Jos jedna od niza drskih kradja dragog nam Bihnet-a

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

iggy_pop
Posts: 27
Joined: 13/11/2004 18:41

#26 @dripac

Post by iggy_pop »

ok
koliko kupio toliko prodao sto se tice price.
uglavnom dati cu ti par primjera

npr. ja sam automehenicar koji ima dizalicu. staru ali koja radi.
ako je takav zakon da ja moram kupiti dizalicu preko javnog tendera mislim da bi pametan poslovni potez bio da dizalicu nabavim preko tendera dok je ova jos uvijek u radnom stanju, a ne da crkne pa da ja onda pocnem ganjati tender i tako dalje i tako dalje. zasto? pa trpi posao i blati poslovni ugled.
e tako i bihnet. nesto ne vidim da im na gsm-u pocne sustati nesto kada telefoniras i da to traje mjeseca zato "sto moraju preko tendera" neki dio kupiti koji ne valja u gsm sistemu. sipak. ukoliko se nesto pokvari popravak traje plafon 4-5 dana, i za to vrijeme daju obavijest u novinama. zasto? pa zato sto od gsm-a imaju maaaaasnu paru, i hajde neka neko stisne pa da zasusti signal dok ministar brankovic prica na telefon sa svalerkom ili sl.
znaci strateski znacaj jednog i drugog igra presudnu ulogu.
uglavnom moje je misljenje da su poglupi jer gledajuci sa signala, isplatnije je da imas unutrasnji saobracaj nego vanjski. vjerovatno i bihnet placa nekom "nadprovajderu" kolicinu vanjskog saobracaja. a free zona je izostavljena sa vanskog saobracaja. a od mene 60 km (koliko placam za5g) dobiju svaki mjesec. pa ja napravio 5gb vanjskog saobraca (od kojeg i oni sigurno placaju nesto) ili 60 gb free zone (koju oni nikome ne placaju)

a to sto oni imaju malo ljudi u bihnet-u zaposlenih, samo ocrtava njihov odnos prema svemu sto je vezano za bihnet.
e pa sudeci po svemu sto u zadnje vrijeme dolazi od njih ne bih rekao da cemo se bihnet i ja druziti jos dugo.
ako se logosoft pojavi sa onim sa cime planiraju, ili se upetlja ovaj m-tel vjerujem da ce to biti brzo
meni treba brz internet sto blizi flat-u, pa onaj ko mi to ponudi po povoljnoj cjeni vjerujem da ce dobiti moju naklonost.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32167
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#27 Re: Jos jedna od niza drskih kradja dragog nam Bihnet-a

Post by Bobi »

dripac wrote:
Amazonka27 wrote:]
Nije isttina to što pišeš.

Kao prvo i sam sam korisnik bihnetovo 5g ADSL paketa i istina je da je brzina u free zoni pala, ali pala je zato što je jedan od rutera crkava i neradi onako kako je nekad radio. Samim tim su ogranicili brzinu downloada da bi svi korisnici mogli kakvo-takvom brzinom da skidaju, a ne da se nakači njih par, a da ostali nemogu prismrditi. Procedura nabavke novog routera je u toku, ali procedura neide kao kod privatnih firmi da odes u prvu prodavnicu i kupiš router, nego se mora raspisati javni poziv za nabavku routera.

Drugo što mi je zasmetalo u tvom postu je to što kazeš da je covjek na suportu rekao to što si napisao. To da li free zona radi ili neradi, čovjeku koji radi na suportu je ni iz djepa ni u djep, tako da nevjerujem da je covjek tako reagovao.

Trece, igrom slucaja sam jedan od cescih korisnika bihnetovih game servera i samim tim free zone, i meni taj problem sigurno vise smeta nego tebi. Upoznao sam i ljude koji rade na odrzavanju tih isti servera kao i free zone. Treba da znas da se ti ljudi jako trude da u skladu sa mogucnoscu ugode korisnicima, da svakodnevno skidaju nove stvari i dizu na free zonu, jel mislis da to samo od sebe funkcionira. U kompletnom BH telekomu najmanje zaposleni otpada na bihnet, i ti ljudi znaju nekad raditi i po 20 sati dnevno, a nisu placeni prekovremeno, samo da bi sve to funkcionisalo.
ma kako da ne...i ako rade prekovremeno to nije da bi sve funkcionisalo nego da bi zadrzali posao. Dalje,to bi bilo da rade 12 sati prekovremeno i jos neplaceno...jel neko lud ovdje...zato s eto naplati kroz nase racune...mrzim svaku rijec hvale za ove monopoliste...jos mi je jedino ultra ostala od bhtelecoma...i rado bih je se rijesila...u sustini ...odavno odrazavam samo broj...cenera mjesecno i nedam im vise..polako ali sigurno padaju na najnize grane kulture, poslovne etike, profesionalnosti a i samog kvaliteta. fuj
Lupetas gluposti, na bihnetu niko nije plaćen za prekovremeni rad.
:D ...a zakon o radu...:D a josh drzavna firma :-) .Sto rece amazonka, niko ni ne smije trazit jer se boji otkaza :) .Gdje taj je*eni sindikat sad... 8) ?
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#28 Re: @dripac

Post by ztluhcs »

iggy_pop wrote:vjerovatno i bihnet placa nekom "nadprovajderu" kolicinu vanjskog saobracaja. a free zona je izostavljena sa vanskog saobracaja. a od mene 60 km (koliko placam za5g) dobiju svaki mjesec. pa ja napravio 5gb vanjskog saobraca (od kojeg i oni sigurno placaju nesto) ili 60 gb free zone (koju oni nikome ne placaju)
A oni bi trebali svoj poslovni model i planiranje da koncipiraju na temelju piratskog filesharing servera sistema "od danas do sutra dok nas ne skontaju" ili mo¾da da stavljaju 60GB ilahija i kasida i zbirki iz matematike u PDF formatu koje su public domain a koje bi ti, ja ili neko treæi skidao s apetitom? Ne¹to sumnjam...

Budimo realni - freezona i filesharing je tu dok se ne ukine... Bez obeæanja bez obaveza... Koliko god to nas naviknute na softver-d¾abanu boljelo ovakvog koncepta free zone nema nigdje u normalnom svijetu a da je pod pokriæem nekog ISP...
dripac
Posts: 374
Joined: 05/10/2005 09:22

#29 Re: @dripac

Post by dripac »

iggy_pop wrote:ok
koliko kupio toliko prodao sto se tice price.
uglavnom dati cu ti par primjera

a free zona je izostavljena sa vanskog saobracaja. a od mene 60 km (koliko placam za5g) dobiju svaki mjesec. pa ja napravio 5gb vanjskog saobraca (od kojeg i oni sigurno placaju nesto) ili 60 gb free zone (koju oni nikome ne placaju)
A kako to ti mislis da oni dolaze do onoga što je u free zoni. Kupuju na pijaci pa kace ili sta li?

Svako ima pravo za svoje pare da bira providera. Ja na Logosoftu bio prije tri godine i od Logosofta pobjegao. Bihnet nije dužan da ti da free zonu, bar ne onaj dio kojeg je tebi stalo, odnosno do downloada onoga što je na njihovom serveru. Čak šta više mogu ih optuziti za distribuciju nelegalnog software-a.

Sto se tice nabavke rezervnih dijelova, to bas i nisu tako jeftine stvari poput dizalice. Bihnet vjerovao ili ne ima ogranicen buget, a ove godine idu na uvodjenje triple play-a tako da je skoro sav novac usmjeren na uvodjenje novih tehnoligija. No neznam sto ti to objasnjavam kad svakako nezelis shvatiti, brate bujrum na logosoft ili na m-tel.

I da, 5g paket nije 60 nego 45 KM.
User avatar
aNTropocentrio
Posts: 1053
Joined: 01/07/2006 12:05
Location: zapadni krak Mliječnog puta

#30 Re: @dripac

Post by aNTropocentrio »

ztluhcs wrote:
iggy_pop wrote:vjerovatno i bihnet placa nekom "nadprovajderu" kolicinu vanjskog saobracaja. a free zona je izostavljena sa vanskog saobracaja. a od mene 60 km (koliko placam za5g) dobiju svaki mjesec. pa ja napravio 5gb vanjskog saobraca (od kojeg i oni sigurno placaju nesto) ili 60 gb free zone (koju oni nikome ne placaju)
A oni bi trebali svoj poslovni model i planiranje da koncipiraju na temelju piratskog filesharing servera sistema "od danas do sutra dok nas ne skontaju" ili možda da stavljaju 60GB ilahija i kasida i zbirki iz matematike u PDF formatu koje su public domain a koje bi ti, ja ili neko treći skidao s apetitom? Nešto sumnjam...

Budimo realni - freezona i filesharing je tu dok se ne ukine... Bez obećanja bez obaveza... Koliko god to nas naviknute na softver-džabanu boljelo ovakvog koncepta free zone nema nigdje u normalnom svijetu a da je pod pokrićem nekog ISP...
:thumbup:
rashomon
Posts: 1107
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: "Bolestan; gostima pozdrav s poštovanjem!"

#31

Post by rashomon »

^^Kada govorimo o tome šta je BIHNET dužan a šta ne, obzirom na cijenu koju su postavili za svoje pakete, a ako poredimo sa našim susjedima, ne misliš da bi

FLATRATE

bio jedno sasvim razumno rješenje...

Znači nema belaja sa Free Zonom, koja je ionako mazanje očiju, ne tiču ih se aktivnosti njezinih korisnika koje mogu biti i legalne i ilegalne, a i cijena koju drže sada bi bila adekvatna, itd.
dripac
Posts: 374
Joined: 05/10/2005 09:22

#32

Post by dripac »

rashomon wrote:^^Kada govorimo o tome šta je BIHNET dužan a šta ne, obzirom na cijenu koju su postavili za svoje pakete, a ako poredimo sa našim susjedima, ne misliš da bi

FLATRATE

bio jedno sasvim razumno rješenje...

Znači nema belaja sa Free Zonom, koja je ionako mazanje očiju, ne tiču ih se aktivnosti njezinih korisnika koje mogu biti i legalne i ilegalne, a i cijena koju drže sada bi bila adekvatna, itd.
S tim cu se vec sloziti.
artzy
Posts: 839
Joined: 03/01/2005 05:52

#33

Post by artzy »

Bobi wrote:Image

Haman mi josh ban nisu skinuli...makar su do rijechi... :lol: .3 mjeseca :D .
Pa ti pusti papka da nesto administrira...
iggy_pop
Posts: 27
Joined: 13/11/2004 18:41

#34 Re: @dripac

Post by iggy_pop »

dripac wrote:
iggy_pop wrote:ok
koliko kupio toliko prodao sto se tice price.
uglavnom dati cu ti par primjera

a free zona je izostavljena sa vanskog saobracaja. a od mene 60 km (koliko placam za5g) dobiju svaki mjesec. pa ja napravio 5gb vanjskog saobraca (od kojeg i oni sigurno placaju nesto) ili 60 gb free zone (koju oni nikome ne placaju)
A kako to ti mislis da oni dolaze do onoga što je u free zoni. Kupuju na pijaci pa kace ili sta li?

Svako ima pravo za svoje pare da bira providera. Ja na Logosoftu bio prije tri godine i od Logosofta pobjegao. Bihnet nije dužan da ti da free zonu, bar ne onaj dio kojeg je tebi stalo, odnosno do downloada onoga što je na njihovom serveru. Čak šta više mogu ih optuziti za distribuciju nelegalnog software-a.

Sto se tice nabavke rezervnih dijelova, to bas i nisu tako jeftine stvari poput dizalice. Bihnet vjerovao ili ne ima ogranicen buget, a ove godine idu na uvodjenje triple play-a tako da je skoro sav novac usmjeren na uvodjenje novih tehnoligija. No neznam sto ti to objasnjavam kad svakako nezelis shvatiti, brate bujrum na logosoft ili na m-tel.

I da, 5g paket nije 60 nego 45 KM.

ama covjece razumijem o cemu pricas.
slazem se da mi svi koristimo free zonu za nelegalan sadrzaj, i da jedan ISP to ne bi trebao dopustiti.
to stoji.
da oni to nisu dopustili ne bi mi ni radili to sto radimo. nego lijepe pare od novih korisnika koji dodju zbog free zone, ali ako moze kako da se jeee... a da ne udje. e ne moze.
nije meni zao da oni ukinu skroz free zonu. nema frke. ili da neko cenzurise sadrzaj pa da bude par penala za prekrsioce.
ali mi je supacka prica to kao riknuo ruter ili ne daju nam zato sto nikoga nema na net-u, ili mali gremlni pokvarili nesto........i sl.
kazes brate ne moze tako vise i kraj price.
ukini je skroz i zavrsena prica. nisi duzan i to je to.
samo nemoj prodavati muda pod bubrege.
i da
kad vec mak na konac onda ukljuci i porez na promet
52 km
rekao sam da je 60 zato sto meni telefon dolazi cjena kao da je pausalna. 60 + - 2 km pa sam pomjesao
dripac
Posts: 374
Joined: 05/10/2005 09:22

#35 Re: @dripac

Post by dripac »

iggy_pop wrote:
dripac wrote:
iggy_pop wrote:ok
koliko kupio toliko prodao sto se tice price.
uglavnom dati cu ti par primjera

a free zona je izostavljena sa vanskog saobracaja. a od mene 60 km (koliko placam za5g) dobiju svaki mjesec. pa ja napravio 5gb vanjskog saobraca (od kojeg i oni sigurno placaju nesto) ili 60 gb free zone (koju oni nikome ne placaju)
A kako to ti mislis da oni dolaze do onoga što je u free zoni. Kupuju na pijaci pa kace ili sta li?

Svako ima pravo za svoje pare da bira providera. Ja na Logosoftu bio prije tri godine i od Logosofta pobjegao. Bihnet nije dužan da ti da free zonu, bar ne onaj dio kojeg je tebi stalo, odnosno do downloada onoga što je na njihovom serveru. Čak šta više mogu ih optuziti za distribuciju nelegalnog software-a.

Sto se tice nabavke rezervnih dijelova, to bas i nisu tako jeftine stvari poput dizalice. Bihnet vjerovao ili ne ima ogranicen buget, a ove godine idu na uvodjenje triple play-a tako da je skoro sav novac usmjeren na uvodjenje novih tehnoligija. No neznam sto ti to objasnjavam kad svakako nezelis shvatiti, brate bujrum na logosoft ili na m-tel.

I da, 5g paket nije 60 nego 45 KM.

ama covjece razumijem o cemu pricas.
slazem se da mi svi koristimo free zonu za nelegalan sadrzaj, i da jedan ISP to ne bi trebao dopustiti.
to stoji.
da oni to nisu dopustili ne bi mi ni radili to sto radimo. nego lijepe pare od novih korisnika koji dodju zbog free zone, ali ako moze kako da se jeee... a da ne udje. e ne moze.
nije meni zao da oni ukinu skroz free zonu. nema frke. ili da neko cenzurise sadrzaj pa da bude par penala za prekrsioce.
ali mi je supacka prica to kao riknuo ruter ili ne daju nam zato sto nikoga nema na net-u, ili mali gremlni pokvarili nesto........i sl.
kazes brate ne moze tako vise i kraj price.
ukini je skroz i zavrsena prica. nisi duzan i to je to.
samo nemoj prodavati muda pod bubrege.
i da
kad vec mak na konac onda ukljuci i porez na promet
52 km
rekao sam da je 60 zato sto meni telefon dolazi cjena kao da je pausalna. 60 + - 2 km pa sam pomjesao
Porez ne ide telekomu nego državi. To za ruter nije supacka prica nego 100% tacna
iggy_pop
Posts: 27
Joined: 13/11/2004 18:41

#36 Re: @dripac

Post by iggy_pop »

dripac wrote: Porez ne ide telekomu nego državi. To za ruter nije supacka prica nego 100% tacna


sve sto mogu reci je Bog te cuo
User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#37

Post by Babsy »

A koje li sreće ako se uspiješ konektovat na FTP server.. i kad uspiješ.. nemoguće je skinuti išta..
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#38

Post by Maystor »

Evo jedno malo poredjenje: u Njemackoj za 35 EUR mjesecno dobijes telefon sa flatrateom u cijeloj Njemackoj (dzabe mozes zvati sve fiksne telefone u cijeloj drzavi) + DSL internet 4 Mbit/s flat (ali pravi flatrate, bez IKAKVIH ogranicenja i bez klauzula za "fer koristenje") + WLAN modem dzaba + prikljucak dzaba + vrhunska usluga (help desk i sve ostalo).
Kod nas (evo recimo moj primjer): ISDN telefon 13 KM mjesecno pausal + 60-80 KM mjesecno za impulse (uglavnom u fiksnoj mrezi BH telecoma!). A cijene DSL-a kod nas su zastrasujuce, sa smijesnim limitima (sta je danas 5GB?) i ne pretjerano velikim brzinama. I platis prikljucak. I platis modem/router/WLAN. I nazivaju te konjem. I prave te budalom.
Ovo sto u Njemackoj nude za 35 eura, ovdje ne mozes dobiti ni za 1000 maraka mjesecno! I jedan mali bonus za sve sretne korisnike BHT-a: saznanje da sve to sto uplacujete BHT-u kontrolise familija Izetbegovic.
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#39

Post by atko »

Maystor wrote:Evo jedno malo poredjenje: u Njemackoj za 35 EUR mjesecno dobijes telefon sa flatrateom u cijeloj Njemackoj (dzabe mozes zvati sve fiksne telefone u cijeloj drzavi) + DSL internet 4 Mbit/s flat (ali pravi flatrate, bez IKAKVIH ogranicenja i bez klauzula za "fer koristenje") + WLAN modem dzaba + prikljucak dzaba + vrhunska usluga (help desk i sve ostalo).
Kod nas (evo recimo moj primjer): ISDN telefon 13 KM mjesecno pausal + 60-80 KM mjesecno za impulse (uglavnom u fiksnoj mrezi BH telecoma!). A cijene DSL-a kod nas su zastrasujuce, sa smijesnim limitima (sta je danas 5GB?) i ne pretjerano velikim brzinama. I platis prikljucak. I platis modem/router/WLAN. I nazivaju te konjem. I prave te budalom.
Ovo sto u Njemackoj nude za 35 eura, ovdje ne mozes dobiti ni za 1000 maraka mjesecno! I jedan mali bonus za sve sretne korisnike BHT-a: saznanje da sve to sto uplacujete BHT-u kontrolise familija Izetbegovic.
I k tomu jos da prostis ako poredimo standarde DE vs BiH usluge postaju drasticno skuplje na nasu zalost :x
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#40

Post by mostarac »

ja se kontao prebacit na flat a kad su mi rekli da ce mi brzina pasti za otprilike 8 puta onda sam htio plakati :(
Konkretno u mom slucaju imaju monopol i nemam izbora da se prebacim negdje drugo, obtzirom da kablovski internet ne dolazi u obzir jer kuci imam tri korisnika neta, a oni su spori i kad je jedan korisnik u pitanju :(
Jos BiHnetu necu halaliti onih 20 KM iz januara kad im nisu radili brojcanici i odgovor na zalbu u stilu "mater ti jebem ko si ti da se zalis". Nije do 20 KM, ali je do principa.
Sanjam dan kad ce im neko postati konkurencija pa da stoka konacno pocne nesto i da radi s ciljem da korisnici budu zadovoljni. Ovako imaju monopol da nas jebu u zdrav mozak i jos da budu drski i bezobrazni jer jednostavno nemas izbora.
Bagra lopovska :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#41

Post by dr.gog »

Ma ljudi ne znam što se nervirate oko stvari koje ne možete zasad promijeniti.Internet je kod nas tek startovao.Situacija je takva kakva jest u vezi zakona o nabavkama a Telekom i Bihnet su u stvari javni novčanik Vlade Federacije,odnosno tih halki unutar stranaka,tako da je bezveze napadati operatere.Oni samo slijede atmosferu bezakonja i arogantnosti svojih pretpostavljenih,a fakat JESTE DA JE VEĆINA OPERATERA DRSKA .Plate im nisu male,pa to nije razlog,već to što unutar same firme vlada korupcija i neposlušnost,pa čak i u vitalnim odjelima kao što je bilo koji support,ili održavanje.Trebamo se strpiti neko vrijeme dok se tržište ne reguliše samo,tek je u suštini počelo.Onda nek svako sebi odabere koji će provajder i koju cijenu.Pa nećemo crći bez igara i downloada,ionako većina materijala služi trošenju vremena,muzika,film,i slično.Kome treba za posao i trgovinu,zasad je dovoljno,kao i za osnovnu multimedijalnu komunikaciju.Ko hoće da visi po 12 sat na Call of Duty(koji i ja obožavam),te kamči sa rapidsharea sve moguće sitnice za džaba,nek se malo strpi,pa novi CoD4 dolazi kao i još neki naslovi sa divnim singleplayerom.Uglavnom ,strpljenja...isto važi i za telefoniju. :) :)
Bobi
Forum administrator
Posts: 32167
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#42 Re:

Post by Bobi »

Bobi wrote:Image

Haman mi josh ban nisu skinuli...makar su do rijechi... :lol: .3 mjeseca :D .
Oj... :lol: ...ovo boli.... :skoljka:
neki
Posts: 6694
Joined: 17/02/2005 07:57

#43 Re: Jos jedna od niza drskih kradja dragog nam Bihnet-a

Post by neki »

Lud i ponosan wrote: Sto se tice free zone, mislim da se u Evropi vise nigdje ne koristi, a i ako se koristi to sigurno nije preko newsbina i kojekakvih grupa, takva procedura vise ni u literaturi ne postoji, kamoli praksi.
Nigdje u evropi tzv. freezona ne postoji jer je nacin na koji se sadrzaji na njoj dijele ilegalan tako da je tvoje poredjenje sa Evropom ovdje besmisleno..
Serveri sa kojih se na Bihnet freezoni sadrzaji skidaju su ustvari news serveri tj. forumi ko ovaj na kojem smo i to je sve sto se bihneta tice..sve binarne sadrzaje koje na njemu mozes naci stavljaju sami korisnici i na taj nacin 'zloupotrebljavaju' news server s cim bihnet nema apsolutno nista..Svuda na svijetu gdje se to radi sadrzaji se skidaju pomocu newsbina, grabita i slicnih programa..
Lud i ponosan wrote: A brzina je ocajna, osim mozda preko noci ako imate mogucnost da ostavite upaljen racunar, ako ne osudjeni ste na brzinu od max 512, s'tim sto cesto padne na 0 pa onda ponovo zivne.
Opet siris dezinformacije..
Image

Ovo je danas (petak) u pola 5 popodne...znaci vrijeme kad je sigurno najvise korisnika nakaceno..brzina prosjecna 150 KB/s ili 1200 Kbps a ne max 512 kao sto ti govoris, bez ikakvih padova..U nocnim satima bez problema prosjecno ide preko 210 KB/s
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#44 Re: Jos jedna od niza drskih kradja dragog nam Bihnet-a

Post by roki »

@lud i ponosan
Bio sam na Bihnetu i imao isti problem sa zonom.Često mi je bila i mrtva.Napominjem da nemora biti slučaj kod tebe,ali kod nekoga moze,da avast 4.8 pravi strašne probleme Grabitu i dobiva se upravo ovakav isprekidan dijagram download-a
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#45 Re: Jos jedna od niza drskih kradja dragog nam Bihnet-a

Post by roki »

Dobro onda.
Upoznat sam dobro sa problemima Telecoma,koji su počeli prije par godina a očitovali su se sporim otvaranjem stranica kao kod problema sa pingom.U to doba je ADSl još uvijek važio za najbolji izbor interneta.Onda počinju problemi sa free zonom a koliko vidim isti se proširiju na sve više korisnika.Ko ima alternaativu neka pređe na drugog davaoca usluga,a ko nema,pa zar je jedan Telecom vrijedan nečijih živaca.Nije narod zaostao da ga se može musti godinama.
Post Reply