Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
263
50%
 
Total votes: 526

User avatar
ferratilis
Posts: 7224
Joined: 25/11/2013 16:48

#38851 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

@Tito_i_Partija
:D
Image
User avatar
Copper
Posts: 391
Joined: 18/10/2021 20:34

#38852 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Copper »

Velkoski wrote: 22/11/2021 03:33
Averus wrote: 21/11/2021 23:13 oj jbt žena će me ostavit jebo me gw2 :oops:
ako ne nakucaš makar 800 sati mmo-a za mjesec i po' nikakav si gejmer :mrgreen:
Imaju pojedinci preko 50k sati na EVE-u. Ja kad sam vidio u Subotu preko 200 pacenika da je na mene krenulo samo zbriso do prve stanice i izaso iz igre.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#38853 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

ferratilis wrote: 22/11/2021 12:31 @Tito_i_Partija
:D
Image
I to sa low BAB klasom. :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8693
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#38854 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

Averus wrote: 22/11/2021 08:12 Ušao jučer oko 3 da probam, bio sat vremena - odradio onaj neki inicijalni task.
Da ne pričam da sam kreirao lika jedno 45 minuta :D
E onda malo pauzirao - dok ručak, dok ovo, dok ono - nastavim.
Sionć u 11:10 ugasio i napisao ono na forumu. Zakucao se u krevetu :lol:

Dogurao sam na level 13, igrao s jaranom, On necro, ja ranger.
Tako da smo šicali po onim mobovima gdje god stignemo.
Još kad smo dobili AOE napade, uhuhuhuuuu :izet:
oko 4 godine sam igrao GW2, uzeo kad je izasao odmah, Gandara server, iskrafatao legendarne iteme, ostalo mi je jos prekursora i materijala kad sam kvitao, end game prilicno los bio, Raidovi kad su ih uveli stalno u nekoj beti bili, fraktali se mogli raditi bez stresa samo sa dobrim gildovima isto kao i Raids, story mode je dobar i PVE bolji mi je bio od PVP moda, World vs World je bio zabavan u pocetku ali problem je taj sto je rat 24 sata i onda sto jedni urade preko dana drugi preko noci sruse onda rebalans skill tree za profesije kad su radili nekoliko puta potpuno je mijenjao mete za bildove pa su ljudi masovno napustali igru zbog lose balansa...

Ako bude na akciji za Bozic uzmi New World, jaran je uzeo odmah cim je izasla igra i zbavnija je igra i bolja vec u startu nego GW2 generalno, kazem ti jedino sto jos uvijek GW2 ima odlicno i pored godina i starosti to je story mode, odlican voice acting and zanimljiva je prica i ima materijala desetine sati igradt i PVE mod sa jaranima ako imas je odlican ili sa drugim igracima kad moras praviti party za finalne bosove u story modu.

Last edited by SanskiBiser on 22/11/2021 13:44, edited 1 time in total.
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#38855 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ProgramskiJezik »

SanskiBiser wrote: 22/11/2021 13:40
Averus wrote: 22/11/2021 08:12 Ušao jučer oko 3 da probam, bio sat vremena - odradio onaj neki inicijalni task.
Da ne pričam da sam kreirao lika jedno 45 minuta :D
E onda malo pauzirao - dok ručak, dok ovo, dok ono - nastavim.
Sionć u 11:10 ugasio i napisao ono na forumu. Zakucao se u krevetu :lol:

Dogurao sam na level 13, igrao s jaranom, On necro, ja ranger.
Tako da smo šicali po onim mobovima gdje god stignemo.
Još kad smo dobili AOE napade, uhuhuhuuuu :izet:
oko 4 godine sam igrao GW2, uzeo kad je izasao odmah, Gandara server, iskrafatao legendarne iteme, ostalo mi je jos prekursora i materijala kad sam kvitao, end game prilicno los bio, Raidovi kad su ih uveli stalno u nekoj beti bili, fraktali se mogli raditi bez stresa samo sa dobrim gildovima isto kao i Raids, story mode je dobar i PVE bolji mi je bio od PVP moda, World vs World je bio zabavan u pocetku ali problem je taj sto je rat 24 sata i onda sto jedni urade preko dana drugi preko noci sruse onda rebalans skill tree za profesije kad su radili nekoliko puta potpuno je mijenjao mete za bildove pa su ljudi masovno napustali igru zbog lose balansa...

Ako bude na akciji za Bozic uzmi New World, jaran je uzeo odmah cim je izasla igra i zbavnija je igra i bolja vec u startu nego GW2 generalno, kazem ti jedino sto jos uvijek GW2 ima odlicno i pored godina i starosti to je story mode, odlican voice acting and zanimljiva je prica i ima materijala desetine sati igradt i PVE mod sa jaranima ako imas je odlican ili sa drugim igracima kad moras praviti party za finalne bosove u story modu.
uuu brate GW2 je punooo bolja igra nego je bila u pocetku. Ne bi nikad rekao New World da je bolji od Gw2. New World je tako sranje nakon lvl 30.. ako volis Runescape onda ces volit New World, ako volis vise PVP / PVE stvari onda idi sa GW2..

ja opet no Life-am FF14, al pretpostavljam da placanje mjesecno nije opcija za vecinu raje ovdje.. al ako moze to je onda najbolja opcija :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8693
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#38856 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by SanskiBiser »

ProgramskiJezik wrote: 22/11/2021 13:42
SanskiBiser wrote: 22/11/2021 13:40

oko 4 godine sam igrao GW2, uzeo kad je izasao odmah, Gandara server, iskrafatao legendarne iteme, ostalo mi je jos prekursora i materijala kad sam kvitao, end game prilicno los bio, Raidovi kad su ih uveli stalno u nekoj beti bili, fraktali se mogli raditi bez stresa samo sa dobrim gildovima isto kao i Raids, story mode je dobar i PVE bolji mi je bio od PVP moda, World vs World je bio zabavan u pocetku ali problem je taj sto je rat 24 sata i onda sto jedni urade preko dana drugi preko noci sruse onda rebalans skill tree za profesije kad su radili nekoliko puta potpuno je mijenjao mete za bildove pa su ljudi masovno napustali igru zbog lose balansa...

Ako bude na akciji za Bozic uzmi New World, jaran je uzeo odmah cim je izasla igra i zbavnija je igra i bolja vec u startu nego GW2 generalno, kazem ti jedino sto jos uvijek GW2 ima odlicno i pored godina i starosti to je story mode, odlican voice acting and zanimljiva je prica i ima materijala desetine sati igradt i PVE mod sa jaranima ako imas je odlican ili sa drugim igracima kad moras praviti party za finalne bosove u story modu.
uuu brate GW2 je punooo bolja igra nego je bila u pocetku. Ne bi nikad rekao New World da je bolji od Gw2. New World je tako sranje nakon lvl 30.. ako volis Runescape onda ces volit New World, ako volis vise PVP / PVE stvari onda idi sa GW2..

ja opet no Life-am FF14, al pretpostavljam da placanje mjesecno nije opcija za vecinu raje ovdje.. al ako moze to je onda najbolja opcija :D
Dvije fundamentalno razlicite igre, ova New World puno bolja za igraca koji cijeni svoje vrijeme a hoce dobru PVP akciju i gratifikaciju za relativno kratko vrijeme i da nakon toga zavrsi i kvita :D o tom ja pricam a ne da provede 5000 sati i 10 godina u igri, a vrijeme ce pokazati da li ce opstati uopste , sadrzaja nema sanse da moze imati ikada kao GW2. GW2 je vreca bez dna ako krenes PVE, WvsW ako hoces kompetitivnost i samo to da igras bez PVE desetine sati grinda za opremu...onog momenta kad je igra presla na F2P model puno iskusnih starih igraca nije nastavio igrati jer je bujica Suka Bljat djecurlije iz Rusije i Istocne Evrope od 12-15 godina bila takva da si po imenima likova mogao znati koliko su stari. Npr HeavyFlowGhonorhea :lol: igrac znas da je preko 20 godina, a cim vidis 133773RM1NA70R znao si da je neki napaljeni 12-13 godina lik, uvijek su tako koristili brojeve neke, pa kad se jave na Teamspeak a ono piskutav glas i jos ne znaju Engleski nego Fuck, shit i to je to.
User avatar
l33t
Posts: 4325
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#38857 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by l33t »

Za PVP u New Worldu treba minimalno grinda, jer se PVP gear lvl 60 moze kupiti veoma lako full set + weapon. Ali to je onaj entry gear, naravno grinda ima ali ni blizu kao u KR mmo igrama. A i pozitivno je sto nema P2W itema u igri samo kozmetika
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#38858 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Meni je u online igrama prvenstveno bitno da imam mogućnost da igram solo PvE kad god to želim, al' da u tome ima neke progresije. Nekad volim igrat' u grupi, al' nekad fakat nemam strpljenja da se bakćem sa drugim ljudima.

Za PvP nisam nikad im'o interesa ni u jednoj MMO, a igr'o sam ih kamaru. Jednostavno nije moja šolja čaja :-D , nit' će ikad bit'.
Last edited by Tito_i_Partija on 22/11/2021 15:44, edited 1 time in total.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#38859 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ExNihilo »

Tito_i_Partija wrote: 22/11/2021 15:43 Meni je u online igrama prvenstveno bitno da imam mogućnost da igram solo PvE kad god to želim. Nekad fakat nemam strpljenja da se bakćem sa drugim ljudima.

Za PvP nisam nikad im'o interesa ni u jednoj MMO, a igr'o sam ih kamaru. Jednostavno nije moja šolja čaja :-D , nit' će ikad bit'.
Isto tako. Igram igre da se desocijaliziram, a ne socijaliziram. :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#38860 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

ExNihilo wrote: 22/11/2021 15:43
Tito_i_Partija wrote: 22/11/2021 15:43 Meni je u online igrama prvenstveno bitno da imam mogućnost da igram solo PvE kad god to želim. Nekad fakat nemam strpljenja da se bakćem sa drugim ljudima.

Za PvP nisam nikad im'o interesa ni u jednoj MMO, a igr'o sam ih kamaru. Jednostavno nije moja šolja čaja :-D , nit' će ikad bit'.
Isto tako. Igram igre da se desocijaliziram, a ne socijaliziram. :D
Često je zbog toga, al' i zbog relaksacije. Ono, pusti mozak na pašu da ne moraš mislit' na koju specifičnu koreografiju skillova moraš izvest' da ubiješ raid bossa. Il' da ti drugi igrači ne jebu sve po spisku jer nisi izliječio nekog morona na vrijeme koji je otiš'o dalje od grupe da glumi heroja. Volim dobre raidove koji te unapređuju k'o igrača, al' nekad mi fakat nije do toga, jer mi zna dat' dobru dozu anksioznosti.

Pogotovo kad vejpam malo vutre prije igranja, e onda mi fakat nije do komplikovanih raidova, nego daj mi da uzivam u svijetu laganini. :lol: :D
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#38861 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ProgramskiJezik »

SanskiBiser wrote: 22/11/2021 14:21
ProgramskiJezik wrote: 22/11/2021 13:42

uuu brate GW2 je punooo bolja igra nego je bila u pocetku. Ne bi nikad rekao New World da je bolji od Gw2. New World je tako sranje nakon lvl 30.. ako volis Runescape onda ces volit New World, ako volis vise PVP / PVE stvari onda idi sa GW2..

ja opet no Life-am FF14, al pretpostavljam da placanje mjesecno nije opcija za vecinu raje ovdje.. al ako moze to je onda najbolja opcija :D
Dvije fundamentalno razlicite igre, ova New World puno bolja za igraca koji cijeni svoje vrijeme a hoce dobru PVP akciju i gratifikaciju za relativno kratko vrijeme i da nakon toga zavrsi i kvita :D o tom ja pricam a ne da provede 5000 sati i 10 godina u igri, a vrijeme ce pokazati da li ce opstati uopste , sadrzaja nema sanse da moze imati ikada kao GW2. GW2 je vreca bez dna ako krenes PVE, WvsW ako hoces kompetitivnost i samo to da igras bez PVE desetine sati grinda za opremu...onog momenta kad je igra presla na F2P model puno iskusnih starih igraca nije nastavio igrati jer je bujica Suka Bljat djecurlije iz Rusije i Istocne Evrope od 12-15 godina bila takva da si po imenima likova mogao znati koliko su stari. Npr HeavyFlowGhonorhea :lol: igrac znas da je preko 20 godina, a cim vidis 133773RM1NA70R znao si da je neki napaljeni 12-13 godina lik, uvijek su tako koristili brojeve neke, pa kad se jave na Teamspeak a ono piskutav glas i jos ne znaju Engleski nego Fuck, shit i to je to.
Ne bi se slozio stim. U new World moras levelovat do 60 sto traje par sedmica, dok u Gw2, mozes do lvl 10 ili 15 i odmah se otkljuca mogucnost PVP i WVWVW... Combat je isto puno bolji i fluidniji u GW nego u New World koji je sranje i pun abusera.. Svaki minion te staggera iako si lvl 60 i full PVE Gear itd itd..
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#38862 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ProgramskiJezik »

Tito_i_Partija wrote: 22/11/2021 15:43 Meni je u online igrama prvenstveno bitno da imam mogućnost da igram solo PvE kad god to želim, al' da u tome ima neke progresije. Nekad volim igrat' u grupi, al' nekad fakat nemam strpljenja da se bakćem sa drugim ljudima.

Za PvP nisam nikad im'o interesa ni u jednoj MMO, a igr'o sam ih kamaru. Jednostavno nije moja šolja čaja :-D , nit' će ikad bit'.
FF14 ima cak da radis doungeone ili raidove solo sa NPCovima.. i njih mozes levalovat :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72585
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#38863 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Velkoski »

Tito_i_Partija wrote: 22/11/2021 15:43 Meni je u online igrama prvenstveno bitno da imam mogućnost da igram solo PvE kad god to želim, al' da u tome ima neke progresije. Nekad volim igrat' u grupi, al' nekad fakat nemam strpljenja da se bakćem sa drugim ljudima.

Za PvP nisam nikad im'o interesa ni u jednoj MMO, a igr'o sam ih kamaru. Jednostavno nije moja šolja čaja :-D , nit' će ikad bit'.
dobri su warovi u New Worldu čak i ako nisi neki pvp fan, međutim iako Amazon ima trilione sve im laga tako da ne preporučujem igru dok ne poprave sve probleme

igra je bukvalno early beta :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#38864 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

ProgramskiJezik wrote: 22/11/2021 16:15
Tito_i_Partija wrote: 22/11/2021 15:43 Meni je u online igrama prvenstveno bitno da imam mogućnost da igram solo PvE kad god to želim, al' da u tome ima neke progresije. Nekad volim igrat' u grupi, al' nekad fakat nemam strpljenja da se bakćem sa drugim ljudima.

Za PvP nisam nikad im'o interesa ni u jednoj MMO, a igr'o sam ih kamaru. Jednostavno nije moja šolja čaja :-D , nit' će ikad bit'.
FF14 ima cak da radis doungeone ili raidove solo sa NPCovima.. i njih mozes levalovat :D
Vjerujem da je igra solidna, al' nisam ljubitelj japanskog stila igara (i svih njihovih medija generalno), a i ne igram igre sa mjesečnom pretplatom. :)
User avatar
Averus
Posts: 20338
Joined: 13/02/2008 17:07

#38865 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ma kakav PvP, ja sma GW2 uzeo da probam samo zbog coop igranja s dva druga, jer odavno trazimo nesto da nam se svima svidi
Ni GW2 mislim da se jednom no ce svidjeti, ali eto probacemo

Ja bih FF14 rado kad bih imao vrijeme i s kim,, ali zaista nemam kad. Vidjevu koliko ce i gw2 potrajati, jer sam citao da je dosta casual friendly i da ne moram stalno igrati i grindati
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21490
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#38867 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by MarlboroGold »

Šteta što je propala ona Secret World MMORPG... bazirana na horror elementima i urbanim legendama. Ko god je smišljao questove, priču i ostalo u toj igri zaslužuje da ga dovedu najveće MMORPG kompanije i da mu daju šansu. Lore je čista desetka.

Doduše postoje i dalje i zove se Secret World Legends, ali su bukvalno prazni serveri.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#38868 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Tito_i_Partija »

Počeo Fallen Order sinoć. Prezentacija zasad odlična, filmska čak, što je postala norma za sve Star Wars igre, gdje se pare za development ne štede. Gameplay mi vuče dosta na Tomb Raider, gdje se moraš malo potrudit' da nađeš put naprijed i da riješiš neke zavrzlame. Mislio sam da ima malo više RPG elemenata, but oh well. :)

Apropos Star Wars: zaboravih te pitat' @ExNihilo, k'o fan Star Wars-a, jesi li ikad prob'o The Old Republic? Combat je tipični Bioware-ov, što znači da je meni lično malo podosadan (mada trenutno rade na kompletnom overhaulu combat sistema koji izlazi uskoro sa novom ekspanzijom), al' priča je stvarno odlična i daleko više "arpidžiovska" nego u svakom drugom MMORPG-u što sam dosad igr'o. Pravi izbori koji utiču na ishod mnogih stvari a ne ono generično "idi tamo i ubij tamo neko čudovište."

Ustvari, svaka klasa ima svoj unikatni storyline, a ima ih 8, što je odrađeno baš fenomenalno. Mislim da bi ti se svidilo.
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#38869 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Project Sejuani »

Kao hardocre Kotor 1&2 fan old republic mi je sranje teško. Tačno se vidi da je čitav koncept generičan i dosadan. Čak i priča nakon određenog vremena postaje dosadna. Shame on you Bioware.
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#38870 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Project Sejuani »

Btw u petak je na PS storeu počeo black friday i kupih AC Valhallu, jop uvijek ne mogu da ocijenim je li dobra ili ne ali s obzirom da čitavu subotu i nedelju igram pa i ponedeljak meni se čini da je ipak opravdala ovoliko čekanje. Komp mi ne može pokrenuti istu pa sam zato morao da je kupim na PS4. Halal te mi. :D
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#38871 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ExNihilo »

Tito_i_Partija wrote: 23/11/2021 00:43 Počeo Fallen Order sinoć. Prezentacija zasad odlična, filmska čak, što je postala norma za sve Star Wars igre, gdje se pare za development ne štede. Gameplay mi vuče dosta na Tomb Raider, gdje se moraš malo potrudit' da nađeš put naprijed i da riješiš neke zavrzlame. Mislio sam da ima malo više RPG elemenata, but oh well. :)

Apropos Star Wars: zaboravih te pitat' @ExNihilo, k'o fan Star Wars-a, jesi li ikad prob'o The Old Republic? Combat je tipični Bioware-ov, što znači da je meni lično malo podosadan (mada trenutno rade na kompletnom overhaulu combat sistema koji izlazi uskoro sa novom ekspanzijom), al' priča je stvarno odlična i daleko više "arpidžiovska" nego u svakom drugom MMORPG-u što sam dosad igr'o. Pravi izbori koji utiču na ishod mnogih stvari a ne ono generično "idi tamo i ubij tamo neko čudovište."

Ustvari, svaka klasa ima svoj unikatni storyline, a ima ih 8, što je odrađeno baš fenomenalno. Mislim da bi ti se svidilo.
Igrao sam odmah kad je izašao. Bio mi grindfest sa generičnim questovima i brzo sam odustao. Ali to je bilo prije 10 godina, moglo se dosad šta i promijeniti. :D
User avatar
Project Sejuani
Posts: 771
Joined: 02/09/2021 10:06

#38872 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Project Sejuani »

ExNihilo wrote: 23/11/2021 08:36
Tito_i_Partija wrote: 23/11/2021 00:43 Počeo Fallen Order sinoć. Prezentacija zasad odlična, filmska čak, što je postala norma za sve Star Wars igre, gdje se pare za development ne štede. Gameplay mi vuče dosta na Tomb Raider, gdje se moraš malo potrudit' da nađeš put naprijed i da riješiš neke zavrzlame. Mislio sam da ima malo više RPG elemenata, but oh well. :)

Apropos Star Wars: zaboravih te pitat' @ExNihilo, k'o fan Star Wars-a, jesi li ikad prob'o The Old Republic? Combat je tipični Bioware-ov, što znači da je meni lično malo podosadan (mada trenutno rade na kompletnom overhaulu combat sistema koji izlazi uskoro sa novom ekspanzijom), al' priča je stvarno odlična i daleko više "arpidžiovska" nego u svakom drugom MMORPG-u što sam dosad igr'o. Pravi izbori koji utiču na ishod mnogih stvari a ne ono generično "idi tamo i ubij tamo neko čudovište."

Ustvari, svaka klasa ima svoj unikatni storyline, a ima ih 8, što je odrađeno baš fenomenalno. Mislim da bi ti se svidilo.
Igrao sam odmah kad je izašao. Bio mi grindfest sa generičnim questovima i brzo sam odustao. Ali to je bilo prije 10 godina, moglo se dosad šta i promijeniti. :D
Nije se ništa promijenilo i dalje je grindfest prije dvije godine je igrao i deinstaliram brzo.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#38873 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ExNihilo »

Još se tad i plaćalo,'arane moj. :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45219
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#38874 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Tito_i_Partija wrote: 23/11/2021 00:43 Počeo Fallen Order sinoć. Prezentacija zasad odlična, filmska čak, što je postala norma za sve Star Wars igre, gdje se pare za development ne štede. Gameplay mi vuče dosta na Tomb Raider, gdje se moraš malo potrudit' da nađeš put naprijed i da riješiš neke zavrzlame. Mislio sam da ima malo više RPG elemenata, but oh well. :)

Apropos Star Wars: zaboravih te pitat' @ExNihilo, k'o fan Star Wars-a, jesi li ikad prob'o The Old Republic? Combat je tipični Bioware-ov, što znači da je meni lično malo podosadan (mada trenutno rade na kompletnom overhaulu combat sistema koji izlazi uskoro sa novom ekspanzijom), al' priča je stvarno odlična i daleko više "arpidžiovska" nego u svakom drugom MMORPG-u što sam dosad igr'o. Pravi izbori koji utiču na ishod mnogih stvari a ne ono generično "idi tamo i ubij tamo neko čudovište."

Ustvari, svaka klasa ima svoj unikatni storyline, a ima ih 8, što je odrađeno baš fenomenalno. Mislim da bi ti se svidilo.
Reko si daš igrat My time in Portia. Obećo si mi :roll:
1Dante1
Posts: 1200
Joined: 21/07/2012 20:09
Location: GB
Contact:

#38875 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by 1Dante1 »

Riddle wrote: 22/11/2021 11:10 Pa postoji li uopste igra sa vise takmicarskog duha od Dote? Ja je ne znam. CSGO mozda, ali tematski se jako razlikuje. Svako zna uzeti pusku, potraziti neprijatelja i pritisnuti obarac. Dota je vrlo ziva, kompleksna i bezgranicna, nikad nijedan mec ne zavrsi isto. Sa toliko mogucih kombinacija, to je rupa bez dna koja se moze istrazivati.
Ne postoji, bar sto se dubine i kompleksnosti tice. Sjecam se kad sam spletom okolnosti presao s klasicne Dote na LoL, izgledao mi kao neka casual mobilna igrica. :D
Post Reply