BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
Slo Burner
Posts: 5359
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#7576 Re: BHTelecom All About

Post by Slo Burner »

m1x wrote:Eh onda ih čekaj :D
Načekat ćeš se ako su ko ovi naši :D :D
Isti su druze, Dakle Gracanica
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#7577 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Ima li neko problema sa internetom na mojatv full? Ni pozivi prema podrsci ne rade.
sarajevomd
Posts: 706
Joined: 12/12/2010 20:42

#7578 Re: BHTelecom All About

Post by sarajevomd »

Maloprije imao. Telefon i tv rade, ali internet ne iako konekcija prodje. Samo od sebe doslo...
User avatar
Halcyon
Posts: 2402
Joined: 01/09/2011 09:29
Location: Nürnberg

#7579 Re: BHTelecom All About

Post by Halcyon »

I u Tuzli smo imali pauzu u funkcionisanju Interneta. :D
rookfash
Posts: 555
Joined: 29/04/2012 00:18

#7580 Re: BHTelecom All About

Post by rookfash »

dobro je, znaci nije do mene :)
User avatar
Slo Burner
Posts: 5359
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#7581 Re: BHTelecom All About

Post by Slo Burner »

Danas poslije jubilarnog 23-eg dana :D, i maila koji sam poslao na one adrese koje ste mi dali na prethodnoj stranici, ekipa izasla i otklonila kvar :thumbup:
User avatar
Halcyon
Posts: 2402
Joined: 01/09/2011 09:29
Location: Nürnberg

#7582 Re: BHTelecom All About

Post by Halcyon »

Slo Burner wrote:Danas poslije jubilarnog 23-eg dana :D, i maila koji sam poslao na one adrese koje ste mi dali na prethodnoj stranici, ekipa izasla i otklonila kvar :thumbup:
Bez Sarajlija ništa, s ovim ovdje (na području TK) se nemoj džaba natezat. Odmah javi u Sarajevo, dolaze ekspresno. :mrgreen:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#7583 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

rookfash wrote:dobro je, znaci nije do mene :)
I ja sam mislio da sam ja nesto....
A zna li neko kako onda radi ovaj mobilni internet?
Last edited by zateznistub on 23/07/2012 21:53, edited 1 time in total.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#7584 Re: BIHnet primjedbe i komentari

Post by quarterback »

The Nightwatchman wrote:prije mjesec dana (ili malo više), raskinuo sam ugovor za adsl.

platicu ja ovo, naravno. je li zna neko je li ima neka hitna služba za plaćanje da odem (uzecu taksi, nije problem) da odem evo sad ovako umoran, da im platim i bakšiš ostavim :dance: :dance: :dance:

......

telecomu se desi cesto da naprave pogresne obracune kod raskida ugovora ili promjene paketa, ako mislis da je greska napisi im mail na email koji imas na racunima i zali se, obavijestiti ce te pismeno o ishodu zalbe (meni su pokusali naplatiti 120+ KM radi svog propusta)
User avatar
alibegoa
Posts: 1032
Joined: 12/10/2009 21:41
Location: Illyricum

#7585 Re: BHTelecom All About

Post by alibegoa »

ovo je večeras bio malo veći kvar, nije ni gsm internet radio oko 9 sati.
User avatar
_Reds_
Posts: 9369
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#7586 Re: BHTelecom All About

Post by _Reds_ »

sarajevomd wrote:Maloprije imao. Telefon i tv rade, ali internet ne iako konekcija prodje. Samo od sebe doslo...

Ja sam jedno 5puta kablove spajao, resetovao, ruter gledao, kontam nesto mi se zeznulo, vidim tv radi, ali net nece pa nece :D :lol: :lol: :lol:
User avatar
edin_kovachi
Posts: 99
Joined: 17/02/2009 17:51
Location: Sarajevo

#7587 Re: BHTelecom All About

Post by edin_kovachi »

razmisljam kupiti mobitell i sada koji je najbolji način za kupiti neki ne preskup telefon po dobroj akciji, cujem da ima neka ponuda telefona kao 50 minuta i poruka besplaatno mjesecno, p.s. ja sam bht korisnik hvala unaprijed
bob sap
Posts: 332
Joined: 16/08/2011 13:05

#7588 Re: BHTelecom All About

Post by bob sap »

edin_kovachi wrote:razmisljam kupiti mobitell i sada koji je najbolji način za kupiti neki ne preskup telefon po dobroj akciji, cujem da ima neka ponuda telefona kao 50 minuta i poruka besplaatno mjesecno, p.s. ja sam bht korisnik hvala unaprijed
imas na njihovoj stranici mobitele u ponudi,mozes na rate uzeti to ti dolazi na kucni... a sto se toga tice moras prvo kupiti mobitel dobijes njihovu kaarticu kada dopunis 5 KM ima 500 bespaltnih poruka a kada dopunis jos 5 dobijas dodatni bonus od 500 minuta za razgovore
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#7589 Re: BHTelecom All About

Post by madFlava »

U zadnje vrijeme konekcija mi non stop puca, na modemu se iskljuce ili jedna ili dvije lampice(internet, dsl). Adsl netflat2 je paket. Modem je u cini mi se router postavci jer je na njega spojen jos jedan racunar pored ovog mog. Desava li se jos kome ovo? il znal ko kako da rijesim ovaj problem?
User avatar
Halcyon
Posts: 2402
Joined: 01/09/2011 09:29
Location: Nürnberg

#7590 Re: BHTelecom All About

Post by Halcyon »

madFlava wrote:U zadnje vrijeme konekcija mi non stop puca, na modemu se iskljuce ili jedna ili dvije lampice(internet, dsl). Adsl netflat2 je paket. Modem je u cini mi se router postavci jer je na njega spojen jos jedan racunar pored ovog mog. Desava li se jos kome ovo? il znal ko kako da rijesim ovaj problem?
Meni puca veza, s vremena na vrijeme ali modem ne gubi sinhronizaciju (ADSL/DSL lampica). Kod tebe nešto nije u redu, kad ti se to dešava, onako iz čista mira ili?
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#7591 Re: BHTelecom All About

Post by madFlava »

Halcyon wrote:
madFlava wrote:U zadnje vrijeme konekcija mi non stop puca, na modemu se iskljuce ili jedna ili dvije lampice(internet, dsl). Adsl netflat2 je paket. Modem je u cini mi se router postavci jer je na njega spojen jos jedan racunar pored ovog mog. Desava li se jos kome ovo? il znal ko kako da rijesim ovaj problem?
Meni puca veza, s vremena na vrijeme ali modem ne gubi sinhronizaciju (ADSL/DSL lampica). Kod tebe nešto nije u redu, kad ti se to dešava, onako iz čista mira ili?
DSL lampica se izgubi samo na kratko i onda blinka i vrati se, al dok se upali internet lampica treba vise vremena.
Ma iz cista mira, bilo da surfam ili ne. Ne znam jel ima veze sa ovim sto je jos jedan racunar vezan na ovaj modem.
User avatar
Halcyon
Posts: 2402
Joined: 01/09/2011 09:29
Location: Nürnberg

#7592 Re: BHTelecom All About

Post by Halcyon »

Nema veze s tim. Može biti recimo da su ti telefonske instalacije u kući loše (loši spojevi, na primjer), ili da je parica generalno loša (slab SNR, dolazi do gubljenja sinhronizacije). Da nemaš kakvih telefona spojenih na liniju bez splittera? Provjeri i splitter.

A, moj savjet, ako ti to traje već neko vrijeme obrati se na support (at) bih.net.ba ili ih pozovi na 1422 ali tamo se rijetko javljaju. :mrgreen: Uglavnom, prijavi smetnju (ove neke stvari po kući - instalacija, splitter i sl. - možeš provjerit i sam).
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#7593 Re: BHTelecom All About

Post by madFlava »

Halcyon wrote:Nema veze s tim. Može biti recimo da su ti telefonske instalacije u kući loše (loši spojevi, na primjer), ili da je parica generalno loša (slab SNR, dolazi do gubljenja sinhronizacije). Da nemaš kakvih telefona spojenih na liniju bez splittera? Provjeri i splitter.

A, moj savjet, ako ti to traje već neko vrijeme obrati se na support (at) bih.net.ba ili ih pozovi na 1422 ali tamo se rijetko javljaju. :mrgreen: Uglavnom, prijavi smetnju (ove neke stvari po kući - instalacija, splitter i sl. - možeš provjerit i sam).
Provjericu instalacije. Nemam nikakvih telefona spojenih na liniju. Hvala lijepo na pomoci ;) ak nista, javicu se njima na support. 8-)
ZEKI-RIKI
Posts: 128
Joined: 07/04/2006 02:43
Location: Sarajevo/Mejtas

#7594 Re: BHTelecom All About

Post by ZEKI-RIKI »

_Reds_ wrote:
sarajevomd wrote:Maloprije imao. Telefon i tv rade, ali internet ne iako konekcija prodje. Samo od sebe doslo...

Ja sam jedno 5puta kablove spajao, resetovao, ruter gledao, kontam nesto mi se zeznulo, vidim tv radi, ali net nece pa nece :D :lol: :lol: :lol:
Isti sam ti....tv slika stane-krene,telefon ne radi,interneta stao i nema vec 3 dan,....tv i tel. rade....
1422 prije podne se neko i javi a kasnije mozes zvati 100 puta ..dzaba
jutos sam najavio napokon kvar...jos da je docekat montera.....
User avatar
LeonardoAC
Posts: 928
Joined: 21/12/2009 21:57

#7595 Re: BHTelecom All About

Post by LeonardoAC »

Je li neko upoznat postoji li paket neki gdje je mobilni internet uključen u cijenu nevezano koliko i kako se koristi... Ima li mTel ili Eronet takvu ponudu !?
Ovih njihovih 50Mb se spuca jako brzo...
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#7596 Re: BHTelecom All About

Post by Gray »

Imam i ja slično pitanje, imaju li neki mobile data paketi da se mogu uzeti uz ultra karticu? Nešto tipa 500 mb, da se ne naplaćuje po svakom mb. Gledao sam na njihovoj stranici ali meni su oni njihovi paketi i struktura toliko konfuzni da uopšte nisam skontao o čemu se radi.
drekalica28
Posts: 27177
Joined: 29/05/2008 11:07

#7597 Re: BHTelecom All About

Post by drekalica28 »

Bavim mišlju da preko BH Telecoma kupim sebi Lenovo Thinkpad Tablet.
Da li je neko već kupio ovaj ili neki drugi tablet preko njih? I kakav paket preporučujete da uzmem kako bi sa ovom tacnom mogla na internet. :D

Hvala :)
User avatar
Entropio
Posts: 7808
Joined: 21/11/2010 21:49

#7598 Re: BHTelecom All About

Post by Entropio »

Evo vidim ubacili Discovery TLC... Hajd' još ubacite SportKlub i ne morate više ništa. :)
EasyWay
Posts: 266
Joined: 31/03/2011 00:55

#7599 Re: BHTelecom All About

Post by EasyWay »

Ma ovo je tipicni kanal za kucanice. Ja ovo ne smatram novim kanalom,a vjerujem i vecina korisnika. Za sport klubove mozemo samo sanjati,ali i to je za ljude
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#7600 Re: BHTelecom All About

Post by irac300 »

Stvarno su žabokrečinu napravili s ovom Moja Tv. Pa niti je osvježavaju nekim boljim kanalima, niti prave povoljnije pakete..kao da im je vrijeme stalo. Samo čekaju šta će konkurencija napraviti da bi se pokrenuli.
Locked