BHTelecom

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
jarobot
Posts: 3050
Joined: 13/06/2016 20:07

#14276 Re: BHTelecom

Post by jarobot »

Ova akcija trenutna na mojatv da li dođe i obični box i android box na dvije godine ??
Koliko se dugo čeka na priključak da to uštelim odmah početkom februar dok ovi drugi poskupe ?
P.S pošto konkurencija diže cijenu mogao je telkom još malo pojačati akciju u februaru
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#14277 Re: BHTelecom

Post by dend »

jarobot wrote: 30/01/2023 16:00 Ova akcija trenutna na mojatv da li dođe i obični box i android box na dvije godine ??
Koliko se dugo čeka na priključak da to uštelim odmah početkom februar dok ovi drugi poskupe ?
P.S pošto konkurencija diže cijenu mogao je telkom još malo pojačati akciju u februaru
Welcome back

Trenutne akcije za MojaTV
https://www.bhtelecom.ba/sadrzaji/2023/ ... e-i-tvoja/

https://www.bhtelecom.ba/usluge-za-priv ... d-moja-tv/

Vrijeme priključka ovisi o lokaciji/brzinu rada lokalnih terenskih radnika
corei3
Posts: 697
Joined: 22/05/2014 09:42

#14278 Re: BHTelecom

Post by corei3 »

Sta treba da se akrivira " pravi" video poziv, ne preko neke aplikacije, VOLTE?
Rogie
Posts: 582
Joined: 14/01/2021 10:33

#14279 Re: BHTelecom

Post by Rogie »

dend wrote: 30/01/2023 16:04
jarobot wrote: 30/01/2023 16:00 Ova akcija trenutna na mojatv da li dođe i obični box i android box na dvije godine ??
Koliko se dugo čeka na priključak da to uštelim odmah početkom februar dok ovi drugi poskupe ?
P.S pošto konkurencija diže cijenu mogao je telkom još malo pojačati akciju u februaru
Welcome back

Trenutne akcije za MojaTV
https://www.bhtelecom.ba/sadrzaji/2023/ ... e-i-tvoja/

https://www.bhtelecom.ba/usluge-za-priv ... d-moja-tv/

Vrijeme priključka ovisi o lokaciji/brzinu rada lokalnih terenskih radnika
Ova druga akcija dobijes android box, u prevodu uredjaj koji svakako moras dobiti (taman i ne bio android box) i 2 3KM manji racun?

Jake akcije, nema sta...

Za optiku sto je bilo (a mozda je i dalje), skuplji paket po cijeni jeftinijeg (znaci automatski dobijes hd paket kanala) i dva android boxa 24 mjeseca, ogromna razlika. Hajd sto nemas optike, nego ti i akciju opasnu pripreme 8-)
the_markos95
Posts: 16
Joined: 26/09/2022 20:17
Location: Trebinje

#14280 Re: BHTelecom

Post by the_markos95 »

corei3 wrote: 30/01/2023 16:19 Sta treba da se akrivira " pravi" video poziv, ne preko neke aplikacije, VOLTE?
VoLTE je audio poziv. ViLTE je video poziv preko 4g mreze. A ViLTE ide tek nakon sto se uspostavi VoLTE kod provajdera. Samo sjecam se nekad davno da je htjeo video poziv preko 3g mreze da se obavi. Ne znam kakvo je stanje danas. :D
jarobot
Posts: 3050
Joined: 13/06/2016 20:07

#14281 Re: BHTelecom

Post by jarobot »

dend wrote: 30/01/2023 16:04
jarobot wrote: 30/01/2023 16:00 Ova akcija trenutna na mojatv da li dođe i obični box i android box na dvije godine ??
Koliko se dugo čeka na priključak da to uštelim odmah početkom februar dok ovi drugi poskupe ?
P.S pošto konkurencija diže cijenu mogao je telkom još malo pojačati akciju u februaru
Welcome back

Trenutne akcije za MojaTV
https://www.bhtelecom.ba/sadrzaji/2023/ ... e-i-tvoja/

https://www.bhtelecom.ba/usluge-za-priv ... d-moja-tv/

Vrijeme priključka ovisi o lokaciji/brzinu rada lokalnih terenskih radnika
Vidio sam to i pročitao ali nejasno je uz box koji dolazi svakako da li dođe i taj android box i ovaj popust od 50 % ili 50% i andridid box.
Da bude jasnije da li se dobiju 2 boxa na 24 mjeseca i 50% na godinu dana ???
Kod svih davalaca usluga je napisano tako da ništa ne znaš
Nema veze otići ću u poslovnicu pa da čujem šta će reći !!!
Rogie
Posts: 582
Joined: 14/01/2021 10:33

#14282 Re: BHTelecom

Post by Rogie »

jarobot wrote: 30/01/2023 16:54 Vidio sam to i pročitao ali nejasno je uz box koji dolazi svakako da li dođe i taj android box i ovaj popust od 50 % ili 50% i andridid box.
Da bude jasnije da li se dobiju 2 boxa na 24 mjeseca i 50% na godinu dana ???
Kod svih davalaca usluga je napisano tako da ništa ne znaš
Nema veze otići ću u poslovnicu pa da čujem šta će reći !!!
Jedan android box (ne dva) i 50% 12 mjeseci umanjen račun. Navedu oni kad su dva u ovom obliku: "Besplatno korištenje Android boxa na dva TV uređaja"

Zato i kažem da im je ta akcija s drugog linka, blago rečeno, smiješna.
User avatar
ala7
Posts: 1348
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#14283 Re: BHTelecom

Post by ala7 »

Image

Ovo kad se neko igra majstora opet po drugi put smanjuju brzinu!

Ovo je smijurija šta ljudi rade pa kažu što država propada, jer ne vjeruješ svome u svom gradu! To je slučaj gdje režeš granu na kojoj sjediš, to je BHTelecom!

Image
upload pic

Sa 105 mbit parice pada na 50 jer neko se pravi majstor.

Ovo ni u Africi nema da ljudi ne znaju namjestiti paket, odabrati paricu od ormarića zgrade do čvorišta njihovog.
Sad će se javiti pametnjaković neki kako je to kompleksno. Zašto nije kompleksno u Zagrebu, u Beogradu da ne spominjem zapadnije gradove?

Ovo pišem iskustvo iz ulice Bulevar Meše Selimovića. Ako kako možete zaobiđite ih jer evo skoro 7 dana ne znaju riješiti problem koji su oni izazvali! Čak pogoršali situaciju!
zippoo87
Posts: 15477
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#14284 Re: BHTelecom

Post by zippoo87 »

dend wrote: 30/01/2023 16:04
jarobot wrote: 30/01/2023 16:00 Ova akcija trenutna na mojatv da li dođe i obični box i android box na dvije godine ??
Koliko se dugo čeka na priključak da to uštelim odmah početkom februar dok ovi drugi poskupe ?
P.S pošto konkurencija diže cijenu mogao je telkom još malo pojačati akciju u februaru
Welcome back

Trenutne akcije za MojaTV
https://www.bhtelecom.ba/sadrzaji/2023/ ... e-i-tvoja/

https://www.bhtelecom.ba/usluge-za-priv ... d-moja-tv/

Vrijeme priključka ovisi o lokaciji/brzinu rada lokalnih terenskih radnika
Ove dvije akcije su goli K :D

Je li to nema vise one akcije "GIGA mreža u vašem domu" ?
Sutra mi istice ugovor i bas sam bio zagrijan za ovu akciju ,ono cijena veceg paketa po cijeni nizeg i hd arene...
Ako nema ovog,onda necu ni potpisivati novi ugovor...neka ide ovako neobavezno trajanje dok ne bude kakva dobra akcija.
Rogie
Posts: 582
Joined: 14/01/2021 10:33

#14285 Re: BHTelecom

Post by Rogie »

zippoo87 wrote: 30/01/2023 18:16 Ako nema ovog,onda necu ni potpisivati novi ugovor...neka ide ovako neobavezno trajanje dok ne bude kakva dobra akcija.
Fazon je sto haman u tom slučaju obračunavaju onu cijenu bez ugovorne obaveze, veću od 5-6 KM (ili koliko već).

Sjećam se da je neko o tome ovdje pisao, ne znam je li istina?
zippoo87
Posts: 15477
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#14286 Re: BHTelecom

Post by zippoo87 »

Rogie wrote: 30/01/2023 18:35
zippoo87 wrote: 30/01/2023 18:16 Ako nema ovog,onda necu ni potpisivati novi ugovor...neka ide ovako neobavezno trajanje dok ne bude kakva dobra akcija.
Fazon je sto haman u tom slučaju obračunavaju onu cijenu bez ugovorne obaveze, veću od 5-6 KM (ili koliko već).

Sjećam se da je neko o tome ovdje pisao, ne znam je li istina?
Nema sta racunati...ima cijena paketa i tu cijenu placas i to je to.
Uz ugovor i benefite se moze nesto drugo profitirati.

Ja sada vec placam vise 2,50 KM jer sam ostao na onom starom paketu moja tv net 4 ili tako nesto a ekvivalent tom paketu je sadasnji paket moja tv net S 50/8 Mbps
Ali_G
Posts: 4641
Joined: 02/03/2002 00:00

#14287 Re: BHTelecom

Post by Ali_G »

Pa evo imas ponudu da 12mjeseci placas 50% pretplate bilo kojeg paketa
Rogie
Posts: 582
Joined: 14/01/2021 10:33

#14288 Re: BHTelecom

Post by Rogie »

zippoo87 wrote: 30/01/2023 18:43 Nema sta racunati...ima cijena paketa i tu cijenu placas i to je to.
Uz ugovor i benefite se moze nesto drugo profitirati.

Ja sada vec placam vise 2,50 KM jer sam ostao na onom starom paketu moja tv net 4 ili tako nesto a ekvivalent tom paketu je sadasnji paket moja tv net S 50/8 Mbps
Ima cijena, ali se one razlikuju (ako se ne varam) od toga jesi li pod ugovornom obavezom ili ne.

Lupam, Moja tv net S cijena s ugovorom 45,90 (i dobijes neke benefite), a bez ugovora 50,90 KM (ne znam ovu cijenu tacno), i ti cim ne produzis ugovor koji ti je istekao - gubis benefite i 'ulazis' pod ove bez ugovora te samim tim placas ovih 50,90 ako ne potpises novi ugovor (ili ih odjavis).

Neko je od forumasa napisao da je od njih dobio ovu informaciju, zato bih volio da neko upuceniji potvrdi istinitost iste.
Ali_G wrote: 30/01/2023 18:50 Pa evo imas ponudu da 12mjeseci placas 50% pretplate bilo kojeg paketa
To je za nove korisnike...
Last edited by Rogie on 30/01/2023 18:53, edited 1 time in total.
zippoo87
Posts: 15477
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#14289 Re: BHTelecom

Post by zippoo87 »

Ali_G wrote: 30/01/2023 18:50 Pa evo imas ponudu da 12mjeseci placas 50% pretplate bilo kojeg paketa
Je li to ovo ?
https://www.bhtelecom.ba/sadrzaji/2023/ ... e-i-tvoja/

Ako jeste,onda nije za mene,jer ja nisam "novi korisnik" :D
Ali cu sutra svakako nazvati na 1444 i raspitati se...
User avatar
Mustang1
Posts: 28742
Joined: 29/12/2010 17:31

#14290 Re: BHTelecom

Post by Mustang1 »

Kako tacno vidjeti koji su kanali u odredjenom paketu? Zanima me konkretno Moja tv net M jel idu tu Arene HD ili se dodatno placaju. I trebam li jos sta znati prije prikljucenja ovog paketa? :D
User avatar
PajaELdin
Posts: 690
Joined: 01/09/2018 13:30
Location: Mostar 🇧🇦

#14291 Re: BHTelecom

Post by PajaELdin »

Poz svima... Istekao mi je ugovor 14 januara, sad bi potpisao novi s tim što bi ukinuo fiksni telefon skroz, jer stvarno nema smisla imati više fiksni. Bio sam po starim paketima na Moja TV Full 1, a sad sam zainteresovan za ovaj Moja TV Net M pošto vidim da imaju ovaj HD paket u sklopu ovog paketa gdje su i Arene između ostalog. Šta je potrebno i koliko se čeka na prebacivanje sa ovog Full 1 na ovaj Net M paket, koja je cijena i koji su benefiti, mene konkretno zanima ovaj Android Box ali samo jedan, pošto na drugom TV-u imam EON App. Do sad sam koristio ovaj Arris STB i užas je sve sporo sa ovim novim interfejsom. Kakvo je stanje sa Android Boxom je li to išta brže i fluidnije?
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5614
Joined: 04/08/2020 19:22

#14292 Re: BHTelecom

Post by -Chesterfield- »

PajaELdin wrote: 30/01/2023 21:16 Poz svima... Istekao mi je ugovor 14 januara, sad bi potpisao novi s tim što bi ukinuo fiksni telefon skroz, jer stvarno nema smisla imati više fiksni. Bio sam po starim paketima na Moja TV Full 1, a sad sam zainteresovan za ovaj Moja TV Net M pošto vidim da imaju ovaj HD paket u sklopu ovog paketa gdje su i Arene između ostalog. Šta je potrebno i koliko se čeka na prebacivanje sa ovog Full 1 na ovaj Net M paket, koja je cijena i koji su benefiti, mene konkretno zanima ovaj Android Box ali samo jedan, pošto na drugom TV-u imam EON App. Do sad sam koristio ovaj Arris STB i užas je sve sporo sa ovim novim interfejsom. Kakvo je stanje sa Android Boxom je li to išta brže i fluidnije?
Ako nisi novi korisnik i ako nemaš optiku čekaj novu akciju.
Akcije uglavnom traju 2+1 mjesec.
I meni je istekao ugovor i trenutno nema ništa povoljno za stare bakrene korisnike.
User avatar
PajaELdin
Posts: 690
Joined: 01/09/2018 13:30
Location: Mostar 🇧🇦

#14293 Re: BHTelecom

Post by PajaELdin »

-Chesterfield- wrote: 30/01/2023 21:20
PajaELdin wrote: 30/01/2023 21:16 Poz svima... Istekao mi je ugovor 14 januara, sad bi potpisao novi s tim što bi ukinuo fiksni telefon skroz, jer stvarno nema smisla imati više fiksni. Bio sam po starim paketima na Moja TV Full 1, a sad sam zainteresovan za ovaj Moja TV Net M pošto vidim da imaju ovaj HD paket u sklopu ovog paketa gdje su i Arene između ostalog. Šta je potrebno i koliko se čeka na prebacivanje sa ovog Full 1 na ovaj Net M paket, koja je cijena i koji su benefiti, mene konkretno zanima ovaj Android Box ali samo jedan, pošto na drugom TV-u imam EON App. Do sad sam koristio ovaj Arris STB i užas je sve sporo sa ovim novim interfejsom. Kakvo je stanje sa Android Boxom je li to išta brže i fluidnije?
Ako nisi novi korisnik i ako nemaš optiku čekaj novu akciju.
Akcije uglavnom traju 2+1 mjesec.
I meni je istekao ugovor i trenutno nema ništa povoljno za stare bakrene korisnike.
Ma baš stari korisnik, vječito na bakru 😁 Mene konkretno zanima ovaj Android Box i ovaj Net M paket radi Arena u HD-u. Da li potpisom ugovora na dvije godine dobijem besplatno na korištenje Android Box? I koja je cijena ovog paketa, valjda je jeftinija od ovog mog postojećeg Full 1?
Ali_G
Posts: 4641
Joined: 02/03/2002 00:00

#14294 Re: BHTelecom

Post by Ali_G »

zippoo87 wrote: 30/01/2023 18:53
Ali_G wrote: 30/01/2023 18:50 Pa evo imas ponudu da 12mjeseci placas 50% pretplate bilo kojeg paketa
Je li to ovo ?
https://www.bhtelecom.ba/sadrzaji/2023/ ... e-i-tvoja/

Ako jeste,onda nije za mene,jer ja nisam "novi korisnik" :D
Ali cu sutra svakako nazvati na 1444 i raspitati se...
Kol’ko mi se cini ti si potpisom novog ugovora, novi korisnik. Al eto, zvat ces svakako pa provjeri
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5614
Joined: 04/08/2020 19:22

#14295 Re: BHTelecom

Post by -Chesterfield- »

PajaELdin wrote: 30/01/2023 21:29
-Chesterfield- wrote: 30/01/2023 21:20

Ako nisi novi korisnik i ako nemaš optiku čekaj novu akciju.
Akcije uglavnom traju 2+1 mjesec.
I meni je istekao ugovor i trenutno nema ništa povoljno za stare bakrene korisnike.
Ma baš stari korisnik, vječito na bakru 😁 Mene konkretno zanima ovaj Android Box i ovaj Net M paket radi Arena u HD-u. Da li potpisom ugovora na dvije godine dobijem besplatno na korištenje Android Box? I koja je cijena ovog paketa, valjda je jeftinija od ovog mog postojećeg Full 1?
Postavi mjerenja iz routera. Možda nemaš tehničke mogućnosti za brži internet?
Mislim da HD paket možeš dokupiti u bilo kojem Full ili Net paketu.
Zamjena za Full 1 Full S
Obzirom da ne želiš telefon onda ti je Net S

Samo moraš sačekati da isteknu postojeće tri akcije pa da vidimo hoće li ponuditi šta povoljnije za korisnike na bakru.

HD paket košta toliko...
https://mojwebshop.bhtelecom.ba/INTERSH ... U=mojatvhd
I 99% da ga možeš dokupiti?
User avatar
escobar__
Posts: 8869
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#14296 Re: BHTelecom

Post by escobar__ »

ala7 wrote: 30/01/2023 17:50 Image

Ovo kad se neko igra majstora opet po drugi put smanjuju brzinu!

Ovo je smijurija šta ljudi rade pa kažu što država propada, jer ne vjeruješ svome u svom gradu! To je slučaj gdje režeš granu na kojoj sjediš, to je BHTelecom!

Image
upload pic

Sa 105 mbit parice pada na 50 jer neko se pravi majstor.

Ovo ni u Africi nema da ljudi ne znaju namjestiti paket, odabrati paricu od ormarića zgrade do čvorišta njihovog.
Sad će se javiti pametnjaković neki kako je to kompleksno. Zašto nije kompleksno u Zagrebu, u Beogradu da ne spominjem zapadnije gradove?

Ovo pišem iskustvo iz ulice Bulevar Meše Selimovića. Ako kako možete zaobiđite ih jer evo skoro 7 dana ne znaju riješiti problem koji su oni izazvali! Čak pogoršali situaciju!
🤣🤣

Diletanti. Tačno znam kakvu muku s Idiotima mučiš, sve osjetio na vlastitoj koži. 😁
User avatar
dend
Posts: 3440
Joined: 08/10/2018 14:07

#14297 Re: BHTelecom

Post by dend »

Mustang1 wrote: 30/01/2023 20:41 Kako tacno vidjeti koji su kanali u odredjenom paketu? Zanima me konkretno Moja tv net M jel idu tu Arene HD ili se dodatno placaju. I trebam li jos sta znati prije prikljucenja ovog paketa? :D
Punu lista kanala imas u opisu mog profila.

M paketi u sebi sadrže Osnovni tv paket + HD tv paket tj. imaju sve Arene u HD u tom paketu
User avatar
Mustang1
Posts: 28742
Joined: 29/12/2010 17:31

#14298 Re: BHTelecom

Post by Mustang1 »

dend wrote: 30/01/2023 22:16
Mustang1 wrote: 30/01/2023 20:41 Kako tacno vidjeti koji su kanali u odredjenom paketu? Zanima me konkretno Moja tv net M jel idu tu Arene HD ili se dodatno placaju. I trebam li jos sta znati prije prikljucenja ovog paketa? :D
Punu lista kanala imas u opisu mog profila.

M paketi u sebi sadrže Osnovni tv paket + HD tv paket tj. imaju sve Arene u HD u tom paketu
Hvala ti. Cim kod ovih bude zvanicno zovem telecom da provjere jel moze sigurno. Dosta onih vise vala.
User avatar
PajaELdin
Posts: 690
Joined: 01/09/2018 13:30
Location: Mostar 🇧🇦

#14299 Re: BHTelecom

Post by PajaELdin »

-Chesterfield- wrote: 30/01/2023 21:48
PajaELdin wrote: 30/01/2023 21:29

Ma baš stari korisnik, vječito na bakru 😁 Mene konkretno zanima ovaj Android Box i ovaj Net M paket radi Arena u HD-u. Da li potpisom ugovora na dvije godine dobijem besplatno na korištenje Android Box? I koja je cijena ovog paketa, valjda je jeftinija od ovog mog postojećeg Full 1?
Postavi mjerenja iz routera. Možda nemaš tehničke mogućnosti za brži internet?
Mislim da HD paket možeš dokupiti u bilo kojem Full ili Net paketu.
Zamjena za Full 1 Full S
Obzirom da ne želiš telefon onda ti je Net S

Samo moraš sačekati da isteknu postojeće tri akcije pa da vidimo hoće li ponuditi šta povoljnije za korisnike na bakru.

HD paket košta toliko...
https://mojwebshop.bhtelecom.ba/INTERSH ... U=mojatvhd
I 99% da ga možeš dokupiti?
Ja drug sigurno nemam tehničku mogućnost za veće brzine neta. Pomirio sam se s tim, sad hoću da ukinem fiksni i prebacim se na ovaj Net M paket, i malo da srežem troškove računa, jer mi u kući niko živ ne koristi fiksni telefon. Potpisao bi ugovor na dvije godine čisto radi Android Boxa, jer me satra ovaj STB koji baguje do bola. Zvat ću ih ovih dana ako Bog da, a tebi hvala na odgovoru. 🙂
zippoo87
Posts: 15477
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#14300 Re: BHTelecom

Post by zippoo87 »

PajaELdin wrote: 30/01/2023 21:29
-Chesterfield- wrote: 30/01/2023 21:20

Ako nisi novi korisnik i ako nemaš optiku čekaj novu akciju.
Akcije uglavnom traju 2+1 mjesec.
I meni je istekao ugovor i trenutno nema ništa povoljno za stare bakrene korisnike.
Ma baš stari korisnik, vječito na bakru 😁 Mene konkretno zanima ovaj Android Box i ovaj Net M paket radi Arena u HD-u. Da li potpisom ugovora na dvije godine dobijem besplatno na korištenje Android Box? I koja je cijena ovog paketa, valjda je jeftinija od ovog mog postojećeg Full 1?
Ti haman ne znas koristiti internet i otici na bht stranicu :D
https://mojwebshop.bhtelecom.ba/INTERSH ... televizija

Na stranici nadjes i akcije i vidis sta sve ide ili zoves 1444

I ja cu ovih dana zvati,da vidim ima li sta za mene i za novi ugovor :D
Post Reply