Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
nino90
Posts: 1352
Joined: 26/04/2007 19:36

#3276 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by nino90 »

ja nemam na hajat folk i music sliku ali ima ton :S
manocom
Posts: 50
Joined: 20/01/2010 21:52

#3277 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by manocom »

Sakazulu wrote:Već sam ranije pisao na temu daljnica i dva klika itd..

Izgleda da je to takva tehnologija... za sad!
Mislim da to nema veze sa tehnologijom vec sa softverom (logosoftovim super tv firmwareom). To oni garant mogu popraviti ako hoce.... Valjda :))
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#3278 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Onda su mi pisali da sam jedini kojem to smeta... Eto nas sad već dvoje.

Hajmo LOL sredite taj klik!
User avatar
karanana
Posts: 47252
Joined: 26/02/2004 00:00

#3279 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

meni su bas dva klika u redu i korisni su kad recimo hoces da vidis koliko je sati ili koliko je vremena ostalo na show-u koji gledas, ili da vidis sta je sljedece na programu koji gledas. nisu to uvijek dva klika, ako je upaljen onaj display/traka dole onda jednim klikom ides gore dole.
fixer
Posts: 8091
Joined: 20/05/2006 15:05
Location: פיקסר אתה קינג

#3280 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by fixer »

karanana wrote:meni su bas dva klika u redu i korisni su kad recimo hoces da vidis koliko je sati ili koliko je vremena ostalo na show-u koji gledas, ili da vidis sta je sljedece na programu koji gledas. nisu to uvijek dva klika, ako je upaljen onaj display/traka dole onda jednim klikom ides gore dole.
:thumbup:
User avatar
Kladara
Posts: 459
Joined: 28/09/2012 11:19
Location: Majke Jevrosime 33

#3281 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Kladara »

Kladara wrote:internet jebe li jebe :x
:thumbup:
manocom
Posts: 50
Joined: 20/01/2010 21:52

#3282 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by manocom »

karanana wrote:meni su bas dva klika u redu i korisni su kad recimo hoces da vidis koliko je sati ili koliko je vremena ostalo na show-u koji gledas, ili da vidis sta je sljedece na programu koji gledas. nisu to uvijek dva klika, ako je upaljen onaj display/traka dole onda jednim klikom ides gore dole.
Pa tu traku isto tako mozes dozvati onim srednjim dugmetom na daljinskom, OK dugme
manocom
Posts: 50
Joined: 20/01/2010 21:52

#3283 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by manocom »

Lud i ponosan wrote:
karanana wrote:meni su bas dva klika u redu i korisni su kad recimo hoces da vidis koliko je sati ili koliko je vremena ostalo na show-u koji gledas, ili da vidis sta je sljedece na programu koji gledas. nisu to uvijek dva klika, ako je upaljen onaj display/traka dole onda jednim klikom ides gore dole.
:dance: :thumbup:

Ne treba apsolutno nista dirati i mijenjati.

P.S. Zbog vas dvojice ce veceras to srediti, ostace u 3. smjeni i kad se probudite sve ce biti gotovo. :oops:
Pa tebi stvarno svaka samara trazi!!!
User avatar
Kladara
Posts: 459
Joined: 28/09/2012 11:19
Location: Majke Jevrosime 33

#3284 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Kladara »

:lol:
humanitarac :D
manocom
Posts: 50
Joined: 20/01/2010 21:52

#3285 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by manocom »

Lud i ponosan wrote:
karanana wrote:meni su bas dva klika u redu i korisni su kad recimo hoces da vidis koliko je sati ili koliko je vremena ostalo na show-u koji gledas, ili da vidis sta je sljedece na programu koji gledas. nisu to uvijek dva klika, ako je upaljen onaj display/traka dole onda jednim klikom ides gore dole.
:dance: :thumbup:

Ne treba apsolutno nista dirati i mijenjati.

P.S. Zbog vas dvojice ce veceras to srediti, ostace u 3. smjeni i kad se probudite sve ce biti gotovo. :oops:
Jadan li bi nam napredak bio da se ti pitas! Po tebi nista ne treba mjenjati ni dirati vec zadnje dvije godine, nit povecat brzinu downloada, niti uploada, niti promet, niti ubaciti koji novi kanal... Ma nista! Zamoli neka ti uvedu dial up kad si tako merhametli! Jazuk je ba toliki internet trositi!
manocom
Posts: 50
Joined: 20/01/2010 21:52

#3286 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by manocom »

Sakazulu wrote:Onda su mi pisali da sam jedini kojem to smeta... Eto nas sad već dvoje.

Hajmo LOL sredite taj klik!
Ima li treci? :)) haj da vidimo koliko nas ima :))
zilog
Posts: 7550
Joined: 06/03/2009 11:19

#3287 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

manocom wrote:Jadan li bi nam napredak bio da se ti pitas! Po tebi nista ne treba mjenjati ni dirati vec zadnje dvije godine, nit povecat brzinu downloada, niti uploada, niti promet, niti ubaciti koji novi kanal... Ma nista! Zamoli neka ti uvedu dial up kad si tako merhametli! Jazuk je ba toliki internet trositi!
Bas je broj klikova mjerilo napretka, poput broja kanala, download-a i upload-a. :roll:

Meni je isto, prvi klik, smetao na pocetku, a sada sam se toliko navikao, da bi mi puno vise smetalo da vrate na jedan. Posebno zato sto, kada mijenjam kanale, ne idem na samo jedan gore/dole, nego po 5 i vise, tako da mi broj klikova ne predstavlja veliku razliku. Vidjeti EPG, vrijeme i broj kanala, prije promjene kanala, je isto bitno.

Razumijem i vas, navika je cudo. Kada vas ne bi bila dvojica, nego vecina, sigurno bi promjenili (na moju zalost).
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#3288 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Već je neko gore napisao da za taj pregled, sat, program itd. ima srednje dugme. Ovdje pričamo o dugmićima za promjenu kanala, kojih btw ima na dva mjesta na daljincu.

Naravno da se navikneš i ja sam se navikao. Ali kad se sjetim navikao sam se i na to da nam trolejbusi ne valjaju, da su nam rupe i neravan asfalt svuda po gradu..., da ne nabrajam dalje. Da li radi toga što se NAVIKNEŠ treba zanemariti rješive stvari?
manocom
Posts: 50
Joined: 20/01/2010 21:52

#3289 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by manocom »

zilog wrote:
manocom wrote:Jadan li bi nam napredak bio da se ti pitas! Po tebi nista ne treba mjenjati ni dirati vec zadnje dvije godine, nit povecat brzinu downloada, niti uploada, niti promet, niti ubaciti koji novi kanal... Ma nista! Zamoli neka ti uvedu dial up kad si tako merhametli! Jazuk je ba toliki internet trositi!
Bas je broj klikova mjerilo napretka, poput broja kanala, download-a i upload-a. :roll:

Meni je isto, prvi klik, smetao na pocetku, a sada sam se toliko navikao, da bi mi puno vise smetalo da vrate na jedan. Posebno zato sto, kada mijenjam kanale, ne idem na samo jedan gore/dole, nego po 5 i vise, tako da mi broj klikova ne predstavlja veliku razliku. Vidjeti EPG, vrijeme i broj kanala, prije promjene kanala, je isto bitno.

Razumijem i vas, navika je cudo. Kada vas ne bi bila dvojica, nego vecina, sigurno bi promjenili (na moju zalost).
Pa posto se ovdje pojedini vole navikavati, ja molim LOL da nam sada uvede dva klika, mozda i tri, bas da vidimo koliko ce nam trebati da se naviknemo, mozda neki i turnir da organizujemo u navikavanju?!
manocom
Posts: 50
Joined: 20/01/2010 21:52

#3290 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by manocom »

Sakazulu wrote:Već je neko gore napisao da za taj pregled, sat, program itd. ima srednje dugme. Ovdje pričamo o dugmićima za promjenu kanala, kojih btw ima na dva mjesta na daljincu.

Naravno da se navikneš i ja sam se navikao. Ali kad se sjetim navikao sam se i na to da nam trolejbusi ne valjaju, da su nam rupe i neravan asfalt svuda po gradu..., da ne nabrajam dalje. Da li radi toga što se NAVIKNEŠ treba zanemariti rješive stvari?
:thumbup: Najbolji primjer da ovo nije logicno i normalno je to kada god mi dodji gosti i pocnu vrtit programe prva izjava je "sta je ovo ne radi kako treba". Al hajde treba im oprostiti posto nisu prosli kroz proces navikavanja!
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#3291 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ghost_Rider_XXX »

blago vama kada vam je jedini životni problem jebeni broj klikova do kanala. :-)
Sakazulu
Posts: 2263
Joined: 28/04/2012 08:02

#3292 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Ghost_Rider_XXX wrote:blago vama kada vam je jedini životni problem jebeni broj klikova do kanala. :-)
Da tako razmišljaju Nijemci nikad ne bi napravili Mercedes i slične aute, ili recimo Japanci sa svojom tehnikom...
User avatar
Cracked
Posts: 576
Joined: 16/05/2012 02:31

#3293 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Cracked »

ne znam, klik manje vise mi je zadnje na pameti. Vise me interesuju ponude. Duo+ mi postaje preskup.
manocom
Posts: 50
Joined: 20/01/2010 21:52

#3294 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by manocom »

Lud i ponosan wrote:
Cracked wrote:ne znam, klik manje vise mi je zadnje na pameti. Vise me interesuju ponude. Duo+ mi postaje preskup.
Trio light... ;)

Svakakvih ljudi inace... :-) :-)
Sta ti znaci ovo svakavih ljudi inace? Jel ovo meni upuceno? Jel nesto nije u redu sa mnom?
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#3295 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Ghost_Rider_XXX »

Dajte ba ljudi, za koji moj se mora uvijek prepucavati zbog nečega? Na kraju krajeva ima ona stara narodna, rđavoj ovci i runo smeta.
manocom
Posts: 50
Joined: 20/01/2010 21:52

#3296 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by manocom »

Ghost_Rider_XXX wrote:Dajte ba ljudi, za koji moj se mora uvijek prepucavati zbog nečega? Na kraju krajeva ima ona stara narodna, rđavoj ovci i runo smeta.
Kakva je ovo kultura, tj nekultura komunikacije. Ja prosto ne mogu da vjerujem da covjek ne moze dati svoje misljenje a da odmah svaki prijedlog sa kojim se ne slazete docekujete na kolac. Ni to mi ne smeta jer naravno svaki ima pravo na svoje misljenje, ali ovakvi komentari tipa rdjava ovca i ima svakakvih ljudi je vec mangupluk. Al lako je biti mangup iza tastature, bas se pitam bli ste ovako razgovarali da pricamo lice u lice?! Ali o vasoj kulturi, parlamentarnosti stvarno vise ne treba trositi rijeci. Usput ovdje se samo vidi nas bosanski gubitnicki mentalitet! Sve nam je dobro, ne dao bog goreg! Nista ne diraj,ne mjenjaj, navikli smo. Tako nam je u svemu, i u drzavi i zato nam je vlast ista vec 20 godina. Od obicnog prijedloga (za koji zaista ne znam zasto je toliko aman los i nelogican) zagraktali ste kao da ste sami programirali formware a lol vam babovina.
manocom
Posts: 50
Joined: 20/01/2010 21:52

#3297 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by manocom »

Vidjet ces ti koliko ja imam godina! Pametnjakovicu!
zilog
Posts: 7550
Joined: 06/03/2009 11:19

#3298 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

manocom wrote:
Ghost_Rider_XXX wrote:Dajte ba ljudi, za koji moj se mora uvijek prepucavati zbog nečega? Na kraju krajeva ima ona stara narodna, rđavoj ovci i runo smeta.
Kakva je ovo kultura, tj nekultura komunikacije. Ja prosto ne mogu da vjerujem da covjek ne moze dati svoje misljenje a da odmah svaki prijedlog sa kojim se ne slazete docekujete na kolac. Ni to mi ne smeta jer naravno svaki ima pravo na svoje misljenje, ali ovakvi komentari tipa rdjava ovca i ima svakakvih ljudi je vec mangupluk. Al lako je biti mangup iza tastature, bas se pitam bli ste ovako razgovarali da pricamo lice u lice?! Ali o vasoj kulturi, parlamentarnosti stvarno vise ne treba trositi rijeci. Usput ovdje se samo vidi nas bosanski gubitnicki mentalitet! Sve nam je dobro, ne dao bog goreg! Nista ne diraj,ne mjenjaj, navikli smo. Tako nam je u svemu, i u drzavi i zato nam je vlast ista vec 20 godina. Od obicnog prijedloga (za koji zaista ne znam zasto je toliko aman los i nelogican) zagraktali ste kao da ste sami programirali formware a lol vam babovina.
O kulturi komunikacije bolje sebe prispitaj, pogotovo ono kada bi jos i samare dijelio.

Niko tvoj prijedlog nije docekao na kolac, samo nas je vise kojima se ovako svidja. Vjerovatno se moze promjeniti, samo treba da se nakupi dovoljno onih kojima se ne svidja. To se ne postize ubjedjivanjem ljudi da su zaostali.

Toliko od mene.
manocom
Posts: 50
Joined: 20/01/2010 21:52

#3299 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by manocom »

@zilog

Pa ti si barem uvijek bio relan i kulturan. Sta ti sada bi? Jel ovo po tebi normalna replika?

"Ne treba apsolutno nista dirati i mijenjati.

P.S. Zbog vas dvojice ce veceras to srediti, ostace u 3. smjeni i kad se probudite sve ce biti gotovo."

Kakva je ovo iskljucivosti i ironija? Jel ovo normalan nacin komunikacije?
zilog
Posts: 7550
Joined: 06/03/2009 11:19

#3300 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

manocom wrote:@zilog

Pa ti si barem uvijek bio relan i kulturan. Sta ti sada bi? Jel ovo po tebi normalna replika?

"Ne treba apsolutno nista dirati i mijenjati.

P.S. Zbog vas dvojice ce veceras to srediti, ostace u 3. smjeni i kad se probudite sve ce biti gotovo."

Kakva je ovo iskljucivosti i ironija? Jel ovo normalan nacin komunikacije?
Ma hajde, pusti to. Nema potrebe zakuhavati. Malo zezanja nije naodmet...
Post Reply