Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
263
50%
 
Total votes: 526

User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#36401 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

Chmoljo wrote: 11/04/2021 00:39 Ma tek si na početku.

Meni izgleda sjajno ovaj univerzum. Ne znam je li originalno, ili je pođonjeno, ili najvjerovatnije kombinacija više SF i fantasy djela, ali ima interesantnih stvari.

Spojlo sam kraj sebi, ali svejedno će biti užitsk odigrati. Ne žurim previše jer sam ambiciozno krenuo da mi svaka nastamba i grad imaju po 5 zvjezdica.
tek na početku a preko 6h gameplaya i preko 20 km prošetanih :D dakle svako naselje, ili nastambu možeš dići na levele 5...nisam na te zvjezdice obraćao previše pažnje već sam se fokusirao na materijale i generalno sve stvari koje dostavljam, za šta i čemu služe...ambijent je Islandovski, nikako ne mogu povezati onaj ambijent s USA, ali očekivati je da će se isti mijenjati vremenom kako se bude napredovalo kroz igru..

lud je Kojima, nema šta..definitivno je igra orginalna..bar za mene jer nisam ništa slično nikad igrao..
User avatar
l33t
Posts: 4325
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#36402 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by l33t »

soha96 wrote: 11/04/2021 12:11 Na ovom euro truck simulator 2 vozis po ogranicenju 90 i imas osjecaj da hodas pjeske :roll:
Zato dozirati sa F1 2020 da se razbije monotonija :thumbup: Prevezao sam kilometara u ETS2 uz duz i poprijeko :mrgreen:
Nanox7
Posts: 507
Joined: 18/03/2015 00:10

#36403 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Nanox7 »

l33t wrote: 11/04/2021 15:21
soha96 wrote: 11/04/2021 12:11 Na ovom euro truck simulator 2 vozis po ogranicenju 90 i imas osjecaj da hodas pjeske :roll:
Zato dozirati sa F1 2020 da se razbije monotonija :thumbup: Prevezao sam kilometara u ETS2 uz duz i poprijeko :mrgreen:
Trenutno vozim po Iberiji :izet:

Preporucujem Cartel Tycoon :thumbup: :thumbup:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45221
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36404 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

aditon wrote: 11/04/2021 12:58
Chmoljo wrote: 11/04/2021 00:39 Ma tek si na početku.

Meni izgleda sjajno ovaj univerzum. Ne znam je li originalno, ili je pođonjeno, ili najvjerovatnije kombinacija više SF i fantasy djela, ali ima interesantnih stvari.

Spojlo sam kraj sebi, ali svejedno će biti užitsk odigrati. Ne žurim previše jer sam ambiciozno krenuo da mi svaka nastamba i grad imaju po 5 zvjezdica.
tek na početku a preko 6h gameplaya i preko 20 km prošetanih :D dakle svako naselje, ili nastambu možeš dići na levele 5...nisam na te zvjezdice obraćao previše pažnje već sam se fokusirao na materijale i generalno sve stvari koje dostavljam, za šta i čemu služe...ambijent je Islandovski, nikako ne mogu povezati onaj ambijent s USA, ali očekivati je da će se isti mijenjati vremenom kako se bude napredovalo kroz igru..

lud je Kojima, nema šta..definitivno je igra orginalna..bar za mene jer nisam ništa slično nikad igrao..

Zvjezdice ti donose dodatne perkove i gadgete sa kojima je život lakši.

Dobijaš i dodatne mailove i informacije o svijetu, koje ruku na srce inače ne čitam udrugim igrama, ali ovdje jesam. Jes da je malo teško složiti sve u glavi, ali je lore zanimljiv pa te tjera da saznaš više.

Slažem se da izgleda islandski, ali obzirom da ni kiša više nije kiša, i da i teren djeluje deprimirajuće, lakše je uživiti se sa tim osjećajem apokalipse.
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#36405 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

sad već imam preko 12 sati gameplaya a osjećam kao da se nisam ni pomjerio...i sad me pritislo s dostavom na sve strane, ne znam gdje prije da udarim...nikako da se rješim tereta, istovarim malo, natovarim na sebe još više...sad imam pošiljku za windmill od 120 kg...dakle, tu mi je maksuz opet ići odmah nakon što se vratim (jer već imam pošiljku za windmill), a tu je onaj nezgodni teren s šumom..

imao sam i okršaj s BT's, kako se pojavljuju svako malo, dosadilo mi se šunjati..reko odoh probat proletiti s motorom kroz njihovu teritoriju..kad ne može...i onda sam BT-a koji se pretvori u neku džinovsku sipu, gađao onim bombama od svoje krvi..ali dok nisam pobjegao, nisam se sipe ni rješio...

igra ima dosta elemenata survival-a a taj osjećaj se pojačao onda kada sam osposobio motor, koji ako ga stisneš potroši bateriju..već sam dva puta u po divljine stao pa sam morao craftat PCC da bi se opet vratio na mjesto gdje je motor da sagradim generator i dopunim baterije :) fali mi taj osjeća da sam nešto uradio, napravio, jer pošiljke me driblaju, samo što dođem iz jedne nastambine, preuzmem opet pošiljku i haj nazad..
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#36406 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

aditon wrote: 12/04/2021 09:34 sad već imam preko 12 sati gameplaya a osjećam kao da se nisam ni pomjerio...i sad me pritislo s dostavom na sve strane, ne znam gdje prije da udarim...nikako da se rješim tereta, istovarim malo, natovarim na sebe još više...sad imam pošiljku za windmill od 120 kg...dakle, tu mi je maksuz opet ići odmah nakon što se vratim (jer već imam pošiljku za windmill), a tu je onaj nezgodni teren s šumom..

imao sam i okršaj s BT's, kako se pojavljuju svako malo, dosadilo mi se šunjati..reko odoh probat proletiti s motorom kroz njihovu teritoriju..kad ne može...i onda sam BT-a koji se pretvori u neku džinovsku sipu, gađao onim bombama od svoje krvi..ali dok nisam pobjegao, nisam se sipe ni rješio...

igra ima dosta elemenata survival-a a taj osjećaj se pojačao onda kada sam osposobio motor, koji ako ga stisneš potroši bateriju..već sam dva puta u po divljine stao pa sam morao craftat PCC da bi se opet vratio na mjesto gdje je motor da sagradim generator i dopunim baterije :) fali mi taj osjeća da sam nešto uradio, napravio, jer pošiljke me driblaju, samo što dođem iz jedne nastambine, preuzmem opet pošiljku i haj nazad..
Ne moras se odmah previse fokusirati da sve sporedne posljke obavis. Gledaj da radis misije gdje ces otkljucati neke nove opreme. Koristi opremu sto su drugi ostavili da sebi malo olaksas i sto je najbitnije gradi sto vise infrastrukture koja ti moze kasnije pomoci kada prvi put prolazis kroz podrucje.

Da ne spoilam previse ali imas kasnije i zip line i dosta tog sto ti zivot dosta olaksaju, razne vrste eksoskeleta i slicno :D


Ja sam znao naletiti da je neko parkirao kamion dosta veceg levela i onda baterija ogromna a i moze se natovariti bas puno :D Kasnije ce ti biti lakse i sa BT jer ces imati daleko vise opcija :thumbup:


Sve je to ok dok ne dodjes do izgradnje auto ceste, tim kad se zarazis nema kraja. Poslije samo pljackas one sto normalno tebe hoce opljackati i gradis ceste :lol:


P.S. Teren i lokacije u igri i jesu dobili inspiraciju od Islanda, tamo takodjer imaju i te crne plaze :D
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#36407 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

ode to haman u nekom pravcu koji nisam mogao ni zamisliti...čuj gradim cestu :D

ne volim ja ostavljati stvari nedovršene, zato imam potrebe završiti sve što sam preuzeo i što se nudi...ne mogu ti opisati kako mene nervira sve odbačene pošiljke što su raštrkane po svijetu..jer ih ne mogu ponijeti s sobom...a ne mogu ih ponijeti zato što sam vazda na granici, tj uvijek preko 120 kg nosim..jedva se krećem...i tako prolazim pored svih tih kofera i čega sve ne...izjede me...uglavnom, istovariš na jednom mjestu, natovariš onda još više...najgore što cijelo vrijeme nosam 80 kila koje moram istovarti u gradu Port Knot City jer mi je rečeno da prije nego odem u Port, završim sve što sam mislio jer valjda neko jezero trebam preći i neću se moći vratiti...tako sam shvatio..zato sad hodam između ove četiri postaje koje sam uvezao i chiral mrežu
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#36408 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Zato ti i kazem nemoj se forsirati odmah da sve nosis i obavljas. Svakako ces se vracati na ta podrucja i zbog price a i mozes kad hoces. Stvar je u tom da ces kasnije s raznom opremom daleko vise kg i puno brze moci prebacivati. Kako pisem tek mi sve naumpada sta sve od opreme ima i odmah mi dodjem da je i ja ponovo pocnem igrati i da zavrsim one ceste do kraja, ako do sad nisu propale :lol: Valjda je raja odrzavala :D


Ali kako god, sto vise obavljajte te sporedne dostave. Imam druga koji je preletio igru samo main dostave i lik pola stvari u igri nije vidio. Iznenadio se kad je vidio kakvu sam opremu ja sve koristio, gdje sam bio i sta sam vidio i nasao :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45221
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36409 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Imas i dva preppera. Nisu samo tih pet stanica na prvoj mapi.

A ovo za ceste je tačno :lol: na prvoj mapi kontam, koji će mi onoliki materijali... Kad ono ovamo :lol: cijedim sve :lol:

Igra ti baš pomogne da lakše igraš kad se nešto počne pretvarati u grind.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#36410 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

opet o poštar simulatoru


niste o vičeru odavno :oops:
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#36411 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

DHL Express :D
ma igra je super samo uvodni dio po meni predugo traje.. da mi je bar pištolj da mogu one MULE rokati, idu mi na živce, moram se šunjati kroz njihovu teritoriju i više nego kroz BT's :)

koja je svrha odmaranja i spavanja na otvorenom ako se neće regenerisati onaj dio stamine koji posivi nakon nekog vremena...jučer sam ostavio Sam-a da spava 25 minuta jer sam se sjebao do windmill-a, međutim ništa, i dalje sivi dio je ostao siv a to je bilo oko 50% ukupne stamine. I još da pitam, koje su narudžbe glavna misija a koje sporedna jer kad preuzimaš narudžbe, ima SAM's order i standard order?
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#36412 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by arnes_king »

Ma poslije ces se s Mules igrati i zafrkavati, bude bas zabavno :D Orders for Sam su ti glavne misije a ostalo sporedne. Neke sporedne su cisto da dignes ranking dok kod nekih otkljucas nove opreme i slicno.
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#36413 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

:thumbup: :thumbup:

znači nije samo walking simulator već i construction simulator :D
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#36414 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Šta fali walking simulatorima, neke od najboljih igara koje sam odigrao su walking simulatori (npr Firewatch) :D
Raptor44
Posts: 365
Joined: 25/03/2017 14:02

#36415 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raptor44 »

Image

Valja li kaciga? :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#36417 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Zavrsio sinoc Shadow of Mordor. Jako zabavna igrica, nije previse duga tako da ne smara, borbeni sistem i prica su na dobar kinematicki nacin uradjeni. I bas je onako fino ispolirana kako treba.

Sad valja nesto novo izabrat', al' eto Steam backlog se smanjuje malo po malo. :)
User avatar
House
Posts: 46627
Joined: 17/03/2010 15:36

#36418 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

Averus wrote: 11/04/2021 01:06 Image

:oops:
ide ko halva :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#36419 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

Ja sam opet Dotu skinuo...jebem sebi sve danas, kontam sto mi je to trebalo, bio sam rahat dvije godine... :lol:
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#36420 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

House wrote: 13/04/2021 20:19
Averus wrote: 11/04/2021 01:06 Image

:oops:
ide ko halva :D
Šuti, tek 5. sequence... Vratio se odradio sve prethodne da imam 100% :lol:
Biće zabavno kad počnem kupiti sav loot po ovim morskim lokacijama :oops:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45221
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36421 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Raptor44 wrote: 12/04/2021 17:53 Image

Valja li kaciga? :mrgreen:
fotorealistično jbt... vrlo lako zamijeniti za fotografiju.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45221
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36422 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Averus wrote: 13/04/2021 20:57
House wrote: 13/04/2021 20:19
Averus wrote: 11/04/2021 01:06 Image

:oops:
ide ko halva :D
Šuti, tek 5. sequence... Vratio se odradio sve prethodne da imam 100% :lol:
Biće zabavno kad počnem kupiti sav loot po ovim morskim lokacijama :oops:
meni je nevjerovatno dobro legao. nikako nisam mogao dokučiti što mi je trica bila smor, a taj je bio super.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45221
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#36423 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Raigor Stonehoof wrote: 13/04/2021 20:54 Ja sam opet Dotu skinuo...jebem sebi sve danas, kontam sto mi je to trebalo, bio sam rahat dvije godine... :lol:
to je zato što si nam se rugo. sad ti fino twelwe steps walking simulator odvikavanje od Dote :lol:

inače
https://www.hcl.hr/vijest/koje-se-grozn ... ti-169527/

Htjeli mi to priznati ili ne, svijet videoigara itekako ima svoje poroke. Tijekom igranja videoigara možemo razviti različite običaje i navike od kojih nemamo neke posebne koristi, ali nam iz nekog razloga odgovaraju.

O kakvim navikama pričamo? Primjera je stotinu, od opsesivnog reloadanja oružja nakon svakog ispaljenog metka i pretrpavanja inventoryja, preko maničnog učitavanja zadnje spremljene pozicije ili restarta nakon najsitnije greške, do instaliranja igara koje nijednom ne pokrenete ili pak tendencije da u multiplayeru izigravate kamikazu.

Dakle, probajte se sjetiti neke svoje navike iz videoigara koju smatrate nepoželjnom i realno bi vam u životu bilo bolje da to ne radite. I onako, terapijski – podijelite tu groznu naviku s nama u komentarima.

Kao i obično u ovim našim HCL raspravama, ja postavljam primjer. A u ovom slučaju mogu čak i više njih, radi boljeg uprizorenja.

Bok ja sam Zoran i često mi je zanimljivije skidati modove za igre nego te igre igrati s modovima. Bezbroj sam se puta već navukao na modding Skyrima – kažem si skinut ću jedan mod i to je sve, kad ono deset sati kasnije i sto modova kasnije nisam se pomaknuo dalje od prvih pola sata igre i pokušavam dokučiti koji mi to mod ruši igru od njih sto instaliranih, pri čemu je 95 totalno nepotrebnih, a možda ih je pet onako – esencijalnih, ali i to je upitno. Triggera me to svaki put kad čujem Skyrimovu glazbu.

Bok ja sam Zoran i imam groznu naviku čačkanja po mobitelu dok igram igre na konzoli ili računalu. Ne gledam koliko je sati, ne provjeravam važne poslovne mailove, ne komuniciram ni sa kim – jednostavno i u najintenzivnijem trenutku igranja u meni je poriv da popratim totalno besmislene objave na Twitteru oko toga može li se u XY igri podragati pas ili ne može. Igra se može pauzirati, moji porivi ne mogu!

Boj ja sam Zoran i imam nezgodnu potrebu da prekidam govor likova prije nego izgovore cijelu rečenicu. Ne smetaju me njihovi glasovi, ni gluma, ni ništa slično – nego ja uvijek preko titlova pročitam sve što će mi reći i skratim ih prije nego dovrše rečenicu. Probao sam igrati ugašenih titlova, ali trzaji prsta za prekid dijaloga duboko su ukorijenjeni. Ništa ne pomaže! A ako se rečenice ne mogu prekinuti, počinje me hvatati tjeskoba!
marko1106
12.04.2021 - 18:25
Moja najgora navika je što moram skupiti sve. Hocu reci da svaku ikonu na mapi moram riješiti i sve side misije. I to je ošlo do te mjere da mi igra obicno dosadi i prije nego dođem do 20% glavne priče.

NomadCro
@marko1106, 12.04.2021 - 19:29
Da, tako i ja.. i onda odradim par main story misijia i otkljucam neku moc s kojom bi to sve bilo lakse 20 puta…
ovo se i meni dešava :lol:

kao i sumanuto reloadanje i hoardanje svega u inventoriju, jer jebiga, zatrebaće. i nikad ne zatreba. zadnji boss fajt bude presmiješan i ništa ne potrošiš. čak i u onoj MY life in Portia sam to radio :lol:
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#36424 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Chmoljo wrote: 13/04/2021 23:20
Averus wrote: 13/04/2021 20:57
House wrote: 13/04/2021 20:19

ide ko halva :D
Šuti, tek 5. sequence... Vratio se odradio sve prethodne da imam 100% :lol:
Biće zabavno kad počnem kupiti sav loot po ovim morskim lokacijama :oops:
meni je nevjerovatno dobro legao. nikako nisam mogao dokučiti što mi je trica bila smor, a taj je bio super.
Ma vjerujem da je trica ok igra kad počne, ali su intro previše razvukli i nervirale me kontrole i eto
Ni ja ne kontam što mi je četvrtica toliko bolja... Puno toga se ponavlja, ali nije mi dosadno - nekako je opet bogat svijet, ima se šta raditi :D
Nisam uživao ovoliko u Assassin's Creedu nijednom do sad, iako priča (za sad) nije ni blizu prvom+ezio trilogiji. Ali kad je igra zabavna, priča ni ne mora biti odlična :D
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#36425 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Chmoljo wrote: 13/04/2021 23:24
https://www.hcl.hr/vijest/koje-se-grozn ... ti-169527/

Htjeli mi to priznati ili ne, svijet videoigara itekako ima svoje poroke. Tijekom igranja videoigara možemo razviti različite običaje i navike od kojih nemamo neke posebne koristi, ali nam iz nekog razloga odgovaraju.

O kakvim navikama pričamo? Primjera je stotinu, od opsesivnog reloadanja oružja nakon svakog ispaljenog metka i pretrpavanja inventoryja, preko maničnog učitavanja zadnje spremljene pozicije ili restarta nakon najsitnije greške, do instaliranja igara koje nijednom ne pokrenete ili pak tendencije da u multiplayeru izigravate kamikazu.

Dakle, probajte se sjetiti neke svoje navike iz videoigara koju smatrate nepoželjnom i realno bi vam u životu bilo bolje da to ne radite. I onako, terapijski – podijelite tu groznu naviku s nama u komentarima.

Kao i obično u ovim našim HCL raspravama, ja postavljam primjer. A u ovom slučaju mogu čak i više njih, radi boljeg uprizorenja.

Bok ja sam Zoran i često mi je zanimljivije skidati modove za igre nego te igre igrati s modovima. Bezbroj sam se puta već navukao na modding Skyrima – kažem si skinut ću jedan mod i to je sve, kad ono deset sati kasnije i sto modova kasnije nisam se pomaknuo dalje od prvih pola sata igre i pokušavam dokučiti koji mi to mod ruši igru od njih sto instaliranih, pri čemu je 95 totalno nepotrebnih, a možda ih je pet onako – esencijalnih, ali i to je upitno. Triggera me to svaki put kad čujem Skyrimovu glazbu.

Bok ja sam Zoran i imam groznu naviku čačkanja po mobitelu dok igram igre na konzoli ili računalu. Ne gledam koliko je sati, ne provjeravam važne poslovne mailove, ne komuniciram ni sa kim – jednostavno i u najintenzivnijem trenutku igranja u meni je poriv da popratim totalno besmislene objave na Twitteru oko toga može li se u XY igri podragati pas ili ne može. Igra se može pauzirati, moji porivi ne mogu!

Boj ja sam Zoran i imam nezgodnu potrebu da prekidam govor likova prije nego izgovore cijelu rečenicu. Ne smetaju me njihovi glasovi, ni gluma, ni ništa slično – nego ja uvijek preko titlova pročitam sve što će mi reći i skratim ih prije nego dovrše rečenicu. Probao sam igrati ugašenih titlova, ali trzaji prsta za prekid dijaloga duboko su ukorijenjeni. Ništa ne pomaže! A ako se rečenice ne mogu prekinuti, počinje me hvatati tjeskoba!
marko1106
12.04.2021 - 18:25
Moja najgora navika je što moram skupiti sve. Hocu reci da svaku ikonu na mapi moram riješiti i sve side misije. I to je ošlo do te mjere da mi igra obicno dosadi i prije nego dođem do 20% glavne priče.

NomadCro
@marko1106, 12.04.2021 - 19:29
Da, tako i ja.. i onda odradim par main story misijia i otkljucam neku moc s kojom bi to sve bilo lakse 20 puta…
ovo se i meni dešava :lol:

kao i sumanuto reloadanje i hoardanje svega u inventoriju, jer jebiga, zatrebaće. i nikad ne zatreba. zadnji boss fajt bude presmiješan i ništa ne potrošiš. čak i u onoj MY life in Portia sam to radio :lol:
Moj kum igra kao ovaj marko1106, znači dok ne očisti sve ne odustaje. Čovjek GTA svaki na 100% nakucao, bez guide-a, bez ičega.
Jax&Daxter i još neke PS igre isto tako

Ja samo one u kojima BAAAAŠ uživam guram na 100%, sve ostalo igram da mi bude zabavno i tjt
Ali od mojih navika, jedina koje bih se volio riješiti je što prečesto kasno legnem jer sam se zadao oko neke gluposti.
Ali to mi nije od igara, to sam uvijek radio - kad me nešto zanima (bio youtube clip, igranje igre ili istraživanje nečega na netu), ja bih satima sjedio, ne bih disao, samo da još saznam/vidim/odigram :oops:
Post Reply