rapidshare account

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#1 rapidshare account

Post by shiljak »

Jel mi moze neko posuditi account da skinem novi NFS :D
volvoxII
Posts: 228
Joined: 26/02/2007 19:27

#2

Post by volvoxII »

sta ti je nfs
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#3

Post by shiljak »

volvoxII wrote:sta ti je nfs
need for speed
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#4

Post by Comrad »

A ne moze se bez accounta skinut' :?
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#5

Post by RIZVA »

Da li postoji neki nacin da se skida preko rapida bez cekanja da prođe vremeski limit?
Imam staticku IP adresu tako da bez obzira da li se konektovao ili diskonektovao moram cekati i po 45 minuta do novog downloada.
User avatar
mobsterc
Posts: 2324
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#6

Post by mobsterc »

ima proxy ili account :D
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#7

Post by RIZVA »

Haj please pojasni taj proxy.Cuo sam nesta ali nikako mi nije jasno sta trebam uraditi??
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#8

Post by burekodsira »

ma proxy nista jer su spori... a davanje accounta drugome ne radi bas jer pise da se ne smije koristiti sa vise ip adresa inace ce ga zakljucati...
User avatar
mobsterc
Posts: 2324
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#9

Post by mobsterc »

ako koristis firefox tools->options->advanced->network->settings
u slucaju da ti je IE omiljeni onda tools->options->connections->settings

moras naci negdje na netu proxy listu, naci neki koji 'radi' ilitga akitvan je pa onda odes na neku ipcheck stranicu, proveris dal' je promenjeno i voila...
svaki put promenis proxy kada hoces ponovo da skidas :D
User avatar
mobsterc
Posts: 2324
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#10

Post by mobsterc »

burekodsira wrote:ma proxy nista jer su spori... a davanje accounta drugome ne radi bas jer pise da se ne smije koristiti sa vise ip adresa inace ce ga zakljucati...
kako koji, ima ih jako brzih
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#11

Post by SaraLe »

burekodsira wrote:ma proxy nista jer su spori... a davanje accounta drugome ne radi bas jer pise da se ne smije koristiti sa vise ip adresa inace ce ga zakljucati...
Lazu 8-) :D
Šandor
Posts: 2383
Joined: 13/04/2005 20:26
Location: Negdje izmedju

#12

Post by Šandor »

burekodsira wrote:ma proxy nista jer su spori... a davanje accounta drugome ne radi bas jer pise da se ne smije koristiti sa vise ip adresa inace ce ga zakljucati...
U današnji dan prije 7 dana je bila godišnjica kako koristim rapidshare.com premium account. U početku se nas 12 klatilo na jednom. Blokirali su ga samo zbog prekoračenja 25 GB transfera u 5 dana (120 sati). I nakon email poruke deblokirali.

Sad nas ima 5 na jednom i nikad nismo upozoreni a kamo li blokirani zbog različitih IP adresa.
User avatar
RIZVA
Posts: 20762
Joined: 18/03/2007 15:18
Location: Sarajevo

#13

Post by RIZVA »

mobsterc wrote:ako koristis firefox tools->options->advanced->network->settings
u slucaju da ti je IE omiljeni onda tools->options->connections->settings

moras naci negdje na netu proxy listu, naci neki koji 'radi' ilitga akitvan je pa onda odes na neku ipcheck stranicu, proveris dal' je promenjeno i voila...
svaki put promenis proxy kada hoces ponovo da skidas :D
:?


Nasao sam boldirano i ima da ukljucim proxy.Jel onda trebam otici negdje na net i dodati taj proxy (port) ili sta.Ako nije porblem postavi link sa tim proxy stvarcicama.
User avatar
mobsterc
Posts: 2324
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#14

Post by mobsterc »

RIZVA wrote:
mobsterc wrote:ako koristis firefox tools->options->advanced->network->settings
u slucaju da ti je IE omiljeni onda tools->options->connections->settings

moras naci negdje na netu proxy listu, naci neki koji 'radi' ilitga akitvan je pa onda odes na neku ipcheck stranicu, proveris dal' je promenjeno i voila...
svaki put promenis proxy kada hoces ponovo da skidas :D
:?


Nasao sam boldirano i ima da ukljucim proxy.Jel onda trebam otici negdje na net i dodati taj proxy (port) ili sta.Ako nije porblem postavi link sa tim proxy stvarcicama.
desi se cudo kada ukucas proxy list u google :D
na listi pokraj adrese servera, stoji i port, te ga po potrebi zamenis
dakle od te ponudjene liste tebi je cilj pronaci one koje rade i koristis da pokrenes download, posle toga mozes da probas novi itd
JokTiSi
Posts: 143
Joined: 01/10/2007 12:20
Location: Osmatrachnica

#15

Post by JokTiSi »

Šandor wrote:
burekodsira wrote:ma proxy nista jer su spori... a davanje accounta drugome ne radi bas jer pise da se ne smije koristiti sa vise ip adresa inace ce ga zakljucati...
U današnji dan prije 7 dana je bila godišnjica kako koristim rapidshare.com premium account. U početku se nas 12 klatilo na jednom. Blokirali su ga samo zbog prekoračenja 25 GB transfera u 5 dana (120 sati). I nakon email poruke deblokirali.

Sad nas ima 5 na jednom i nikad nismo upozoreni a kamo li blokirani zbog različitih IP adresa.
Blokirali su zato sto fizicki nije bilo moguce skinuti toliku kolicinu podataka sa jednog racunara :lol: sto je previse previse je... ili kad krades kradi normalno nemoj bit proklet :D
User avatar
torik
Posts: 153
Joined: 28/08/2007 09:45
Contact:

#16

Post by torik »

Preuzeto:

This little script will allow you to download from rapidshare as a premium user. I have tried this myself a while back and it worked but it may not work if you have a static IP

Download the latest version of Firefox & then download the Greasemonkey extension:

Code: Select all

http://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748
After restarting firefox, download this file

Code: Select all

http://gigaupload.us/DOWNLOAD/299d31258/firefoxuser.rar
And unrar it. Drag "9116.user.js" into firefox and greasemonkey will try to install it. Say ok and now you can download like a premium user from Rapidshare.


i jos jedna opcija:

Rapidshare Time Stopper 2007 version

Download more than you can without Rpidshare Premium Account! This really DOES WORK! All you need is dynamic IP address!

Enjoy! Just use the program when you're done downloading with the first download!

Code: Select all

http://rapidshare.com/files/67013022/_Time_Resetter_by_Ali.rar
onda jos nesto- malo sporija brzina ali radi

Code: Select all

http://rapidgrab.org/
Kome nije mrsko nek pregleda i ove programcice :)
Rapidshare Tools Collection AIO 2007

RS & Megaupload Search Plugin Maker
RS AntiLeech Decryptor 4.0
RapidMule RS Downloader
BrutalDown RS Tips & Hints
RS/Megaupload Speeder
RS the way You like it
RS Account Generator
RS Leeching Scripts
Unlimited RS with IE
Premium Acct Checker
RS Links Decoder
Renew IP Gigaset SE105
RS Time Resetter
Rapidnice people 4.5 beta
MaCRapid 1.6a Beta11
Premium Accts 115
Rapidnice people 4.4.87
RS Checker
Briefcase Leecha 1.83
RS Decoder
USDownloader 1.3.3
Get RS 6.0
RapGet 0.96 Beta
The Grabber 1.4.1
LinkGrabber 3.1.4
Meganice people 1.0.4
RapidGet 1.0
RapidUp 1.1

Code: Select all

http://rapidshare.com/files/44367925/Rapidshare_Toolz_Collection.exe
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#17

Post by zemo_online »

http://www.forum.yump3.org ,aplikacije,sve objasnjeno,treba pokusati
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#18

Post by peanuth »

djeSte Hakeri :D

pa mozel kod nas ista normalno? jesmo proklet narod.samo volimo da krademo pa kako bilo :D
pa onaj account bas nista ne kosta.a stvarno je konekcija dobra...isplati se dat im onih par eurica , sto jest jest..
mogu mislit da ga (rapidshare) uskoro vise nema.. i hoce ljudi u europu :D
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#19

Post by shiljak »

sto se tice djeljenja accounta sa nekim je legalno. Naravno da ce ti zablokirati kada vide da 15 ljudi koristi account - zato sto ce misliti da ti je neko ukrau username i sifru. Isto kao i kad pogresno ukucas dopunu za ultra kredit tri puta pa i zablokiraju tu dopunu, i ti ih nazoves i oni ti to srede... ti sve legalno radis, imas svoj ogranicen limit, tako da ti nemaju oni sta zabranjivati.

Sto se tice rapida, ja bi ga sad platio radi nfs-a da igram preko subote ali nemogu, jedinu da im u pismu cenera stavim i posaljem... :D
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#20

Post by shiljak »

i da kazem da sam skinuo http://rapidshare.com/files/67013022/_T ... by_Ali.rar ali ima pass :D bravo :lol:
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#21

Post by zemo_online »

peanuth wrote:djeSte Hakeri :D

pa mozel kod nas ista normalno? jesmo proklet narod.samo volimo da krademo pa kako bilo :D
pa onaj account bas nista ne kosta.a stvarno je konekcija dobra...isplati se dat im onih par eurica , sto jest jest..
mogu mislit da ga (rapidshare) uskoro vise nema.. i hoce ljudi u europu :D
Tebi tih par eurica nije mnogo,a ovo nije Njemacka.Evo danas je ulje skocilo sa 2 na 4km :-?
User avatar
skahu
Posts: 225
Joined: 14/03/2007 18:12
Location: Rajvosa

#22

Post by skahu »

RIZVA wrote:Da li postoji neki nacin da se skida preko rapida bez cekanja da prođe vremeski limit?
Imam staticku IP adresu tako da bez obzira da li se konektovao ili diskonektovao moram cekati i po 45 minuta do novog downloada.
strpljenja malo
meni nešto kad treba ja skidam po pet dana :zzzz: :zzzz:
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#23

Post by shiljak »

neko ce nabaviti igricu za nekoliko dana, pa bi mogao posuditi, ali ja hocu sad da igram :D
User avatar
torik
Posts: 153
Joined: 28/08/2007 09:45
Contact:

#24

Post by torik »

i da kazem da sam skinuo http://rapidshare.com/files/67013022/_T ... by_Ali.rar ali ima pass bravo
eee evo ga :-? sorry do mene je bilo

pass:14031950
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#25

Post by peanuth »

test01 wrote:
peanuth wrote:djeSte Hakeri :D

pa mozel kod nas ista normalno? jesmo proklet narod.samo volimo da krademo pa kako bilo :D
pa onaj account bas nista ne kosta.a stvarno je konekcija dobra...isplati se dat im onih par eurica , sto jest jest..
mogu mislit da ga (rapidshare) uskoro vise nema.. i hoce ljudi u europu :D
Tebi tih par eurica nije mnogo,a ovo nije Njemacka.Evo danas je ulje skocilo sa 2 na 4km :-?
pa ako ti je mnogo sto onda koristis usluge rapid-a? nije njemacka.pa i ovdje je litar ulja 3 km vec dugo dugo pa se ne zalim.hajd ba
nego nebitno sve to,koliko kosta i ko gdje zivi.ali normalno je da ako ti nesto treba ,onda da za to i platis? dok sve ostale fore, je cista kradja ;)
ali svakom svoje ;)
Post Reply