Problem sa msn-om

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#1 Problem sa msn-om

Post by ziggy »

Dakle,imam problem sa msn-om koji me pravo nervira.Nisam nikakav strucnjak za kompjutere i internet,ali sve sam pokusala i ne ide.
Znaci kad sam ulogovana mogu voditi obicni razgovor ali ne i video razgovor.Pritom su mi prekrizene ikonice za mikrofon i slusalice,a kad normalno pricamo nisu.Inace se nalazim u Austriji a moji roditelji u BIH.Mislila sam da je do konekcije,ali moji starci napokon dobili adsl,i kontam bit ce ok,ali ne.
Ovih dana sam ja u BiH a moj dragi ostao u AT,i danas pokusavamo da se vidimo i opet nista.Njemu cak ni ne pokazuje onu ikonicu da mu je kamera ukljucena,a meni da,sto je prije bio obrnut slucaj.Eto ja ne znam sta da radim,pomagajte!
User avatar
Doda37
Posts: 1697
Joined: 29/06/2007 23:11

#2 Re: Problem sa msn-om

Post by Doda37 »

ziggy wrote:Dakle,imam problem sa msn-om koji me pravo nervira.Nisam nikakav strucnjak za kompjutere i internet,ali sve sam pokusala i ne ide.
Znaci kad sam ulogovana mogu voditi obicni razgovor ali ne i video razgovor.Pritom su mi prekrizene ikonice za mikrofon i slusalice,a kad normalno pricamo nisu.Inace se nalazim u Austriji a moji roditelji u BIH.Mislila sam da je do konekcije,ali moji starci napokon dobili adsl,i kontam bit ce ok,ali ne.
Ovih dana sam ja u BiH a moj dragi ostao u AT,i danas pokusavamo da se vidimo i opet nista.Njemu cak ni ne pokazuje onu ikonicu da mu je kamera ukljucena,a meni da,sto je prije bio obrnut slucaj.Eto ja ne znam sta da radim,pomagajte!
Pa sto ne probate Skype, mislim da je kod Vas stara verzija MSN ili mozda cak ona sto je integrirana u Win
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#3 Re: Problem sa msn-om

Post by mIRCerka »

Doda37 wrote:
ziggy wrote:Dakle,imam problem sa msn-om koji me pravo nervira.Nisam nikakav strucnjak za kompjutere i internet,ali sve sam pokusala i ne ide.
Znaci kad sam ulogovana mogu voditi obicni razgovor ali ne i video razgovor.Pritom su mi prekrizene ikonice za mikrofon i slusalice,a kad normalno pricamo nisu.Inace se nalazim u Austriji a moji roditelji u BIH.Mislila sam da je do konekcije,ali moji starci napokon dobili adsl,i kontam bit ce ok,ali ne.
Ovih dana sam ja u BiH a moj dragi ostao u AT,i danas pokusavamo da se vidimo i opet nista.Njemu cak ni ne pokazuje onu ikonicu da mu je kamera ukljucena,a meni da,sto je prije bio obrnut slucaj.Eto ja ne znam sta da radim,pomagajte!
Pa sto ne probate Skype, mislim da je kod Vas stara verzija MSN ili mozda cak ona sto je integrirana u Win
windows msn meni fercera samo kad kucam, i to polako.
Vrlo lako da je do toga.
Isto tako znaju nekad izdati i driveri audio vizuelni...

Ziggy, probaj na troubleshooteru rijesiti ti svoj komp on svoj.
vela-ze
Posts: 401
Joined: 05/01/2007 15:15

#4 Re: Problem sa msn-om

Post by vela-ze »

isto tako ako ti je service pack 1, moze se deshavati da neshto ne fercera, jer je service pack 1 s msn-om pun bugova :D
p0wer
Posts: 35
Joined: 17/05/2007 14:27

#5 Re: Problem sa msn-om

Post by p0wer »

jel imate hotmail acc il je npr kod tebe hotmail a kod roditelja yahoo ?

mozda je do toga . . . posto cini mi se da kad ti imas hotmail a koristis msn a neko drugi ima yahoo a isto tako koristi msn ne mozes da koristis sve mogucnosti koje ti msn pruza . . . valjda ne grijesim mada cini mi se da sam to vidio :P
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#6 Re: Problem sa msn-om

Post by ziggy »

Hvala na prijedlozima i savjetima,stvarno je bilo do stare verzije.Skinula sam novu i sve fercera.Thanx!!!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#7 Re: Problem sa msn-om

Post by mIRCerka »

ziggy wrote:Hvala na prijedlozima i savjetima,stvarno je bilo do stare verzije.Skinula sam novu i sve fercera.Thanx!!!
Sretno
User avatar
kirby
Posts: 591
Joined: 04/04/2008 23:31

#8 Re: Problem sa msn-om

Post by kirby »

ja imam veliki problem sa msn-om.umjesto slova dobijam neke znakove,koje mogu procitati samo ako ih kopiram u prostor gdje ja pisem.ima li ko savjet?
Post Reply