Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
263
50%
 
Total votes: 526

User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41226 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 26/05/2022 18:28
Tito_i_Partija wrote: 26/05/2022 18:22

De ba nemoj zajebavat'. Pa ti prije par sedmica reče "ja ne da volim horor igre, ja ih živim". :-D

A uostalom, ovo ti nije Amnesia: The Dark Descent. Igra je socijalni komentar na zagriženi kapitalizam, industrializam, i zaluđenost američke desnice radovima prodavačice magle Ayn Rand.
:shock: :o ti si bogami to sanjo ili me varas s nekim :lol:

Kakav ja i horor, ja se usro od Dead space i Return to the castle Wolfenstein
E jebiga sad. :lol:

Probaću da iskopam post kasnije, ne mogu trenutno. Ubijeđen sam 100% da si rek'o, osim ako nije bila neka zajebancija a da ja nisam dobro skont'o (ni to me ne bi čudilo).

Uglavnom, odigraj prvi Bioshock, igra nema legendaran status bezveze. Kad je Haverus mog'o igrat' i oduševit' se, možeš vala i ti.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41227 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Ejs...subscribe to find out. Trčim evo, polupa tastaturu kucajući. :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45478
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41228 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 26/05/2022 18:42
Chmoljo wrote: 26/05/2022 18:28

:shock: :o ti si bogami to sanjo ili me varas s nekim :lol:

Kakav ja i horor, ja se usro od Dead space i Return to the castle Wolfenstein
E jebiga sad. :lol:

Probaću da iskopam post kasnije, ne mogu trenutno. Ubijeđen sam 100% da si rek'o, osim ako nije bila neka zajebancija a da ja nisam dobro skont'o (ni to me ne bi čudilo).

Uglavnom, odigraj prvi Bioshock, igra nema legendaran status bezveze. Kad je Haverus mog'o igrat' i oduševit' se, možeš vala i ti.
I to sto kazes, i on je mindja ko i ja kod horora :D

Joj sjecam se i da me je the thief traumiro sa onom vjesticom jebem joj sve :mrgreen: ma kazem ti, prava vagina kad su horori u pitanju :mrgreen:

I ronjenje u okeanu. :roll:
User avatar
ferratilis
Posts: 7267
Joined: 25/11/2013 16:48

#41229 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 26/05/2022 18:43
Ejs...subscribe to find out. Trčim evo, polupa tastaturu kucajući. :D
Starfinder je u pitanju 100%. Samo cekam detalje, da li na njemu radi glavni tim ili su oformili jos jedan. Wrath i dalje treba da dobije dosta contenta, sumnjam da bi napustili taj projeka radi ovog.
User avatar
geralt
Posts: 5187
Joined: 14/09/2017 12:45

#41231 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by geralt »

Chmoljo wrote: 26/05/2022 18:54
Tito_i_Partija wrote: 26/05/2022 18:42

E jebiga sad. :lol:

Probaću da iskopam post kasnije, ne mogu trenutno. Ubijeđen sam 100% da si rek'o, osim ako nije bila neka zajebancija a da ja nisam dobro skont'o (ni to me ne bi čudilo).

Uglavnom, odigraj prvi Bioshock, igra nema legendaran status bezveze. Kad je Haverus mog'o igrat' i oduševit' se, možeš vala i ti.
I to sto kazes, i on je mindja ko i ja kod horora :D

Joj sjecam se i da me je the thief traumiro sa onom vjesticom jebem joj sve :mrgreen: ma kazem ti, prava vagina kad su horori u pitanju :mrgreen:

I ronjenje u okeanu. :roll:
Ni ja ne volim horore, ali Bioshock ne bih svrstao u taj zanr. Ono, ima creepy scena, ali ti je lik kojim upravljas naoruzan do zuba i opasniji od svega na sta naidje.
User avatar
Riddle
Posts: 8195
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#41232 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Riddle »

Bioshock kolekciju dali? Pa sad me je stvarno sramota da ništa ne igram na Epicu. :mrgreen:
User avatar
Rootboi
Posts: 20589
Joined: 07/06/2011 17:14

#41233 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Rootboi »

Ode i Tommy Vercetti :|
Image
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41234 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 26/05/2022 18:54
Tito_i_Partija wrote: 26/05/2022 18:42

E jebiga sad. :lol:

Probaću da iskopam post kasnije, ne mogu trenutno. Ubijeđen sam 100% da si rek'o, osim ako nije bila neka zajebancija a da ja nisam dobro skont'o (ni to me ne bi čudilo).

Uglavnom, odigraj prvi Bioshock, igra nema legendaran status bezveze. Kad je Haverus mog'o igrat' i oduševit' se, možeš vala i ti.
I to sto kazes, i on je mindja ko i ja kod horora :D

Joj sjecam se i da me je the thief traumiro sa onom vjesticom jebem joj sve :mrgreen: ma kazem ti, prava vagina kad su horori u pitanju :mrgreen:

I ronjenje u okeanu. :roll:
Samo ti ošini po onom Install dugmetu. Za koji dan će bit' "hvala ti Tito, nisam znao šta sam propustio ocam" :D

Obavezno upali titlove, saslušaj sve snimke što nađeš, i generalno istraži sve. Priča, lokacija i tematika su super. Igra je malo reć' prava umjetnost.
Tabakmalac
Posts: 609
Joined: 26/12/2019 23:32

#41235 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tabakmalac »

Max Payne 3 možda nije toliko upečatljiv kao nastavak na 1 i 2 od Remedy-a, ali ako ništa, uveo me je u noise rock bend HEALTH, koji je radio soundtrack za MP3.

Ko je igrao i sjeća se dijela (u spojleru dalje)
Spoiler
Show
Na groblju gdje su Michelle i Rose ukopane, počinje upravo ovaj dio soundtracka:



Čisto da se naježiš pred sami kraj kada se čuje plač djeteta (Rose)
Nadam se da će odraditi remake Max Payne-a 1 i 2 kako treba, obzirom da je Remedy potvrdio da radi na njima, tako da se nadam da se neće Rockstar umiješati previše pa zahebati i šefa i stanicu kao sa GTA remasterima.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41236 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

ferratilis wrote: 26/05/2022 18:54
Tito_i_Partija wrote: 26/05/2022 18:43

Ejs...subscribe to find out. Trčim evo, polupa tastaturu kucajući. :D
Starfinder je u pitanju 100%. Samo cekam detalje, da li na njemu radi glavni tim ili su oformili jos jedan. Wrath i dalje treba da dobije dosta contenta, sumnjam da bi napustili taj projeka radi ovog.
Mislim da je dobra ideja. Iako volim high fantasy settinge, Starfinder izgleda interesantno. Ne bi bilo loše, onako čisto za promjenu. :)
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41237 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Chmoljo wrote: 14/04/2022 23:07
Tito_i_Partija wrote: 14/04/2022 20:02

Epic pravo otvorio novčanik u zadnje vrijeme, zadnjih nekoliko sedmica stvarno daju top igre. Do te mjere da se počinjem da bojim nešto kupit' na Steamu, da neću džaba pare bacit'. :D
Bas. XCOM 2 je kapitalac, a horore ne igram. Njih zivim.
Evo ovo je taj post, povodom davanja Amnesia nastavka. Kad sam prvi put procit'o, cinilo mi se k'o da hoces da kazes da horore toliko volis da ih ne samo igras, vec se uzivis u njih.

Mislim, ko bi to bukvalno shvatio da neko "zivi horore", osim ako to govori neko iz Xinjianga, Sjeverne Koreje, il' Jemena? Znam da BiH nije utopija, al' jbg Chmoljo ipak malo pretjerujes. :-D
User avatar
Averus
Posts: 20356
Joined: 13/02/2008 17:07

#41238 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ja se slazem sa Chmoljom - ni ja ne igram horore (iako sam probao mnooogo puta)
A isto tako se slazem i da zivim horor film. Bez pretjerivanja :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45478
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#41239 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Averus wrote: 27/05/2022 07:30 Ja se slazem sa Chmoljom - ni ja ne igram horore (iako sam probao mnooogo puta)
A isto tako se slazem i da zivim horor film. Bez pretjerivanja :D
ne zna čovjek :D blaženo neznanje :D
DonieBrasco
Posts: 15423
Joined: 31/08/2016 16:09

#41240 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DonieBrasco »

Sta je ovo MMO, singleplayer na koji fazon ?
User avatar
ferratilis
Posts: 7267
Joined: 25/11/2013 16:48

#41241 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

DonieBrasco wrote: 27/05/2022 09:01
Sta je ovo MMO, singleplayer na koji fazon ?
Single player cRPG u sci-fi settingu. Isti svijet kao Pathfinder fantasy, samo daleka buducnost. :)
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41243 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Ako ima išta što mrzim u japanskim igrama, to je njihovo preseravanje u stilu i dizajnu. Evo sa screenshota gore ovaj "mač" naprimjer.

Image
User avatar
Rootboi
Posts: 20589
Joined: 07/06/2011 17:14

#41244 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Rootboi »

Tabakmalac wrote: 26/05/2022 22:18 Max Payne 3 možda nije toliko upečatljiv kao nastavak na 1 i 2 od Remedy-a, ali ako ništa, uveo me je u noise rock bend HEALTH, koji je radio soundtrack za MP3.

Ko je igrao i sjeća se dijela (u spojleru dalje)
Spoiler
Show
Na groblju gdje su Michelle i Rose ukopane, počinje upravo ovaj dio soundtracka:



Čisto da se naježiš pred sami kraj kada se čuje plač djeteta (Rose)
Nadam se da će odraditi remake Max Payne-a 1 i 2 kako treba, obzirom da je Remedy potvrdio da radi na njima, tako da se nadam da se neće Rockstar umiješati previše pa zahebati i šefa i stanicu kao sa GTA remasterima.
Meni je ova ostala u pamćenju a dobre je bilo i muzike u brazilskim klubovima :mrgreen:
Spoiler
Show
User avatar
ferratilis
Posts: 7267
Joined: 25/11/2013 16:48

#41245 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Tito_i_Partija wrote: 27/05/2022 14:38 Ako ima išta što mrzim u japanskim igrama, to je njihovo preseravanje u stilu i dizajnu. Evo sa screenshota gore ovaj "mač" naprimjer.
Mac je tribute prijestolju iz GoT-a, odnosno George RR Martinu. Ne diraj Japance. :D
Image

Ako mislis da se samo Japanci preseravaju, sjeti se samo kakav mac ima Amiri, i uporedi ga s njenom velicinom. :D
adsubzero
Posts: 3000
Joined: 08/02/2013 15:52

#41246 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by adsubzero »

Tito_i_Partija wrote: 27/05/2022 14:38 Ako ima išta što mrzim u japanskim igrama, to je njihovo preseravanje u stilu i dizajnu. Evo sa screenshota gore ovaj "mač" naprimjer.

Image
Reported.



:D

A jbg kakav bi onda dizajn trebao da bude? Bila bi 3 maca, sve isto izgleda :lol:
User avatar
geralt
Posts: 5187
Joined: 14/09/2017 12:45

#41247 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by geralt »

Fantazija je u pitanju, ako mogu prihvatiti troglavog zmaja, mogu i rascvjetani mac :-D

Pitanje je samo izgleda li kul ili ne, a to je stvar licnog ukusa.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41248 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

ferratilis wrote: 27/05/2022 15:10
Tito_i_Partija wrote: 27/05/2022 14:38 Ako ima išta što mrzim u japanskim igrama, to je njihovo preseravanje u stilu i dizajnu. Evo sa screenshota gore ovaj "mač" naprimjer.
Ako mislis da se samo Japanci preseravaju, sjeti se samo kakav mac ima Amiri, i uporedi ga s njenom velicinom. :D
Dizajn oružja i oklopa mi je lično bila jedna od najgorih karika Kingmakera. Sjećam se kad sam probav'o mačeve za 2-handed Bard/Dragon Disciple build, sve je bilo gore od goreg. Al' daleko najlošiji mi je bio Elven Curve Blade, znači znaš kad te je sramota nešto nosit' u singleplayer igri gdje te niko drugi ne vidi. :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#41249 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

Nisam igrao ovaj Elden Ring, ne privlaci me taj zanr pa necu sudit generalno o igri, ali brate ono sto sam vidio gameplaya i screenshotova, to bi moj Pentium MMX 266Mhz morao glatko moc pokrenut.

Igra je ruzna do bola, 3 boje i par nijansi, ne da gledat u sebe bukvalno. Lica ko u igrama iz 1998. Magle na sve strane. Veliki bos i po par manjih likova odjednom na ekranu. Sta je tu zahtjevno i jos izaziva stuttering na PC???
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 11046
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#41250 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

geralt wrote: 27/05/2022 15:40 Fantazija je u pitanju, ako mogu prihvatiti troglavog zmaja, mogu i rascvjetani mac :-D

Pitanje je samo izgleda li kul ili ne, a to je stvar licnog ukusa.
Nema ba veze jel' fantazija il' nije; mora bit' neka doza suzdržanosti i praktičnosti. Recimo ovako nešto nećeš nikad vidjet' u Dragon Age ili Witcheru, jer u ozbiljnom RPGu ovo izgleda apsurdno i smiješno.

Generalno ovo vidim većinom u japanskim igrama. Oružja većine tri čovjeka jbt. Haman kompenziraju za nešto. :D
Post Reply