Rapidshare - šta, kako i gdje ?

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

underground
Posts: 379
Joined: 12/07/2006 00:29

#26

Post by underground »

Pa desni klik na tu ikonicu od hideip-a i imas opciju change proxy...A ovaj program ne moze napraviti stetu nikakvu. Kada ga iskljucis on vraca staru ip adresu i sve bude ko prije..
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#27

Post by spongebob »

underground wrote:Pa desni klik na tu ikonicu od hideip-a i imas opciju change proxy...A ovaj program ne moze napraviti stetu nikakvu. Kada ga iskljucis on vraca staru ip adresu i sve bude ko prije..
pa nije moguce. mozda u nekoj drugoj verziji ali meni nije dao mogucnost da promijenim ip...nego meni je lakse ovako kako sam i dosad radio, tebi hvala na nepotrebnom savjetu :)
underground
Posts: 379
Joined: 12/07/2006 00:29

#28

Post by underground »

Nema na cemu. Ovaj program nije nepotreban kako ga ti opisujes. Radi super i ima dosta korisnika..samo treba znati raditi sa njim..a to nije neka logika..
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#29

Post by spongebob »

underground wrote:Nema na cemu. Ovaj program nije nepotreban kako ga ti opisujes. Radi super i ima dosta korisnika..samo treba znati raditi sa njim..a to nije neka logika..
ma super i za program i za njegove korisnike! Pozdrav od GLUPANA :)
MCCCXII
Posts: 20
Joined: 10/10/2006 00:05

#30

Post by MCCCXII »

spongebob wrote:za one sa staticnim ip adresama (mozda je bilo ovdje ali sam propustio) : morate pocistiti cookies, prekinut internet-konekciju i ponovo se prikopcat, jer dobijate novi IP. Inace se mora cekati preko sat vremena dok steknete mogucnost da skinete novi file, zato sto server zapamti vas ip.
Hvala za ovo jer i te kako funkcionira :faraon1:
Post Reply