BH mobile-veliki račun za nepostojeći razgovor

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
pekarce
Posts: 263
Joined: 07/07/2004 14:15
Location: Buljin stream

#1 BH mobile-veliki račun za nepostojeći razgovor

Post by pekarce »

Koristim BH mobile paket na ugovor na 24 mjeseca u kojem plaćam ratu telefona 14 KM + MIDI paket od 30 KM mjesečno. Za juli sam dobio ogroman račun od preko 200 KM za poziv nekome u zemlji u zoni 2 (Evropa) u iznosu od 128 KM i poslanih 14 sms-ova na isti broj. Problem je što taj broj nisam očima vidio, a kamoli nazvao ili poslao poruku. Da li je neko imao takav problem i kako ga je riješio?
Ja sam uložio žalbu na koju treba čekati 15 dana za odgovor, ali ne želim da mi isključe broj.

p.s. Izvinjavam se ako postoji slična tema na forumu. Ako postoji, molim vas da mi postavite link, a administratora da izbriše ovu nakon što se postavi link.
frndo
Posts: 108
Joined: 04/09/2010 16:09

#2 Re: BH mobile-veliki račun za nepostojeći razgovor

Post by frndo »

E moj prijatelju u žalbi će ti pisati da se tvoj prigovor odbija.Nisi ga ni trebao pisati.To je BH telecom.Idu prvi daju više
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#3 Re: BH mobile-veliki račun za nepostojeći razgovor

Post by zateznistub »

NIJE TACNO
Na isto sam paketu i imao sam slicnih problema.Zna se desiti da pogresno obracunaju i ako je tako onda to regulisu. Isto sam imao i sa Moja tv gdje su mi na aj racun "prikacili" i potrosnju ADSL-a kao dodatno opterecenje racuna i kada sam se zalio, za nekih 15-20 dana su to ispravili. Sacekaj sa placanjem tog racuna. Samo jos jedno pitanje: Ima li ikakve sanse da se neko domogao tvog aparata pa zvao,a ti nisi znao? Ili da slucajno to nije prva rata plus pdv za aparat koji si kupio kod njih?
User avatar
pekarce
Posts: 263
Joined: 07/07/2004 14:15
Location: Buljin stream

#4 Re: BH mobile-veliki račun za nepostojeći razgovor

Post by pekarce »

zateznistub wrote:NIJE TACNO
Na isto sam paketu i imao sam slicnih problema.Zna se desiti da pogresno obracunaju i ako je tako onda to regulisu. Isto sam imao i sa Moja tv gdje su mi na aj racun "prikacili" i potrosnju ADSL-a kao dodatno opterecenje racuna i kada sam se zalio, za nekih 15-20 dana su to ispravili. Sacekaj sa placanjem tog racuna. Samo jos jedno pitanje: Ima li ikakve sanse da se neko domogao tvog aparata pa zvao,a ti nisi znao? Ili da slucajno to nije prva rata plus pdv za aparat koji si kupio kod njih?
Nema šanse da je bilo ko drugi koristio aparat, jer je cijelo vrijeme kod mene, a prvu ratu sam uplatio u februaru, znam već za cijeli PDV sa prvim računom. Ne vidim drugi problem nego onaj sa njihovim sistemom.

Hvala na odgovoru. :-D
Post Reply