BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
nickname-83
Posts: 111
Joined: 31/01/2011 20:26

#12651 Re: BHTelecom All About

Post by nickname-83 »

holowey wrote:situacija sa linijom je sljedeca:
Image

nakon povecanja brzine, speedtest pokazuje ovo:

Image
Image

da se zalim (kome? tehnickoj podrsci?) ili da se pomirim sa sudbinom?
Moja preporuka je da pokusas i to vise puta u nekim razumnim vremenskim intervalima ako ti domah ne uspiju rjesiti problem. E sad zavisi kakvi su ti tehnicki uvjeti, mozda ti odmah to rjese a mozda i malo potraje, takodje zavisi i koliko ima ljudi u tvom podrucju kojima takodje treba raditi odredjene korekcije brzine.

Malo idem off ali stvarno ne razumjem neke ljude, do juce su imali upola manje brzine i sve je bilo ok, a sada odjednom kada su vam povecali brzine odmah zurite da se zalite kako vam nisu maximalne deklarisane brine. Po nekoj naopakoj logici ispade da je bolje bilo da vam nisu ni povecavali brzine, tada bi ste izgleda bili sretniji. :-)
clarion_ wrote: ista stvar mi se desila, prvu noć mi povećali sa 2 na 4,5 i za tri dana vratili na 3,5 Mbps, međutim to je bila samo kap koja je prelila čašu, u ponedjeljak odjavljujem...
I sta sad, treba neko da place za tobom, da te sazaljeva? Mislim da si ti davno odlucio odjaviti pa usput bacas bombe. Pomalo me podsjecas na odredjene likove koji se zale na telecomove usluge a na kraju se ispostavilo da nisu nikad ni koristili te usluge vec su iz nekog razloga (a dobar dio njih je radio za konkurenciju) odlucili da bacaju bombe na ovoj temi i glume nezadovoljne korisnike.
User avatar
holowey
Posts: 8429
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#12652 Re: BHTelecom All About

Post by holowey »

nickname-83 wrote: Malo idem off ali stvarno ne razumjem neke ljude, do juce su imali upola manje brzine i sve je bilo ok, a sada odjednom kada su vam povecali brzine odmah zurite da se zalite kako vam nisu maximalne deklarisane brine. Po nekoj naopakoj logici ispade da je bolje bilo da vam nisu ni povecavali brzine, tada bi ste izgleda bili sretniji. :-)
prije povecanja brzine imao sam max 3.5mbita od obecanih 4 tako da sam super zadovoljan sa ovim povecanjem, medjutim vidim ovdje raja uspijeva da dobije obecano pa sam se ponadao da ce neka ucena glava da kaze mogu li da ocekujem, tj. da li je tehnicki izvodivo na mojoj liniji ocekivati 10mbita pa ako jeste da pokusam uraditi nesto na tom planu...
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#12653 Re: BHTelecom All About

Post by The Realist »

nickname-83 wrote:
Malo idem off ali stvarno ne razumjem neke ljude, do juce su imali upola manje brzine i sve je bilo ok, a sada odjednom kada su vam povecali brzine odmah zurite da se zalite kako vam nisu maximalne deklarisane brine. Po nekoj naopakoj logici ispade da je bolje bilo da vam nisu ni povecavali brzine, tada bi ste izgleda bili sretniji. :-)
Kod većine će se popraviti sve, ali ako ne može, ljudi se mogu vratiti na manji paket, gdje im brzine mogu isporučiti, a manje će plaćati. Nije isto, hebiga :).
klej
Posts: 244
Joined: 10/02/2013 18:01

#12654 Re: BHTelecom All About

Post by klej »

nickname, po pisanju bih rekao da si uposlenik bh telecoma i onda me ne iznenadjuje nacin tvog pisanja. nazalost, vecina uposlenika ispoljava bahatost kao i ti, a vrlo rjetki su susretljivi kao iceman. prije par dana sam pisao post, slican tvom sto se tice povecanja brzina i rekao sam da meni ovo povecanje brzina ne znaci apsolutno nista, jer sam i sa ranijom brzinom bio zadovoljan i podrzavala je sve moje potrebe za koristenjem interneta.
medjutim, u posljednja dva dana imam problem sa wireles konekcijom i dobijam odgovor od podrske kako bht nije odgovoran za to i da je korisnik taj koji na adresi sebi obezbjedjuje istu. e, to mi je maksimalno glup, bezobrazan i bahat odgovor, jer sam ranije imao paradigm modem i koristio svoj wireles ruter cisco. kada se modem pokvario, monter bht-a je instalirao zte modem, koji podrzava wireles konekciju i deinstalirao moj cisco. znaci, sjebu mi wireles konekciju koju sam sam sebi obezbjedio i onda ne odgovaraju za svoj aparat koji su postavili. nije mi jasno, zasto postavljaju wireles rutere, ako nece da odgovaraju za rad istih?
korisnik sam usluga bht-a od 1997. godine i svasta sam sa vama prosao, vise dobrog, nego loseg. problema u pruzanju usluga je bilo, ali su se nekako rjesavali. uredno, svo to vrijeme, placam ono sto koristim. i je li onda logicno da i bht uredno pruzi ono sto placam? hocu li i ja, od tebe i gospodja na salteru, ako odlucim raskinuti ugovor, dobiti odgovor "ko te hebe, nece niko plakati za tobom"? nazalost, u bht, ocito, ne razmisljaju da takvim odnosom mogu ostati na onim korisnicima koji nemaju alternative i izgubiti veliki broj korisnika u urbanim podrucjima. tada bi se moglo desiti da uposlenici i managment i zaplacu za korisnicima, ali ce biti kasno
Nedim68
Posts: 59
Joined: 06/07/2012 02:07
Location: Daleeeko..
Contact:

#12655 Re: BHTelecom All About

Post by Nedim68 »

Ljudi izvinjajem se na spamanju na temi, znam da nije temi za to ali moram hitno mi je .
Naime, jučer sam instalirao Ubuntu 12.10 sistem pored svog ovog xp. Prilikom paljenja kompjutera tastatura se ugasi i nemogu odabrati koji sistem da pokrenem. Molim sto brzi odgovor. Hvala :|
User avatar
Asiklar
Posts: 246
Joined: 24/02/2013 11:28

#12656 Re: BHTelecom All About

Post by Asiklar »

Nedim68 wrote:Ljudi izvinjajem se na spamanju na temi, znam da nije temi za to ali moram hitno mi je .
Naime, jučer sam instalirao Ubuntu 12.10 sistem pored svog ovog xp. Prilikom paljenja kompjutera tastatura se ugasi i nemogu odabrati koji sistem da pokrenem. Molim sto brzi odgovor. Hvala :|
Ako ti je USB tastatura uzmi sa PS2 jackom i moci ces :)
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#12657 Re: BHTelecom All About

Post by iceman2010 »

holowey wrote:situacija sa linijom je sljedeca:
Image

nakon povecanja brzine, speedtest pokazuje ovo:

Image
Image

da se zalim (kome? tehnickoj podrsci?) ili da se pomirim sa sudbinom?
Mozes probati preko 1444。Samo trazis deklarisanu brzinu.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#12658 Re: BHTelecom All About

Post by rizibizi »

nastavnikhe wrote:Da li je neko načuo neku pojedinost o informaciji kolege icemana da će biti nekih interesantnih stvari za korisnike Moja TV u mjesecu aprilu!?
A da nije prvoaprilska sala :D Bas me interesuje sta bi moglo biti, obzirom da su hs & telemach kao najveci konkurenti vec "obradovali" svoje korisnike sta li ce nam telekomovci "skuhati" ovaj put.
User avatar
Asiklar
Posts: 246
Joined: 24/02/2013 11:28

#12659 Re: BHTelecom All About

Post by Asiklar »

Izgleda da imam jako ludu srecu. Parica mi je katastrofa a od 28.02 imam konstantno ovakvu brzinu
Image
nastavnikhe
Posts: 214
Joined: 14/02/2012 14:22

#12660 Re: BHTelecom All About

Post by nastavnikhe »

rizibizi wrote:
nastavnikhe wrote:Da li je neko načuo neku pojedinost o informaciji kolege icemana da će biti nekih interesantnih stvari za korisnike Moja TV u mjesecu aprilu!?
A da nije prvoaprilska sala :D Bas me interesuje sta bi moglo biti, obzirom da su hs & telemach kao najveci konkurenti vec "obradovali" svoje korisnike sta li ce nam telekomovci "skuhati" ovaj put.
Iceman ne širi dezinformacije! Mislim da će to biti objavljeno u narednoj sedmici
User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#12661 Re: BHTelecom All About

Post by Casual's »

rizibizi wrote:
nastavnikhe wrote:Da li je neko načuo neku pojedinost o informaciji kolege icemana da će biti nekih interesantnih stvari za korisnike Moja TV u mjesecu aprilu!?
A da nije prvoaprilska sala :D Bas me interesuje sta bi moglo biti, obzirom da su hs & telemach kao najveci konkurenti vec "obradovali" svoje korisnike sta li ce nam telekomovci "skuhati" ovaj put.
Telemach redovno osvjezava listu programa i veseli svoje korisnike,kako sam cuo i BH Telecom ce uveselit svoje korisnike uvodjenjem paketa od pet kanala ( Bjelasnica web cam,Vlasic web cam,Trebebic web cam,Smetovi web cam,Zelengora web cam) koji ce se placati 5 KM.
nickname-83
Posts: 111
Joined: 31/01/2011 20:26

#12662 Re: BHTelecom All About

Post by nickname-83 »

klej wrote:nickname, po pisanju bih rekao da si uposlenik bh telecoma i onda me ne iznenadjuje nacin tvog pisanja. nazalost, vecina uposlenika ispoljava bahatost kao i ti, a vrlo rjetki su susretljivi kao iceman.
Hvala ti sto me "zaposli" u telecom. Do sada su me uglavnom "zaposljavali" u HS i jos par firmi, davali mi clanstvo u raznim strankama, uhljebili me u državnu službu, itd. :-)
"Bolje je šutjeti i biti smatran budalom nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju." Nažalost ova izreka dobro pristaje nekim "bahatim" forumašima koji se bez puno razmišljanja natjecu u prosipanju "pameti".
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#12663 Re: BHTelecom All About

Post by rizibizi »

Halo duhoviti nisam te poznao, za pocetak ne radim u sektoru telekomunikacija, nisam nacionalno deformisan. Sto ti tvoji uveseljivaci nisu iskopali i do mene koji se nalazim u sred Sarajeva pa da i ja budem veseo zajedno sa vama nego kad sam zvao kazu vjerovatno nece nikad doci. Fino sam pitao, ocekujem i kulturan odgovor a ti maajstore haj tamo gdje te vesele pa se veseli s njima a mene pusti da se patim s ovima jer mi ovi tvoji nisu dali da se veselim svako malo. Da se razumijemo i ovi su sr***e ne branim ja njih i to samo tako i oni uzimaju lopatom na foru ali nisu ni ti tvoji zlatni kao sto pricas. Ovi tvoji kad udju kablovima u zgradu samo na kraju Tarzana odvezu da se moze verati po onim lijanama od kablova koje ostanu iza njih i onda kao slucajno jos zakace malo tudje kablove pa uhebu svima sve i onda i ono raje sto bi preslo kod njih nije loodo. Ako neko ima nesto pametno da kaze na postavljeno pitanje molim da odgovori ako nema nema potrebe za ovakvim komentarima.
klej
Posts: 244
Joined: 10/02/2013 18:01

#12664 Re: BHTelecom All About

Post by klej »

nickname-83 wrote:
klej wrote:nickname, po pisanju bih rekao da si uposlenik bh telecoma i onda me ne iznenadjuje nacin tvog pisanja. nazalost, vecina uposlenika ispoljava bahatost kao i ti, a vrlo rjetki su susretljivi kao iceman.
Hvala ti sto me "zaposli" u telecom. Do sada su me uglavnom "zaposljavali" u HS i jos par firmi, davali mi clanstvo u raznim strankama, uhljebili me u državnu službu, itd. :-)
"Bolje je šutjeti i biti smatran budalom nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju." Nažalost ova izreka dobro pristaje nekim "bahatim" forumašima koji se bez puno razmišljanja natjecu u prosipanju "pameti".
sa budalama se ne isplati raspravljati, prvo te spuste na svoj nivo, pa te dotuku iskustvom.
User avatar
A1fa
Posts: 2149
Joined: 13/08/2009 21:55
Location: GB
Contact:

#12665 Re: BHTelecom All About

Post by A1fa »

Ja od interneta stvarno ne trazim previse, ne bolujem za brzinama i meni je mjerilo dobre konekcije stopa li Youtube kad pustim Clip i to je to. Ali vec par mjeseci imam problem koji sam sad 10.3 i zvanicno prijavio Telecomu. Naime ADSL konekcija mi je stabilna, ali su brzine uzasno spore i kako oni najavljuju koje povecanje u mene stanje sve gore i gore. Znaci nekad se to mjeri sa brzinom downloada kao da sam na dial up-u. Sa mojim konfiguracijama i mogucim virusima na koje sam i ja prvo sumnjao to nema nikakve veze, jer kad se preko wlan-a ,,nakacim´´ na dva racuna koja nemaju sifru a koje hvatam u komsiluku,l sve fercera bez problema, cak i kod onog sa jednom crticom tj. ,,very low´´ jacinom signala.

Definitivno sam siguran da je negdje problem u instalaciji, nesto ometa liniju, poogresno je spojeno, oksidiralo ili sta vec.

Prvo sam se pozitivno iznenadio, na moj mail su mi odgovorili u roku 5 minuta iako je bila nedjelja i poslali mi ovo: http://prntscr.com/xofif

Ali evo, od tad su prosle 2 sedmice i niko se ne pojavljuje. Sutra odoh licno u postu i ako se ovo ne rijesi do cetvrtka, u petak cu morati otkazati uslugu da ne ulazim u novi mjesec. Placam ga posteno a trenutno pisem ovo kraduci signal ko klasicni lopov. Sada ipak ima dovoljno alternativa i ovih firmi koje jedva cekaju da ih pozoves.
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#12666 Re: BHTelecom All About

Post by iceman2010 »

nastavnikhe wrote:
rizibizi wrote:
nastavnikhe wrote:Da li je neko načuo neku pojedinost o informaciji kolege icemana da će biti nekih interesantnih stvari za korisnike Moja TV u mjesecu aprilu!?
A da nije prvoaprilska sala :D Bas me interesuje sta bi moglo biti, obzirom da su hs & telemach kao najveci konkurenti vec "obradovali" svoje korisnike sta li ce nam telekomovci "skuhati" ovaj put.
Iceman ne širi dezinformacije! Mislim da će to biti objavljeno u narednoj sedmici
Ono sto sam najavio sam zaista cuo. Cak je i konkurencija nesto nacula. Ko dobro prati temu zna na sta tacno mislim (neki su se javljali i govorili da i oni imaju informacije o predstojecim promjenama). Ja ne smijem da kazem o cemu se radi dok ne bude zvanicno. Na zalost ne znam za kada su planirane te izmjene. Ja se nadam da ce biti ubrzo i nisu ni blizu kozmetickih kako neki (vec postaju prilicno iritantni sa ponavljanjem iste suplje svako malo) to ironicno zele predstaviti. Nadam se da je sve ono sto sam cuo tacno i da ce brzo da ovima zapuse usta.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#12667 Re: BHTelecom All About

Post by Casual's »

Konkurencija nacula ono sto se 2 mjeseca krije od korisnika koji samo sto nisu odjavili Moju tv (u mom slucaju razmisljam o razdvajanju paketa moja tv i net flat) zar to nije malo poglupo ? Iz moje perspektive to je sramotno za giganta kao sto je BH Telecom...
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#12668 Re: BHTelecom All About

Post by iceman2010 »

Casual's wrote:Konkurencija nacula ono sto se 2 mjeseca krije od korisnika koji samo sto nisu odjavili Moju tv (u mom slucaju razmisljam o razdvajanju paketa moja tv i net flat) zar to nije malo poglupo ? Iz moje perspektive to je sramotno za giganta kao sto je BH Telecom...
Sta je sramota? To sto ti ne salju izvjestaje sa sastanaka gdje se donose odlule? Jos da ti nakon svakog sastanka izdaju saopstenje ko je sta predlozio, ko je replicirao, ko je bio za, ko protiv i da ti najave promjene godinu dana unaprijed. To sto informacije cure nije cudno ni za druge velike gigante poput velikih kuca koje proizvode automobile, informaticku opremu i sl. Desava se. Te informacije jos nemaju konacan oblik i jos uvijek nisu za javnost. Javnost ce ih znati kada bude vrijeme za to. Nema potrebe najavljivati nesto sto nece odmah stupiti na snagu. A to koliko korisnici odjavljuju mojatv najbolje govori podatak da iz mjeseca u mjesec usluga biljezi stalan rast broja korisnika. Ako izuzmemo akvizicije (kupovinu drugih operatera) sto radi telemach, mojatv biljezi najveci rast i procentualno i u ukupnom broju novih korisnika. Mozes pogledati i clip koji je neko nedavno postavio na ovoj temi.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#12669 Re: BHTelecom All About

Post by Casual's »

iceman2010 wrote:
Casual's wrote:Konkurencija nacula ono sto se 2 mjeseca krije od korisnika koji samo sto nisu odjavili Moju tv (u mom slucaju razmisljam o razdvajanju paketa moja tv i net flat) zar to nije malo poglupo ? Iz moje perspektive to je sramotno za giganta kao sto je BH Telecom...
Sta je sramota? To sto ti ne salju izvjestaje sa sastanaka gdje se donose odlule? Jos da ti nakon svakog sastanka izdaju saopstenje ko je sta predlozio, ko je replicirao, ko je bio za, ko protiv i da ti najave promjene godinu dana unaprijed. To sto informacije cure nije cudno ni za druge velike gigante poput velikih kuca koje proizvode automobile, informaticku opremu i sl. Desava se. Te informacije jos nemaju konacan oblik i jos uvijek nisu za javnost. Javnost ce ih znati kada bude vrijeme za to. Nema potrebe najavljivati nesto sto nece odmah stupiti na snagu. A to koliko korisnici odjavljuju mojatv najbolje govori podatak da iz mjeseca u mjesec usluga biljezi stalan rast broja korisnika. Ako izuzmemo akvizicije (kupovinu drugih operatera) sto radi telemach, mojatv biljezi najveci rast i procentualno i u ukupnom broju novih korisnika. Mozes pogledati i clip koji je neko nedavno postavio na ovoj temi.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
Za odjavljivanje sam mislio na mjesta gdje je telecom biljezio najveci broj svojih korsnika,ali taj broj konstantno opada vec neko vrijeme (imam i ja prijatelje u telecomu,i neke informacije).Ja znam da Moja TV postaje sve isplativija Telecomu,ali i konkurencija nastavlja prosirivati mrezu.Kod nas stanovnici 3 grada mogu birati sta zele,a ostali ili Telecom ili riblja kost.Telemach je za mene nula,pocevsi od podrske do stabilnosti,a nije im ni neka ponuda kanala.Meni na zivce id to sto Telecom zeli imati sto veci broj kanala,ali njih 70 % su bezvrijedni.Vec par puta prozivam za ove KCN-ove,France arabe,i webcamove,ali nisam jedini koji to cini,mislim da ljudi vec zbijaju sale na racun kanala Moje TV...i da,sramota je to sto konkurencija moze uzeti te informacije za ozbiljno i onda poboljsatu svoju ponudu
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#12670 Re: BHTelecom All About

Post by iceman2010 »

znas kako to kod nas ide. Kaze covjek nekom od clanova porodice, ovaj se pohvali u nekom drustvu, neko iz tog drustva napise na forumu... Ipak, cinjenica da detalji o predstojecim promjenama jos nisu procurili u javnost govori o tome da se i tu zavodi red. I taj sto je pisao da zna o cemu se radi je napisao da ce se znati do 15.marta, pa eto jos se ne zna. Ne znam ni ja kada ce se znati. Puno puta sam napisao znati u posljednje dvije recenice. Trebao sam to malo drugacije napisati, ali sitan sat je a meni se pravo spava:-) Bht ima konstantan porast broja korisnika mojatv. I taj prirastaj je cak konstantan. moja tv je na nekih 70.000 korisnika, a s obzirom da je tek odnedavno pocela sa radom i da je usla na vec popunjeno trziste to je poprilican uspjeh. Svako iole vece mjesto u fbih ima kablovsku. Mozda to nisu Hs ili Telemach, ali svi imaju nesto i to je bilo prije pojave mojatv.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
zilog
Posts: 7503
Joined: 06/03/2009 11:19

#12671 Re: BHTelecom All About

Post by zilog »

iceman2010 wrote:znas kako to kod nas ide. Kaze covjek nekom od clanova porodice, ovaj se pohvali u nekom drustvu, neko iz tog drustva napise na forumu... Ipak, cinjenica da detalji o predstojecim promjenama jos nisu procurili u javnost govori o tome da se i tu zavodi red. I taj sto je pisao da zna o cemu se radi je napisao da ce se znati do 15.marta, pa eto jos se ne zna. Ne znam ni ja kada ce se znati. Puno puta sam napisao znati u posljednje dvije recenice. Trebao sam to malo drugacije napisati, ali sitan sat je a meni se pravo spava:-) Bht ima konstantan porast broja korisnika mojatv. I taj prirastaj je cak konstantan. moja tv je na nekih 70.000 korisnika, a s obzirom da je tek odnedavno pocela sa radom i da je usla na vec popunjeno trziste to je poprilican uspjeh. Svako iole vece mjesto u fbih ima kablovsku. Mozda to nisu Hs ili Telemach, ali svi imaju nesto i to je bilo prije pojave mojatv.
Hajde bolan iceman, trebalo je biti objavljeno u "Domu Mladih" (15 mart), pa se popismanili, ili se zakomplikovalo. Do sada ste se nogama u G..... udarali ko ce prije objaviti, kao slucajno izlazili memorandumi sa uprave, ali sada trebaju M... U svakom slucaju, premalo i prekasno, ali neka bude kao u Valteru: "Zivi bili pa vidjeli".

P.S. Nadam se da si pod promjenama mislio na one oko MojaTV, sa implikacijom na odredjene ustupke, a ne o onoj drugoj budalastini. Ako je ono drugo, grohotom se smijem. :lol: :lol: :lol:
rizibizi
Posts: 1962
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#12672 Re: BHTelecom All About

Post by rizibizi »

iceman2010 wrote:
Casual's wrote:Konkurencija nacula ono sto se 2 mjeseca krije od korisnika koji samo sto nisu odjavili Moju tv (u mom slucaju razmisljam o razdvajanju paketa moja tv i net flat) zar to nije malo poglupo ? Iz moje perspektive to je sramotno za giganta kao sto je BH Telecom...
Sta je sramota? To sto ti ne salju izvjestaje sa sastanaka gdje se donose odlule? Jos da ti nakon svakog sastanka izdaju saopstenje ko je sta predlozio, ko je replicirao, ko je bio za, ko protiv i da ti najave promjene godinu dana unaprijed. To sto informacije cure nije cudno ni za druge velike gigante poput velikih kuca koje proizvode automobile, informaticku opremu i sl. Desava se. Te informacije jos nemaju konacan oblik i jos uvijek nisu za javnost. Javnost ce ih znati kada bude vrijeme za to. Nema potrebe najavljivati nesto sto nece odmah stupiti na snagu. A to koliko korisnici odjavljuju mojatv najbolje govori podatak da iz mjeseca u mjesec usluga biljezi stalan rast broja korisnika. Ako izuzmemo akvizicije (kupovinu drugih operatera) sto radi telemach, mojatv biljezi najveci rast i procentualno i u ukupnom broju novih korisnika. Mozes pogledati i clip koji je neko nedavno postavio na ovoj temi.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
Odvadi malo domacine, onu tastaturu uz STB vam nikad necu halaliti taman da rastete ko nivo radijacije u Fukushimi. Budimo realni i pogledajmo situaciju sa strane niste bas ni vi davatelj usluga za pozeliti, sto zbog usluga sto zbog svega ostalog sto ide uz uslugu. Pogledaj komsijska trzista i njihove drzavne telekome, isto su monopolisti kao i nas ali je usluga na nivou.
User avatar
madtv
Posts: 4562
Joined: 11/04/2009 00:31
Location: cvajta

#12673 Re: BHTelecom All About

Post by madtv »

ako se ne varam, komsije su davno rasprodale 'drzavne telekome' :-)
User avatar
Halcyon
Posts: 2402
Joined: 01/09/2011 09:29
Location: Nürnberg

#12674 Re: BHTelecom All About

Post by Halcyon »

I?
User avatar
Casual's
Posts: 5726
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#12675 Re: BHTelecom All About

Post by Casual's »

rizibizi wrote:
iceman2010 wrote:
Casual's wrote:Konkurencija nacula ono sto se 2 mjeseca krije od korisnika koji samo sto nisu odjavili Moju tv (u mom slucaju razmisljam o razdvajanju paketa moja tv i net flat) zar to nije malo poglupo ? Iz moje perspektive to je sramotno za giganta kao sto je BH Telecom...
Sta je sramota? To sto ti ne salju izvjestaje sa sastanaka gdje se donose odlule? Jos da ti nakon svakog sastanka izdaju saopstenje ko je sta predlozio, ko je replicirao, ko je bio za, ko protiv i da ti najave promjene godinu dana unaprijed. To sto informacije cure nije cudno ni za druge velike gigante poput velikih kuca koje proizvode automobile, informaticku opremu i sl. Desava se. Te informacije jos nemaju konacan oblik i jos uvijek nisu za javnost. Javnost ce ih znati kada bude vrijeme za to. Nema potrebe najavljivati nesto sto nece odmah stupiti na snagu. A to koliko korisnici odjavljuju mojatv najbolje govori podatak da iz mjeseca u mjesec usluga biljezi stalan rast broja korisnika. Ako izuzmemo akvizicije (kupovinu drugih operatera) sto radi telemach, mojatv biljezi najveci rast i procentualno i u ukupnom broju novih korisnika. Mozes pogledati i clip koji je neko nedavno postavio na ovoj temi.

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
Odvadi malo domacine, onu tastaturu uz STB vam nikad necu halaliti taman da rastete ko nivo radijacije u Fukushimi. Budimo realni i pogledajmo situaciju sa strane niste bas ni vi davatelj usluga za pozeliti, sto zbog usluga sto zbog svega ostalog sto ide uz uslugu. Pogledaj komsijska trzista i njihove drzavne telekome, isto su monopolisti kao i nas ali je usluga na nivou.
Dodji kod mene i evo ti moja tastarura.Ne mozes nabrisati koliko ona moze pokupiti prasine.


Sent from my Tabure using Tapatalk
Locked