Telemach - ALL ABOUT

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#5276 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by neo7 »

Pa interent je namjesten tako da je na trecem spratu modem i D3, drugi sprat ide kabal jedan racunar, i onda prvi sprat ja spojen kablom na router. Routeru fizicki nemam pristup, ali imam preko browsera...
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#5277 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by DON_eARL »

neo7 wrote:Pa interent je namjesten tako da je na trecem spratu modem i D3, drugi sprat ide kabal jedan racunar, i onda prvi sprat ja spojen kablom na router. Routeru fizicki nemam pristup, ali imam preko browsera...
A komšija na drugom spratu hoćel te pustiti da čačkaš? :D

Tebi je onda problem na prvom spratu, ne na trećem, jer je ethernet ukopčan tu u router.

Ostaje ti onda samo da presjećeš ethernet negdje na putu između modema i routera, spojiš neki ethernet na njega i podesiš. Onda spojiš opet ona dva dijela i svi zadovoljni. :D
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#5278 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by neo7 »

:lol: :lol: Hvala na pomoci...nemam ja ogranicenja u pristupanju, samo ne zelim zahmetiti "komsije" :) Dok je bio onaj cisco router, dok nisu uveli d3 i routeru i modemu se pristupalo bez problema...
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#5279 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by semirsar »

DON_eARL wrote:
semirsar wrote:Problem je sto kad nazoves 1430 ispadne da je UVIJEK do racunara.
Bas mi fali onaj njihov biser kad sam ih zadnji put zvao... "Ne kontam kako kod vas nije u redu konekcija, kod nas je perfekt" :lol:
To je valjda konstatacija da je uredu prema onome što oni vide, signale i ostale fazone. U biti i ti možeš vidjeti sve što i oni vide na 192.168.1.100 (ako ti je Motorola), pa piši ovdje tvoju konfiguraciju.

Kod mene je baš "idealno" ko što oni kažu.

Frequency 746000000 Hz
Signal To Noise Ratio 37.9 dB
Power Level 0.7 dBmV
Upstream Channel ID 3

U pitanju je Stup, pa ako si u okolini probaj tu frekvenciju i kanal. Ako nisi, probaj od njih da dobiješ ostale frekvencije i kanale za tvoje područije.
Hvala na savjetu, al' nema potrebe da im se uopste obracam, kod mene je sve odlicno, TV, internet, i telefon ferceraju ko Rolex satovi :thumbup:

P.S. Mala napomena, vise nisam Telemach korisnik vec LOL-ov i zamisli, u ovih pola godine imao samo jedan problem koji je rijesen razmjenom par mailova i jednim pozivom korisnickoj sluzbi. Malo pitanje za druge t-machovce, koliko je poziva potrebno da se pokrene t-mach korisnicka sluzba? :mrgreen:
User avatar
inSighT
Posts: 425
Joined: 15/10/2008 20:50
Vozim: na guranje

#5280 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by inSighT »

semirsar wrote:
DON_eARL wrote:
semirsar wrote:Problem je sto kad nazoves 1430 ispadne da je UVIJEK do racunara.
Bas mi fali onaj njihov biser kad sam ih zadnji put zvao... "Ne kontam kako kod vas nije u redu konekcija, kod nas je perfekt" :lol:
To je valjda konstatacija da je uredu prema onome što oni vide, signale i ostale fazone. U biti i ti možeš vidjeti sve što i oni vide na 192.168.1.100 (ako ti je Motorola), pa piši ovdje tvoju konfiguraciju.

Kod mene je baš "idealno" ko što oni kažu.

Frequency 746000000 Hz
Signal To Noise Ratio 37.9 dB
Power Level 0.7 dBmV
Upstream Channel ID 3

U pitanju je Stup, pa ako si u okolini probaj tu frekvenciju i kanal. Ako nisi, probaj od njih da dobiješ ostale frekvencije i kanale za tvoje područije.
Hvala na savjetu, al' nema potrebe da im se uopste obracam, kod mene je sve odlicno, TV, internet, i telefon ferceraju ko Rolex satovi :thumbup:

P.S. Mala napomena, vise nisam Telemach korisnik vec LOL-ov i zamisli, u ovih pola godine imao samo jedan problem koji je rijesen razmjenom par mailova i jednim pozivom korisnickoj sluzbi. Malo pitanje za druge t-machovce, koliko je poziva potrebno da se pokrene t-mach korisnicka sluzba? :mrgreen:
Ne bih znao reći, pošto nemam potrebe da iste ikada zovem:

Image

Valjda se i oni više ne smiju igrati kako je konačno lol došao i do moje zgrade!? :mrgreen:

Inače, gledam baš, kod njih jeftiniji net ali zato trio paket naspram ovoga supermix paketa istog "ranga" nepovoljniji tj. skuplji! Elem nejse, drago mi je što se dalje širi konkurencija! :thumbup:
Last edited by inSighT on 11/06/2012 23:47, edited 1 time in total.
User avatar
Grof
Posts: 564
Joined: 24/02/2002 00:00

#5281 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Grof »

Hvala na savjetu, al' nema potrebe da im se uopste obracam, kod mene je sve odlicno, TV, internet, i telefon ferceraju ko Rolex satovi :thumbup:

P.S. Mala napomena, vise nisam Telemach korisnik vec LOL-ov i zamisli, u ovih pola godine imao samo jedan problem koji je rijesen razmjenom par mailova i jednim pozivom korisnickoj sluzbi. Malo pitanje za druge t-machovce, koliko je poziva potrebno da se pokrene t-mach korisnicka sluzba? :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E što mu ga šuknu...onako pošteno. :D
A lik mislim da spava na forumu, pa čim neko zucne protiv T-macha on čim prije staje u njihovu odbranu, pojašanjava, razjašnjava...

I kod mene je zgradi pokrenuta inicijativa za uvođenje LOL-a, mnogi (a među njima ja prvi) jedva čekaju da se riješe ublehe zvane Telemach.
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#5282 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by DON_eARL »

Grof wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E što mu ga šuknu...onako pošteno. :D
A lik mislim da spava na forumu, pa čim neko zucne protiv T-macha on čim prije staje u njihovu odbranu, pojašanjava, razjašnjava...

I kod mene je zgradi pokrenuta inicijativa za uvođenje LOL-a, mnogi (a među njima ja prvi) jedva čekaju da se riješe ublehe zvane Telemach.
Wow, jes mi ga šukno. :-)

Najlakše je pljuvati po svemu i kad valja i kad ne valja, i kad koristiš i kad ne koristiš. To je valjda u modi sada. :D

A čim nekom radi, plaćenik, objašnjava, razjašnjava. :zzzz:

Kolega je iznio konstataciju da nikada ne dobije dobar odgovor od podrške, pa pokušah pomoći čovjeku u nevolji, jer se ti nisi sjetio, ili vjerovatnije ne znaš kako. Stoga se :skoljka:, čekaj LOL, i usput pljuj po svemu redom da budeš faca na forumu. :D
zilog
Posts: 7550
Joined: 06/03/2009 11:19

#5283 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by zilog »

inSighT wrote:Inače, gledam baš, kod njih jeftiniji net ali zato trio paket naspram ovoga supermix paketa istog "ranga" nepovoljniji tj. skuplji! Elem nejse, drago mi je što se dalje širi konkurencija! :thumbup:
Evo, sada pogledah www.telemach.ba i ne slazem se.

LOL za 50 KM + PDV ima 15 KM ukljucenih u telefoniju prema drugim mrezama, a besplatno telefoniranje unutar LOL mreze. Da ne spominjem AS, snimalicu, 10 Mbps i slicne stvari.

Znam da je OT, pa zato slobodno dodji na LOL temu da prodiskutujemo.
User avatar
Grof
Posts: 564
Joined: 24/02/2002 00:00

#5284 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Grof »

DON_eARL wrote:
Grof wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E što mu ga šuknu...onako pošteno. :D
A lik mislim da spava na forumu, pa čim neko zucne protiv T-macha on čim prije staje u njihovu odbranu, pojašanjava, razjašnjava...

I kod mene je zgradi pokrenuta inicijativa za uvođenje LOL-a, mnogi (a među njima ja prvi) jedva čekaju da se riješe ublehe zvane Telemach.
Wow, jes mi ga šukno. :-)

Najlakše je pljuvati po svemu i kad valja i kad ne valja, i kad koristiš i kad ne koristiš. To je valjda u modi sada. :D

A čim nekom radi, plaćenik, objašnjava, razjašnjava. :zzzz:

Kolega je iznio konstataciju da nikada ne dobije dobar odgovor od podrške, pa pokušah pomoći čovjeku u nevolji, jer se ti nisi sjetio, ili vjerovatnije ne znaš kako. Stoga se :skoljka:, čekaj LOL, i usput pljuj po svemu redom da budeš faca na forumu. :D
Ja nisam glasnogovornik Telemacha niti sam tu da riješavam probleme njihovih korisnika. Za to bi trebala biti zadužena njihova korisnička služba u kojoj rade nespobni ljudi. Zato si ti ovdje da im osvjetlaš obraz, ali ne ide ti baš najbolje.

Ja, niti bilo ko drugi u ovoj diskusiji, se ne pokušava pravit faca na forumu. Iznose se samo činjenice. A ti si taj koji si svakom loncu poklopac.

Telemach sucks! :bih:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#5285 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by neo7 »

zilog wrote:
inSighT wrote:Inače, gledam baš, kod njih jeftiniji net ali zato trio paket naspram ovoga supermix paketa istog "ranga" nepovoljniji tj. skuplji! Elem nejse, drago mi je što se dalje širi konkurencija! :thumbup:
Evo, sada pogledah http://www.telemach.ba i ne slazem se.

LOL za 50 KM + PDV ima 15 KM ukljucenih u telefoniju prema drugim mrezama, a besplatno telefoniranje unutar LOL mreze. Da ne spominjem AS, snimalicu, 10 Mbps i slicne stvari.

Znam da je OT, pa zato slobodno dodji na LOL temu da prodiskutujemo.
Jel' dostupan LOL U privatnoj kuci ? Eto platit cu i 150KM prikljucak...
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#5286 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by iceman2010 »

ElRe wrote:Za to ti je Telemach jeftiniji od BHT, 3 vs 3.5 kf :)
Gdje izvuce taj podatak? Koliko ja znam BH Telecom-ov VoIP je "0" KM prema svim fiksnim brojevima BH Telecom-a unutar BiH. Znaci i lokalni i medjugradski, a cak ni taj podatak od 3 kf nije tacan. Tacan podatak je:

Sa korisnicima BH Telekoma u istoj mrežnoj grupi 0,0351
Sa korisnicima u drugim mrežnim grupama 0,0819
Sa korisnicima ostalih operatora** u istoj mrežnoj grupi 0,0527
Sa Telemach korisnicima, bez obzira na mrežnu grupu 0,0117


http://www.telemach.ba/Digitalna+telefo ... av_start=0
User avatar
ElRe
Posts: 10848
Joined: 12/12/2011 11:28

#5287 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by ElRe »

Govorim o analognoj liniji BHT-a. Ako se uzme MojaTV paket ne moze se zadrzati postojeci broja, vec se dobije novi 070xxxxxx.

Kod Telemacha se broj prenese i onda je u ovom slucaju jeftinije od BHT-a.
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#5288 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by iceman2010 »

ElRe wrote:Govorim o analognoj liniji BHT-a. Ako se uzme MojaTV paket ne moze se zadrzati postojeci broja, vec se dobije novi 070xxxxxx.

Kod Telemacha se broj prenese i onda je u ovom slucaju jeftinije od BHT-a.
Da, poredis POTS telefon BH Telecom-a sa VoIP telefonom Telemach-a. I BH Telecom ima svoj VoIP telefon pa mislim da je postenije porediti jednake usluge na jednoj i drugoj strani.

Ovo oko broja je manje bitno.
Hendrix
Posts: 4114
Joined: 27/02/2004 00:00

#5289 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Hendrix »

Ja sam zadovoljan uslugom, internet je bar meni nevjerovatno stabilan, brzina se ne mijenja uopšte, prebacio sam se na supermix i evo brzine nove, 18MB paket neta.

Image
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#5290 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by neo7 »

Puno ti je to druze, stace ti tolika brzina...uzmi 4Mbps ionako imas sve na tv-u, odakle ti potreba da skidas ista :lol:

PS: Image :dance:
User avatar
semirsar
Posts: 7553
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#5291 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by semirsar »

zilog wrote:
inSighT wrote:Inače, gledam baš, kod njih jeftiniji net ali zato trio paket naspram ovoga supermix paketa istog "ranga" nepovoljniji tj. skuplji! Elem nejse, drago mi je što se dalje širi konkurencija! :thumbup:
Evo, sada pogledah http://www.telemach.ba i ne slazem se.

LOL za 50 KM + PDV ima 15 KM ukljucenih u telefoniju prema drugim mrezama, a besplatno telefoniranje unutar LOL mreze. Da ne spominjem AS, snimalicu, 10 Mbps i slicne stvari.

Znam da je OT, pa zato slobodno dodji na LOL temu da prodiskutujemo.
@zilog, po ovom tvom linku se ne moze vidjeti cjenovnik, odnosno moze, ali vecini bi bilo tesko naci.
Jedini validan T - machov cjenovnik do objavljivanja novijeg je ovaj od 01.06.2012 a moze se vidjeti na http://www.telemach.ba/upload/document/ ... a_zr_2.pdf

Vise podataka o mnogim stvarima koje bi nekog mogle zanimati se nalazi na http://www.telemach.ba/Korisnicka+zona/ ... av_start=0
Mnogo se pitanja postavlja a na koja se dobije nepotpun ili neadekvatan odgovor, a svi odgovori su tu, samo treba imati volje procitati i razmisliti o procitanom.

Neko gore citira mene i rece da se nekom "suknulo"?
Uopste mi nije bila namjera nekom "suknuti", pa tako mislim da to nisam ni uradio. Sva moja aktivnost na ovom pdf-u u zadnjih pola godine se svodi na citanje i eventualno pisanje pokojeg komentara u cilju pomoci nekom korisniku i sl.. Priznajem, bilo je i pokojeg zajedljivog komentara, ali niposto zlonamjernog.
Telemach kao firma nam je dosla kao kec iz rukava, da ne bi njih sto djonom uletise i podobro ove nase provajdere pricepise, jos bi mi krajem mjeseca cijedili dragocjene megabajte i Boga molili da ne prekoracimo limit.
Ja im kao bivsi korisnik zelim jos vise uspjeha i da opet krenu naprijed, i da budu sto kvalitetniji, jer na taj nacin "ceraju" i druge da daju sve od sebe, da ih barem prate ako ne mogu biti bolji.
A tad smo i mi, korisnici, najzadovoljniji :bih:

Sto se tice mene, ja ne mrdam nikud odavle, LOL samo treba da nastavi ovako, da ide naprijed :thumbup:

Jbt, fakat ne znam sta mi bi pa se 'vako raspisah? :shock:
Ma kidam ja odavle, tako mi mlijeka u pra'u... :run:
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#5292 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by neo7 »

Sto spomenu mlijeko u prahu jadan ne bio!!! Sad mi se jede ono ratno...
Walter76
Posts: 323
Joined: 05/09/2011 23:54

#5293 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Walter76 »

zilog wrote:
inSighT wrote:Inače, gledam baš, kod njih jeftiniji net ali zato trio paket naspram ovoga supermix paketa istog "ranga" nepovoljniji tj. skuplji! Elem nejse, drago mi je što se dalje širi konkurencija! :thumbup:
Evo, sada pogledah http://www.telemach.ba i ne slazem se.

LOL za 50 KM + PDV ima 15 KM ukljucenih u telefoniju prema drugim mrezama, a besplatno telefoniranje unutar LOL mreze. Da ne spominjem AS, snimalicu, 10 Mbps i slicne stvari.

Znam da je OT, pa zato slobodno dodji na LOL temu da prodiskutujemo.
Pa taj dio "+ PDV" je 8.5KM tako da ispadne 58,5KM mjesečno, a gdje kod ovih za 1,5KM više (60KM) imaš, pored 115 kanala i 6 sportklub kanala u HD-u, i 12 Mbps i 100min. uključenih u telefoniju i to prema dijaspori (na dnu stranice imaš zemlje za koje važi isto)! Uzimajući u obzir da većina nas ima nekoga vani, ovo im je dosta pametan potez! Za nadati se da LoL ponuditi 120 min. a onda odgovor telemach-a, i tako "rat" započne, a krajnji pobjednik - mi korisnici! :dance:
zilog
Posts: 7550
Joined: 06/03/2009 11:19

#5294 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by zilog »

Walter76 wrote:
zilog wrote:Evo, sada pogledah http://www.telemach.ba i ne slazem se.

LOL za 50 KM + PDV ima 15 KM ukljucenih u telefoniju prema drugim mrezama, a besplatno telefoniranje unutar LOL mreze. Da ne spominjem AS, snimalicu, 10 Mbps i slicne stvari.

Znam da je OT, pa zato slobodno dodji na LOL temu da prodiskutujemo.
Pa taj dio "+ PDV" je 8.5KM tako da ispadne 58,5KM mjesečno, a gdje kod ovih za 1,5KM više (60KM) imaš, pored 115 kanala i 6 sportklub kanala u HD-u, i 12 Mbps i 100min. uključenih u telefoniju i to prema dijaspori (na dnu stranice imaš zemlje za koje važi isto)! Uzimajući u obzir da većina nas ima nekoga vani, ovo im je dosta pametan potez! Za nadati se da LoL ponuditi 120 min. a onda odgovor telemach-a, i tako "rat" započne, a krajnji pobjednik - mi korisnici! :dance:
Koliko vidim ni marke nema ukljucenog saobracaja prema mrezama u BiH, gdje LOL daje 15 KM (moze i za inostranstvo) , a to je 90% sadasnjeg saobracaja svakog korisnika. Za inostranstvo se ionako koristi Skype.
Pored toga sav saobracaj unutar LOL mreze je besplatan, a ne samo 300 minuta.
Na SK 3,4,5 nema nista i jedina je prednost SK Prime, dok LOL ima 5 ArenaSportova (4 HD koje stalno idu), SK i SK+.
Snimalica vecine gledljivih kanala je prednost koja se ne moze opisati dok se ne osjeti.

Eh sada, postoji scenario gdje ce opet Telemach biti bolji:
Interesuje te samo SK, nikako AS, treba ti 100 minuta prema inostranstvu, nikoga ne zoves u BiH, snimalica te ne interesije (uvijek si kuci i ima samo jedan kanal koji bi gledao)
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#5295 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by agent_zero »

To bi bila dobra ideja da se neki od SK iz 3,4,5 ekipe zamijeni nekim od arenasport kanala...
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#5296 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by DON_eARL »

Ovaj SuperMIX mi postaje sve primamljiviji. :D

Image
GoodTaste
Posts: 817
Joined: 04/04/2012 22:56

#5297 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by GoodTaste »

Korisnik sam Telemach interneta i kablovske (digitalne, osnovni paket) i sad im je ova akcija i zanima me sljedece:
- da li ce zamijeniti "stari" cisco resiver sa tim novim ?
- da li je uopste bolji taj novi resiver ili je isti par carapa ?
- da li ce modem zamjeniti sa tim novim wi-fi ruterom il kako vec to ide ?
- da li ce tokom cijelog ugovora korisnik imati osnovni tv paket + sport klub HD (sto se tice osnovnog super mix paketa od 43km) ?
- da li se placa samo 5feninga + telefon u prva 3 mjeseca ili ima neka caka sto nisam dobro ukapirao ?
- da li sam dobro skontao da se dobija nakon potpisivanja ugovora "promotivno Prošireni i HBO Premium paket besplatno tokom prva tri mjeseca od datuma potpisivanja ugovora, a HD paket promotivno besplatno tokom prvog mjeseca" ?
- da li valja cemu taj ruter i telefon (sto se dobije na poklon) ?
- da li cu moci zadrzati isti fixni broj koji sada koristim kod bh telecoma ?
- da li je sve to u sklopu 43km, nabrojano, ili sam negdje zaboravio procitat ona sitna slova ?



iskustva ?
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#5298 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by DON_eARL »

- da li ce zamijeniti "stari" cisco resiver sa tim novim ?
Nije navedeno, nazovi 1430, pa ako dobiješ kakav kvalitetan odgovor, proslijedi i nama.
- da li je uopste bolji taj novi resiver ili je isti par carapa ?
Još uvijek niko nije recenziju dao, pa su samo pretpostavke u pitanju. Kažu da ima samo HDMI izlaz, pa u odnosu na onaj sa SCART-om, bar je po tome bolji, ako nekome to nešto znači.
- da li ce modem zamjeniti sa tim novim wi-fi ruterom il kako vec to ide ?
Ostaje ti modem, router se prikopča na modem i time dobiješ bežični internet i mogućnost da spojiš više računara odjednom. Naravno ukoliko nemaš laptop ili više računara, po meni bespotrebno, ali kad je besplatno, neka ga. :D
- da li ce tokom cijelog ugovora korisnik imati osnovni tv paket + sport klub HD (sto se tice osnovnog super mix paketa od 43km) ?
Ovo i mene interesuje. U cjenovniku piše : SUPER MIX S Start D3 Start + Sport Klub HD
Nema zvjezdica nikakvih za napomenu, pa je vjerovatno onda 24 mjeseca. :roll:

http://www.telemach.ba/upload/document/ ... 4_2012.pdf

Edit: Sad sam zvao i kažu da SportKlubHD paket i D3GO traju tokom 24 mjeseca.
- da li se placa samo 5feninga + telefon u prva 3 mjeseca ili ima neka caka sto nisam dobro ukapirao ?
U onom obavještenju piše da se plaća kablovska 15KM + potrošeni impulsi van onih 100+300 minuta.
http://telemach.ba/Super+MIX+paketi/138 ... av_start=0
- da li sam dobro skontao da se dobija nakon potpisivanja ugovora "promotivno Prošireni i HBO Premium paket besplatno tokom prva tri mjeseca od datuma potpisivanja ugovora, a HD paket promotivno besplatno tokom prvog mjeseca" ?
Ako ne otkažeš te usluge prije isteka promotivnog perioda, poslaće ti račun, pa obrati pažnju na to. E sad ako si već korisnik SuperMIXa, ne znam da li će ti uključiti opet sve. Zovi 1430. :D
- da li valja cemu taj ruter i telefon (sto se dobije na poklon) ?
Očekujemo odgovor nekog ko koristi. :D
- da li cu moci zadrzati isti fixni broj koji sada koristim kod bh telecoma ?
Da.
- da li je sve to u sklopu 43km, nabrojano, ili sam negdje zaboravio procitat ona sitna slova ?
Nema sitnih slova. U tu cijenu je uračunato i ono 15KM za kablovsku televiziju.

Još jednom, ako je neko već priključio, da nam napiše iskustvo, da ne uključujem sebi ako je reciver njesra. :D
User avatar
fortaleza
Posts: 5593
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#5299 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by fortaleza »

Na telemachovom forumu navode da novi receiver može snimati sadržaj preko usb-a, da je malo brže prebacivanje kanala jer je noviji model i postoji tipka za teletext na daljinskom. E sad koliko je to istina ne znam. Očekujem utiske o novom receiveru. :mrgreen:
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#5300 Re: Telemach - ALL ABOUT

Post by Domy31 »

Meni danas prikljucise super mix paket, resiver mi je ostao isti jer vec ima hdmi izlaz, majstor mi rece da novi i nisu nesto, ruter tp-link neki bijeli nisam ga ni otpakovao :D tel je onako srednja zalost neki gigaset al sluzi svrsi :)

Sent from my YP-G70 using Tapatalk
Locked