Telemach BH

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Telemach
Posts: 15720
Joined: 13/10/2010 14:13

#15251 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

Becky7 wrote: 09/12/2022 19:52 Pozdrav @Telemach evo para dana testiram mrezu da vidim kako radi i nazalost meni je jos gora ova 5Ghz se gubi a ova druga koci radi OK i onda samo nestane konekcije…
Pozdrav @Becky7,
Svi dolazni internet parametri, kao i WiFi parametri su uredni. Kompanija Telemach garantuje punu brzinu i stabilnu internet konekciju isključivo uz spajanje računara ili laptopa putem mrežnog kabla standarda CAT5e ili novijeg i uz gigabitnu mrežni karticu u računaru ili laptopu. Na rad WiFi mreže ne možemo utjecati, te Vam preporučujemo da istu koristite isključivo u sobi gdje se nalazi Ubee Home Gateway uređaj, na udaljenosti ne većoj od 5 metara od Ubee uređaja, i bez fizičkih prepreka između Ubee uređaja i uređaj s kojim se spajate na WiFi mrežu. Također na adresi koristite privatni Xiaomi Repeater, na čiji rad ne možemo utjecati. Za sve dodatne upite Vam stojimo na raspolaganju.
semsasuljakovic
Posts: 1995
Joined: 02/08/2015 21:30

#15252 Re: Telemach BH

Post by semsasuljakovic »

Šteka li još kome EON smart tv app? Na IPTV listi sve normalno, na EON šteka. BHT1 je u pitanju.
User avatar
Telemach
Posts: 15720
Joined: 13/10/2010 14:13

#15253 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

semsasuljakovic wrote: 09/12/2022 19:59 Šteka li još kome EON smart tv app? Na IPTV listi sve normalno, na EON šteka. BHT1 je u pitanju.
Pozdrav @semsasuljakovic,
Trenutno nisu zabilježene poteškoće u radu kanala BHT1 putem EON platforme za Smart TV uređaje. Zamolit ćemo Vas da Vaš TV uređaj spojite na internet putem LAN kabla, kako biste osigurali stabilnu internet konekciju na TV uređaju i na taj način bili u mogućnosti da uživate u praćenju TV sadržaja u najboljoj kvalitete slike i zvuka. Za sve dodatne upite Vam stojimo na raspolaganju.
semsasuljakovic
Posts: 1995
Joined: 02/08/2015 21:30

#15254 Re: Telemach BH

Post by semsasuljakovic »

Očito internet zeza.

Image
semsasuljakovic
Posts: 1995
Joined: 02/08/2015 21:30

#15255 Re: Telemach BH

Post by semsasuljakovic »

Telemach wrote: 09/12/2022 20:02
semsasuljakovic wrote: 09/12/2022 19:59 Šteka li još kome EON smart tv app? Na IPTV listi sve normalno, na EON šteka. BHT1 je u pitanju.
Pozdrav @semsasuljakovic,
Trenutno nisu zabilježene poteškoće u radu kanala BHT1 putem EON platforme za Smart TV uređaje. Zamolit ćemo Vas da Vaš TV uređaj spojite na internet putem LAN kabla, kako biste osigurali stabilnu internet konekciju na TV uređaju i na taj način bili u mogućnosti da uživate u praćenju TV sadržaja u najboljoj kvalitete slike i zvuka. Za sve dodatne upite Vam stojimo na raspolaganju.
Spojen sam lanom, ali šteka. Žena mi kaže da cijeli dan šteka.
Imate moje podatke, molim Vas provjerite šta se dešava.
Becky7
Posts: 852
Joined: 25/11/2017 16:31

#15256 Re: Telemach BH

Post by Becky7 »

Telemach wrote: 09/12/2022 19:58
Becky7 wrote: 09/12/2022 19:52 Pozdrav @Telemach evo para dana testiram mrezu da vidim kako radi i nazalost meni je jos gora ova 5Ghz se gubi a ova druga koci radi OK i onda samo nestane konekcije…
Pozdrav @Becky7,
Svi dolazni internet parametri, kao i WiFi parametri su uredni. Kompanija Telemach garantuje punu brzinu i stabilnu internet konekciju isključivo uz spajanje računara ili laptopa putem mrežnog kabla standarda CAT5e ili novijeg i uz gigabitnu mrežni karticu u računaru ili laptopu. Na rad WiFi mreže ne možemo utjecati, te Vam preporučujemo da istu koristite isključivo u sobi gdje se nalazi Ubee Home Gateway uređaj, na udaljenosti ne većoj od 5 metara od Ubee uređaja, i bez fizičkih prepreka između Ubee uređaja i uređaj s kojim se spajate na WiFi mrežu. Također na adresi koristite privatni Xiaomi Repeater, na čiji rad ne možemo utjecati. Za sve dodatne upite Vam stojimo na raspolaganju.
To znaci da wifi u spavacoj sobi ne mogu da koristim ni na Tv ni mobitelu kako treba ? Zivim u stanu 75 kvd ne kuci od 200 kvd i nije mi jasno kako se gubi mreza stalno ne znam kako Vama pokazuje da je uredu… sto se tice xiaomi uredjaja nije spojen na mobitel jer se i on gubi tako ne govorim o njemu nego bas Vasoj mrezi ovo je nedavno pocelo da se desava
User avatar
Telemach
Posts: 15720
Joined: 13/10/2010 14:13

#15257 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

semsasuljakovic wrote: 09/12/2022 20:05 Spojen sam lanom, ali šteka. Žena mi kaže da cijeli dan šteka.
Imate moje podatke, molim Vas provjerite šta se dešava.
Pozdrav @semsasuljakovic,
Na Vašoj adresi su zabilježena odstupanja u radu internet usluge, te je potrebno da kolege izađu na adresu i otklone poteškoće. Ukoliko ste saglasni da kreiramo nalog za dolazak tehničke ekipe na adresu, molimo da nam u inbox dostavite Vaš kontakt broj telefona na koji Vas kolege mogu pozvati pri dolasku na adresu. Rok realizacije reklamacije je 24-48 sati.
User avatar
Telemach
Posts: 15720
Joined: 13/10/2010 14:13

#15258 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

Becky7 wrote: 09/12/2022 20:05 To znaci da wifi u spavacoj sobi ne mogu da koristim ni na Tv ni mobitelu kako treba ? Zivim u stanu 75 kvd ne kuci od 200 kvd i nije mi jasno kako se gubi mreza stalno ne znam kako Vama pokazuje da je uredu… sto se tice xiaomi uredjaja nije spojen na mobitel jer se i on gubi tako ne govorim o njemu nego bas Vasoj mrezi ovo je nedavno pocelo da se desava
Pozdrav @Becky7,
Na rad WiFi mreže ne možemo utjecati, te Vam preporučujemo da istu koristite isključivo u sobi u kojoj se nalazi Ubee Home Gateway uređaj. Za bolji domet i pokrivenost WiFi mreže, preporučujemo da u privatnoj režiji nabavite WiFi Mesh uređaj ili dodatni router sa više eksternih antena, gigabitnim WAN portom i podrškom za internet WiFi standard 802.11ac ili 802.11ax, kako biste poboljšali domet i brzinu putem WiFi mreže.
Becky7
Posts: 852
Joined: 25/11/2017 16:31

#15259 Re: Telemach BH

Post by Becky7 »

Telemach wrote: 09/12/2022 20:12
Becky7 wrote: 09/12/2022 20:05 To znaci da wifi u spavacoj sobi ne mogu da koristim ni na Tv ni mobitelu kako treba ? Zivim u stanu 75 kvd ne kuci od 200 kvd i nije mi jasno kako se gubi mreza stalno ne znam kako Vama pokazuje da je uredu… sto se tice xiaomi uredjaja nije spojen na mobitel jer se i on gubi tako ne govorim o njemu nego bas Vasoj mrezi ovo je nedavno pocelo da se desava
Pozdrav @Becky7,
Na rad WiFi mreže ne možemo utjecati, te Vam preporučujemo da istu koristite isključivo u sobi u kojoj se nalazi Ubee Home Gateway uređaj. Za bolji domet i pokrivenost WiFi mreže, preporučujemo da u privatnoj režiji nabavite WiFi Mesh uređaj ili dodatni router sa više eksternih antena, gigabitnim WAN portom i podrškom za internet WiFi standard 802.11ac ili 802.11ax, kako biste poboljšali domet i brzinu putem WiFi mreže.
Sta je wifi mesh uredjaj?

Dodatni ruter ocigledno ne pomaze :)
User avatar
Telemach
Posts: 15720
Joined: 13/10/2010 14:13

#15260 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

Becky7 wrote: 09/12/2022 20:15 Sta je wifi mesh uredjaj?

Dodatni ruter ocigledno ne pomaze :)
Pozdrav @Becky7,
Dostavljamo Vam ponudu WiFi Mesh uređaja koji se nalazi u okviru Telemach ponude: https://telemach.ba/eon-paketi/wifi-mesh/. Navedeni uređaj uz dva modula koji konstantno komuniciraju proširuje domet WiFi mreže na veće područje. Vi na adresi koristite Repeater uređaj koji mrežu preuzima bežično, a zatim je dalje prosljeđuje, što dovodi do degradacije signala i smanjenja brzine. Za sve dodatne informacije Vam stojimo na raspolaganju.
Haris1110
Posts: 60
Joined: 14/05/2014 18:55

#15261 Re: Telemach BH

Post by Haris1110 »

dembele wrote: 09/12/2022 13:10
Haris1110 wrote: 09/12/2022 10:38

Placam 59,50KM

400/20 mbps

Imam cinestar, hbo i ostale kanale, pink.
Koliko mjeseci si dogovorio cijenu 59,50?
Ta mi je cijena bila od starta prvog ugovora, s tim da su mi naknadno pojacali net i prilikom zadnjeg potpisa ugovora dali kanale.
User avatar
dembele
Posts: 2737
Joined: 19/06/2014 09:15

#15262 Re: Telemach BH

Post by dembele »

Haris1110 wrote: 10/12/2022 07:52
dembele wrote: 09/12/2022 13:10

Koliko mjeseci si dogovorio cijenu 59,50?
Ta mi je cijena bila od starta prvog ugovora, s tim da su mi naknadno pojacali net i prilikom zadnjeg potpisa ugovora dali kanale.
Svaka čast za ovo!
Još ti samo nedostaje Tidal i imaš kompletan eon premium duo koji plaćaš po cijeni eon full duo. Ja sam imao mnogo skromnije zahtjeve ali šipak, zato još jednom bravo za ove benefite koje si izganjao. :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 43558
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15263 Re: Telemach BH

Post by pici »

Mene su zvali neki dan i kao korisnik ste trio premium paketa pa vam nudimo smanjenje 8km ako produzite ugovor.Reko poranili ste a ja svakako hocu duo premium jer ne koristim vas telefon a nikad nisam dobio gratis telefon koji ste obecali dati pri prvom potpisu ugovora, znaci laze te me od pocetka i potkradate.P kaze mozete duo premium kad vam u aprilu istekne ugovor.E reko odlicno, tad me zovite i nudite a tesko cemo se iscjenkati za novi potpis.Moguce da predjem i na jos manji paket, pa dosta vas vise, ako iko posteno placa a dobije mudo od ovce to sam ja.Cak se nisu udostojili ni poslati ekipu da mi regulisu wifi koji mi puca svako malo.Izgleda da je modem govno a i tv box se batrga, hoce nece.Ni slucajno me memojte kontaktirati jer me ne zanimate.Cisto poslovno ako su benefiti kosto se pojedinim daje, mogu razmisliti.Jedva cekam alternativu da vas odjebem skroz sa bandere.
User avatar
Telemach
Posts: 15720
Joined: 13/10/2010 14:13

#15264 Re: Telemach BH

Post by Telemach »

pici wrote: 10/12/2022 09:33 Mene su zvali neki dan i kao korisnik ste trio premium paketa pa vam nudimo smanjenje 8km ako produzite ugovor.Reko poranili ste a ja svakako hocu duo premium jer ne koristim vas telefon a nikad nisam dobio gratis telefon koji ste obecali dati pri prvom potpisu ugovora, znaci laze te me od pocetka i potkradate.P kaze mozete duo premium kad vam u aprilu istekne ugovor.E reko odlicno, tad me zovite i nudite a tesko cemo se iscjenkati za novi potpis.Moguce da predjem i na jos manji paket, pa dosta vas vise, ako iko posteno placa a dobije mudo od ovce to sam ja.Cak se nisu udostojili ni poslati ekipu da mi regulisu wifi koji mi puca svako malo.Izgleda da je modem govno a i tv box se batrga, hoce nece.Ni slucajno me memojte kontaktirati jer me ne zanimate.Cisto poslovno ako su benefiti kosto se pojedinim daje, mogu razmisliti.Jedva cekam alternativu da vas odjebem skroz sa bandere.
Pozdrv @pici,
U toku trajanja Ugovorne obaveze nije moguće prelaziti sa Trio na Duo paket usluga, niti na paket iz manjeg cjenovnog ranga. Kompanija Telemach garantuje punu brzinu i stabilnu internet konekciju isključivo putem mrežnog kabla. Na WiFi mrežu ne možemo utjecati. Ukoliko imate poteškoće u radu internet usluge putem mrežnog kabla, budite slobodni da nam dostavite Vaše korisničke podatke u inbox kako bi kolege izvršile detaljne provjere. Ukoliko niste dobili fiksni telefonski aparat pri prelasku na Trio paket, isti možete preuzeti besplatno u najbližoj poslovnici uz ličnu kartu na pokaz. Također ukoliko želite da Vas kolege pozovu i prezentuju najbolje benefite i pogodnosti za Vas uz obnovu Ugovora ili prelazak na veći paket usluga, budite slobodni da nam u inbox dostavite Vaše korisničke podatke i kontakt broj telefona.
Haris1110
Posts: 60
Joined: 14/05/2014 18:55

#15265 Re: Telemach BH

Post by Haris1110 »

dembele wrote: 10/12/2022 09:00
Haris1110 wrote: 10/12/2022 07:52

Ta mi je cijena bila od starta prvog ugovora, s tim da su mi naknadno pojacali net i prilikom zadnjeg potpisa ugovora dali kanale.
Svaka čast za ovo!
Još ti samo nedostaje Tidal i imaš kompletan eon premium duo koji plaćaš po cijeni eon full duo. Ja sam imao mnogo skromnije zahtjeve ali šipak, zato još jednom bravo za ove benefite koje si izganjao. :thumbup:
Što je najgore ganjao sam samo net :D. Jer TV slabo i gledam ( osim fudbala) koji nažalost nije u ponudi. Al sa jakim netom imam moja web tv tako da i arene idu po potrebi bez problema.
Haris1110
Posts: 60
Joined: 14/05/2014 18:55

#15266 Re: Telemach BH

Post by Haris1110 »

Haris1110 wrote: 05/12/2022 22:34 Forumaši trebam jedan savjet.

naime korisnik sam Telemacha vec duzi niz godina prvenstveno zbog Interneta, nmg reci da mi kablovska nesto znaci jer slabo gledam to a i preko druga imam moja web Tv tako da neometano mogu gledati arene.
Medjutim, podstanar sam i tu sam i uveo telemach, nekad u apr / maj ( iako su vec bili izgubili ) arene ja sam potpisao novi ugovor, jer mi je bilo svejedno za arene u tom trenutku, vise mi je bitno da imam dobar net ( 400 mbps) sto zbog igrica sto zbog drugih programa pa nesto malo i posla.

Nedavno, odlucim na kupovinu stana, stan u izgradnji i plan je izgradnje do 31.12.2023, s tim da znam covjeka koji tu vrsi radove on kaze da 100% radovi su svi gotovi u julu / avg + plus da treba sig nekih 30 dana da se sve dozvole dobiju al da nekad od sept mogu ocekivati useljenje.

Ja sam odlucio da preselim kod mame ( vise stvari da prebacim ) a u medjuvremenu cu i raditi malo u inostranstvu trazio sam od telemacha da zaledim ugovor do 01.09.2023 gdje sam odbijen bez mogucnosti dalje komunikacije iako sam dostavio dokaze o kupovini stana gdje mi je receno da mogu zalediti ugovor na max 3 mjeseca u toku jedne kalendarske godine.

Kod mame u stanu takodjer imam telemach, cek neki dan me pita hoce li produziti, nude joj besplatno cinestar i jos neke bla bla kanale i ja rekao da produzi da nema potrebe nista da mjenja. Tu mi je bila greska jer da nije produzila mogao sam isklj taj i prebaciti svoj .
Da li je neko imao neko slicno iskustvo, sta mi je najbolje svjestan sam politike firme gdje su izgubili mnogo u zadnjih god dana pa sad teze rade na zaledjivanju ugovora al isto tako to je jedan od razloga sto cu po isteku ugovora 90% preci na drugu mrezu pa makar net bio 3x gori.


Lp
evo mali update.

S obzirom da mi nije omoguceno bez "dokaza" o baravistu van zemlje zaledjivanje ugovora nasao sam alternativu za zaledjivanje ugovora :).
Trenutno u stanu su prikljucenja dva paketa, tako da cu zalediti prvo svoj 3 mjeseca, pa mamin 3 mjeseca, a onda svoj paket prebaciti kod druga u stan jer mu istice ugovor taman 01.06.
Nisu dali nikakve alternative s tim da sam govorio da cu cak i potipsati ugovor novi, tako da mi nisu ostavili puno prostora osim da zaledim mamin ugovor, pa svoj i onda cu dobro razmilsiti da li cu potpisati ugovor ikad sa Telemahom. :D

Ako ima neko jos neki " savjet " bit cu zahvalan !
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#15267 Re: Telemach BH

Post by Benq »

To je to, nema tu nekih dodatnih opcija, 8 mjeseci mozes zalediti usluge ako dostavis dokaz da boravis u inostranstvu ili imas inostrani pasos, u suprotnom bi se svako mogao pozvati na boravak u inostranstvu kako bi iskoristio tih 8 mjeseci, jbg nisu ni oni vesla sisali :)
Haris1110
Posts: 60
Joined: 14/05/2014 18:55

#15268 Re: Telemach BH

Post by Haris1110 »

Benq wrote: 10/12/2022 14:38 To je to, nema tu nekih dodatnih opcija, 8 mjeseci mozes zalediti usluge ako dostavis dokaz da boravis u inostranstvu ili imas inostrani pasos, u suprotnom bi se svako mogao pozvati na boravak u inostranstvu kako bi iskoristio tih 8 mjeseci, jbg nisu ni oni vesla sisali :)
Nisu :) . Imaju dokaz za kupovinu stana, Imaju moju dobru volju za obnovom ugovora, plus sto bi se zaledio ugovor na 8 mjeseci bi se produzio. Al eto, ovako cu zalediti mamin, koja placa vise nego ja, jer dodatno ima neke programe koje placa, plus telefon koji se svakako slabo koristi.
User avatar
Radar71
Posts: 7284
Joined: 21/07/2010 15:43

#15269 Re: Telemach BH

Post by Radar71 »

u biti ti hoces da kazes da ih nisi uspio zajebati pa si sad ko ljut ono neces vise ugovor produziti :-)
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#15270 Re: Telemach BH

Post by Benq »

Haris1110 wrote: 10/12/2022 14:40
Nisu :) . Imaju dokaz za kupovinu stana, Imaju moju dobru volju za obnovom ugovora, plus sto bi se zaledio ugovor na 8 mjeseci bi se produzio. Al eto, ovako cu zalediti mamin, koja placa vise nego ja, jer dodatno ima neke programe koje placa, plus telefon koji se svakako slabo koristi.
Jbg i ti se pokusavas sluziti sa nekim malverzacijama, ne ide to tako, ipak se neke stvari moraju postovati koliko god to nama tesko padalo.
Haris1110
Posts: 60
Joined: 14/05/2014 18:55

#15271 Re: Telemach BH

Post by Haris1110 »

Radar71 wrote: 10/12/2022 14:41 u biti ti hoces da kazes da ih nisi uspio zajebati pa si sad ko ljut ono neces vise ugovor produziti :-)
Ma nisam ljut, razocaran DA al vjeruj da sam ocekivao. Samo umjesto da ide normalno, zaledis mi ugovor dok ne udjem u stan, onda fino mogu nastaviti, ja ovako placam 59,50KM Telemachu + 10KM telecomu za Moja Web TV, kad istekne telemach za 70KM cu naci neko ko daje priblizno dobar net ( plus cu imati arene) da gledam normalno :).
A eon onda mogu koristiti ko APP kad gledam formule .

Nisam ocekivao uopce da ce biti problem oko ovog zaledjivanja, da sam znao to na vrijeme ne bi mama potipisivala ugovor 100%.
Haris1110
Posts: 60
Joined: 14/05/2014 18:55

#15272 Re: Telemach BH

Post by Haris1110 »

Benq wrote: 10/12/2022 14:45
Haris1110 wrote: 10/12/2022 14:40
Nisu :) . Imaju dokaz za kupovinu stana, Imaju moju dobru volju za obnovom ugovora, plus sto bi se zaledio ugovor na 8 mjeseci bi se produzio. Al eto, ovako cu zalediti mamin, koja placa vise nego ja, jer dodatno ima neke programe koje placa, plus telefon koji se svakako slabo koristi.
Jbg i ti se pokusavas sluziti sa nekim malverzacijama, ne ide to tako, ipak se neke stvari moraju postovati koliko god to nama tesko padalo.
Kakve malverzacije, uredno mi zaledis, dobijes dokaz za kupovinu stana, onda normalno sve ide svojim tokom.
User avatar
Radar71
Posts: 7284
Joined: 21/07/2010 15:43

#15273 Re: Telemach BH

Post by Radar71 »

Haris1110 wrote: 10/12/2022 14:48
Radar71 wrote: 10/12/2022 14:41 u biti ti hoces da kazes da ih nisi uspio zajebati pa si sad ko ljut ono neces vise ugovor produziti :-)
Ma nisam ljut, razocaran DA al vjeruj da sam ocekivao. Samo umjesto da ide normalno, zaledis mi ugovor dok ne udjem u stan, onda fino mogu nastaviti, ja ovako placam 59,50KM Telemachu + 10KM telecomu za Moja Web TV, kad istekne telemach za 70KM cu naci neko ko daje priblizno dobar net ( plus cu imati arene) da gledam normalno :).
A eon onda mogu koristiti ko APP kad gledam formule .

Nisam ocekivao uopce da ce biti problem oko ovog zaledjivanja, da sam znao to na vrijeme ne bi mama potipisivala ugovor 100%.
nemas razloga biti razocaran sto postuju svoj pravilnik
User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10187
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#15274 Re: Telemach BH

Post by Benq »

Haris1110 wrote: 10/12/2022 14:49
Kakve malverzacije, uredno mi zaledis, dobijes dokaz za kupovinu stana, onda normalno sve ide svojim tokom.
Ma ovo nesto prebacivanje prikljucka kod jarana.. na to sam mislio. Dzaba sve, po opcim uslovima poslovanja 8 mjeseci mirovanja mozes samo dobiti uz dokaz da boravis u ino ili pasos, za sve ostalo je period 3 mjeseca, drugacije nikad nije moglo a bilo je takvih upita ovdje koliko hoces.
Haris1110
Posts: 60
Joined: 14/05/2014 18:55

#15275 Re: Telemach BH

Post by Haris1110 »

Radar71 wrote: 10/12/2022 14:52
Haris1110 wrote: 10/12/2022 14:48

Ma nisam ljut, razocaran DA al vjeruj da sam ocekivao. Samo umjesto da ide normalno, zaledis mi ugovor dok ne udjem u stan, onda fino mogu nastaviti, ja ovako placam 59,50KM Telemachu + 10KM telecomu za Moja Web TV, kad istekne telemach za 70KM cu naci neko ko daje priblizno dobar net ( plus cu imati arene) da gledam normalno :).
A eon onda mogu koristiti ko APP kad gledam formule .

Nisam ocekivao uopce da ce biti problem oko ovog zaledjivanja, da sam znao to na vrijeme ne bi mama potipisivala ugovor 100%.
nemas razloga biti razocaran sto postuju svoj pravilnik
da nemaju net koji imaju ne bi nikad bio njihov klient.
Al sad cu naci nekoga kome istice ugovor pa prebaciti :D
Post Reply