BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#50901 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

doff wrote:
zateznistub wrote:Plaćalo se, ali se više ne plaća i mogao je svako gledati ko ima mojatv. Ti si pjenio za nesto sto nije bilo tačno. :wink:
Vidim da nisi reagovao na tvrdnje kolege da se nije plaćalo a možda si trebao :wink:

Ne znam baš da sam pjenio, ali nisam vodio diskusiju ako nisam imao argumenata (evo i sad sam ponudio argument), al davno sam prestao vodit rasprave na ovoj temi :thumbup:
Nisam, reagovao sam na ovu. Napisao si ti i sve super. I nisam mislio na tebe kad sam pisao o pjenjanju jer ti i nisi pjenio. Reagovao sam na tufahijino pisanje. :thumbup:
Troko
Posts: 79
Joined: 23/11/2015 22:22

#50902 Re: BHTelecom All About

Post by Troko »

SDA botino, jesi to ti?
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#50903 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Troko wrote:SDA botino, jesi to ti?
Nije tebi dobro.
Troko
Posts: 79
Joined: 23/11/2015 22:22

#50904 Re: BHTelecom All About

Post by Troko »

:kiss:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#50905 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Troko wrote::kiss:
:maca:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#50906 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

Ode tema u PM. dileja, butman, gilipter,...
Molim Admina (molim samo, ne petljam se u rad administracije) da sankcioniše trajno spomenute jer isti samo provociraju i spamaju teme. Prvi je provokator a drugi trol/vi.

P.S. Opcija forget password ne radi. Tj. ne stize link na mail za reset passworda.
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#50907 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

Laertes wrote:
escobar__ wrote:Tatabrada TV... Pa tačno ih povješat treba. :roll:
Jel' to neki dječji vehabijski?
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#50908 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

escobar__ wrote:
Laertes wrote:
escobar__ wrote:Tatabrada TV... Pa tačno ih povješat treba. :roll:
Jel' to neki dječji vehabijski?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ovo je stvarno bruka i sramota kakve kanale ubacuju.
Gdje ih samo pronalaze?
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#50909 Re: BHTelecom All About

Post by diablobih »

E ne vjerujem, znam da su se na lol temi sprdali sa tatabradom, kad ono bh telecom ga stvarno ubaci :D
User avatar
Rugafet
Posts: 4713
Joined: 14/12/2015 17:52

#50910 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

Vehabijski bi trebalo valjda da je Babobrada Tv, ovaj mi po imenu baca vise na ravnogorsku tematiku
The BEN10
Posts: 7566
Joined: 19/09/2011 09:03

#50911 Re: BHTelecom All About

Post by The BEN10 »

MTV wrote:
zateznistub wrote:
The BEN10 wrote:http://www.bosanski.com/vijesti/8314/8314/

Jel ovo šuplja?
a glupost za koju neogu da vjeruj da neko moze čučnuti...

I pošto nisam upućen @mtv ko je aca kabanica stvarno znamne
Aca je vlasnik kablovske Elte i Txtv. Takodjer je vlasnik one neke asocijacije kablovskih preko koje su se kupovali kanali a i njegova zena je suvlasnica kablovske HS.

Aca nije placao koliko je trebao Sport Klub tadasnjoj Ikomedia Balkan (ili tako nesto a sada United Media koja je clanica United Grope) npr ima 10000 korisnika on plati za 1000 ili 2000 korisnika. SK je to skontao i onda je pocelo da mnoge kablovske ostaju bez SK kanala. Takodjer je kriv za nestanak Nove TV za koju je tvrdio da ima ugovor sa tom njegovom asocijacijom ali na kraju ispade da uopste nije imala ugovor i nije je uopste placao.

Kad je TM kupio dio HS isti Aca je angasirao studente da po gradu dijele papire oko nezakonite prodaje Enesovog dijela vlasnistva u HS i MHCompany koju je otvorio na zenino ime.

Elta i od juce TXTv su jedini operater koji nema spisak kanala digitalne televizije. Sto se da zkljuciti da vjerovatno mnoge kanale emituje bez dozvole.

Inace ima jos svega oko njega mogla bi se knjiga napisati.
Sve u svemu dakle, obična šuplja, a BHT i dalje neće nuditi SK ?
User avatar
MTV
Posts: 14344
Joined: 21/08/2013 19:39

#50912 Re: BHTelecom All About

Post by MTV »

diablobih wrote:E ne vjerujem, znam da su se na lol temi sprdali sa tatabradom, kad ono bh telecom ga stvarno ubaci :D
Davno sam vidio tu ljepotu na Txtv-u.
Rugafet wrote:Vehabijski bi trebalo valjda da je Babobrada Tv, ovaj mi po imenu baca vise na ravnogorsku tematiku
:lol: O imenu:
"Vizionar i prvi čovjek naše grupacije zna zašto baš TATA BRADA, a ja mislim da se iza ovog imena krije vrlo značajna simbolika: TATA - to je kao, znate ono kad je neko najbolji u svom poslu, za njega kažu on je TATA mata, dok BRADA - simbolizira ozbiljnost. Znamo da su čak i svi veliki filozofi imali brade, tako da smo mi na samom startu ove naše priče sebi uzeli u zadatak da vas ozbiljno DOBRO ZABAVIMO!"

http://www.ekskluziva.ba/Pokrenuta-Tata ... 04119.html
The BEN10 wrote: Sve u svemu dakle, obična šuplja, a BHT i dalje neće nuditi SK ?
Ostaje jos da se vidi jesu li tacne insajderske vijesti sa jednog tajnog foruma i naplatnog mjesta hoce li krajem mjeseca Logosoft dobiti SK i to je to. BHT nece imati SK.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#50913 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Stvarno nisam znao ko je ovaj aca.
@mtv hvala
User avatar
MTV
Posts: 14344
Joined: 21/08/2013 19:39

#50914 Re: BHTelecom All About

Post by MTV »

zateznistub wrote:Stvarno nisam znao ko je ovaj aca.
@mtv hvala
Nema na cemu i jos bi dodao da je njegova Elta MT u Sloveniji (gdje ima spisak kanala i mnogo bolje kanale od elte i TXTV u BIH) svedena na samo 1% trzista. http://www.elta.si/index.php/televizija
U BiH nema paketa i nema Foxova, Sport Klubova, b92, Prvu itd.
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#50915 Re: BHTelecom All About

Post by Benq »

MTV wrote:
zateznistub wrote:Stvarno nisam znao ko je ovaj aca.
@mtv hvala
Nema na cemu i jos bi dodao da je njegova Elta MT u Sloveniji (gdje ima spisak kanala i mnogo bolje kanale od elte i TXTV u BIH) svedena na samo 1% trzista. http://www.elta.si/index.php/televizija
U BiH nema paketa i nema Foxova, Sport Klubova, b92, Prvu itd.
Ima tu svega , koliko je od ovog istina ne znam , ali vrijedi procitat da se malo vrijeme ubije :) https://kabanica.tumblr.com/
User avatar
MTV
Posts: 14344
Joined: 21/08/2013 19:39

#50916 Re: BHTelecom All About

Post by MTV »

Benq wrote:
Ima tu svega , koliko je od ovog istina ne znam , ali vrijedi procitat da se malo vrijeme ubije :) https://kabanica.tumblr.com/
Nemogu gledam Cinestar Premiere :mrgreen:
Lik je usro motku imao je super ponudu kanala tamo 2007-2008 al onda je krenulo nizbrdo... i sad placaj prve novine, bosanski, srpskakafe...
med11
Posts: 113
Joined: 15/05/2013 05:43

#50917 Re: BHTelecom All About

Post by med11 »

Prenos nije radio..koristim moja tv aplikaciju koja nije radila. Inace radi ok ali jucer nije se nista moglo gledati Tu aplikaciju koristim samo zbog takvih utakmica i nisam bio u mogucnosti gledati. Uzalud sve
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#50918 Re: BHTelecom All About

Post by condy »

Jeli ko vrsio dokup interneta u zadnje vrijeme preko koda *110#. Nema vise opcije za dokup interneta vec pise dokup saobracaja, pa podopcija instant dokupi pa treba nesto upisati. Nigdje upustva na njihovoj web stranici :evil: kako se sad vrsi dokup...htio dokupit 1 gb, al ne znam kako od kad su ovo promijenili. Sta se upise??? Ne bih da se napamet zezam i upisujem.
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#50919 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

med11 wrote:Prenos nije radio..koristim moja tv aplikaciju koja nije radila. Inace radi ok ali jucer nije se nista moglo gledati Tu aplikaciju koristim samo zbog takvih utakmica i nisam bio u mogucnosti gledati. Uzalud sve
Bio sam peinuđen gledati derbi oko pola sata preko moja tv web aplikacije, i nije bilo nikakvih problema. Isto tako neko veče sam gledao jedno poluvrijeme revanša protiv širokog na areni preko moja tv web aplikacije, također bez problema.
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2517
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#50920 Re: BHTelecom All About

Post by Del_Boy1 »

condy wrote:Jeli ko vrsio dokup interneta u zadnje vrijeme preko koda *110#. Nema vise opcije za dokup interneta vec pise dokup saobracaja, pa podopcija instant dokupi pa treba nesto upisati. Nigdje upustva na njihovoj web stranici :evil: kako se sad vrsi dokup...htio dokupit 1 gb, al ne znam kako od kad su ovo promijenili. Sta se upise??? Ne bih da se napamet zezam i upisujem.
Samo pišeš broj ispred opcije koju hoćeš da kupiš, jednostavno je, jedino pazi da li si odabrao dnevnu, sedmičnu ili mjesečnu opciju.
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1603
Joined: 11/06/2011 07:36

#50921 Re: BHTelecom All About

Post by Kiki_Musampa »

Benq wrote:
MTV wrote:
zateznistub wrote:Stvarno nisam znao ko je ovaj aca.
@mtv hvala
Nema na cemu i jos bi dodao da je njegova Elta MT u Sloveniji (gdje ima spisak kanala i mnogo bolje kanale od elte i TXTV u BIH) svedena na samo 1% trzista. http://www.elta.si/index.php/televizija
U BiH nema paketa i nema Foxova, Sport Klubova, b92, Prvu itd.
Ima tu svega , koliko je od ovog istina ne znam , ali vrijedi procitat da se malo vrijeme ubije :) https://kabanica.tumblr.com/
Sve ovo vjerovatno stoji,ali taj olojani Kabanica trenutno ima bolju ponudu u Tuzli nego državni BH Telekomu.Šta to mene briga što BH pravosuđe ne radi svoj posao,da radi,vjerovatno bi u BH Telekomu bolje stanje bilo. Internet 8x brži,15 HD kanala,za iste pare....
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#50922 Re: BHTelecom All About

Post by REDDEVILS »

Opet BHtelecom ima problema izgleda sa serverima
:lol:
Telemah Server
Image

BHtelecom Server
Image

Moja Tv Net Dodatni Paket 1
Johnny_x
Posts: 1358
Joined: 23/10/2010 16:21

#50923 Re: BHTelecom All About

Post by Johnny_x »

Je li dolazilo do povecanja cijena usluga za Ultru, prije si mogao prozvati sa 6 kf a sada ne mozes ni sa 10 kf, i primjetio sam ako ti se neko samo javi skine ti 20 kf, nisam nikakve opcije aktiviro?
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#50924 Re: BHTelecom All About

Post by avaks »

Obračunska jedinica ti je sada 60 sekundi što znači pričao ili 3 ili 59 ono ti skine isto.
Mnogo nepovoljno ali eto prate trendove :run:
User avatar
escobar__
Posts: 8880
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#50925 Re: BHTelecom All About

Post by escobar__ »

Johnny_x wrote:Je li dolazilo do povecanja cijena usluga za Ultru, prije si mogao prozvati sa 6 kf a sada ne mozes ni sa 10 kf, i primjetio sam ako ti se neko samo javi skine ti 20 kf, nisam nikakve opcije aktiviro?
Cijena je po minuti jeftinija nego što je bila na standardnoj tarifi ali je obračunska sa 15 podignuta na 60 sekundi pa ti za samu uspostavu poziva zapravo treba puni iznos za minut razgovora i zato više ne možeš zvati sa 6 feninga na računu...
Locked