BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#22476 Re: BHTelecom All About

Post by drug_profi »

Ja danas na 2g nedostupan, prebacim na 3g - dostupan. Vratim na 2g - nedostupan.
A svo vrijeme signal pun.
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#22477 Re: BHTelecom All About

Post by febo_acm »

Kod mene obratno 3G nikako ne radi, a 2G radi. Čitav dan sam bio nedostupan, a nisam to ni znao :D
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#22478 Re: BHTelecom All About

Post by Maharadza »

http://nokiamob.me/2014/07/03/srpski-op ... 20-uredaj/

BETON PONUDA! Ovdje to možemo samo SANJATI! :sad:
adincebic
Posts: 458
Joined: 13/07/2013 22:26
Location: Niđe na svijetu

#22479 Re: BHTelecom All About

Post by adincebic »

Maharadza wrote::lol: Došao još jedan sdHa 'školarac' da mi otvori oči a sve po 'kodeksu': ako si protiv nas (BHT-a u ovom slučaju) onda si izdajnik, četnik i šta sve ne...kao što rekoh...ko vas ne zna... btw. garant si taj iphone u telecomu uzeo, kako li kad ga uopšte nema u ponudi, barem ne za obične smrtnike. :oops:

Sent from my LG-D802
Oprosti drug mislio sam da si ti malo prije pljuvao po nasoj drzavi. Sorry moja greska.


Sent from my iPhone using tapatalk
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#22480 Re: BHTelecom All About

Post by febo_acm »

Telecom nije država, Telecom je državna firma!
adincebic
Posts: 458
Joined: 13/07/2013 22:26
Location: Niđe na svijetu

#22481 Re: BHTelecom All About

Post by adincebic »

febo_acm wrote:Telecom nije država, Telecom je državna firma!
Nek si se ti javio!


Sent from my iPhone using tapatalk
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#22482 Re: BHTelecom All About

Post by febo_acm »

Zašto se ne bi javio?! Treba da podržavam izjave tipa ako ne voliš telekom ne voliš BiH i slično? :-D
User avatar
rovac13
Posts: 5161
Joined: 08/12/2013 16:17

#22483 Re: BHTelecom All About

Post by rovac13 »

Meni puno stvari nije jasno.
Ako kazes da je bht skup znaci da ne volis bht i pljujes po njemu,a to znaci da ne volis BiH i pljujes po njoj.

A ko god kaze da bht nije skup laze.To kazu cinjenice.

Ko sad ovdje ne voli BiH,meni nista nije jasno :? :? :?
adincebic
Posts: 458
Joined: 13/07/2013 22:26
Location: Niđe na svijetu

#22484 Re: BHTelecom All About

Post by adincebic »

febo_acm wrote:Zašto se ne bi javio?! Treba da podržavam izjave tipa ako ne voliš telekom ne voliš BiH i slično? :-D
Jebo te telecom vrati se par strana unazad pa citaj postove.


Sent from my iPhone using tapatalk
User avatar
Tiger 033
Posts: 8695
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#22485 Re: BHTelecom All About

Post by Tiger 033 »

iceman2010 wrote: Pocelo je sa flat-om u fiksnoj.
Je li to ovo :?:

Od 1. avgusta – redizajnirana ponuda fiksne telefonske usluge BH Telecoma za fizička lica



Izaberite paket usluga koji Vama odgovara i razgovarajte besplatno puno više nego do sada!


Izaberite paket usluga koji Vama odgovara i razgovarajte besplatno puno više nego do sada!

BH Telecom je od 1. augusta značajno obogatio ponudu fiksne telefonske usluge za fizička lica, sa tri nova paketa usluga.

Uz postojeći paket za socijalne kategorije /Socijalni paket/ koji ostaje u ponudi usluga BH Telecoma i nakon 1.avgusta (*direktni priključak, po mjesečnoj cijeni od samo 4,91 KM i dvojni priključak, po mjesečnoj cijeni od samo 3,69 KM, koji korisnicima omogućuje 100 besplatnih minuta koje korisnici mogu utrošiti za pozive prema svim brojevima fiksne mreže BH Telecoma), BH Telecom od 1.avgusta uvodi i novi, posebno povoljan paket.



To je paket Senior PLUS paket, po mjesečnoj cijeni od 12,05 KM, za neograničene razgovore u fiksnoj mreži BH Telecoma, uz naknadu od 0,035 KM za uspostavu poziva. Na Senior PLUSpaket će se moći pretplatiti sve socijalne kategorije pretplatnika koje su definisane kao takve važećim Cjenovnikom BH Telecoma, kao i penzioneri sa najnižim primanjima, odnosno penzioneri koji imaju penzije do 350 KM*. (*iznos od 350 KM je iznos sadašnje minimalne penzije u FBiH uvećane za iznos od 5%). Penzioneri koji se budu željeli pretplatiti na ovaj paket usluga pri podnošenju zahtjeva na prodajnim mjestima BH Telecoma će primanja dokazivati čekom od penzije.



NOVI PAKETI:





U ponudi su od 1. avgusta još dva nova paketa, paket Flat BH Telecom i paket Flat BiH, koji Vam omogućuju gotovo neograničenu komunikaciju!



· Paket Flat BH Telecom,po mjesečnoj cijeni od 35,10 KM, omogućuje Vam gotovo neograničen govorni saobraćaj prema brojevima fiksne i mobilne mreže BH Telecoma, odnosno mjesečno 3.000 minuta razgovora uračunatih u pretplatu.

· Paket Flat BiH, po mjesečnoj cijeni od 58,50 KM, omogućuje Vam gotovo neograničen govorni saobraćaj prema brojevima fiksne i mobilne mreže BH Telecoma (*mjesečno 3.000 minuta razgovora), kao i dodatnih 300 minuta razgovora prema drugim fiksnim i mobilnim mrežama u BiH. Oba benefita su uračunata u pretplatu.

Napomena: Korištenje novih paketa usluga Flat BH Telecom i Flat BiHse ugovara sa obaveznim trajanjem od 12 mjeseci. Neiskorišteni besplatni saobraćaj u jednom mjesecu se ne može prenositi u naredni mjesec.



U ponudi BH Telecoma je i dalje Osnovni paket BH Line usluga za fizička lica, ali sa 150 besplatnih minuta razgovora za pozive prema svim brojevima fiksne mreže BH Telecoma, umjesto dosadašnjih 80 minuta. Cijena pretplate za Osnovni paket - direktni priključak od 1.avgusta je 15 KM, aza Osnovni paket - dvojni priključak 11,26 KM.

Novo u pružanju ISDN usluge

Od 1. avgusta BH Telecom će pužati samo jedan ISDN BRA paket usluga za fizička lica (umjesto dosadašnja dva paketa – standardni i komforni), sa cijenom mjesečne pretplate od17,55 KM, u koji je uključeno 150 besplatnih minuta za pozive prema brojevima fiksne mreže BH Telecoma, kao i sve dodatne usluge koje sadrži postojeći ISDN BRA komforni paket. Također, ISDN BRA pretplatnicima će na njihov na zahtjev bilo omogućeno korištenje novih paketa BH Line, odnosno paketa Flat BH Telecom i Flat BiH.

Podsjećamo i na druge pogodnosti/usluge omogućene ponudom BH Telecoma/BH Line za fizička lica, koje ostaju u primjeni. U cijenu mjesečne pretplate svih paketa i za sve pretplatničke kategorije uključeno je neograničeno besplatno slanje SMS poruka prema brojevima fiksne mreže BH Telecoma. Za sve pretplatnike uključeno je i korištenje usluge „Pregled stanja računa na portalu BH Telecoma”, kao i 1 e-mail adresa kapaciteta 50 MB na bhline.ba domeni (limit na veličinu jedne e-mail poruke je 10 MB). Pretplatnici imaju mogućnost korištenja usluga web2sms, email2sms i e-mail notifikacija (upozorenje). Pretplatnik koji posjeduje/koristi dva i više telefonskih priključaka na području jedne ili više regionalnih direkcija BH Telecoma ostvaruje pravo na 5 % popusta na cijenu mjesečne pretplate za svaki priključak (telefonski i/ili ISDN BRA priključak).

Sve cijene su iskazane sa uračunatim PDV-om.

Dodatne informacije o cijenama i uslovima korištenja fiksne telefonske usluge za fizička lica potražite na web stranici BH Telecoma: http://www.bhtelecom.ba.
User avatar
N.N.
Posts: 3022
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#22486 Re: BHTelecom All About

Post by N.N. »

Ovaj flat od 35,10 KM je :thumbup:
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#22487 Re: BHTelecom All About

Post by iceman2010 »

Da. 3.000 minuta prema svim fiksnim i mobilnim brojevima BH Telecom-a za 35,10 KM.
Saka
Posts: 2596
Joined: 25/02/2011 11:49

#22488 BHTelecom All About

Post by Saka »

Joj legendarni su. Dodje mi SMS sa sljedecim sadrzajem:

"Postovani, u ponudi BH Telecoma je putem usluge TOPphone dostupan mobilni uredjaj NOVIJE GENERACIJE branda koji koristite. Vise na http://www.bhtelecom.ba.

Koristim iPhone 5, sto bi znacilo da nude iPhone 5S. A na bhtelecom.ba naravno ni rijeci o tome. :)

BTW nisam znao da spijuniraju korisnike i vode evidenciju koje uredjaje koriste i onda prave ciljanu kampanju.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#22489 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

rovac13 wrote:Meni puno stvari nije jasno.
Ako kazes da je bht skup znaci da ne volis bht i pljujes po njemu,a to znaci da ne volis BiH i pljujes po njoj.

A ko god kaze da bht nije skup laze.To kazu cinjenice.

Ko sad ovdje ne voli BiH,meni nista nije jasno :? :? :?
Ni meni nije jasno kako se neki non-stop javljaju na temi bht-a a istu ne korise, ti konkretno koristis samo adsl a konstantno lupas o cijenama ostalih usluga, ili kad neko postavi cijene usluga u drugim drzavama i podastre je na temi o bht-u. Ima i tema o eronetu, nadam se i o m:tel-u pa mozete komotno i tamo...al jok, bolje je ovdje tupiti...
Sitijevac2011
Posts: 248
Joined: 12/01/2011 13:03

#22490 Re: BHTelecom All About

Post by Sitijevac2011 »

Saka wrote:Joj legendarni su. Dodje mi SMS sa sljedecim sadrzajem:

"Postovani, u ponudi BH Telecoma je putem usluge TOPphone dostupan mobilni uredjaj NOVIJE GENERACIJE branda koji koristite. Vise na http://www.bhtelecom.ba.

Koristim iPhone 5, sto bi znacilo da nude iPhone 5S. A na bhtelecom.ba naravno ni rijeci o tome. :)

BTW nisam znao da spijuniraju korisnike i vode evidenciju koje uredjaje koriste i onda prave ciljanu kampanju.
Isto sam dobio, nema spijuniranja tu, ti ostavljas digitalni trag okolo :) a btw nisam ni ja nikakvu info mogao naci na sajtu...naravno.
Saka
Posts: 2596
Joined: 25/02/2011 11:49

#22491 Re: BHTelecom All About

Post by Saka »

Naravno da ostavljam trag ali racunam da moj operater te tragove cuva tajnim a ne da ih koristi u marketinske svrhe. Sutra ce ih prodati trecoj strani i ugroziti ti privatnost.

Nebitno, nervira me sto salju marketing a nigdje na stranici ni rijeci o tome, vjerovatno ima negdje zakopano. A kad bi i dosao do toga i otisao da trazis 5S rekli bi nema, doci ce za 45 dana. Kao sto je bilo i sa 4S kad se nije moglo doci do njega. A ne smiju reci da prodaju iPhone jer je sverc u pitanju.
Sitijevac2011
Posts: 248
Joined: 12/01/2011 13:03

#22492 Re: BHTelecom All About

Post by Sitijevac2011 »

Saka wrote:Naravno da ostavljam trag ali racunam da moj operater te tragove cuva tajnim a ne da ih koristi u marketinske svrhe. Sutra ce ih prodati trecoj strani i ugroziti ti privatnost.

Nebitno, nervira me sto salju marketing a nigdje na stranici ni rijeci o tome, vjerovatno ima negdje zakopano. A kad bi i dosao do toga i otisao da trazis 5S rekli bi nema, doci ce za 45 dana. Kao sto je bilo i sa 4S kad se nije moglo doci do njega. A ne smiju reci da prodaju iPhone jer je sverc u pitanju.
Cekiraj u ugovoru, ti si potpisao pristanak da ce koristiti dobijene podatke u svrhu istrazivanja trzista. Ali da ih ne smiju prodavati trecoj strani...a o dostupnosti uredjaja je suvisno raspravljati jer ih nikad nema :) Plus ova Top Phone usluga je mrtva zavala...jedno 3 slucaja kajanja znam.
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#22493 Re: BHTelecom All About

Post by iceman2010 »

Saka wrote:Joj legendarni su. Dodje mi SMS sa sljedecim sadrzajem:

"Postovani, u ponudi BH Telecoma je putem usluge TOPphone dostupan mobilni uredjaj NOVIJE GENERACIJE branda koji koristite. Vise na http://www.bhtelecom.ba.

Koristim iPhone 5, sto bi znacilo da nude iPhone 5S. A na bhtelecom.ba naravno ni rijeci o tome. :)

BTW nisam znao da spijuniraju korisnike i vode evidenciju koje uredjaje koriste i onda prave ciljanu kampanju.
Pretpostavljam da je poruka malo "nevjesto" napisana, ali nije uopste problem ponudjacu usluga znati koji mobitel kupac koristi. U svakom trenutku postoji log za svakog korisnika (za odredjeni vremenski period) sa IMEI brojem mobitela koji su koristeni u tom vremenskom periodu. Ovi podaci su povjerljivi, ali pretpostavljam da ih operater moze koristiti u interne svrhe. Upravo pomocu ovih podataka je veoma lako naci izgubljen ili otudjen mobilni aparat ako je u upotrebi. Drugo je pitanje volje nasih policijskih organa da se bave pronalaskom mobitela.
Saka
Posts: 2596
Joined: 25/02/2011 11:49

#22494 BHTelecom All About

Post by Saka »

Pa dobro, istrazivanje trzista je jedno a spam je drugo. Pogotovo spam sa ponudom koja ne postoji.

Ne zalim se, nek salju, vec mi sega ta neprofesionalnost.
User avatar
rovac13
Posts: 5161
Joined: 08/12/2013 16:17

#22495 Re: BHTelecom All About

Post by rovac13 »

zateznistub wrote:
rovac13 wrote:Meni puno stvari nije jasno.
Ako kazes da je bht skup znaci da ne volis bht i pljujes po njemu,a to znaci da ne volis BiH i pljujes po njoj.

A ko god kaze da bht nije skup laze.To kazu cinjenice.

Ko sad ovdje ne voli BiH,meni nista nije jasno :? :? :?
Ni meni nije jasno kako se neki non-stop javljaju na temi bht-a a istu ne korise, ti konkretno koristis samo adsl a konstantno lupas o cijenama ostalih usluga, ili kad neko postavi cijene usluga u drugim drzavama i podastre je na temi o bht-u. Ima i tema o eronetu, nadam se i o m:tel-u pa mozete komotno i tamo...al jok, bolje je ovdje tupiti...
Kao korisnik bht usluge se podrazumijeva da trebam pratit ovu temu.Meni nije jasno zasto bi to nekom smetalo.To sto trenutno koristim mobilnu eroneta je samo zato sto su jeftiniji,nista drugo.
Ovu temu pratim jer zelim da vidim novu tarifu koju ce izbacit bhtelecom,ako bude jeftinija od eronet super da mogu preci na nju.

Ili je bht samo vaš pa ja ne smijem preci tamo ????????
rangoj
Posts: 767
Joined: 22/01/2014 13:22

#22496 Re: BHTelecom All About

Post by rangoj »

Tiger 033 wrote:
iceman2010 wrote: Pocelo je sa flat-om u fiksnoj.
Je li to ovo :?:

Od 1. avgusta – redizajnirana ponuda fiksne telefonske usluge BH Telecoma za fizička lica



Izaberite paket usluga koji Vama odgovara i razgovarajte besplatno puno više nego do sada!


Izaberite paket usluga koji Vama odgovara i razgovarajte besplatno puno više nego do sada!

BH Telecom je od 1. augusta značajno obogatio ponudu fiksne telefonske usluge za fizička lica, sa tri nova paketa usluga.

Uz postojeći paket za socijalne kategorije /Socijalni paket/ koji ostaje u ponudi usluga BH Telecoma i nakon 1.avgusta (*direktni priključak, po mjesečnoj cijeni od samo 4,91 KM i dvojni priključak, po mjesečnoj cijeni od samo 3,69 KM, koji korisnicima omogućuje 100 besplatnih minuta koje korisnici mogu utrošiti za pozive prema svim brojevima fiksne mreže BH Telecoma), BH Telecom od 1.avgusta uvodi i novi, posebno povoljan paket.



To je paket Senior PLUS paket, po mjesečnoj cijeni od 12,05 KM, za neograničene razgovore u fiksnoj mreži BH Telecoma, uz naknadu od 0,035 KM za uspostavu poziva. Na Senior PLUSpaket će se moći pretplatiti sve socijalne kategorije pretplatnika koje su definisane kao takve važećim Cjenovnikom BH Telecoma, kao i penzioneri sa najnižim primanjima, odnosno penzioneri koji imaju penzije do 350 KM*. (*iznos od 350 KM je iznos sadašnje minimalne penzije u FBiH uvećane za iznos od 5%). Penzioneri koji se budu željeli pretplatiti na ovaj paket usluga pri podnošenju zahtjeva na prodajnim mjestima BH Telecoma će primanja dokazivati čekom od penzije.



NOVI PAKETI:





U ponudi su od 1. avgusta još dva nova paketa, paket Flat BH Telecom i paket Flat BiH, koji Vam omogućuju gotovo neograničenu komunikaciju!



· Paket Flat BH Telecom,po mjesečnoj cijeni od 35,10 KM, omogućuje Vam gotovo neograničen govorni saobraćaj prema brojevima fiksne i mobilne mreže BH Telecoma, odnosno mjesečno 3.000 minuta razgovora uračunatih u pretplatu.

· Paket Flat BiH, po mjesečnoj cijeni od 58,50 KM, omogućuje Vam gotovo neograničen govorni saobraćaj prema brojevima fiksne i mobilne mreže BH Telecoma (*mjesečno 3.000 minuta razgovora), kao i dodatnih 300 minuta razgovora prema drugim fiksnim i mobilnim mrežama u BiH. Oba benefita su uračunata u pretplatu.

Napomena: Korištenje novih paketa usluga Flat BH Telecom i Flat BiHse ugovara sa obaveznim trajanjem od 12 mjeseci. Neiskorišteni besplatni saobraćaj u jednom mjesecu se ne može prenositi u naredni mjesec.



U ponudi BH Telecoma je i dalje Osnovni paket BH Line usluga za fizička lica, ali sa 150 besplatnih minuta razgovora za pozive prema svim brojevima fiksne mreže BH Telecoma, umjesto dosadašnjih 80 minuta. Cijena pretplate za Osnovni paket - direktni priključak od 1.avgusta je 15 KM, aza Osnovni paket - dvojni priključak 11,26 KM.

Novo u pružanju ISDN usluge

Od 1. avgusta BH Telecom će pužati samo jedan ISDN BRA paket usluga za fizička lica (umjesto dosadašnja dva paketa – standardni i komforni), sa cijenom mjesečne pretplate od17,55 KM, u koji je uključeno 150 besplatnih minuta za pozive prema brojevima fiksne mreže BH Telecoma, kao i sve dodatne usluge koje sadrži postojeći ISDN BRA komforni paket. Također, ISDN BRA pretplatnicima će na njihov na zahtjev bilo omogućeno korištenje novih paketa BH Line, odnosno paketa Flat BH Telecom i Flat BiH.

Podsjećamo i na druge pogodnosti/usluge omogućene ponudom BH Telecoma/BH Line za fizička lica, koje ostaju u primjeni. U cijenu mjesečne pretplate svih paketa i za sve pretplatničke kategorije uključeno je neograničeno besplatno slanje SMS poruka prema brojevima fiksne mreže BH Telecoma. Za sve pretplatnike uključeno je i korištenje usluge „Pregled stanja računa na portalu BH Telecoma”, kao i 1 e-mail adresa kapaciteta 50 MB na bhline.ba domeni (limit na veličinu jedne e-mail poruke je 10 MB). Pretplatnici imaju mogućnost korištenja usluga web2sms, email2sms i e-mail notifikacija (upozorenje). Pretplatnik koji posjeduje/koristi dva i više telefonskih priključaka na području jedne ili više regionalnih direkcija BH Telecoma ostvaruje pravo na 5 % popusta na cijenu mjesečne pretplate za svaki priključak (telefonski i/ili ISDN BRA priključak).

Sve cijene su iskazane sa uračunatim PDV-om.

Dodatne informacije o cijenama i uslovima korištenja fiksne telefonske usluge za fizička lica potražite na web stranici BH Telecoma: http://www.bhtelecom.ba.
"kao i jedna e-mail adresa kapaciteta 50MB..." :D ovo im je extra! :)

Raja sve manje koristi fiksne telefone, (zbog vibera, hangout i sl) a oni prave nove flat pakete i to ni manje ni više već od 35km o_O

Ja sve čekam da izbace neku novu ponudu vezanu za data internet... Ali jos ništa...?!
User avatar
Tiger 033
Posts: 8695
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#22497 Re: BHTelecom All About

Post by Tiger 033 »

iceman2010 wrote:Da. 3.000 minuta prema svim fiksnim i mobilnim brojevima BH Telecom-a za 35,10 KM.
Ovaj mi je paket prihvatljiv :izet: jer "samo" fixni tel. mjesecno placam (manje vise) 70 KM...
p.s. nego jel' se ovdje placa RTV taxa,imali pretplate na ovaj paket ili je sve u ovoj cijeni :?:
rangoj
Posts: 767
Joined: 22/01/2014 13:22

#22498 Re: BHTelecom All About

Post by rangoj »

Tiger 033 wrote:
iceman2010 wrote:Da. 3.000 minuta prema svim fiksnim i mobilnim brojevima BH Telecom-a za 35,10 KM.
Ovaj mi je paket prihvatljiv :izet: jer "samo" fixni tel. mjesecno placam (manje vise) 70 KM
Na sta druže? Sa kim toliko tracaris? :)
User avatar
Tiger 033
Posts: 8695
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#22499 Re: BHTelecom All About

Post by Tiger 033 »

rangoj wrote:
Tiger 033 wrote:
iceman2010 wrote:Da. 3.000 minuta prema svim fiksnim i mobilnim brojevima BH Telecom-a za 35,10 KM.
Ovaj mi je paket prihvatljiv :izet: jer "samo" fixni tel. mjesecno placam (manje vise) 70 KM
Na sta druže? Sa kim toliko tracaris? :)
Boli te ba taKi ;-) :evil: kakva su ti to GLUPA seljacka pitanja :?: :!:
iceman2010
Posts: 4640
Joined: 08/07/2010 11:36

#22500 Re: BHTelecom All About

Post by iceman2010 »

Tiger 033 wrote:
iceman2010 wrote:Da. 3.000 minuta prema svim fiksnim i mobilnim brojevima BH Telecom-a za 35,10 KM.
Ovaj mi je paket prihvatljiv :izet: jer "samo" fixni tel. mjesecno placam (manje vise) 70 KM...
p.s. nego jel' se ovdje placa RTV taxa,imali pretplate na ovaj paket ili je sve u ovoj cijeni :?:
35,10 KM ti je mjesecna pretplata za ovaj paket. 3.000 minuta prema svim mobilnim i fiksnim brojevima BH Telecom-a bez uspostave poziva. TV pretplata nije uracunata u cijenu. Vjerovatno ce dolaziti na racunu. Svakako BH Telecom nema veze sa tim. Samo su racuni BH Telecom-a iskoristeni da se dostavi i ovaj racun da bi oni imali manje troskova. Uvijek mozes platiti samo racun BH Telecom-a bez TV pretplate ako tako zelis.
Locked