Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
263
50%
 
Total votes: 526

User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43201 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Averus wrote: 22/01/2023 14:17 Gotov Wolfenstein: The New Order
Sve u svemu veoma fun game, nije preduga, taman :)
Killing Nazis is always fun :izet:
Wow, kad prije? Ti si je skoro počeo igrat'.

Il' sam možda ja taj koji previše glumi turistu u svakoj igri, da mi je da vidim sve i svašta. :lol:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43202 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 22/01/2023 14:32
Ja trenutno igram Rise of the Tomb Raider. Ne znam zašto sam mislio da je bzvz, meni igra odlično paše. Bolji mi je od prvog dijela.

Ima dosta kolektibls, ali igra ne kažnjava i ne smara sa traženjem. Poneki item bude negdje zavučen, ali ništa strašno.

Svu svemu ocjena 8.5/10
Instalirana, nisam još počeo. Kad završim SR: HK biće il' to il' Dark Souls 2.

Al' prvi dio mi je baš bio dobar. Više je akciona igra nego što je puzzler, što su bile originalne igre.

Mislim da sam preš'o 90% igre samo sa pištoljem i headshots. Ih, još kad sam dobio prigušivač, kako je tek onda zabava počela. :-D
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#43203 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ja sam prvi i drugi prešao 90% sa lukom i strijelama
Treci sam prešao kako god je bilo potrebno samo da se kutarisem. Drastičan pad kvaliteta nakon dva odlicna naslova


A brzo zavrsio New Order jbg, 10 sati
Nisam ganjao collectibles previse nego ono usput. Da je na steam mozda i bih :D
User avatar
ferratilis
Posts: 7224
Joined: 25/11/2013 16:48

#43205 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Sony trenutno posvecuje vise paznje PC verzijama svojih igara nego 99% publishera. Svaka im cast.
User avatar
ferratilis
Posts: 7224
Joined: 25/11/2013 16:48

#43206 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Opet sam se navukao na Elden Ring :roll:

Poceo igrati kao caster, smorila me borba iz daljine i mana management. Cim sam dobio priliku za respec, prebacio sam se na Great Stars, odlicni su za jump attacks i bleed.

You hit me, you bleed. I hit you, you bleed. :D
Image

Za sve ostalo, tu je dual wield.
Image
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45219
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#43207 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ferratilis wrote: 24/01/2023 10:38
Image

šta je ovo jbt? žensko u klimaksu?
User avatar
ferratilis
Posts: 7224
Joined: 25/11/2013 16:48

#43208 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tako nekako. :lol: :thumbup:

To mi je privremeni armor dok ne nabavim crucible set, onda ce izgledati kako treba.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43209 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Završio sam kompletnu Shadowrun trilogiju. Odličan cyberpunk RPG, setting i atmosfera su fenomenalni, samo se moram pridružit' mišljenjima većine igrača da je drugi dio (Dragonfall) vrhunac trilogije. Hong Kong je ok, al' fali mi tu nešto, nema mi baš 100% šmek k'o prva dva dijela. Al' unatoč tome je ovo jedan od mojih najomiljenijih RPG serijala, i vjerujem da ću sva tri kad-tad opet odigrat'. :)

Kren'o sam Čmoljinim stopama i počeo sam Rise of the Tomb Raider. Igra je malo reć' zabavna, baš k'o prvi dio, liježe super. :)

Vidim da Fero i Haverus ne vole trojku, a pošto ću kad-tad doć' i do nje: šta tačno ne valja kod trećeg dijela?
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#43210 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Koliko god u glavi ponavljao "Please don't suck, please don't suck, please don't suck" dok sam gledao prvu najavu novog DragonAge-a, ovo mi je razbilo 99% nade da ce igra biti i priblizno dobra kao trilogija...


Dragon Age: Dreadwolf loses another veteran BioWare producer
:oops:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43211 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »



:lol:
User avatar
ferratilis
Posts: 7224
Joined: 25/11/2013 16:48

#43212 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Nova igra od developera Shadow Tactics i Desperados 3, ovaj put malo eksperimentalniji pristup. Ovaj studio je u neku ruku spasitelj zanra isometric stealth/tactics igara, pa su ocekivanja velika. :)

User avatar
vaučer
Posts: 8900
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#43213 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by vaučer »

Izgleda super.
Još nisam počeo Shadow Tactics.
User avatar
geralt
Posts: 5146
Joined: 14/09/2017 12:45

#43214 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by geralt »

Averus wrote: 24/01/2023 14:12 Koliko god u glavi ponavljao "Please don't suck, please don't suck, please don't suck" dok sam gledao prvu najavu novog DragonAge-a, ovo mi je razbilo 99% nade da ce igra biti i priblizno dobra kao trilogija...


Dragon Age: Dreadwolf loses another veteran BioWare producer
:oops:
Ne bi valjalo da bude dobra kao trilogija, jer trilogija bas i nema neki standard kvaliteta kada uzmes sve tri igre u obzir. Jedna dobra igra sa dosadnim dijelovima zbog kojih je ne zelim opet igrati, jedna igra sa solidnim idejama koja je sklepana i skoro neigriva, i jedna meh igra koja je 20 sati sadrzaja razvukla na 120 sati igre.

Nastavak treba da bude puno puno bolji od trilogije.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43216 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Ne znam da li je ijedna igra ikada prouzrovala ovoliko otkaza, i to sve ljudi koji su godinama t.j. decenijama sa kompanijom, u najvažnijim kreativnim pozicijama.

Sve mi se čini da će ovo bit' Anthem 2.
DonieBrasco
Posts: 15234
Joined: 31/08/2016 16:09

#43217 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DonieBrasco »

Svugdje je sad rasulo sa razvojem igara, mozda jedini Valve i Rock Star rade kako treba jer se ne oglasavaju kad bude bice.
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#43219 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Je li iko igrao Outer Wilds i je li stvarno toliko savršena igra kao što pričaju?
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#43220 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Ko je od vas ovo napis'o? Haj budite iskreni. :D
I keep faking orgasms with my wife so I can play more FM

I have been struggling with a problem that I have been keeping to myself for some time. I have been faking intimacy with my wife because all I can think about is playing FM and perfecting my team with some signings. I find myself daydreaming during intimate moments with my wife, visualizing the perfect role combination to go with a Box To Box, or the best parameters to add to a recruitment focus. My mind races with different tactics and strategies, and I struggle to focus on the present moment.

In an effort to conceal my preoccupation, I have been faking physical and emotional engagement during intimate moments with my wife. I'll put on a facade of pleasure, making noise and movements that I think would convince her that I'm fully invested in the moment. I'm aware that this is not fair to her and it's causing strain in our relationship, but I can't help it, the urge to play FM is too strong.

I am writing this post to ask for advice and support from others who may have gone through something similar. I love my wife and I do not want to lose her, but I also cannot shake this overwhelming urge to play FM. I am not sure how to find a balance and I need help.
Odličan komentar ispod:
I had a similar problem with my gf due my reduced libido as I was staying up late at night playing FM.

She came to see me to discuss her lack of 'playing' time. I offered to loan her out and she said she was furious with the way I've handled this.
:lol:
User avatar
diablobih
Posts: 8253
Joined: 28/12/2015 02:17

#43221 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by diablobih »

Ma treba unajmiti asistenta da to sredi, ali sta ces, rookie.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45219
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#43224 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

House wrote: 26/01/2023 03:54 Image
Strado Lens Vens :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45219
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#43225 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 25/01/2023 14:23 Ko je od vas ovo napis'o? Haj budite iskreni. :D
I keep faking orgasms with my wife so I can play more FM

I have been struggling with a problem that I have been keeping to myself for some time. I have been faking intimacy with my wife because all I can think about is playing FM and perfecting my team with some signings. I find myself daydreaming during intimate moments with my wife, visualizing the perfect role combination to go with a Box To Box, or the best parameters to add to a recruitment focus. My mind races with different tactics and strategies, and I struggle to focus on the present moment.

In an effort to conceal my preoccupation, I have been faking physical and emotional engagement during intimate moments with my wife. I'll put on a facade of pleasure, making noise and movements that I think would convince her that I'm fully invested in the moment. I'm aware that this is not fair to her and it's causing strain in our relationship, but I can't help it, the urge to play FM is too strong.

I am writing this post to ask for advice and support from others who may have gone through something similar. I love my wife and I do not want to lose her, but I also cannot shake this overwhelming urge to play FM. I am not sure how to find a balance and I need help.
Odličan komentar ispod:
I had a similar problem with my gf due my reduced libido as I was staying up late at night playing FM.

She came to see me to discuss her lack of 'playing' time. I offered to loan her out and she said she was furious with the way I've handled this.
:lol:
Odgovor je vrh :mrgreen:
Post Reply