Besplatan TV na mobitelu!

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#1 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by roki »

Yes aha,prva tri mjeseca testnog perioda, a onda cijena u oblake.Kaže telecom:"Usluga se najbolje realiriza u 3G mreži" il drugim riječima u centru grada a ostale lokacije pušiona.Pokusao sam ja gledati preko EDGE i ne isplati se jer je slika očajna.u 3G radi OK
User avatar
Better Man
Posts: 16773
Joined: 01/10/2006 20:10

#2 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by Better Man »

Čista glupost je tv na mobitelu.
User avatar
Vragolan
Posts: 1268
Joined: 05/11/2009 09:26
Location: Portir na Dzehenemskoj kapiji

#3 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by Vragolan »

Better Man wrote:Čista glupost je tv na mobitelu.
a imas li ti tu opciju na svom mobitelu i ako imas jesi li je probao

meni dodje super na dosadnim sastancima i seminarima ili kada cekam nesta/nekoga
miki27A
Posts: 718
Joined: 18/04/2008 13:58
Location: IL

#4 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by miki27A »

Ne znam za Vragolana, (nadam se da koristis slusalice kad nesto gledas/slusas na mob, i to sa glasnocom namjestenom da samo ti cujes a ne svi oko tebe)
ali meni je pravo smijesno juce bilo u tramvaju: frajer iza mene vadi mobitel i sa curom hoce da gleda Seherzadu, naravno volume na max. Nervira ga da mu mobitel trokira, svake dvije minute je prekid da se loaduje sljedece dvije minute. Mislim ako ti je toliko vazna je...na epizoda idi kuci gledaj, ne maltretiraj ostale tvojim sapunicama... :x
User avatar
Vragolan
Posts: 1268
Joined: 05/11/2009 09:26
Location: Portir na Dzehenemskoj kapiji

#5 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by Vragolan »

miki27A wrote:Ne znam za Vragolana, (nadam se da koristis slusalice kad nesto gledas/slusas na mob, i to sa glasnocom namjestenom da samo ti cujes a ne svi oko tebe)
ali meni je pravo smijesno juce bilo u tramvaju: frajer iza mene vadi mobitel i sa curom hoce da gleda Seherzadu, naravno volume na max. Nervira ga da mu mobitel trokira, svake dvije minute je prekid da se loaduje sljedece dvije minute. Mislim ako ti je toliko vazna je...na epizoda idi kuci gledaj, ne maltretiraj ostale tvojim sapunicama... :x
pa naravno da koristim slusalice, gdje cu se ofirati npr. na seminaru

a za seherzadu mi nista ne iznenadjuje, znaju maltretirati sa muzikom, sa cecama mecama i ostalim cama
User avatar
aCme
Posts: 3463
Joined: 23/04/2010 01:06

#6 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by aCme »

kod mene ovo fercera, sve OK :)
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#7 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by manki »

Kako ovo? Šta je ovo? Kako se koristi? Nisam u toku, ako može neko... plz... :)
User avatar
red387
Posts: 294
Joined: 21/08/2009 16:09
Location: Sarajevo

#8 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by red387 »

manki wrote:Kako ovo? Šta je ovo? Kako se koristi? Nisam u toku, ako može neko... plz... :)
Bitno je samo da imaš malo noviji mobitel na kojem je naštiman mobilni net, onda samo ukucaj u mobilni browser taj link koji piše u nekom postu gore, čini mi se prvom, i uživaj :D
User avatar
Reglan
Posts: 4848
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#9 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by Reglan »

imam cookie al' ne mogu nigdje da nadjem znake = :-)
BloodOverdrive
Posts: 86
Joined: 30/08/2010 12:31

#10 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by BloodOverdrive »

ja ne mogu das pita namjestiti da radi internet na mobitelu,u pitanju SE k610i .. prvi mobitel na kojem nisam uspio riješiti taj mobilni net..ali sumnjam da cu moci gledati ovu mob-tv
User avatar
charvel.
Posts: 360
Joined: 16/02/2009 18:11
Location: TZ

#11 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by charvel. »

arshavin wrote:imam cookie al' ne mogu nigdje da nadjem znake = :-)
hehe
i ja imam nokiu e72 al nikako da nadjem gdje je donja crta ''_'' ..bemu :)
ako ko zna bio bih zahvalan;)
pazii
Posts: 34
Joined: 02/12/2010 13:24

#12 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by pazii »

je li ko uspio na Iphoneu
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#13 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by roki »

Sta imas pokusavati.Odes na pocetnu bhmobile preko telefona i tamo udes na TV.Stranicu sa izborom kanala spasis i iduci put odmah na nju ides.Morate imati novije postavke interneta za podrsku streaming-a,ako ih nemate,odjavite uslugu i ponovo prijavite http://www.bhtelecom.ba/2081.html
User avatar
charvel.
Posts: 360
Joined: 16/02/2009 18:11
Location: TZ

#14 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by charvel. »

Je li ovo jos uvijek aktivno?
Ja odem na onu stranicu (hit - video) gdje biram kanale BHT, FTV, Hayat, Pink i kad odem na jedan od njih onda me pita da se konektujem na server, i kad to uradim pise mi ''Connecting'' neko vrijeme i kasnije kaze ''Unable to connect''!?

Zna li ko u cemu je fazon?
Mobitel je nokia e72 i nov je, skoro su skinute i one postavke za internet i sve.
User avatar
shape of despair
Posts: 3110
Joined: 09/04/2008 18:41

#15 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by shape of despair »

charvel. wrote:Je li ovo jos uvijek aktivno?
Ja odem na onu stranicu (hit - video) gdje biram kanale BHT, FTV, Hayat, Pink i kad odem na jedan od njih onda me pita da se konektujem na server, i kad to uradim pise mi ''Connecting'' neko vrijeme i kasnije kaze ''Unable to connect''!?

Zna li ko u cemu je fazon?
Mobitel je nokia e72 i nov je, skoro su skinute i one postavke za internet i sve.
Probaj uzastopno nekoliko puta,tek je testna faza.Inače radi više manje dobro
angy
Posts: 184
Joined: 27/01/2009 12:59

#16 Re: Besplatan TV na mobitelu!

Post by angy »

Evo ja probah i kod mene fercera :) da nije ovog sa-x ja nista ne bi znala :) :sax:
Post Reply