Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Kralj Tvrtko XXVIII
Posts: 562
Joined: 11/02/2007 16:03

#26 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by Kralj Tvrtko XXVIII »

Na zapadu svaki studentski dom ima besplatan internet (odnosno internet u sklopu cijene koja se placa). Studenti MORAJU imati nesmetan pristup internetu. Eh to sto vama ta nazovi firma radi, nama ostalim radi BHTelecom. Usluge interneta BH Telecoma su jadne i tragicne. Zaostajemo za Evropom u svakom pogledu. I kaze neko ne treba ga privatizirati. Pa treba ga unistiti, mi placamo visoke cijene za ocajnu uslugu, da bi Tajo i njemu slicni lezihljebovici imali dobra primanja i sisali drzavnu pipu.
Vi se gospodo studenti zalite federalnoj ministrici obrazovanja debeloj gospodji Melihi AliČ, jer da ona radi svoj posao kako treba i da je makar i malo sposobna i inteligentna vi bi danas imali besplatan internet.
U protivnom zapalite po jednu drinu, jer cini mi se da dobro PUSITE...
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#27 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by Amazonka27 »

ne zive studenti samo u studentskom domu. Ni ja nemam nikakve popuste ni privilegije...cak sta vise...podapinju mi gdje god stignu i kako umiju. Interesuje me da li vi koji ste u domovima smatrate da je posteno da neko radi za platu X.000,00 i zivi u domu a da njegov kolega renta stan za 200 KM + rezije + cimer/ka + hrana + internet + karta + knjige + printanje + hiljadu klinaca. Ja cu vas prva za sve podrzati ali vi tudje probleme ignoriste dok vas licno ne opuca po novcaniku. reci mi ako nema ovakvih slucajeva da lazem.
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#28 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by pici »

mima wrote:
stochar wrote:
mima wrote:U domu na Bjelavama nemaju internet.
U domu na Bjelavama nemaju vodu jebo te...


Imaju....ponekad.

ima kod picija na bjelavama za studentice uPO .....cijene :mrgreen: a za plakanje vodom ce se dogovorimo ima velika terasa s bazenom....studenti kod komšije hame.......malo je on na svoju ruku al neka dobar je ko hljeb :dance:
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#29 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by hakazvaka »

pici wrote:
mima wrote:


Imaju....ponekad.

ima kod picija na bjelavama za studentice uPO .....cijene :mrgreen: a za plakanje vodom ce se dogovorimo ima velika terasa s bazenom....studenti kod komšije hame.......malo je on na svoju ruku al neka dobar je ko hljeb :dance:
Ahhaahaha koji kralj :lol:
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#30 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by uvjek dobar gost »

U Parizu uhapšeno 23 studenta radi prevrtanja vozila i pravljenja haosa na ulicama, u Grčkoj privedeno oko 120 studenata jel se sumnja da su učestvovali u napdu na metro i stanicu policije, u Njemačkoj se okupilo oko 120 000 studenata ispred univerziteta, u Sarajevu se dnevno popije 123 987 kafa od strane studenstske populacije.........

::::::: Koliko još.... kafa trebate popiti da bi Vam došlo do probave...?
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#31 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by Amazonka27 »

uvjek dobar gost wrote:U Parizu uhapšeno 23 studenta radi prevrtanja vozila i pravljenja haosa na ulicama, u Grčkoj privedeno oko 120 studenata jel se sumnja da su učestvovali u napdu na metro i stanicu policije, u Njemačkoj se okupilo oko 120 000 studenata ispred univerziteta, u Sarajevu se dnevno popije 123 987 kafa od strane studenstske populacije.........

::::::: Koliko još.... kafa trebate popiti da bi Vam došlo do probave...?
neke stvari se ne mogu kupiti novcem :D Bosanski proizvod - Vispak kahva :D

hjoj reklame :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#32 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by mIRCerka »

uvjek dobar gost wrote:U Parizu uhapšeno 23 studenta radi prevrtanja vozila i pravljenja haosa na ulicama, u Grčkoj privedeno oko 120 studenata jel se sumnja da su učestvovali u napdu na metro i stanicu policije, u Njemačkoj se okupilo oko 120 000 studenata ispred univerziteta, u Sarajevu se dnevno popije 123 987 kafa od strane studenstske populacije.........

::::::: Koliko još.... kafa trebate popiti da bi Vam došlo do probave...?
zamisli masovne demonstracije krecu od Doma, razularena masa studenata ide prema zgradi kantonalne vlade, hiljade studenata, hiljade grla i dlanova...HOCEMO VECU BRZINU BEZICNOG NETA!!!
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#33 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by uvjek dobar gost »

mIRCerka wrote:
uvjek dobar gost wrote:U Parizu uhapšeno 23 studenta radi prevrtanja vozila i pravljenja haosa na ulicama, u Grčkoj privedeno oko 120 studenata jel se sumnja da su učestvovali u napdu na metro i stanicu policije, u Njemačkoj se okupilo oko 120 000 studenata ispred univerziteta, u Sarajevu se dnevno popije 123 987 kafa od strane studenstske populacije.........

::::::: Koliko još.... kafa trebate popiti da bi Vam došlo do probave...?
zamisli masovne demonstracije krecu od Doma, razularena masa studenata ide prema zgradi kantonalne vlade, hiljade studenata, hidalje grla i dlanova...HOCEMO VECU BRZINU BEZICNOG NETA!!!
i veće porcije mesa u studentskoj menzi koju nemamo.....

Ja mogu sada da nabrojim garant deset razloga životnih zbog kojih bi studenti u petak mogli da se okupe..... ali ljudi imaju svoje prioritete....
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#34 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by mIRCerka »

mislim da su kenjcu oduzeli wireless usb ...
KENJAC UZ TEBE SMO.
(ovo isto kao podrska poljoprivrednicima i satorskom naselju - plakat 500,000 nezaposlenih je uz vas...)
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#35 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by hakazvaka »

Johnny071 wrote:Prvo nisu NeĐarići nego Nedžarići, drugo, stace vam internet bolji, Bog zna odakle ste dosli pa odma hocete sve... polako, prvo malo da se emancipujete, pa onda internet... a ovako, jos si i nepismen a hoces internet... mislim nema smisla. :D
studenti, sutite dobro vam je kako bi vam moglo bit da vam je bosko provajder (gnet)
Bandierra Rossa
Posts: 492
Joined: 05/03/2009 23:24

#36 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by Bandierra Rossa »

Kako vas nije sramota spominjati nekakve plate dok SANU kuje planove da uništi Bosnu i pokori cijeli jedan narod.Sram vas bilo!!![/quote]
Hvala ti Boze pa je jos neko pored mene istog misljenja...da jebem i SANU i vitalne nacio interese i pare za nacionalne projekte vise... i bezicni internet u domu ...


Javi li nam se student ili mu je neko prekinuo bezicnu konekciju?[/quote]

Sad će još i za taj problem optužiti našu legalno izabranu vladu.Eeeee,dušmana...

Pa zašto ne kažete Dodiku nešto????

Tu ste se uhvatili nekakvih plata a cijeli svijet je protiv nas.

Sad ste preko lažnih optužbi počeli da širite islamofobiju.

Još mi samo recite da Dino Merlin ne valja pa da konačno pokažete svoje pravo lice vi dušmani Bosne ponosne.

Ali znajte da će Bosnu uvijek braniti njeni sinovi a vi koji unosite smutnju ćete pocrkati manji neg" ste se rodili.

Ne damo Bosne!!!

Allahu Ekber!!!

(Čuj ti njih,ne spominju genocid a hoće plate.ccc...)
User avatar
zenny
Posts: 884
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#37 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by zenny »

jbte.. momak izheban osta ni kriv ni duzan..
chaos158
Posts: 85
Joined: 16/04/2008 19:13

#38 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by chaos158 »

Ko je taj Pokemon? To je Bandierra Rossa! LoL.

A jeste i vi našli mjesto gdje ćete mjeriti svoje brzine. Čuj mjere brzine na BeoCITY.net (ISP), čiji je program napravljen da prikazuje znatno manje brzine nego što one to zaista i jesu.
Ako je rezultat merenja brzine manji od nekoliko stotina Kb/s, BeocityNet ADSL GOLD servisi su resenje i za Vas. Brz, pouzdan a jeftin pristup Internetu velikih brzina do 16 Mb/s (16384/768Kb/s), preko postojece telefonske linije a bez zauzeca telefonske linije, bez cekanja na uspostavljanje veze... BLA BLA BLA
rofl.
Bandierra Rossa
Posts: 492
Joined: 05/03/2009 23:24

#39 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by Bandierra Rossa »

Bandierra Rossa wrote:Kako vas nije sramota spominjati nekakve plate dok SANU kuje planove da uništi Bosnu i pokori cijeli jedan narod.Sram vas bilo!!!
Hvala ti Boze pa je jos neko pored mene istog misljenja...da jebem i SANU i vitalne nacio interese i pare za nacionalne projekte vise... i bezicni internet u domu ...


Javi li nam se student ili mu je neko prekinuo bezicnu konekciju?[/quote]

Sad će još i za taj problem optužiti našu legalno izabranu vladu.Eeeee,dušmana...

Pa zašto ne kažete Dodiku nešto????

Tu ste se uhvatili nekakvih plata a cijeli svijet je protiv nas.

Sad ste preko lažnih optužbi počeli da širite islamofobiju.

Još mi samo recite da Dino Merlin ne valja pa da konačno pokažete svoje pravo lice vi dušmani Bosne ponosne.

Ali znajte da će Bosnu uvijek braniti njeni sinovi a vi koji unosite smutnju ćete pocrkati manji neg" ste se rodili.

Ne damo Bosne!!!

Allahu Ekber!!!

(Čuj ti njih,ne spominju genocid a hoće plate.ccc...)[/quote]

Umalo da zaboravim:

Sad hoćete i internet,a ne mislite da li je to možda šejtanski posao.

Primanje plate je možda šejtanski posao.

Kritikovanje vlasti je šejtanski posao...
User avatar
Haris.ba
Posts: 24796
Joined: 08/09/2005 20:08

#40 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by Haris.ba »

uvjek dobar gost wrote:u Sarajevu se dnevno popije 123 987 kafa od strane studenstske populacije.........

::::::: Koliko još.... kafa trebate popiti da bi Vam došlo do probave...?

Znaci, bice protesti kad nestane kahve... :)
User avatar
hakazvaka
Posts: 6315
Joined: 11/02/2008 09:27
Location: $_SESSION[]
Contact:

#41 Re: Naplata dvije molekule interneta u Studentskom domu Neđarići

Post by hakazvaka »

Haris.ba wrote:
uvjek dobar gost wrote:u Sarajevu se dnevno popije 123 987 kafa od strane studenstske populacije.........

::::::: Koliko još.... kafa trebate popiti da bi Vam došlo do probave...?

Znaci, bice protesti kad nestane kahve... :)
bice protesti kad probiju limit :lol:
Post Reply