Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderators: Bobi, Benq

Da li ste za posebnu temu o računarskim konfiguracijama za igre?

da
192
46%
ne
25
6%
od*ebi Chmoljo, naporan si
196
47%

Total votes: 413

Raigor Stonehoof

#13051 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof » 26/09/2014 15:43

Kako sam ja izgubio živce za udubit se u igru u odnosu na recimo prije 7-8 godina.

Skinuo toliko hvaljeni Mass Effect, jebote ko sapunica kakva, dok pohvatas ko koga zasto zbog cega, pa onda opremi sebe od glave do pete pa opremi ove sto trce oko tebe od glave do pete pa pazi u koga zasto pucas pa pazi u koga oni pucaju... :skoljka:

thekupus

#13052 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by thekupus » 26/09/2014 15:58

nemoj mi na mass effect

a raja mogu li igrati Black Flag bez prijasnjih dijelova? nisam nikad prije igrao AC

Maverick78

#13053 Re: Sv: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati bano

Post by Maverick78 » 26/09/2014 16:19

Nipošto! Mislim možeš je ti igrati, ali to je kao da seriju kreneš gledati od sredine nekako. Ako imaš vremena onda kreni lagano od prvog dijela i Altaira, preko Ecija i onog indijanca u trećem dijelu, pa onda ovog gusara u Black Flag :)
Priče su itekako povezane i šteta je da ih preskočiš... Posebno drugi dio i Ecio, to je meni lično najbolji dio, plus imaju dva dodatna nastavka između, prije trećeg dijela i također su sa Ecijom u glavnoj ulozi. Praktično je u ta tri dijela sa njim njegov kompletan život. Bezveze ti je da sve to preskočiš, jer se radi o fenomenalnim igrama, a uz to priča će ti ostati povezana i razumjećeš o čemu se radi. Ovako nećeš shvatiti priču i poentu svega toga, Assasina i Templara i te borbe između njih.
Eto nadam se da sam ti pomogao :mrgreen:

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji

#13054 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo » 26/09/2014 16:21

Raigor Stonehoof wrote:Kako sam ja izgubio živce za udubit se u igru u odnosu na recimo prije 7-8 godina.

Skinuo toliko hvaljeni Mass Effect, jebote ko sapunica kakva, dok pohvatas ko koga zasto zbog cega, pa onda opremi sebe od glave do pete pa opremi ove sto trce oko tebe od glave do pete pa pazi u koga zasto pucas pa pazi u koga oni pucaju... :skoljka:
ne volimo iste filmove ni istu muziku kao prije 7-8 godina. ono, možemo pogledati, ali je doživljaj različit. meni je trebalo malo vremena za Mass Effect, ali mislim da je najbolja igra koju sam igrao. ikada.
thekupus wrote:nemoj mi na mass effect

a raja mogu li igrati Black Flag bez prijasnjih dijelova? nisam nikad prije igrao AC
nemoj, šteta je.

Raigor Stonehoof

#13055 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof » 26/09/2014 16:25

ma ne kazem ja da igra ne valja, nego da nemam zivaca da se bakcem sa toliko detalja, niti mogu sve popamtiti. napravio pauzu od 10 dana u igranju, kad sam je ponovo pokrenuo sve pozaboravljao, pa fataj ko sta s kim protiv koga :D

ostari se, jebiga :D

sad mi odgovara ovaj gameplay tipa fife, dote, i sl, gdje odigras partiju i to je to, ne moras pamtit sta se sve desavalo u njoj kad sljedeci put sjednes igrat :)

suadfor

#13056 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by suadfor » 26/09/2014 16:33

Raigor Stonehoof wrote:ma ne kazem ja da igra ne valja, nego da nemam zivaca da se bakcem sa toliko detalja, niti mogu sve popamtiti. napravio pauzu od 10 dana u igranju, kad sam je ponovo pokrenuo sve pozaboravljao, pa fataj ko sta s kim protiv koga :D

sad mi odgovara ovaj gameplay tipa fife, dote, i sl, gdje odigras partiju i to je to, ne moras pamtit sta se sve desavalo u njoj kad sljedeci put sjednes igrat :)
ako igras role playing game i zelis da imas kvalitetno iskustvo, moras se posvetiti i udubiti u karakter. povrsno igranje, povrsno iskustvo. ostavi je sa strane pa probaj opet kad budes imao vremena.

House

#13057 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House » 26/09/2014 17:27

The.Wolf.Among.Us.Episodes.1-5.Repack-R.G.Mechanics :wink:

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji

#13058 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Chmoljo » 26/09/2014 19:01

Raigor Stonehoof wrote:ma ne kazem ja da igra ne valja, nego da nemam zivaca da se bakcem sa toliko detalja, niti mogu sve popamtiti. napravio pauzu od 10 dana u igranju, kad sam je ponovo pokrenuo sve pozaboravljao, pa fataj ko sta s kim protiv koga :D

pa vidiš, to je sasvim nešto drugo. :)

slažem se s tim da je to teško pohvatati, jer konkretno Mass Effect stvarno ima ogromnu plejadu likova, i tako je koncipiran da je dobro da kada igraš nastavke, da se sjećaš i šta se dešavalo u prethodnim dijelovima, jer se radnja direktno veže.

dobro ti je čovjek rekao, sjedi kada budeš imao vremena, pa onda probaj :) ja sam i isti takav, da sma nekaad mogao igrati SVE. sada baš i ne. ali ME sam preigrao u dahu, što se kaže. u svakom trenutku imam 15+ igara na računaru, i uvijek igram svega pomalo. ali ME sam igrao jedan za drugim kad god sam imao vremena, bez igranja ičega drugog :)

Bolesni Doktor

#13059 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bolesni Doktor » 26/09/2014 19:42

Dobio sam onaj volan igraći,ima i papučice i neke zakačke za stol,Genius Speed Wheel 5 Pro i vrlo kvalitetan.
Došao sam da priupitam koja je najbolja igra za korištenje ovog volana,da iskušam sve njegove čari

supercali

#13060 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by supercali » 26/09/2014 23:22

Bolesni Doktor wrote:Dobio sam onaj volan igraći,ima i papučice i neke zakačke za stol,Genius Speed Wheel 5 Pro i vrlo kvalitetan.
Došao sam da priupitam koja je najbolja igra za korištenje ovog volana,da iskušam sve njegove čari
fifa i nba :D

UnscarD
Location: Na granici koja polako nestaje, tamo izmedju atoma i bita.

#13061 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by UnscarD » 26/09/2014 23:41

Chmoljo wrote:

pa vidiš, to je sasvim nešto drugo. :)

slažem se s tim da je to teško pohvatati, jer konkretno Mass Effect stvarno ima ogromnu plejadu likova, i tako je koncipiran da je dobro da kada igraš nastavke, da se sjećaš i šta se dešavalo u prethodnim dijelovima, jer se radnja direktno veže.

dobro ti je čovjek rekao, sjedi kada budeš imao vremena, pa onda probaj :) ja sam i isti takav, da sma nekaad mogao igrati SVE. sada baš i ne. ali ME sam preigrao u dahu, što se kaže. u svakom trenutku imam 15+ igara na računaru, i uvijek igram svega pomalo. ali ME sam igrao jedan za drugim kad god sam imao vremena, bez igranja ičega drugog :)
I ja sada samo ME igram iako imam i comp i dvije konzole ...level 37 mi je lik ali ne mogu ni blizu da skontam koliko jos imam da igram...oko toga gdje si zapeo imas journal...bas ne mozes da se izgubis,,,bilo je par bas teskih bosova ...zamalo se ne poljubih sa ashly ..onaj peder joker nas prekinuo :mrgreen: morality sistem je vrhunski ....za sad sam vise paragon ali imam i renagede odluka ...

Bosnian Dragon1

#13062 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Bosnian Dragon1 » 27/09/2014 00:22

supercali wrote:
Bolesni Doktor wrote:Dobio sam onaj volan igraći,ima i papučice i neke zakačke za stol,Genius Speed Wheel 5 Pro i vrlo kvalitetan.
fifa i nba :D
HAHAHHAHAHAAA
Samo FIFA.

gnjev

#13063 Re: Odg: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati ban

Post by gnjev » 27/09/2014 01:07

Probaj dirt 3 . Kod mene citava porodica vozila :D Volan je ekstra stvar samo sto zauzima puno pprostora i smeta kad obavljas neke druge stvari na kompjuteru

House

#13064 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House » 27/09/2014 01:12

Euro Truck Simulator 2

gnjev

#13065 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by gnjev » 27/09/2014 01:18

Grid, formula , nfs .. Masa dobrih igrica

Raigor Stonehoof

#13066 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Raigor Stonehoof » 27/09/2014 02:39

UnscarD wrote:
I ja sada samo ME igram iako imam i comp i dvije konzole ...level 37 mi je lik ali ne mogu ni blizu da skontam koliko jos imam da igram...oko toga gdje si zapeo imas journal...bas ne mozes da se izgubis,,,bilo je par bas teskih bosova ...zamalo se ne poljubih sa ashly ..onaj peder joker nas prekinuo :mrgreen: morality sistem je vrhunski ....za sad sam vise paragon ali imam i renagede odluka ...
[/quote]

Ja sto sam igrao bio sam maksimalan supak :D kad je ono sretnes pri pocetku ME1, pa je spasis od onih robota, poslije toga je napadoh sto se dovela u opasnu situaciju :lol:

UnscarD

#13067 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by UnscarD » 27/09/2014 12:02

jeste ...kazu da je igra maximalno zabavna kada ides sa svim odgovorima prema renegade (supak) statusu a pri tome jos vodis zenski lik ...kao dijalozi su urnebes...ali jbg, ja sad kao normala odgovoram sta mi se u tom momentu cini ok ... upravo sam ubio majku od liare i vR\TIO se na citadelu gdje su prizemljili normandiju a za reapere mi jos niko ne vjeruje (jebo moje vizije) ...e sad da nesto zavrsim na citadeli pa cu da otmem normandiju i idem za sarenom :D jbt. ko da mi je 15 godina hahahaha

UnscarD

#13068 Re: Odg: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati ban

Post by UnscarD » 27/09/2014 12:11

gnjev wrote:
Probaj dirt 3 . Kod mene citava porodica vozila :D Volan je ekstra stvar samo sto zauzima puno pprostora i smeta kad obavljas neke druge stvari na kompjuteru
Prvo, genius nikada nije pravio dobre volane ... samo Logitech ... drugo . nfs uopste nije pravljen za volan nego sa gamepad ...za volan trenutno od novijih ovaj autosport je odlican , gid i dirt su ok i naravno hardcore sve od simbeana ...gtr serijal ...to je hard core. ja sam 2 mjeseca vozio jednu stazu monzu, nije dovoljno da stazu znas napamet, nego moras manuelno da postavis postavke tako da izvuces maximum iz auta i opet bio cetvrti :D onda sam odustao

gnjev

#13069 Re: Odg: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati ban

Post by gnjev » 27/09/2014 13:53

UnscarD wrote:
gnjev wrote:
Prvo, genius nikada nije pravio dobre volane ... samo Logitech ... drugo . nfs uopste nije pravljen za volan nego sa gamepad ...za volan trenutno od novijih ovaj autosport je odlican , gid i dirt su ok i naravno hardcore sve od simbeana ...gtr serijal ...to je hard core. ja sam 2 mjeseca vozio jednu stazu monzu, nije dovoljno da stazu znas napamet, nego moras manuelno da postavis postavke tako da izvuces maximum iz auta i opet bio cetvrti :D onda sam odustao

Ok Mr. Simulacija :D Ja sam igrao NFS Shift i mogao je komotno funkcionisati sa volanom i papucicama. Znam da NFS opcenito vazi za arkadu ali i shift odudara od serijala. Probo sam i gtr i fakat je pretezak . Mozda dobije sad konkurenciju sa ovim http://store.steampowered.com/app/244210/

GoodTaste

#13070 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by GoodTaste » 27/09/2014 16:09

Najbolja simulacija i extra stvar za volan je LIVE FOR SPEED !
Nije zahtijevna igra, nije velika, a realna je i beton betona je :thumbup: :bih:

https://www.lfs.net/
Moze i "demo" da se igra fino, a moze se i full naravno skinuti ...

https://www.youtube.com/watch?v=kVdCdv_nYOA

ili mozes probati ovo, a sto nikad nisam skontao kako se ubacuju ovi auti u igru i sve ostalo

https://www.youtube.com/watch?v=DQqY3gz_O8E

:thumbup: :bih:

House

#13071 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by House » 27/09/2014 20:21

The Vanishing of Ethan Carter-CODEX

:thumbup:

l33t

#13072 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by l33t » 27/09/2014 20:55

House wrote:The Vanishing of Ethan Carter-CODEX

:thumbup:
sta je ovo jedan torent 12GB drugi 3GB, treci 7GB :D ? skidam ovaj repack od 3gb izgleda zanimljivo :)

Decerto
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.

#13073 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Decerto » 27/09/2014 21:43

ne mogu docekat witcher 3 popizdit cu :-) :-)

plavipatriota

#13074 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by plavipatriota » 28/09/2014 01:13

moze li mi neko na pp odgovoriti da li postoji način da se igra fifa 15 (zna se na koji način :D ) i par uputa da mi kaže

Trafalgar Law

#13075 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)

Post by Trafalgar Law » 28/09/2014 01:20

Upravo legao Season pass,sada lagano achievemnt po achievement.Igra je baš zarazna... 8-)

Image

Post Reply