BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
Bavarac94
Posts: 385
Joined: 17/01/2013 20:50

#46951 Re: BHTelecom All About

Post by Bavarac94 »

Image

smijesno...mojaTV Full, dodatni paket 1 jos nije aktiviran iako je nalog poslan na realizaciju :oops:
User avatar
krakatoa
Posts: 1068
Joined: 23/05/2015 07:48

#46952 Re: RE: Re: RE: Re: BHTelecom All About

Post by krakatoa »

badrudin wrote:
jarobot wrote: Vjeruj mi da se u BH telekomu nezna ni ko pije ni ko plaća ( plaćamo mi korisnici ) .
itekako se zna i ko pije i ko plaća
piju i uživaju 3.400 zaposlenih u bht koji godišnje imaju plate i dodatke 127 miliona KM
pa prosta matematička računica kaže da svaki uposleni bude prosječno "dobar" mjesečno 3.700 KM bruto !!!!!

a plaćate VI koji i dalje zadrto ostajete pri takvom najgorem operateru i omogućujete im da piju, arče i bahato se i dalje ponašaju
Prijavljen si zbog: kloniranje dileje, off topic, psovanja sa prijašnjim nickom, zbog konvertovanja,...

Banovići moji..... [emoji12]

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#46953 Re: BHTelecom All About

Post by hakazvaka »

@badrudin: trajno
User avatar
krakatoa
Posts: 1068
Joined: 23/05/2015 07:48

#46954 Re: BHTelecom All About

Post by krakatoa »

Image

Kad smo kod brzina, ovo je moja na MTV net sa HD kanalima uključenim.

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#46955 Re: BHTelecom All About

Post by MOSALJOZE »

Image

Samo za endzinjera 8)
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#46956 Re: BHTelecom All About

Post by kloniran »

sta se desava sa ultrom, desetak dana po nekoliko sati dnevno imaju prekidi mreze na sirem podrucju Ilidze, nije samo kod mene ima jos slucajeva
po sat u komadu znam biti bez signala :?
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#46957 Re: BHTelecom All About

Post by BarbaDue »

Image
Image
Samo da pitam, jeli ovo dobro urađeno i jel ovo standard?
User avatar
Quaresma
Posts: 6697
Joined: 19/07/2010 16:37

#46958 Re: BHTelecom All About

Post by Quaresma »

soko okolovo
belfy
Posts: 7696
Joined: 06/08/2007 09:00

#46959 Re: BHTelecom All About

Post by belfy »

BarbaDue wrote:Image
Image
Samo da pitam, jeli ovo dobro urađeno i jel ovo standard?
nije dobro uradjeno, ali je standard. :D
User avatar
BarbaDue
Posts: 63359
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#46960 Re: BHTelecom All About

Post by BarbaDue »

Mogu da se pohvalim da imam optički kabl u utičnici. Međutim tek nekad u budućnosti to treba doć druga ekipa spojiti. U svakom slučaju, napredak!
Semo28
Posts: 25
Joined: 11/05/2016 13:31

#46961 Re: BHTelecom All About

Post by Semo28 »

Raja,da li se placa korištenje drugog STB uredjaja nakon 2 godine korištenja,tj.potpisivanjem novog ugovora na 24 mjeseca. :?
sencobih
Posts: 6953
Joined: 08/09/2010 08:33

#46962 Re: BHTelecom All About

Post by sencobih »

Semo28 wrote:Raja,da li se placa korištenje drugog STB uredjaja nakon 2 godine korištenja,tj.potpisivanjem novog ugovora na 24 mjeseca. :?
Uvijek se plaća. Oprema je njihova, a mi plaćamo korištenje. Jedino na prvi stb se ne plaća ali uz vezanje ugovorom.
Semo28
Posts: 25
Joined: 11/05/2016 13:31

#46963 Re: BHTelecom All About

Post by Semo28 »

sencobih wrote:
Semo28 wrote:Raja,da li se placa korištenje drugog STB uredjaja nakon 2 godine korištenja,tj.potpisivanjem novog ugovora na 24 mjeseca. :?
Uvijek se plaća. Oprema je njihova, a mi plaćamo korištenje. Jedino na prvi stb se ne plaća ali uz vezanje ugovorom.
Hvala ti puno.
k1ks
Posts: 223
Joined: 12/01/2013 10:25

#46964 Re: BHTelecom All About

Post by k1ks »

sencobih wrote:
Semo28 wrote:Raja,da li se placa korištenje drugog STB uredjaja nakon 2 godine korištenja,tj.potpisivanjem novog ugovora na 24 mjeseca. :?
Uvijek se plaća. Oprema je njihova, a mi plaćamo korištenje. Jedino na prvi stb se ne plaća ali uz vezanje ugovorom.
Kako onda kad ti prodje 24 mjeseca mozes uzeti neki uredjaj sa popustom jer nisi vise vezan na osnovu iznajmljivanja STB uredjaja ??? logicno je da si otplatio taj jedan STB jer si potpisao na 2 godine,...
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#46965 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

k1ks wrote: Kako onda kad ti prodje 24 mjeseca mozes uzeti neki uredjaj sa popustom jer nisi vise vezan na osnovu iznajmljivanja STB uredjaja ??? logicno je da si otplatio taj jedan STB jer si potpisao na 2 godine,...
Da, kad prodju 24 mj. mozes uzeti neki uredjaj sa popustom jer nisi vise vezan na osnovu iznajmljivanja STB uredjaja. :D
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#46966 Re: BHTelecom All About

Post by irac300 »

Image

Sa ugašenim stb uređajom. Hvala @mirza po ko zna koji put. :thumbup:
User avatar
erotica
Posts: 851
Joined: 08/09/2011 17:56

#46968 Re: BHTelecom All About

Post by erotica »

radi li kod vas stranica bhtelecom.ba/webtv ?
User avatar
Del_Boy1
Posts: 2520
Joined: 19/01/2013 14:37
Location: TK

#46969 Re: BHTelecom All About

Post by Del_Boy1 »

erotica wrote:radi li kod vas stranica bhtelecom.ba/webtv ?
Radi ovaj link https://www.bhtelecom.ba/webtv.html a taj tvoj neće ni kod mene.
User avatar
e><pert
Posts: 73
Joined: 07/10/2011 14:21

#46970 BHTelecom All About

Post by e><pert »

Evo nesto zanimljivo da podijelim sa vama, naime jedna stvar me baš zaintrigirala, a možda neko od vas ima neko obrazloženje.

Jučer sam od jedne djevojke preuzeo iPhone da joj promijenim razbijeni displej i nakon obavljenog posla trebao sam kontaktirati BH Mobile podršku jer se servis za razmjenu poruka odnosno iMessage nije mogao aktivirati i to samo sa BH Mobile SIM karticom.

Podršku sam zvao sa broja te djevojke jer je ostavila i SiM karticu bas iz razloga otklanjanja navedenog problema. Nakon par neuspješnih pokušaja da dobijem podršku (automatska poruka o zauzetosti svih operatera), nakon 4 puta javio mi se njihov agent i prvo sto je rekao bilo je: "Dobar dan "*MOJE IME*" kako vam mogu pomoći".
Ja sam na trenutak ostao bez teksta.
Kako je on mogao znati moje ime ako zovem sa njenog broja? Također isto pitanje sam postavio njemu, ali nisam dobio odgovor...


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
Radar71
Posts: 7293
Joined: 21/07/2010 15:43

#46971 Re: BHTelecom All About

Post by Radar71 »

e><pert wrote:Evo nesto zanimljivo da podijelim sa vama, naime jedna stvar me baš zaintrigirala, a možda neko od vas ima neko obrazloženje.

Jučer sam od jedne djevojke preuzeo iPhone da joj promijenim razbijeni displej i nakon obavljenog posla trebao sam kontaktirati BH Mobile podršku jer se servis za razmjenu poruka odnosno iMessage nije mogao aktivirati i to samo sa BH Mobile SIM karticom.

Podršku sam zvao sa broja te djevojke jer je ostavila i SiM karticu bas iz razloga otklanjanja navedenog problema. Nakon par neuspješnih pokušaja da dobijem podršku (automatska poruka o zauzetosti svih operatera), nakon 4 puta javio mi se njihov agent i prvo sto je rekao bilo je: "Dobar dan "*MOJE IME*" kako vam mogu pomoći".
Ja sam na trenutak ostao bez teksta.
Kako je on mogao znati moje ime ako zovem sa njenog broja? Također isto pitanje sam postavio njemu, ali nisam dobio odgovor...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image
User avatar
krakatoa
Posts: 1068
Joined: 23/05/2015 07:48

#46972 Re: BHTelecom All About

Post by krakatoa »

To se operater prestavio i igrom slučaja se zove kao i ti

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#46973 Re: BHTelecom All About

Post by kloniran »

e><pert wrote:Evo nesto zanimljivo da podijelim sa vama, naime jedna stvar me baš zaintrigirala, a možda neko od vas ima neko obrazloženje.

Jučer sam od jedne djevojke preuzeo iPhone da joj promijenim razbijeni displej i nakon obavljenog posla trebao sam kontaktirati BH Mobile podršku jer se servis za razmjenu poruka odnosno iMessage nije mogao aktivirati i to samo sa BH Mobile SIM karticom.

Podršku sam zvao sa broja te djevojke jer je ostavila i SiM karticu bas iz razloga otklanjanja navedenog problema. Nakon par neuspješnih pokušaja da dobijem podršku (automatska poruka o zauzetosti svih operatera), nakon 4 puta javio mi se njihov agent i prvo sto je rekao bilo je: "Dobar dan "*MOJE IME*" kako vam mogu pomoći".
Ja sam na trenutak ostao bez teksta.
Kako je on mogao znati moje ime ako zovem sa njenog broja? Također isto pitanje sam postavio njemu, ali nisam dobio odgovor...


Sent from my iPhone using Tapatalk
mozda se zove isto kao i ti :D
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#46974 Re: BHTelecom All About

Post by irac300 »

Idući put alminijumsku foliju na glavu, pa zovi podršku. :D
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#46975 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

e><pert wrote:Evo nesto zanimljivo da podijelim sa vama, naime jedna stvar me baš zaintrigirala, a možda neko od vas ima neko obrazloženje.

Jučer sam od jedne djevojke preuzeo iPhone da joj promijenim razbijeni displej i nakon obavljenog posla trebao sam kontaktirati BH Mobile podršku jer se servis za razmjenu poruka odnosno iMessage nije mogao aktivirati i to samo sa BH Mobile SIM karticom.

Podršku sam zvao sa broja te djevojke jer je ostavila i SiM karticu bas iz razloga otklanjanja navedenog problema. Nakon par neuspješnih pokušaja da dobijem podršku (automatska poruka o zauzetosti svih operatera), nakon 4 puta javio mi se njihov agent i prvo sto je rekao bilo je: "Dobar dan "*MOJE IME*" kako vam mogu pomoći".
Ja sam na trenutak ostao bez teksta.
Kako je on mogao znati moje ime ako zovem sa njenog broja? Također isto pitanje sam postavio njemu, ali nisam dobio odgovor...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Najvjerovatnije da je njegovo ime kao i tvoje jer se po rečenici on predstavio.
Locked