Telemach BH

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Stari kenjac
Posts: 516
Joined: 23/10/2009 13:01

#151 Re: Telemach BiH

Post by Stari kenjac »

MikacO wrote: 22/02/2021 18:11 @Telemach hvala vam za ovih 1400KM zbog prekida ugovora. Ja vam ovo nikad necu platit.

Mozete me jedino tuziti ali ni tu nemate sanse jer ja nisam obnovio ugovor sto mi je bilo dosadno nego zbog benefita Arena koje ste iskljucili i ako vi iskljucite nesto sto je i razlog obnavljanja ugovora onda je logicno da ja imam pravo raskinuti taj ugovor jer bez Arena ga ne bih ni potpisivao.

Svaki normalan sudija ce to skontat i vi cete izgubit tuzbu a ako slucajno potkujete sudiju pa presudi u vasu korist opet vam necu platiti nego cemo se cerati po medjunarodnim sudovima jer je ovdje logika i zdrav razum kao i pravo na mojoj strani.
I od mene hvala za racun od oko 900 km zbog raskida ugovora. Platicu im mudo marjanovo(sto li marjanovo?). Striktno u ugovoru pise "paket arena sport", sto je i bio motiv da potpisem ugovor. Nisu ispostovali, nek tuze Nailovoj materi, pa cemo se nohati!!!
caseytron
Posts: 2088
Joined: 01/06/2016 16:42

#152 Re: Telemach BiH

Post by caseytron »

Pitanje za Telemach profil.

Imate li bazu podataka svojih korisnika? Znaci opsti uvid u to ko je korisnik vasih usluga, ovim ne mislim direktno na vas nego na kompaniju opcenito.
lozze
Posts: 383
Joined: 19/01/2008 15:37

#153 Re: Telemach BiH

Post by lozze »

Zdravo, ne radi mi na eon box glasovno pretrazivanje, radilo je sve normalno al odjednom ne radi. Ima li neki nacin da to popravim? Lp
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#154 Re: Telemach BiH

Post by Tesla Edison »

caseytron wrote: 22/02/2021 21:02 Pitanje za Telemach profil.

Imate li bazu podataka svojih korisnika? Znaci opsti uvid u to ko je korisnik vasih usluga, ovim ne mislim direktno na vas nego na kompaniju opcenito.
To je povjerljiv podatak i na to nikad nećeš dobiti odgovor.

Ali baš nikad :mrgreen:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#155 Re: Telemach BiH

Post by ExNihilo »

Pa logično da imaju, nisu piljara. :D
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#156 Re: Telemach BiH

Post by Tesla Edison »

ExNihilo wrote: 23/02/2021 10:03 Pa logično da imaju, nisu piljara. :D
Vjerovatno misli da mu ustupe ili da javno objave.

Logično je da imaju.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#157 Re: Telemach BiH

Post by REDDEVILS »

REDDEVILS wrote: 20/02/2021 12:07
Telemach wrote: 18/02/2021 21:45
REDDEVILS wrote: 18/02/2021 17:20 @Telemach
Zašto mi još uvjek nije deaktiviran račun sa moj Telemach portala iako sam odjavio uslugu 11.02.2021 godine 🙂
Znaci ugovor mi je istekao iodjavio sam Eon Full van Telemach mreže i da se zna da ću račun za februar platiti jedanaest dana kad mi dodje na e-mail adresu.
Zdravo @REDDEVILS,
Hvala Vam na javljanju.
Provjeriti ćemo, pa ćemo Vam dostaviti povratnu informaciju.
Hvala Vam na razumijevanju i saradnji na ovaj način.
@Telemach
Jos uvijek cekam povratnu informaciju :)
Uslugu sam odjavio 11 februara ali mi je jos uvjek aktivan profil na moj Telemach portalu :shock:
Zašto me ignorisete @Telemach
Da se zna ugovor sam raskinuo 11 februara i do tog datuma ću platiti februarski račun.
Sve aplikacije sam odjavio sa svojih uređaja isti dan kada mi je ugovor istekao.
Možete provjeriti kad su aplikacije zadnji put bile aktivne.
I na kraju hoću da mi se profil izbriše sa moj Telemach portala jer vise ne koristim vaše usluge.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#158 Re: Telemach BiH

Post by Nivelacija »

SAMO TESKI MAZOHISTI MOGU OSTATI KORISNICI TELEMACHA NAKON SVEGA.

Veceras liga prvaka Madrid Chelsea

utakmicu ne mogu gledati korisnici telemacha
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#159 Re: Telemach BiH

Post by studiorum_tuzlaensis »

Kad te obrisu, onda možeš dobiti pogodnosti novog korisnika :mrgreen: Sačkaj barem mjesec dana.

Nije mi jasno što si zapeo za to da te obrišu, profil ionako nije javno dostupan i vjerovatno će ionako ostati u njihovoj bazi još dugo.
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#160 Re: Telemach BiH

Post by Telemach »

caseytron wrote: 22/02/2021 21:02 Pitanje za Telemach profil.

Imate li bazu podataka svojih korisnika? Znaci opsti uvid u to ko je korisnik vasih usluga, ovim ne mislim direktno na vas nego na kompaniju opcenito.
Zdravo @caseytron,
Imamo, naravno :)
S obzirom da sarađujem sa korisnicima putem različitih kanala komunikacije, kako ne bismo napravili propust pri evidentirenju Vaših Zahtjeva, potrebna nam je potvrda sa Vaše strane o broju Ugovora ili imenu, prezimenu i adresi nosioca Ugovora.
Hvala Vam na javljanju. Stojimo na raspolaganju za sva pitanja.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#161 Re: Telemach BiH

Post by Tesla Edison »

Nivelacija wrote: 23/02/2021 10:13 SAMO TESKI MAZOHISTI MOGU OSTATI KORISNICI TELEMACHA NAKON SVEGA.

Veceras liga prvaka Madrid Chelsea

utakmicu ne mogu gledati korisnici telemacha
Halo, pripazi malo na rječnik :P .

Jeste belaj što nema utakmica, što im je sport spao na treću indijsku ligu u šahu ali, ne treba vrijeđati. Ima nas još pod ugovorom i ne možemo raskinuti kad bi i htjeli.
Last edited by Tesla Edison on 23/02/2021 10:19, edited 1 time in total.
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#162 Re: Telemach BiH

Post by Telemach »

REDDEVILS wrote: 23/02/2021 10:12
REDDEVILS wrote: 20/02/2021 12:07
Telemach wrote: 18/02/2021 21:45

Zdravo @REDDEVILS,
Hvala Vam na javljanju.
Provjeriti ćemo, pa ćemo Vam dostaviti povratnu informaciju.
Hvala Vam na razumijevanju i saradnji na ovaj način.
@Telemach
Jos uvijek cekam povratnu informaciju :)
Uslugu sam odjavio 11 februara ali mi je jos uvjek aktivan profil na moj Telemach portalu :shock:
Zašto me ignorisete @Telemach
Da se zna ugovor sam raskinuo 11 februara i do tog datuma ću platiti februarski račun.
Sve aplikacije sam odjavio sa svojih uređaja isti dan kada mi je ugovor istekao.
Možete provjeriti kad su aplikacije zadnji put bile aktivne.
I na kraju hoću da mi se profil izbriše sa moj Telemach portala jer vise ne koristim vaše usluge.
Zdravo @REDDEVILS,
Primite naše izvinjenje zbog čekanja na odgovor.
Provjerom Ugovora vidimo da je isti raskinut 11.02 tekuće godine. Sva dugovanja su izmirena.
Zamoliit ćemo Vas da provjerite da li se možete sada prijaviti na Moj Telemach aplikaciju.
Hvala Vam na dosadašnjoj saradnji.
caseytron
Posts: 2088
Joined: 01/06/2016 16:42

#163 Re: Telemach BiH

Post by caseytron »

TESLA_EDISON wrote: 23/02/2021 10:05
ExNihilo wrote: 23/02/2021 10:03 Pa logično da imaju, nisu piljara. :D
Vjerovatno misli da mu ustupe ili da javno objave.

Logično je da imaju.
Za sta bi mi to trebalo? Vas dvojica bas citate izmedju redova :lol: .

Nego mi je smijesno samo, jer smo dugo korisnici, da niko nije kontaktirao. Poziv su dobili samo oni koji su se laktali, pa mi to smijesno. Usutili se isto djeca, kad zijan kakav naprave, pa ovako se zahvalim svako malo na pozivu kojeg nisam dobio. Nije da mi treba, iskreno imam alternativu i koristim je. Cisto iz kurtoazije prema korisniku, trebali su redom svakoga nazvati i obavijestiti.

Negdje krajem ljeta nam istice ugovor i ko god nazove dobit ce od mene ponudu za seksualne usluge :-D
caseytron
Posts: 2088
Joined: 01/06/2016 16:42

#164 Re: Telemach BiH

Post by caseytron »

Telemach wrote: 23/02/2021 10:16
caseytron wrote: 22/02/2021 21:02 Pitanje za Telemach profil.

Imate li bazu podataka svojih korisnika? Znaci opsti uvid u to ko je korisnik vasih usluga, ovim ne mislim direktno na vas nego na kompaniju opcenito.
Zdravo @caseytron,
Imamo, naravno :)
S obzirom da sarađujem sa korisnicima putem različitih kanala komunikacije, kako ne bismo napravili propust pri evidentirenju Vaših Zahtjeva, potrebna nam je potvrda sa Vaše strane o broju Ugovora ili imenu, prezimenu i adresi nosioca Ugovora.
Hvala Vam na javljanju. Stojimo na raspolaganju za sva pitanja.
Zasto me niko nije pozvao jos od pocetka vaseg kraha, gubitka Arena? Znaci zasto se na forumu desavaju prepiske, ako imate uvid u to ko je vas korisnik!? Zasto se nije islo redom i zvao svako ponaosob, ili ste isli politikom ovaj suti dobro je. Da li cete sami zvati pri isteku ugovora kako bi isprosili jos jedno produzenje? Skontali ste zasto vas pitam, ako placam bez ikakvih problema vec pet godina, zelim da znam ove stvari.
User avatar
jazzer
Posts: 7202
Joined: 20/12/2004 14:44

#165 Re: Telemach BiH

Post by jazzer »

Nivelacija wrote: 23/02/2021 10:13 SAMO TESKI MAZOHISTI MOGU OSTATI KORISNICI TELEMACHA NAKON SVEGA.

Veceras liga prvaka Madrid Chelsea

utakmicu ne mogu gledati korisnici telemacha
Zalis se zbog nemogucnosti gledanja LP a ne spominjes da si mogao putem Sport kluba uzivati u razbijanju Zwickaua od strane Dinamo Dresdena u subotu. Bas je bio mec za sportske sladokusce.
mRNA
Posts: 217
Joined: 14/02/2021 13:04

#166 Re: Telemach BiH

Post by mRNA »

uskoro kreće Formula 1 i Moto GP to j edino i gledam na SK drugo i nema ništa

pitanje za @Telemach

živi bili omogućite da se u Eon Full Duo paketu gleda 4K preko eon boxa i omogućite wifi na istom za druge sobe itd, j er reklamirate sve čega nema!
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#167 Re: Telemach BiH

Post by REDDEVILS »

Telemach wrote: 23/02/2021 10:23
REDDEVILS wrote: 23/02/2021 10:12
REDDEVILS wrote: 20/02/2021 12:07

@Telemach
Jos uvijek cekam povratnu informaciju :)
Uslugu sam odjavio 11 februara ali mi je jos uvjek aktivan profil na moj Telemach portalu :shock:
Zašto me ignorisete @Telemach
Da se zna ugovor sam raskinuo 11 februara i do tog datuma ću platiti februarski račun.
Sve aplikacije sam odjavio sa svojih uređaja isti dan kada mi je ugovor istekao.
Možete provjeriti kad su aplikacije zadnji put bile aktivne.
I na kraju hoću da mi se profil izbriše sa moj Telemach portala jer vise ne koristim vaše usluge.
Zdravo @REDDEVILS,
Primite naše izvinjenje zbog čekanja na odgovor.
Provjerom Ugovora vidimo da je isti raskinut 11.02 tekuće godine. Sva dugovanja su izmirena.
Zamoliit ćemo Vas da provjerite da li se možete sada prijaviti na Moj Telemach aplikaciju.
Hvala Vam na dosadašnjoj saradnji.
Hvala @Telemach
Sad je sve uredu nemogu se vise prijaviti na moj Telemach aplikaciju 🙂
Kao savjestan korisnik moja je obaveza bila prijaviti da je aplikacija Moj Telemach još bila aktivna iako sam raskinuo ugovor nakon isteka ugovorene obaveze.
A možda se vratim sljedeće godine kao vas korisnik jer mi moj trenutni operater nemoze isporučiti internet brzinu koja mi je potrebna 🙂
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#168 Re: Telemach BiH

Post by Tesla Edison »

caseytron wrote: 23/02/2021 10:24
TESLA_EDISON wrote: 23/02/2021 10:05
ExNihilo wrote: 23/02/2021 10:03 Pa logično da imaju, nisu piljara. :D
Vjerovatno misli da mu ustupe ili da javno objave.

Logično je da imaju.
Za sta bi mi to trebalo? Vas dvojica bas citate izmedju redova :lol: .

Imamo drugačije poglede na svijet oko sebe :D :lol: :lol:
mRNA
Posts: 217
Joined: 14/02/2021 13:04

#169 Re: Telemach BiH

Post by mRNA »

bez uvođenja potpuno novih usluga telemah neće još dugo a najbolje bi im bilo da razmisle o razdvajanju usluga interneta i kablovske kao i ponuda interneta Total tv korisnicima, wifi na eon box obavezno SK 4K svima itd!
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#170 Re: Telemach BiH

Post by Tesla Edison »

mRNA wrote: 23/02/2021 11:17 bez uvođenja potpuno novih usluga telemah neće još dugo a najbolje bi im bilo da razmisle o razdvajanju usluga interneta i kablovske kao i ponuda interneta Total tv korisnicima, wifi na eon box obavezno SK 4K svima itd!
Najneshvatljivija odluka da taj kanal ne ide na module. Kažu uzmi box a ja kažem, šta će mi box ako je smart tv? Oni meni, pa on vam vam svaki tv pretvara u smart :lol: :lol:

Kako god, poteze prave za nepovjerovati.
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#171 Re: Telemach BiH

Post by Telemach »

REDDEVILS wrote: 23/02/2021 10:39
Telemach wrote: 23/02/2021 10:23
REDDEVILS wrote: 23/02/2021 10:12

Zašto me ignorisete @Telemach
Da se zna ugovor sam raskinuo 11 februara i do tog datuma ću platiti februarski račun.
Sve aplikacije sam odjavio sa svojih uređaja isti dan kada mi je ugovor istekao.
Možete provjeriti kad su aplikacije zadnji put bile aktivne.
I na kraju hoću da mi se profil izbriše sa moj Telemach portala jer vise ne koristim vaše usluge.
Zdravo @REDDEVILS,
Primite naše izvinjenje zbog čekanja na odgovor.
Provjerom Ugovora vidimo da je isti raskinut 11.02 tekuće godine. Sva dugovanja su izmirena.
Zamoliit ćemo Vas da provjerite da li se možete sada prijaviti na Moj Telemach aplikaciju.
Hvala Vam na dosadašnjoj saradnji.
Hvala @Telemach
Sad je sve uredu nemogu se vise prijaviti na moj Telemach aplikaciju 🙂
Kao savjestan korisnik moja je obaveza bila prijaviti da je aplikacija Moj Telemach još bila aktivna iako sam raskinuo ugovor nakon isteka ugovorene obaveze.
A možda se vratim sljedeće godine kao vas korisnik jer mi moj trenutni operater nemoze isporučiti internet brzinu koja mi je potrebna 🙂
@REDDEVILS,
Hvala Vam na povratnim informacijama.
Rado ćemo ponovo sarađivati sa Vama :)
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#172 Re: Telemach BiH

Post by Telemach »

mRNA wrote: 23/02/2021 10:36 uskoro kreće Formula 1 i Moto GP to j edino i gledam na SK drugo i nema ništa

pitanje za @Telemach

živi bili omogućite da se u Eon Full Duo paketu gleda 4K preko eon boxa i omogućite wifi na istom za druge sobe itd, j er reklamirate sve čega nema!
Zdravo @mRNA,
Hvala Vam na sugestijama i prijedlozima.
Kako smo već naveli kontinuirano radimo na unapređenju naše usluge.
O svim izmjenama, novitetima i mogućnostima, kada do istih dođe, biti ćete obaviješteni.
User avatar
Telemach
Posts: 15727
Joined: 13/10/2010 14:13

#173 Re: Telemach BiH

Post by Telemach »

caseytron wrote: 23/02/2021 10:29
Telemach wrote: 23/02/2021 10:16
caseytron wrote: 22/02/2021 21:02 Pitanje za Telemach profil.

Imate li bazu podataka svojih korisnika? Znaci opsti uvid u to ko je korisnik vasih usluga, ovim ne mislim direktno na vas nego na kompaniju opcenito.
Zdravo @caseytron,
Imamo, naravno :)
S obzirom da sarađujemo sa korisnicima putem različitih kanala komunikacije, kako ne bismo napravili propust pri evidentirenju Vaših Zahtjeva, potrebna nam je potvrda sa Vaše strane o broju Ugovora ili imenu, prezimenu i adresi nosioca Ugovora.
Hvala Vam na javljanju. Stojimo na raspolaganju za sva pitanja.
Zasto me niko nije pozvao jos od pocetka vaseg kraha, gubitka Arena? Znaci zasto se na forumu desavaju prepiske, ako imate uvid u to ko je vas korisnik!? Zasto se nije islo redom i zvao svako ponaosob, ili ste isli politikom ovaj suti dobro je. Da li cete sami zvati pri isteku ugovora kako bi isprosili jos jedno produzenje? Skontali ste zasto vas pitam, ako placam bez ikakvih problema vec pet godina, zelim da znam ove stvari.
Zdravo @caseytron,
Svim našim korisnicima se želimo posvetiti.
Žao nam je ukoliko je došlo do propusta pa Vas kolege još uvijek nisu kontaktirale.
Vaši podaci su proslijeđeni, možete očekivati da budete kontaktirani.
Hvala Vam na ukazanom strpljenju, vjerujemo da ćemo pronaći opciju kojom ćete biti zadovoljni i nastaviti saradnju na obostrano zadovoljstvo.
User avatar
Vsvp
Posts: 431
Joined: 13/06/2013 00:46

#174 Re: Telemach BiH

Post by Vsvp »

Zdravo Telemach, zapitate li se vi kako je moguće i šta je uzrok ogromnog broja nezadovoljnih korisnika?
Nisu to samo mali propusti, nego bahato i prevarantsko ponašanje, a to se ne očekuje od jedne ozbiljne kompanije.
Džaba vam sad obećanja da će korisnici biti kontaktirani kada to niste na vrijeme odradili.
Ustvari potvrdili ste da ste samo kontaktirali ove najglasnije i njima ste nudili neke povoljnosti uz naravno novog potpisa dodatne 2 godine.
Sramota
mRNA
Posts: 217
Joined: 14/02/2021 13:04

#175 Re: Telemach BiH

Post by mRNA »

Vsvp wrote: 23/02/2021 12:05 Zdravo Telemach, zapitate li se vi kako je moguće i šta je uzrok ogromnog broja nezadovoljnih korisnika?
Nisu to samo mali propusti, nego bahato i prevarantsko ponašanje, a to se ne očekuje od jedne ozbiljne kompanije.
Džaba vam sad obećanja da će korisnici biti kontaktirani kada to niste na vrijeme odradili.
Ustvari potvrdili ste da ste samo kontaktirali ove najglasnije i njima ste nudili neke povoljnosti uz naravno novog potpisa dodatne 2 godine.
Sramota
pa šta sad kukaš, ja sam odjavio Total tv tako bez problema a pod ugovorom bio još 3 mjeseca

ne isplati im se tužakat me za sitne pare
Post Reply