Deder ´vamo ...........

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

User avatar
mobsterc
Posts: 2322
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#26

Post by mobsterc »

pitanje je da li ti zelis da prodjes bolje ili lakse :D
ako je ovo drugo, pokupi se i plati za tu stvarku, nije bilo potrebe pitati za misljenje na forumu, jer da smo rekli to ne valja nista, ti bi opet kupila :lol:
odneses svoju kantu tamo gdje vec budes kupovala i zamolis ih da ti prebace sadrzaj diska ili da ugrade stari disk u novo kuciste
User avatar
explorer
Posts: 174
Joined: 15/03/2005 13:24
Location: In the middle of nowhere

#27

Post by explorer »

necu biti nista pametniji ako kazem sto i prethodnici, da ces se usreciti sa tom konfiguracijom za tu cijenu, jos samo neki mocni 19'' monitor i super!

Ono sto meni bode oci je Vista (definitivno mislim da je prerano za Vistu prije nego sto izadje SP2) i 60 dana Test version MS Office-a 2007. Znaci, nakon 60 dana bye bye Excel, Word itd.... (sreca pa ima Open Office free).

Eto, cisto da razmislis sta dalje... :D :D
User avatar
Qler
Posts: 23604
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#28

Post by Qler »

explorer wrote:necu biti nista pametniji ako kazem sto i prethodnici, da ces se usreciti sa tom konfiguracijom za tu cijenu, jos samo neki mocni 19'' monitor i super!

Ono sto meni bode oci je Vista (definitivno mislim da je prerano za Vistu prije nego sto izadje SP2) i 60 dana Test version MS Office-a 2007. Znaci, nakon 60 dana bye bye Excel, Word itd.... (sreca pa ima Open Office free).

Eto, cisto da razmislis sta dalje... :D :D
ja sam na visti vec par mjeseci i mene slusa odlicno.. a uvijek postoji sa-x za taj office :) ne mora sve biti origigi :D
MystiC
Posts: 121
Joined: 06/12/2005 14:00

#29

Post by MystiC »

Gle mog paradoxa Qleru, ja si moradoh nedavno uzet bas ovako jedan racunar u Media Marktu, takodje Core2Duo itd itd. - dakle,i on je Vista Ready, sto prema tome ocekujes i od cijelog Hardware-a koji se nalazi u njemu.

Ehhh, nije bila Vista snimljena nego XP...i sad ja kanio da snimim sebi noviju verziju, kad gle - ne podrzava mi moju Onboard zvucnu karticu !!!! Dakle, onboard tog racunara j zvucna kartica koja bi na Visti takodje trebala bit prihvacena, kad ono - mahanje! hahaha...toliko o Visti. Zivio SP2 ...
User avatar
Qler
Posts: 23604
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#30

Post by Qler »

ne znam meni nije ploca "Vista ready" ali sve uredno radi. realtek ac97 zvucna.. jesi probao potraziti na netu drivere :)
User avatar
kolega
Posts: 15517
Joined: 06/07/2006 11:28
Location: kraj potoka bistre vode

#31

Post by kolega »

MystiC wrote:imas par metoda kao npr da koristis crossover kabl, preko kojeg ti to definitivno najbrze ide.....
ukoliko nemas kabla (koji vjerovatno ionako ne bi znala pravilno namjestiti za transfer) onda probaj standardno snimanjem na DVDove, ukoliko imas Brenner u starom kompu?

inace izvadi Festplattu iz starog i ugradi u novi :D
moze i preko COM porta, jest da bi bilo malo sporije. :)
User avatar
Enigma29
Posts: 97
Joined: 21/08/2007 22:04
Location: Tu i tamo

#32

Post by Enigma29 »

mobsterc wrote:pitanje je da li ti zelis da prodjes bolje ili lakse :D
ako je ovo drugo, pokupi se i plati za tu stvarku, nije bilo potrebe pitati za misljenje na forumu, jer da smo rekli to ne valja nista, ti bi opet kupila :lol:
odneses svoju kantu tamo gdje vec budes kupovala i zamolis ih da ti prebace sadrzaj diska ili da ugrade stari disk u novo kuciste

Evo nakon 2 sata pritiskanja po dugmicu da se pc upali ,uspjelo mi :D ne kazu dzabe Strpljen=Spasen.....htjedoh samo reci ,da ste me odvratili od uzimanja istog ,vjeruj,ne bih ga kupila pa nek ga nemam :-) Posto mi se mama (sponzor u mom slucaju) pravo sazalila kad je vidjela da vec idem u 23 h u krevet ,kako nemam pc-a ,ponudila se da mi pomogne ,tako da cu uskoro biti sretna vlasnica ovoga nadasve perfektnog pc-a :D

Zahvaljujem se na odgovorima,a priznajem da ih pola nisam skontala-ko kad se kontam u to :roll: Bice da sam htjela samo cuti vas okej
Post Reply