Reparacija baterije za laptop?

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
edman_sa
Posts: 21
Joined: 18/01/2007 21:23
Location: Sarajevo

#1 Reparacija baterije za laptop?

Post by edman_sa »

Zanima me da li je neko imao iskustva sa reparacijom baterije za laptop ili ako neko zna gdje se to moze u Sarajevu uradit. Baterije mi je u jako losem stanju pa sam mislio da je repariram, nadam se da je to jeftinije varijanta od kupovine nove baterije koje su poprilicno skupe sto se tice laptopa.
Ko zna ista u vezi ove teme ili ako je vec bilo rijeci o ovome u prijasnjim temama neka link samo stavi, svaki savjet je dobrodosao. Hvala!
neretvaa
Posts: 170
Joined: 29/07/2009 12:24

#2 Re: Reparacija baterije za laptop?

Post by neretvaa »

edman_sa wrote:Zanima me da li je neko imao iskustva sa reparacijom baterije za laptop ili ako neko zna gdje se to moze u Sarajevu uradit. Baterije mi je u jako losem stanju pa sam mislio da je repariram, nadam se da je to jeftinije varijanta od kupovine nove baterije koje su poprilicno skupe sto se tice laptopa.
Ko zna ista u vezi ove teme ili ako je vec bilo rijeci o ovome u prijasnjim temama neka link samo stavi, svaki savjet je dobrodosao. Hvala!
Evo ovdje imas na youtube,



Ovo moze svaki elektronicar koji popravlja kompjutere, i ima par stvari o kojima trebada vodi racuna, ( npr. vrsta baterija )
Veoma izvodljivo,
edman_sa
Posts: 21
Joined: 18/01/2007 21:23
Location: Sarajevo

#3 Re: Reparacija baterije za laptop?

Post by edman_sa »

Znam za ovo, to je procedura treba nabavit celije pa se s tim peglat, vise me zanima gdje mogu dobit profesionalnu uslugu, u svakom slucaju hvala na postu.
Betand
Posts: 164
Joined: 29/11/2009 18:31

#4 Re: Reparacija baterije za laptop?

Post by Betand »

ja t i sad neznam tačno reč kako se zove firma ,ali nalazi se na Ilidži u krugu biciklare , imaju mašinu za sastavljanje elemenata i rade to sto tebi treba otidji tamo i raspitaj se
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#5 Re: Reparacija baterije za laptop?

Post by febo_acm »

Pogledaj na eBay-u.

U zavisnosti od modela možeš naći novu bateriju sa Free Shiping do 50-60 KM. To je investicija koja bi se svakako isplatila. Ja sam naručio jednu i bila tačno 42$, kada sam istu htio da naručin preko domaćih firmi cijena je bila 120 KM.
Post Reply