Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
233
44%
ne
30
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
264
50%
 
Total votes: 527

User avatar
House
Posts: 46788
Joined: 17/03/2010 15:36

#20801 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

opet d wade i clutch! :-) nevjerovatno kako je luda ova igra!

Image
Image
Image
User avatar
House
Posts: 46788
Joined: 17/03/2010 15:36

#20802 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

dupli
Last edited by House on 29/11/2016 21:59, edited 2 times in total.
User avatar
House
Posts: 46788
Joined: 17/03/2010 15:36

#20803 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

go bulls :D :izet: btw igram na superstar težini
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#20804 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof »

House wrote:
Raigor Stonehoof wrote:
House wrote:kako volim ovaj 2K17! nevjerovatno luda utakmica bulls-celtics (upravo završio) D Wade clutch! :shock: :D
Da imas original, pa da igras MyTeam i MyPark, volio bi je jos vise, trast mi :)

ma, ja sam singleplayer :) :D original ili ne.trošim ovaj mygm kao lud. :thumbup: bulls!
Ma MyTeam i jest pretezno singleplayer, s tim sto skupljas "slicice" :) svake sedmice imas kao challenges, onda imas domination mode, da svaki tim u ligi pobijedis, pa historic domination, da pobijedis neke slavne timove iz proslosti, i vazda dobijas te slicice, koje mozes prodavati, a mozes i igrati sa njima :) pa skupljas pare igrajuci kojima kupujes paketice... ma milina :)

EDIT, a i zanimljivije kad igras sa starijim kosarkasima...npr moja petorka u MyTeam je Doc Rivers, Michael Cooper, Jerry Stackhouse, Anthony Davis i Bill Walton :)
User avatar
House
Posts: 46788
Joined: 17/03/2010 15:36

#20805 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

:thumbup:

moram dovesti nekoga kvalitetnog na 4-pf poziciji. :) jebi se mirotiću! :D
User avatar
House
Posts: 46788
Joined: 17/03/2010 15:36

#20806 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House »

btw. ovdje imate parkete-dvorane u hd rezoluciji.samo skinite External File Plugin :thumbup:

http://forums.nba-live.com/viewforum.php?f=225
zippoo87
Posts: 15798
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#20807 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zippoo87 »

ja se nafurao na far cry 3 danas cijeli dan
od podne igram haha
iako mi je graficka ocajna,guram na medium/low na 720p rezi i dobijem nekih 25 fps na medium a 30ak na low
graficka ima samo 512 MB a za FC3 je giga obavezna :D

ali igra pravo zabavna,gameplay odlican,otvoreni svijet ekstra,ubijanje zivotinja i svega ostalog isto ekstra
danas sam nakon par dana igre konacno otkljucao sve slotove za oruzje,pa ih metem a do sada igrao samo sa kalasnjikovim,pa nestane mi metaka pa patnja ziva :D

nakon nekoliko godina da opet poigram neku igricu...kupio sam dobar komp nedavno,jos da graficku bolju nabavim pa cu odigrati par naslova koje sam propustio u proteklih 4-5 godina :D
caseytron
Posts: 2093
Joined: 01/06/2016 16:42

#20808 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by caseytron »

zippoo87 wrote:ja se nafurao na far cry 3 danas cijeli dan
od podne igram haha
iako mi je graficka ocajna,guram na medium/low na 720p rezi i dobijem nekih 25 fps na medium a 30ak na low
graficka ima samo 512 MB a za FC3 je giga obavezna :D

ali igra pravo zabavna,gameplay odlican,otvoreni svijet ekstra,ubijanje zivotinja i svega ostalog isto ekstra
danas sam nakon par dana igre konacno otkljucao sve slotove za oruzje,pa ih metem a do sada igrao samo sa kalasnjikovim,pa nestane mi metaka pa patnja ziva :D

nakon nekoliko godina da opet poigram neku igricu...kupio sam dobar komp nedavno,jos da graficku bolju nabavim pa cu odigrati par naslova koje sam propustio u proteklih 4-5 godina :D
Witcher 3, zaboravit ces socijalni zivot :-D
zippoo87
Posts: 15798
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#20809 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zippoo87 »

caseytron wrote:
zippoo87 wrote:ja se nafurao na far cry 3 danas cijeli dan
od podne igram haha
iako mi je graficka ocajna,guram na medium/low na 720p rezi i dobijem nekih 25 fps na medium a 30ak na low
graficka ima samo 512 MB a za FC3 je giga obavezna :D

ali igra pravo zabavna,gameplay odlican,otvoreni svijet ekstra,ubijanje zivotinja i svega ostalog isto ekstra
danas sam nakon par dana igre konacno otkljucao sve slotove za oruzje,pa ih metem a do sada igrao samo sa kalasnjikovim,pa nestane mi metaka pa patnja ziva :D

nakon nekoliko godina da opet poigram neku igricu...kupio sam dobar komp nedavno,jos da graficku bolju nabavim pa cu odigrati par naslova koje sam propustio u proteklih 4-5 godina :D
Witcher 3, zaboravit ces socijalni zivot :-D
necu tu onda igrati :D
User avatar
ferratilis
Posts: 7323
Joined: 25/11/2013 16:48

#20810 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by ferratilis »

Ako neko ima Darksiders na Steamu, dobicete besplatno Warmastered Edition :thumbup:

https://www.youtube.com/watch?v=omxD7GWj0DQ
User avatar
aditon
Posts: 4498
Joined: 09/11/2015 19:40
Location: Somewhere in between

#20811 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by aditon »

zippoo87 wrote:ja se nafurao na far cry 3 danas cijeli dan
od podne igram haha
iako mi je graficka ocajna,guram na medium/low na 720p rezi i dobijem nekih 25 fps na medium a 30ak na low
graficka ima samo 512 MB a za FC3 je giga obavezna :D

ali igra pravo zabavna,gameplay odlican,otvoreni svijet ekstra,ubijanje zivotinja i svega ostalog isto ekstra
danas sam nakon par dana igre konacno otkljucao sve slotove za oruzje,pa ih metem a do sada igrao samo sa kalasnjikovim,pa nestane mi metaka pa patnja ziva :D

nakon nekoliko godina da opet poigram neku igricu...kupio sam dobar komp nedavno,jos da graficku bolju nabavim pa cu odigrati par naslova koje sam propustio u proteklih 4-5 godina :D
igra je odlična, iako ima jedan problem. Problem se ogleda u jednoličnosti, što se donekle može kompenzirati tvojim načinom igre, odnosno što imaš mogućnost da budeš kreativan te da svaki outpost riješiš na drugačiji način od prethodnog. U svakom slučaju, jedan od rijetkih igara koju sam igrao dva puta. Grafički je izuzetno dobra, jedna od najboljih rekao bih, međutim, šteta što ti to ne možeš vidjeti obzirom na limitiranost grafičke koju imaš. Četvorka je nešto hardverski zahtjevnija iako u konačnici ne izgleda bolje od trojke. Četvorka je također zabavna ali meni je za nijansu bolja trojka. Posebno je zabavno kad dobiješ wingsuit koji ti omogućava letenje. Tada opet kreativnost u rješavanju nekih problema dolazi do izražaja :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45578
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#20812 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

ferratilis wrote:Ako neko ima Darksiders na Steamu, dobicete besplatno Warmastered Edition :thumbup:

https://www.youtube.com/watch?v=omxD7GWj0DQ
baš sam nedavno pisao o njoj :thumbup:

dobra igra.
User avatar
Averus
Posts: 20386
Joined: 13/02/2008 17:07

#20813 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

ferratilis wrote:Ako neko ima Darksiders na Steamu, dobicete besplatno Warmastered Edition :thumbup:

https://www.youtube.com/watch?v=omxD7GWj0DQ

Čmoljo likes this :D
caseytron
Posts: 2093
Joined: 01/06/2016 16:42

#20814 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by caseytron »

zippoo87 wrote:
caseytron wrote:
zippoo87 wrote:ja se nafurao na far cry 3 danas cijeli dan
od podne igram haha
iako mi je graficka ocajna,guram na medium/low na 720p rezi i dobijem nekih 25 fps na medium a 30ak na low
graficka ima samo 512 MB a za FC3 je giga obavezna :D

ali igra pravo zabavna,gameplay odlican,otvoreni svijet ekstra,ubijanje zivotinja i svega ostalog isto ekstra
danas sam nakon par dana igre konacno otkljucao sve slotove za oruzje,pa ih metem a do sada igrao samo sa kalasnjikovim,pa nestane mi metaka pa patnja ziva :D

nakon nekoliko godina da opet poigram neku igricu...kupio sam dobar komp nedavno,jos da graficku bolju nabavim pa cu odigrati par naslova koje sam propustio u proteklih 4-5 godina :D
Witcher 3, zaboravit ces socijalni zivot :-D
necu tu onda igrati :D
K'o da ces sta pametni propustit, ionako sve go klosar i "gospodin" :D
Mega Man X
Posts: 1436
Joined: 13/04/2016 21:23
Location: Elysium

#20815 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Mega Man X »

I ovaj CS:GO otišo u 3 materine..



Image
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45578
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#20816 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

:lol:

šta je sljedeće? nakurnjaci u raznim dezenima?
Yamahalac
Posts: 1287
Joined: 27/11/2006 10:11
Location: Tu i tamo

#20817 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Yamahalac »

Chmoljo wrote::lol:

šta je sljedeće? nakurnjaci u raznim dezenima?
sta imas ti protiv nakurnjaka?

zamisli skocis a ono nakurnjak zaplese u hvala ti nano dezenu :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45578
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#20818 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

Sa zbrkanom mustrom jer nani drhte ruke :D
DonieBrasco
Posts: 15689
Joined: 31/08/2016 16:09

#20819 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by DonieBrasco »

Kad se sjetim kad sam igrao 1.5, kasnije 1.6... vidim koliko sam ostario.

Image

CS: Source i CS: GO nisam niti imam namjeru, ne znam kako nekima ova igra ne dosadi, vec 15-16 godina jedno te isto.
zippoo87
Posts: 15798
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#20820 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by zippoo87 »

DonieBrasco wrote:Kad se sjetim kad sam igrao 1.5, kasnije 1.6... vidim koliko sam ostario.

Image

CS: Source i CS: GO nisam niti imam namjeru, ne znam kako nekima ova igra ne dosadi, vec 15-16 godina jedno te isto.
jednostavno...CS je vise od igrice :D

kao sto kazes ,i ja sam igrao 1.5 pa onda godinama 1.6 a ove novije nisam ni skidao do prije 2 godine,kada sam instalirao Source i igrao malo online ali nije to taj smek kao 1.6
i ne radi se u 1.6 o igrici kao igrici,nego je to bilo druzenje ili po internet klubovima ili sa rajom preko chata i zezajcije teske i provale a onda i takmicarski duh,ko je bolji i naravno ako si dobar ,odmah si chiter :D

ja sam mozda jedan od rijetkih koji nikada nije instalirao chit ni na jednu verziju CS a jedno vrijeme sam bio bas dobar,dok je bio bihnetov server,logosoftov,oni srpski,juro,djuro ili kako vec se zvalo :D

CS je mozda i najpopularnija igra od 2000. na ovamo ,dakle zadnjih 15ak godina
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#20821 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by KPNCTNJAH »

Nije mozda, nego sigurno :mrgreen: ja sam igrao od verzije beta 7.1, doslo u nekim novinama, PC Play il' tak' nesto, ne sjecam se vise, nakon toga su bile verzije 1.0-1.5, pa 1.6... CS:GO sam kupio na steamu odmah cim je izasao, al' to osim imena nikakve slicnosti s CS-om nije imalo, pa sam nakon par sati igranja izbrisao i vratio se na 1.6... tek skoro dvije godine nakon toga sredili su neke stvari, pa je CS:GO postao igriv old skul igracima...

Nakon onog skandala s kladjenjem prestao sam igrati, jer je i mene sjeb'o Valve ukidanjem kladionica, ne zato sto sam kockao, nego sto su se mogle uzeti Tisuce maraka levatima na trejdanju, sad je to sve tanko postalo... :sad: al' vidim da su se sad okrenuli apdejtima za igru, umjesto skinovima, sto je svakako dobra stvar, pa se mozda opet uskoro vratim tome... u tih 15+ godina igranja, vise puta sam pravio pauze od po godinu i uvijek sam se vracao, jer jednostavno nema igre koja je slicna CS-u...

Lako igrati, tesko usavrsiti, najskilastija igra koja postoji 8-)

Image
Yamahalac wrote:Igra li ko armu?

Neki mod za nju?

Ja sam trenutno na BR, KOTH, Wasteland i ATC.
Igram ja BR, sad ce nam finale trece sezone, prvi turnir regular u subotu, a hardcore sljedece sedmice...
Jedina igra koja me iznervira koliko i CS, a za razliku od ostalih popularnih igara, ovdje je prosjecna starosna dob igraca daleko iznad drugih :mrgreen:
Vjerovatno jer je mil-sim, pa je to djecurliji dosadno, nije im sve servirano odmah u startu, nego sami moraju traziti opremu po mapi, razmisljati o udaljenosti prije nego sto zapucaju na nekog, padu metka, vrsti oruzja, armora itd... ali je za razbiti nesto u kuci kad si jedini koji trci na otvorenom, a levati se kriju iza drveca, zidova, kamenja, pa samo cekaju kako da roknu s ledja, opet s druge strane odlican je osjecaj kad ohladis nekog na 500+ metara :mrgreen:
User avatar
Averus
Posts: 20386
Joined: 13/02/2008 17:07

#20822 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Igral' ko Final Fantasy XIV Realm Reborn? :D

Rocket League? :D

FIFA 17? :D
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45578
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#20823 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo »

to zadnje, al kad dobijem na lutriji :D
User avatar
Averus
Posts: 20386
Joined: 13/02/2008 17:07

#20824 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Averus »

Ja sam obećao drugu da ću Overwatch uzeti na sljedećoj lutriji :D
Da ima on s kim igrati.. A ja za FPS taraba i po' :-)
Yamahalac
Posts: 1287
Joined: 27/11/2006 10:11
Location: Tu i tamo

#20825 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Yamahalac »

KPNCTNJAH wrote:Nije mozda, nego sigurno :mrgreen: ja sam igrao od verzije beta 7.1, doslo u nekim novinama, PC Play il' tak' nesto, ne sjecam se vise, nakon toga su bile verzije 1.0-1.5, pa 1.6... CS:GO sam kupio na steamu odmah cim je izasao, al' to osim imena nikakve slicnosti s CS-om nije imalo, pa sam nakon par sati igranja izbrisao i vratio se na 1.6... tek skoro dvije godine nakon toga sredili su neke stvari, pa je CS:GO postao igriv old skul igracima...

Nakon onog skandala s kladjenjem prestao sam igrati, jer je i mene sjeb'o Valve ukidanjem kladionica, ne zato sto sam kockao, nego sto su se mogle uzeti Tisuce maraka levatima na trejdanju, sad je to sve tanko postalo... :sad: al' vidim da su se sad okrenuli apdejtima za igru, umjesto skinovima, sto je svakako dobra stvar, pa se mozda opet uskoro vratim tome... u tih 15+ godina igranja, vise puta sam pravio pauze od po godinu i uvijek sam se vracao, jer jednostavno nema igre koja je slicna CS-u...

Lako igrati, tesko usavrsiti, najskilastija igra koja postoji 8-)

Image
Yamahalac wrote:Igra li ko armu?

Neki mod za nju?

Ja sam trenutno na BR, KOTH, Wasteland i ATC.
Igram ja BR, sad ce nam finale trece sezone, prvi turnir regular u subotu, a hardcore sljedece sedmice...
Jedina igra koja me iznervira koliko i CS, a za razliku od ostalih popularnih igara, ovdje je prosjecna starosna dob igraca daleko iznad drugih :mrgreen:
Vjerovatno jer je mil-sim, pa je to djecurliji dosadno, nije im sve servirano odmah u startu, nego sami moraju traziti opremu po mapi, razmisljati o udaljenosti prije nego sto zapucaju na nekog, padu metka, vrsti oruzja, armora itd... ali je za razbiti nesto u kuci kad si jedini koji trci na otvorenom, a levati se kriju iza drveca, zidova, kamenja, pa samo cekaju kako da roknu s ledja, opet s druge strane odlican je osjecaj kad ohladis nekog na 500+ metara :mrgreen:
sreli smo se tamo par puta, mislim da ti je isti nick tamo ;)
Post Reply