta detaljnih vrlo korisnih review-a. Koristio sam bla bla odlican je i hop link😅
O cemu pricas? Je li citamo isti forum?

Puno se trebalo potruditi i naci snizenja tipa 20% off ono ovo. Nesto sto je vidljivo na stranici iherb-a. Kakav trud? Posjetim iherb i vidim sta je na snizenju.
Prijavis se mailom na iherb newsletter i dobivas na mail sva snizenja i kupone za popust.

Mogao bi svaki dan pisati danas je 20% ovo sutra 20% i ostavljati svoj link i ja kao dobar i potrudio se. Koja je poenta prenosenja snizenja o necemu sto svako moze vidjeti na iherbu ili dobiti na mail? Poenta je da se podjeli svoj link i da neko klikne na njega.
Evo do sutra posljepodne je akcija 30% Off Greens & Superfoods! Hop moj link. Jesi procitala ili sam se bezveze trudio da posjetim iherb? Nemoj pljuvati moj trud!

Koliko sam vidio pojedini na forumu su se raspitivali za opciju Cash Out sto znaci da su zaradili 100$ ili vise. Granica za Cash out na iherb u je 100$. Moras zaraditi minimalno 100$ da ti isplate cash.
To bas i nije smjesno kako ti kazes!

I vidis uspio sam ti odgovoriti na temi iherb a nisam ubacio svoj link!
Mogao sam ti recimo odgovoriti i ubaciti neki link isput da ispadnem dobar.

Javio sam se na temu smanjena cijene postarine sa istovremenim drasticnim povecanjem cijena dosta proizvoda. Mi koji kupujemo nesto osim iherb brendova nismo dobili nista. Cak je i drasticno skuplje sada kad su u pitanju odredjeni brendovi npr Natural Factors. Isti dan kad su uveli flat postarinu od 7KM povecali su cijene.
DHL ekspres je jednako skup od nove godine. Jedini nacin da se spusti je da ti je vecina korpe iherb brendovi!
EXPRES DHL SE MOZE TRENUTNO JEDINO SPUSTITI AKO TI JE 9 OD 10 PROIZVODA U KORPI IHERB BRENDOVI.

JAKO je cudno da niko nije obratio paznju na to nego ste se uhvatili zarade na iherb u hmmm
Nekako mi je logicnije ko zeli pomoci da bi se uhvatio te teme pa tek onda licne zarade i kupona.

Pitanje personalnih kodova je uletilo jer mi vec neko vrijeme bodu oci providni pokusaji da se nekome "pomogne".
Sa razlogom je na vecini foruma na svijetu zabranjeno koristenje personalnih link kodova u postovima.
Sto li? Mozda je bilo previse pomagaca :roll:


Da ponovim sad i tebi...nije obavezno ALI pristojno je i posteno napisati
"Linkovi u ovom postu su affiliate linkovi i ako prođete kroz njih da biste obavili kupovinu, ja ću zaraditi proviziju" a vi 5% popusta. Onda mogu povjerovati da neko pise iskljucivo da bi pomogao i sto se mene tice neka zaradi milione jer ih je zaradio na posten nacin.
EliasVeskot
Posts: 783
Joined: 16/05/2007 11:02

#4247 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by EliasVeskot »

probajmoopet wrote: 29/03/2022 00:11
EliasVeskot wrote: 28/03/2022 20:25


Da vidio sam ovdje dosta detaljnih vrlo korisnih review-a. Koristio sam bla bla odlican je i hop link😅
O cemu pricas? Je li citamo isti forum?

Puno se trebalo potruditi i naci snizenja tipa 20% off ono ovo. Nesto sto je vidljivo na stranici iherb-a. Kakav trud? Posjetim iherb i vidim sta je na snizenju.
Prijavis se mailom na iherb newsletter i dobivas na mail sva snizenja i kupone za popust.

Mogao bi svaki dan pisati danas je 20% ovo sutra 20% i ostavljati svoj link i ja kao dobar i potrudio se. Koja je poenta prenosenja snizenja o necemu sto svako moze vidjeti na iherbu ili dobiti na mail? Poenta je da se podjeli svoj link i da neko klikne na njega.
Evo do sutra posljepodne je akcija 30% Off Greens & Superfoods! Hop moj link. Jesi procitala ili sam se bezveze trudio da posjetim iherb? Nemoj pljuvati moj trud!

Koliko sam vidio pojedini na forumu su se raspitivali za opciju Cash Out sto znaci da su zaradili 100$ ili vise. Granica za Cash out na iherb u je 100$. Moras zaraditi minimalno 100$ da ti isplate cash.
To bas i nije smjesno kako ti kazes!

I vidis uspio sam ti odgovoriti na temi iherb a nisam ubacio svoj link!
Mogao sam ti recimo odgovoriti i ubaciti neki link isput da ispadnem dobar.

Javio sam se na temu smanjena cijene postarine sa istovremenim drasticnim povecanjem cijena dosta proizvoda. Mi koji kupujemo nesto osim iherb brendova nismo dobili nista. Cak je i drasticno skuplje sada kad su u pitanju odredjeni brendovi npr Natural Factors. Isti dan kad su uveli flat postarinu od 7KM povecali su cijene.
DHL ekspres je jednako skup od nove godine. Jedini nacin da se spusti je da ti je vecina korpe iherb brendovi!
EXPRES DHL SE MOZE TRENUTNO JEDINO SPUSTITI AKO TI JE 9 OD 10 PROIZVODA U KORPI IHERB BRENDOVI.

JAKO je cudno da niko nije obratio paznju na to nego ste se uhvatili zarade na iherb u hmmm
Nekako mi je logicnije ko zeli pomoci da bi se uhvatio te teme pa tek onda licne zarade i kupona.

Pitanje personalnih kodova je uletilo jer mi vec neko vrijeme bodu oci providni pokusaji da se nekome "pomogne".
Sa razlogom je na vecini foruma na svijetu zabranjeno koristenje personalnih link kodova u postovima.
Sto li? Mozda je bilo previse pomagaca :roll:


Da ponovim sad i tebi...nije obavezno ALI pristojno je i posteno napisati
"Linkovi u ovom postu su affiliate linkovi i ako prođete kroz njih da biste obavili kupovinu, ja ću zaraditi proviziju" a vi 5% popusta. Onda mogu povjerovati da neko pise iskljucivo da bi pomogao i sto se mene tice neka zaradi milione jer ih je zaradio na posten nacin.
Mozda sam nekad razmisljala na taj nacin, kad sam imala viska vremena, sad mi mrsko otvoriti newsletter iskreno, povremeno dođem vidim ovdje šta ima novo i odem na iherb i onda tek narucujem. Pa Klix zivi od adsensa i reklama, stavi i ti link i zarađuj i budi pošten pa stavi i napomenu, mislim bezveze unosis negativnu energiju.
TheRedhead
Posts: 802
Joined: 09/02/2015 18:27

#4248 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by TheRedhead »

I ako sve znas i ne svidja ti se ova tema onda nema potrebe da budes ovdje. Kad vec znas sve. Ili idi kupuj na nekoj boljoj, "manje prevarantskoj" stranici.
TheRedhead
Posts: 802
Joined: 09/02/2015 18:27

#4249 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by TheRedhead »

Naruceno u subotu, doslo danas, zivio dhl :srce:
EliasVeskot
Posts: 783
Joined: 16/05/2007 11:02

#4250 Re: iHerb.com iskustva, preporuke, savjeti

Post by EliasVeskot »

Evo i moje zadnje narudzbe:
https://www.iherb.com/tr/cb?pcodes=ENZ- ... ode=FBT296
Pa da ide redom
Obična poštarina je 7KM za narudzbe iznad 70KM.
Obzirom da trosim puno selena isplati se uzeti jer mu je ovdje cijena 38KM.
Druga stvar je D-manoza koja ovdje kosta isto tako oko 30-40 zavisno od proizvidzaca i to samo 30pilula.
Enzim laktaze mi je isto prijeko potreban i cijena od 12KM mi je smijesna.
Plus, uradila sam review artikala koji sam prosli pit narucula i dobila po 1$ za svaki sto znaci da sam tih 7 maraka postarine jos zaradila.
Eto ako zelite jos tips and tricks pratite me :D :D
Post Reply